Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

neyse kızlar özelden yazışalım bir de utanmadan karımın nikiyle girdim diyo yaa sen git karın sana anlatır burda dolanmana gerek yok..

kızlar bu nasıl bişi yaaa ilk kez karşılaşıyorum böylee bi durumla ne kadar büyük saygısızlıktır bu kendini bilmeyen çok işte .....

Arkadaşlarım nasılsınız görüşmeyeli sevde, umutlum yazdıklarını okudum çok moralli gördüm sizi hep böyle devam edin inşallah ama o morallerden biraz bana da depolayın çünkü çok kötüyüm ben bu kürtajın etkisini hala atamadım üzerimden yüzümü sivilce bastı kürtajın üstünden 16 gün geçmesine rağmen hala kahverengi lekelenmerim var sinir oluyorum deli olucam belim ağrıyor hep sinirliyim görseniz herkesi terliyorum patlamaya hazır volkan gibiyim her an.aslında bir profesör e gittim benim bu yarım rahim durumumla ilgili oldukça olumlu gelişmeler de oldu ama hernekadar iyi şeyler de olsa hep olumlutarafından da baksam kendime telkinlerde bulunsam da bir an geliyor aklıma kalbinin attığını gördüğüm içimde yaşayan bebeğim geliyor artık olmadığını hatırlıyorum boğazım düğümleniyor gözlerim doluyor sabır diliyorum Allahımdan.çok zor beni anlamaya çalışın dün cerrapşada da doktoru beklerken bir kadın ve eşi geldi yanında da 10 yaşlarında bir kız çocuğu hemşireye ultrason fotoğrafını gösterdi acil bölümündeydi gördüm aynı benimkisi gibiydi kese vardı bebeğin kalbi durmuş belli ki kürtaj olacak hemşire de başka çocuğun var mı diye sordu o da kızını gösterdi hemşire de üzülme bak ne güzel Allah onu sana bağışlasın yine olur vs.. diyerek moral verdi kadında 35 yaşlarında böyle ağlıyor... o halimle ben ona üzülme ben de daha geçen hafta düşük yaptım üstelik hiç çocuğum yok dedim ona moral vermek için.şimdi aklıma geldikçe içim acıyor onun bir evladı var.belki de ben hep düşük yapıcam yada erken doğum bilemiyorum ama Rabbime yalvarıyorum evladımı kucağıma almayı nasip etsin bana.çok zor beklemek acı çekiyorum.eşimle neredeyse 3 aydır hiç birlikte olmadık çatlatma iğnesinden sonra zaten 4-5 akşam çalıştık sonra bıraktık beklemeye başladık hamile olduğu öğrendim sevindik sonra düşük olur vs.. dedik koruyalım kollayalım dedik hiç birlikte olmadık progestanlar estrofemler.... hiçbişey çare olmadı ve bebeğim düştü sonrasında kürtaj kanama vs... zaten biliyosunuz :KK43: hala da devam ediyor az az peçeteye o da bazen sinirleniyorum hala içim temizlenmedi gibi geliyor deliriyorum.eşim bana destek oluyor zaten seksi düşündüğü yok sağlığım daha önemli ama özledik birbirimizi ve ben artık herşey normale dönsün istiyorum anlıyomusunuz ... HERŞEY NORMALE DÖNSÜN.HAMİLE KALMAK İÇİN YENİDEN BİR ÜMİDİM OLSUN.Şu günler geçsin yaz bana zehir oldu eylül olsun yine hamile olayım ve busefer tutunsun bana bırakmasın annesini.çok doluyum çok sayfalarca yazsam boşaltamam içimi
teyzemin kızı 6 aylık hamile 10 yaşında bir oğlu var. ben hamile kaldığımda ne dese beğenirsiniz kıskandım dimi beni 10 sene sonra çocuk doğurmaya kalktım hevesimi kursağımda bıraktınız bekleyemediniz mi birazcık daha ?? şakayla karışık tabi ben de kardeş kardeş büyürler işte falan dedim imalı imalı iyii öyyyle olsun bakalımm dedi ağzını yayarak.şimdi burdan normalde çok sevdiğim ama biraz patavatsız olan teyze kızıma sesleniyorum.seni mi beklicem doğurmak için!sen benim neler çektiğimi biliyomusun ki konuşuyosun.10 yıl sonra korunmayı bıraktığı ay hamile kalan birisi olarak zaten beni anlayamazsın.sende durdun durdun tam bizim çocuk doğurucamız zamanı buldun yeni evlenen benim ayrıca herkes kendi çocuğunu kendi evinde büyütücek.sana ne sanane...
normalde teyzemi de kızını da çok severim ama biraz hasetlikleri vardır herşey önce onlarda olsun isterler oğlundan 1 ay önce oldu düğünüm bekleseydin önce benim oğlum evlenseydi dedi ben 1 yıl olmuş nişanlanalı!
böyle olunca da durum zaten herşeye takıkım bu aralar hasetlendiler gözleri götürmedi düştü bebeğim diyorum :KK43: görseniz bütün gün kafamda neler kuruyorum...deliriyorum sanırım...oynatmaya az kaldı doktorum nerde?

canım biliyorum ççok zor benim 1.5 sene oldu ben hala unutamadım hala aklıma gelince gözlerim doluyo oyüzden biliyorum üzülme demek anlamsız etrafındaki insanlara hiç takılma herkes kendii yaşadığını bilir sana destek olacakları yerde söyledikleri laflar insanlar işte herkes bir olmuyo malesef ama yinede şanslısın bende öğle en azında hamile kalabildiğimizi biliyoruz yani tekrar şansımız var ümüdini kesme eminim en yakın zamanda yine hamile kalaacaksın ve bebeğini kucağını alacaksın yeterki umutsuz olma ALLAHIM EN YAKIN ZAMANDA BEBEĞİNE KAVUŞTURSUN SENİ VE BEKLEYEN HERKESİİİ .....

kızlar bu nasıl bişi yaaa ilk kez karşılaşıyorum böylee bi durumla ne kadar büyük saygısızlıktır bu kendini bilmeyen çok işte .....

aynen bence de sapıkmıdır nedir anlamadım bir de dalga geçiyor aklı sıra...

canim ne olduya sapik mi o?? ne o öle hay Allah im yaa biz neler cekiyoz millet dalgasini geciyoo

sapik nereye gitti kimdi oo ole ya ilk defa karsilasiorum bole bi insanlaa nasil da terbiyesizz bi insann nese olur arkadaslar boleleri dert etmeyinn sizi cok seviorumm

mrb kızlar yardımınıza ihtiyacım var bu ay klomen kullandım yumurta gelişti çatladı progestern testim 38 çıktı doktrm çok iyi bi sonuç dedi reglime 5,6 gün kaldı 1 haftaya yakın göğüslerimde büyüme ağrı sızlama var halende devam ediyor ve 3,4 gündürde beyaz akıntım var ve asıl sorum klomenin bu şekilde yan etkileri oluyomu ve ne kadar sürüyo ben klomeni içerken hiç bir rahatsızlığım olmadı reglime 2 haftadan az bi süreyle bu tür belirtiler ortaya çıktı şimdi benim ne düşünmem gerekiyo kafam çok karış bu arada pkoluyum :97: :97:

Aynen benim de ilk işim bu oldu cnm hiçbir msjını görmüyorum ve deee sinirlerim bozulmuyoorrr:KK9:

Canım böyleleri için ne diye canını sıkıyorsun, değmez canım, izim derdimiz bize yeter birde böylelerinle uğraşmayalım, biz onun kileri göremiyoruz ama o bizimkileri görüyormu bilmiyorum, ama görsede ne fark eder, nasıl olsa yazdıklarıyla bizim morelimizi bozamaz çünkü ne yazdığını görmicez

mrb kızlar yardımınıza ihtiyacım var bu ay klomen kullandım yumurta gelişti çatladı progestern testim 38 çıktı doktrm çok iyi bi sonuç dedi reglime 5,6 gün kaldı 1 haftaya yakın göğüslerimde büyüme ağrı sızlama var halende devam ediyor ve 3,4 gündürde beyaz akıntım var ve asıl sorum klomenin bu şekilde yan etkileri oluyomu ve ne kadar sürüyo ben klomeni içerken hiç bir rahatsızlığım olmadı reglime 2 haftadan az bi süreyle bu tür belirtiler ortaya çıktı şimdi benim ne düşünmem gerekiyo kafam çok karış bu arada pkoluyum :97: :97:

cnm klomenin öyle bi yan etkisi yok.. Bence senin akıntın hayra alamet güzelim:21: Progesteron testini nezaman yaptırdın?

Son düzenleme:

Canim insallah iyi biseydir b unlar bende hic bilmiyorum ama akinti ya iyi derler. Aslinda suan kan testi yaptirsan cikar belki kanda hayirlisi olsun güzel haberleini bekliyoruz burdan..sen testi kacinci gün yaptirdin ben 21. gün yaptiricm i nsallah benimde sonucum iyi cikar..
bye yarin görüsürüz ...

Son düzenleme:
X