Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ANESTEZİLİMİ ÇEKTİRDİN CNM SEN ben çok korkuyorumda acıdan anestezili istiyorum ama bi yerde sordum 1400tl istedi çok diilmi ya?sen nekadara çektirdin cnm?

yok tatlım anestezili çektirmedim ama düşündümm öyle çektirmeyi çünki internetten olumsuz şeyleri çok okumuştum.öyle acısı olmuyoki hiç boşa öyle çektirme aynı allttan muayne oluyormuşsun gibi ilacı verirken adet sancısı gibi 1-2 dk sancın oluyo o kadar onun dışında hiç bişey hissetmedim ben.ama çektirdiğin yerde çok önemli eski makinalar varmış artık nasılsa onlar çok can yakıyormuş.ben 320 ye çektirdim özel de

ANESTEZİLİMİ ÇEKTİRDİN CNM SEN ben çok korkuyorumda acıdan anestezili istiyorum ama bi yerde sordum 1400tl istedi çok diilmi ya?sen nekadara çektirdin cnm?

Neeeee 5 dklık iş için 1400 müü:KK53: Benim dr 750 tl, anestezili de 1000 tl istemişti de topikteki arkadaşlar çok fazla demişlerdi sen nerdesin cnm istanbulda iyi ve daha uygun olan yerler araştırmıştım bikaçtane var benim de aklımda bu ay olmazsa onlardan birinde çektirmeye düşünüyorum ben de..

Son düzenleme:

Afedersiniz ama ohaaaaaaaa demek istiyorum ben çok araştırdım özelde aneztezili 300 normal 250 tl niye bukadar çok istemişler ki canım sen nerede yaşıyorsun..

kızlar slmmm:))) nasılsınız bugün çok yoğundum anca girip okudum geçmişi:))))
buarada benim belirtim falan yok umudumda yok sanki:KK43:(( kasık ağrım bile geçti...bide aranızda rahim filmi çektiren varsa nezaman çekiliyor bu film yani adettliykenmi yoksa bitincemi?bende bu ay çektircem karar verdim artık...bi o kaldı onuda yaptırayımda rahatlasın içim..

Canım adet bittikten sonra çekiyorlar ben 8. günde çektirdim..

Afedersiniz ama ohaaaaaaaa demek istiyorum ben çok araştırdım özelde aneztezili 300 normal 250 tl niye bukadar çok istemişler ki canım sen nerede yaşıyorsun..

izmirdeyim cnm ya banada çok pahalı geldi makinayı alıyorum sanki.özel bir tüp bebek merkezi...bide benim özel sandık oyüzdende ne koparsak kar diyolar hrlde:KK43:((

Neeeee 5 dklık iş için 1400 müü:KK53: Benim dr 750 tl, anestezili de 1000 tl istemişti de topikteki arkadaşlar çok fazla demişlerdi sen nerdesin cnm istanbulda iyi ve daha uygun olan yerler araştırmıştım bikaçtane var benim de aklımda bu ay olmazsa onlardan birinde çektirmeye düşünüyorum ben de..

evet cnm ya bende şok oldum delirmişler sanırım araştırıyorum oyüzden bende şimdi doktorum orayı tavsiye etti ama okadar paraya yazık...

evet cnm ya bende şok oldum delirmişler sanırım araştırıyorum oyüzden bende şimdi doktorum orayı tavsiye etti ama okadar paraya yazık...

Sanki doğum parası alıyolar..neymiş o öyle gerçekten abartmışlar alt tarafı bir rahim filmi yani.. Bencede sen araştır cnm izmirde rahim filmi çekilipte memnun olan arkadaşlarımıza danış istersen..Bana da dr çok pahalı deyince başka arkadaşlara danıştım memnun oldukları yerleri yazdılar bana aklıma bikaç tanesi yattı 250-330 arası oraları deniycem ben de bakalım..

Son düzenleme:
Sanki doğum parası alıyolar..neymiş o öyle gerçekten abartmışlar alt tarafı bir rahim filmi yani..abartmışlar cnm.. Bencede sen araştır cnm izmirde rahim filmi çekilipte memnun olan arkadaşlarımıza danış istersen..Bana da dr çok pahalı deyince başka arkadaşlara danıştım memnun oldukları yerleri yazdılar bana aklıma bikaç tanesi yattı 250-330 arası oraları deniycem ben de bakalım..

evet cnm ya araştırıyorum bende oyüzden o paraya aşılama yaptırırım ya...

evet cnm ya araştırıyorum bende oyüzden o paraya aşılama yaptırırım ya...

sende benle aynı tarihsin ikimizde aynı zamanda çektircezz filmi tırsmıyor değilim ama napalım başa gelen çekiliyor işte hayırlısıyla olsunda yeterkiii...Gerçi inş hiçbişeye gerek kalmaz yaa sen nasıl hissediyosun kendini adet olcak gibimisin?

sende benle aynı tarihsin ikimizde aynı zamanda çektircezz filmi tırsmıyor değilim ama napalım başa gelen çekiliyor işte hayırlısıyla olsunda yeterkiii...Gerçi inş hiçbişeye gerek kalmaz yaa sen nasıl hissediyosun kendini adet olcak gibimisin?

ayy bende korkuyorum ama anestezili yaptırcam ben yoksa çok panik olurum kesin...:KK43:valla cnm benim sanki bu ay olmadı gibi geliyo tabi inşallah olur ama hiçbir belirtim yok sadece parmak kontrolü yapıyorum ben arasıra ozaman krem rengi akıntım olduğunu görüyorum.sende nasıl durumlar????

ayy bende korkuyorum ama anestezili yaptırcam ben yoksa çok panik olurum kesin...:KK43:valla cnm benim sanki bu ay olmadı gibi geliyo tabi inşallah olur ama hiçbir belirtim yok sadece parmak kontrolü yapıyorum ben arasıra ozaman krem rengi akıntım olduğunu görüyorum.sende nasıl durumlar????

Aynı cnm bende senin gibiyim dediğin gibi hiç belirti yok ben de sarımsı akıntı varr ama aşırı değil..ve akşamları hafif kasık ağrısı hissettiriyo ama sancı şeklinde değil yani belki progestan içiyorum ondandır..Şu hiç belirtisi olmayan gruba girsekde bi sürpriz olsa ne güzel olur yaaa...:97:

Aynı cnm bende senin gibiyim dediğin gibi hiç belirti yok ben de sarımsı akıntı varr ama aşırı değil..ve akşamları hafif kasık ağrısı hissettiriyo ama sancı şeklinde değil yani belki progestan içiyorum ondandır..Şu hiç belirtisi olmayan gruba girsekde bi sürpriz olsa ne güzel olur yaaa...:97:

aynen cnm ya keşke olsa 1 yıl bitti artık ümidim kalmadı hep negatif görmekten çok sıkıldım...cnm siz sperm testini kaç defa yaptınız biz bir kere yaptırdıkta bidaha yaptırsakmı acaba diye düşünüyorum...

aynen cnm ya keşke olsa 1 yıl bitti artık ümidim kalmadı hep negatif görmekten çok sıkıldım...cnm siz sperm testini kaç defa yaptınız biz bir kere yaptırdıkta bidaha yaptırsakmı acaba diye düşünüyorum...

Bizden 2 kez istedi cnm. Ama ilk yaptırdığı yere güvenemedi sonuçlar abartılı çıkmış fln demişti ertesi hafta bidaha yaptırmıştık biraz düşük çıktı 17 milyon.. ama hareketliliği iyi olduğu için doktor hamile kalmaya engel değil demişti öyle oluncada bana tedaviye başladı işte..Sen nezamandır tedavi görüyodun cnm? bize bu ay başladık işte..ama öncesindede gidip geliyodum doktora çok önemsemiyodu 7 ay olmuş daha biraz daha bekle demişti 2 3 ay bekledim ama daha da beklemedim tedavi olmak istedim öyle yanii..

Son düzenleme:
İyi akşamlar kızlarr çıkma vaktim geldi..Abarjinos inş yrn sonucun çıkar ve inş prolektininde güzel seviyede çıkar..Öpüyorum sizi:KK54: iyiakşamlar...

Bizden 2 kez istedi cnm. Ama ilk yaptırdığı yere güvenemedi sonuçlar abartılı çıkmış fln demişti ertesi hafta bidaha yaptırmıştık biraz düşük çıktı 17 milyon.. ama hareketliliği iyi olduğu için doktor hamile kalmaya engel değil demişti öyle oluncada bana tedaviye başladı işte..Sen nezamandır tedavi görüyodun cnm? bize bu ay başladık işte..ama öncesindede gidip geliyodum doktora çok önemsemiyodu 7 ay olmuş daha biraz daha bekle demişti 2 3 ay bekledim ama daha da beklemedim tedavi olmak istedim öyle yanii..

bizde bu ay başladık cnm tedaviye 13ay oldu korunmayalı ama hala yok bebiş:KK43:bende martta bi profa gittim bütün tahlillerimi tekrar yaptı ultrasonlada baktı adetin 3.günü hiç bir sorun yok dedi eşim bidaha yaptırsınmı dedim oda gerek yok stres yapma olur dedi ama nasıl stres yapmıcam onu bende bilmiyorum.bende herzaman gittim doktora gittim oda klomen verdi işte birden başlamış olduk:)

merhaba ben aranıza yeni katıldım bu ay ilk kez klomen kullanıorum ama doktorum çatlatma iğnesi yapmadı bu normal mi,,bir de çok fazla kasık ağrım oluyor bu ne kadar normal,,,

merhaba ben aranıza yeni katıldım bu ay ilk kez klomen kullanıorum ama doktorum çatlatma iğnesi yapmadı bu normal mi,,bir de çok fazla kasık ağrım oluyor bu ne kadar normal,,,

merhaba aramıza hoşgeldin ewet abanad dr çatlatma iğnesi vermedi zaten çatlar belirli olgunluğa geliyosa dedi adetlerinde düzenliyse zaten çatlama oluyodur yaşadığın kasık ağrıları normal ilk klomende bendede cok fazla olmuştu tedavin hayırlı olsun...

X