Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canim benim yazdiklarini okudukca bana da yol gösterdin baska yerden baktim tüm olaylara sen kendini hic üzme Allah sana dünyanin en güzel duygusunu yasatmis bir oglun var ve ona tutun sIMSIKI ona saril ikinci olur yada olmaz sen kendine dikkat et öncelikli bisey var hayatinda bir amacin. Bir umudun..Onun icin ayakta dimdik durman lazim oglun icin daima onun yananda olabilmen icin..
SOnra kendime baktim ve dedim ki ben neden yasiyorum ki ne amacim var neden para kazaniyorum ben daha anne bile degilim ki o duygu nasildir bilmiyorum yasamak cok istiyorum ama yasayamiyorum iste beni yok eden bu beklemek inan cok zor ama tutunacak bir dalin varken sen basarabilirsin benim tutunacak dalim bile yok gülüm..
Seni tanidigima inan cok mutlu oldum icindeki atesi cok iyi anliyorum suan ama bir anne olarak degil bebek isteyen biri olarak ikisi arasindan eminim ki daglar gibi farklar vardir..Sakin üzülme bende 2. bebisin olucak ama ilk önce sagligin cünkü o cana bagli bir can daha var oglunun yüregiii. Allah sizi korusun dualarim hep seninle ..

Kızlar selam hepinize...

Kimseler yok ama ben yine anlatacam..Dün bi rüya gördüm..Tabi malum konu..Eşimle doktora gitmişiz,günüm geçmiş güya... Bnm doktor yokmuş başka bi doktor bakacakmış ama içeri bi giriyoruz deli dolu çatlak bi genç bayan doktor çıkıyo karşımıza..ultrasona alıyo beni bastırıyoda bastırıyo karnıma,durun diyorum çok su içmiştim karnım şiş patlayacam..

Sonra ekranda izliyorum ışığın içinde bi yuvarlak karaltı yakalıyor,görüntü netleştikçe kalp atışları yükseliyor,bi heyecana kapılıyoruz,tam evet diyecekken animasyonmuş yuvarlak gözlerini patlatıyor ,dil çıkararak sırıtıyor,..
Çatlak doktor yerlerde tabii meğer bizle kafa kırıyormuş,animasyonmuş ekrandaki...O an sinirden öldüm ama uyanınca kahkahalarla güldümm..sonra devam ediyor,gerçek görüntü yakalıyor,var bi tane ama ölü diyor ,umursamadan,açıyor bize kitap okuyor,bildiğim bi doktor var erkek o şifa verir falan diyor..

Sonra uyandım zaten...

pazar günü 27. günüm test yapacam..Bu arada Ülker den Ar-ge Mühendisi olarak iş teklifi aldım..bugün görüşmeye gidecem..Eğer hamileysem sanırım başlamadan bitecek..Bebeğim bana karar vermemde yardımcı olur inş.Eğer gelirse olumsuz olacak zaten..

Cnm bu bekleyiş hepimizi çok yordu gerçekten insanın tak ettiği nokta geliyo ama abarjinosunda dediği gibi sen bi annesin herşeyden önce kendine çok iyi bakman lazım ki oğlun sana çok muhtaç diğer üzüntüyle oğlun da ister istemez etkileniyodur çünkü şuan kalbin bölünmüş durumda bir tarafta oğlun diğer tarafta da o bekleyiş...Ama bu bekleyiş oğlunun ve eşinin önüne geçmemeli cnm ve oğlunun tadını çıkar tüm sevgini ver ona..Çok şükretki eşin sonuna kdr destek oluyo sana herşeyden önce tutuyo seni.. Bence eşini de oğlunu da üzme onlar için Rabbime şükret..Ümidini sakın yitirme ve topiğimize de bırakma cnm..Allah hepimizin yardımcısı olsun...

Günaydın kızlar her nekdr üzücü haberler okusamda bunların hepsini yeneceğimizi ve donserin de bunu atlatacağına inanıyorum Allah hepimiz için hayırlı sonuçlar versin..

Cnm bu progestan hapı sen de kuruluk yaptımı dün gayet istekli olmama rağmen orda yeterince ıslaklık yoktu şaşırdım hiç böyle olmuyoduu Üstelik hafif bi ağrım oldu gene solda halbuki benim yumurta çatlamıştıı..

Son düzenleme:
merhaba kızlar nasılsınız benide listeye eklermisiniz 25 hazşran test günüm egerki hasta olmazsam
dün kasık ağrılarım yogunlasmıstı demiştim hatta ama bugün daha cok agrıyor inanılmaz derecede gazımda cok
korkuyorum yumurta catlamadıda kist mi yaptı acaba diye normal mi bunlar kızlar ya inş kötü birsey yoktur

Canım Serapçığım, yazdıklarınla beni nekadar duygulandırdığını anlatamam, canım arkadaşım bir anne olarak en mantıklı en sağlıklı kararı vermişsin canım kararına sonuna dek saygı gösteriyorum, hayat ne garip arkadaşım annelik fedakarlık gerektiriyor her zaman ve biz en sevdiklerimiz için ençok istediğimiz şeylerden vaz geçiyoruz. Sağlık problemin gerçekten hafife alınacak bir durum değil, o yüzden önce sağlık canım, ki çok şükür bizler o annelik duygusunu yaşadık, yaşatan Rabimize binlerce kez şükürler olsun, yokluğunu, acılarını göstermesin. Birtanem çocuk fikrine bir süre ara ver ama bizlerle bağlantını kesme, bu topik, bu liste sensiz olmaz gülüm, biz buraya önce sadece aynı derde ortak olduğumuz için geldik ama sonra birbirimize çok yakın olduk, bir aile olduk, arkadaş olduk, şimdi böyle ayrılmana gönlüm hiç ama hiç razı değil. Bizlerle bağlantını koparma sakın ve o güzel, uğurlu listemizi her zaman sen güncelle, bunu senden rica ediyorum. Her zaman neşeli, güleryüzlü ve sevgiyle kal.

arkadaşlar uzun bi aradan sonra geri döndüm yorumlarınız için teşekkür ederim.o ara çok bunalmıştım ilaçları içiyoruz acı çekiyoruz bekliyorum umutlanıyoruz ellimiz bomboş.neyse iyiyim artık o klomen 2. ay daha kötü yaptı.salı doktara gittim 3 tane sağlıklı yumurta var gene eşimin sperm testide iyi doktara dedim bu ayda olmaz nasıl olsa diye neden olmasın dedi bide acımaklı baktı öyle.bana komik geldi nedense.bide aklıma takılan bi konu vardı yaklaşık 1.5 yıl önce düşük yaptım dedim doktara o ay ovulasyon testiyle hamile kalmıştım hemen o zamndan bu yana ugraşıyoruz bir türlü olmadı bebek kürtaş olmadığım için yapışıklık kalmış olabilirmi diye sordum doktara olabilir dedi di dahaki aya rahim filmi çektirecem artık. klomene ara verecem.bu durumda olan arkadaşlar varsa haberiniz olsun rahim filmi faydalı olabilirmiş.kızlarrr.içime hep güzel şeyler doğuyor geleceğe dair hepimiz adına.çok mutlu olalım rahat olalım.iyiki varsınız hepinizde.

Cnm öncelikle tekrardan aramıza hoşgeldin Bence de bu kdr ilaçtan önce rahim filmi çekilmesi gerek dr bana ztn öyle demişti ama ben korkumdan önce ilaç demiştim ama yan etkilerini gördükçe gözüm korktu ve ilk denemem olan bu ay tutmazsa ben de rahim filmi çektirmek istiyorum..Olmazsa mecburan ilaçlarla devam edicem artıkk..

canim ya iste benimde dün banyoda bir agri girdi dedim regl oluyom sonra gecti ve dün aksam iliski sirasinda böle basinc hissettim sanki patlicak gibi agridi tabi sadece sag taraf. Bende kuruluk yok pek yani islaniyo ama akinti yok. Bitek bugün vajinama sokarken hapi bembeyaz bi akinti gördüm herzaman olandan yani klasik beyaz akinti. Anlamadim yani zaten benim doktorda bakmadi catladimi die.Ama normal zamanlarima göre kuruyum bence bende ..

insallah canim bisey yoktur ama bende senin gibi düsünüyorum artik paranoyak oldum. biraz uzaklasmak lazimama oda olmuyo hayirlisi herseyin hayirlisiiii

Cnm ben de özelden atmıştım görmedin sandım..Evet işte benimde dün ağrım oldu ilişki anında Kupkuru değildi ztn ama girişte zorlanma oldu sonrası rahattı ama hiç öyle olmuyodu oyüzden direk hap heldi aklıma ondanmıdır diye..Valla ben bu akıntı işini pek çözmüş değilim bişeyler geliyo ama karışık nebilim ben de görüyorum ama heralde spermin kalıntılarıdır diye pek de dikkat etmiyodum..Hep ona yoruyorum çünkü..

daha önce yazışmamız olmadı ama seni hep takip ediyordum.duygularını çok iyi anlıyorum bu lafta hafif kalıyor ama bundan 7 ay önce hayatım değişti benimde annem öylesine mamagrafi çektirdi ve birlikte sonuçları doktara götürdük annem gögüs kanseri çıktı dünya başıma yıkıldı.hiç birşey gözümde olmadı ne bebek ne eş... 4 kardeş olmamıza ragmen diğer 3ünün çocukları var ve işleri yogun ben olmasan anneme ameliyat sonrası ve uzun tedavilerde bakacak kimse yok onlar sürekli gelip gidiyorlar ama çok çok destek oldular ama sürekli yanında olan benim o dönemde bende hamile olsam kesin düşük yapardım yada bebek olsa anneme bakacak kimse yok.Allahım kulu kula sebep kılıyor.şuan annemin dedavisi bitmek üzere annemin istegi üzerine 2 ay önce bende başladım tedaviye.babamın ve annemin dualarıyla sırtım yere gelmez artık.senin konunlada dolaylıda olsa bi alakası var ne güzel durumunun farkındasın bişeyler olmuyorsa zorlamanın bi manası yok elbet bi sebebi vardır.seni tanımsamda uzaklarda bi yerde bi arkdasın kardeşin var hiç üzülme yeni doğan günler hepimiz için güzellikler getirsin. ...

nasil gecicek böle günler bilmiyorum ben uzaklasmak lazim budüsüncelerden ama mümkün degil Allah sonumuzu hayir etsin insallah..

insallah canim bisey yoktur ama bende senin gibi düsünüyorum artik paranoyak oldum. Biraz uzaklasmak lazimama oda olmuyo hayirlisi herseyin hayirlisiiii
inş yoktur canım benm cevap verdiğin için cok tesekkür ederim evet biraz paronayak olduk ama işte korkuyor insan
2 yumurtam vardı iğneyi vureulurken ikiside catlamadıda kist mi yaptı diye düşündüm biran gerci bende problem yok
doktorun dediğine göre esimin spermleri biraz azmıs o yüzden tedavi baslattı senin kendi kendine bile ikizin olur dedi
bana cok saglıklısın dedi sırf hızlandırmak için yapıyoruz dedi de yinede korkuyorum işte catlamadıysa diye
hayırlısı olsun hakkımızda ben birde catlama iğnesinden sonraki ilişkilerde preeseed jel kullandım belki duymusundur
kayganlastırıcı spermlerin daha hızlı gitmesini sağlıyormus inş hepimizin yüzü güler bu ay

nasil gecicek böle günler bilmiyorum ben uzaklasmak lazim budüsüncelerden ama mümkün degil Allah sonumuzu hayir etsin insallah..

Amin cnm inş..Valla cnm uzaklaşmak da nekdr fayda eder bilmiyorum çünkü bilinç altımız sürekli bu durumla meşgul :97: Adet tarihlerimiz aynı senle inş güzel sonuçlarla şenleniriz gene..

ayni korku bendede var canim benimde 2 yumurta olusmus ama biri cok cok iyi dedi digeri olmazsa bile bundan iyi sonuc alcaz dedi. Ama gel gelelim bende catlamadigini hissediyorum sanki insallah catlamistir ve insallah güzel sonuclar elde edebilirz. Benim esimde baktirdi herseyi normal onun sorn bende yani sorununde ne oldugu belli degil ilk prolaktindi simdi o iyi ama gene olmuyo iste CokSIKILIYORUM ama elimden bisey gelmiyo. Allah im insallah bu ay bizleri duyar dualarimiza bi karsili k veriri insallah..

Amin cnm inş..Valla cnm uzaklaşmak da nekdr fayda eder bilmiyorum çünkü bilinç altımız sürekli bu durumla meşgul :97: Adet tarihlerimiz aynı senle inş güzel sonuçlarla şenleniriz gene..

ay insallah canim benim insallah benim doktor bana o progestron hapini 14 gün kullan dedi bu durumda 29 u yapiyo aslinda sonrasinda ya gelcek ya gelmicekmi acaba?? sen kacgün kullancaksin hapi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…