Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Kızlar donser bugünde yok, endişelenmeye başladım, keşke tel. alsaydım, neyse faceden mesaj atayım bari. Donser bizi habersiz bırakma canım.

slm cnm bende donseri merak ettim girip bakıyorum ara sıra haber vardır diye ama 2gündür yok umarım ters bişey olmamıştır Allaha emanet olsun bebişiyle birlikte.....

bu gün doktor kuontrolum vardı . hiç yumoş gelişmemiş ignelere ragmen daha fazla ignenin anlamı yok dedi doktor 2,3 ay ara verelim yazı bir geçir sonra tekrar deneriz dedi velhasıl kısmet degilmiş kızlar bir süre kendi haline bırakacagım olmuyorsa olmuyor işte yapacak bir şey yok . ben elimden geleni yaptıp kısmetten öte köy yok . kafana takma rahat ol bir süre dinlen dedi . bende öyle yapacagım yine buradan kopmam . bat tarihlerini falan veririm umutlum . bitkisel şeylere devam edecegim yine. saldım çayıra mevlam kayıra . doktordan ilk çıktıgımda kötüydüm ama feyzakt aklıma geldi onada yumoş yok demişti doktoru 20. günde. o ay hamiş kaldı allahın işi belli olmaz. ama olmasada herşeyde bir hayır var diyerek motive ettim kendimi durum bu canlar .:emir_bebek:

cnm bence üzülme belkide vücut ve beyin olarak rahatladığın için bu ay oluverir bence koyverme.en azından moralini bozacak birşey duyduğundada evladına sarılıp yatıyosun bence şükret allah ona sağlıklı ömür versin.biz ne yapalım........rabbim sesimizi duysun inş.

çağlacım bende donseri çok merak ettim eğer face den hbr alırsan banada verirmisin hbr.....donser cnm herşey yolundadır inş.......

mrb bende klomen hap kullandım..ilk aşılamada gebe kaldım çok şükür..allahım hepinize nasip etsin

Canımm nasılsın nasıl gidiyor hamilelik bebişimiz nasıll....

canım ne bebeği...senin haberin yok galiba..malesef değerlerim düştü ve sıfırlandı..adetimin 5. günü bugün..yani anlayacağın vuslat yine başka bir bahara kaldı..sen nasılsın..ne durumdasın...iyimisin...

bu gün doktor kuontrolum vardı . hiç yumoş gelişmemiş ignelere ragmen daha fazla ignenin anlamı yok dedi doktor 2,3 ay ara verelim yazı bir geçir sonra tekrar deneriz dedi velhasıl kısmet degilmiş kızlar bir süre kendi haline bırakacagım olmuyorsa olmuyor işte yapacak bir şey yok . ben elimden geleni yaptıp kısmetten öte köy yok . kafana takma rahat ol bir süre dinlen dedi . bende öyle yapacagım yine buradan kopmam . bat tarihlerini falan veririm umutlum . bitkisel şeylere devam edecegim yine. saldım çayıra mevlam kayıra . doktordan ilk çıktıgımda kötüydüm ama feyzakt aklıma geldi onada yumoş yok demişti doktoru 20. günde. o ay hamiş kaldı allahın işi belli olmaz. ama olmasada herşeyde bir hayır var diyerek motive ettim kendimi durum bu canlar .:emir_bebek:

Allah Allah ya...cok üzüldüm canım ya..iğnelere rağmen öylemi...?? evet tatlım sen elinden geleni yaptın yapıyorsunda...Allahın takdirinden sual olunmaz..benimde yazı bekleyerek geçirmem gerekiyor sanrım..hayırlısı be gülüm..birlikte şu yazı bi geçirelim seninle..sonrasında eylülde tekrar sıvarız kolları..moralini bozma canım..peki bu yumurtalıkları oluşturmanın ve büyütmenin başka bir yolu yokmu.:KK47:..??senin hiç mi yumurtan oluşmadı şimdiye kadar...mutlaka bi yolu hal çaresi vardır ya????canım benim Allah gönlünün muradını en kısa zamanda versin inşallah...öpüyorum cok..

geçmiş olsun canım bundada vardır bir hayır üzülme napalım hepimizin ayrı sorunları var senin klomen kullandığın zaman yumurtan oluşuyormuydu yani takibin olduğu dönem yumurta olusuyormuydu bende iğneye gececeğim klomenle olusuyor benımde iğneyle olusmazsa diye endişelenmeye basladım ilk kez iğne olacağım çünkü..

slm cnm bende donseri merak ettim girip bakıyorum ara sıra haber vardır diye ama 2gündür yok umarım ters bişey olmamıştır Allaha emanet olsun bebişiyle birlikte.....

çağlacım bende donseri çok merak ettim eğer face den hbr alırsan banada verirmisin hbr.....donser cnm herşey yolundadır inş.......

Günaydın kızlar;

Umutluyum, Mehil canım donsere mesaj yazmıştım cavap yazmış akşam; pazartesi günü akşam saatlerinde hafif bir kanaması olmuş, zaten salı günü gitmesi gerekiyordu dr. a, dr. da onu hemen çağırmış, kalp atışlarını duymuşlar ama düşük tehlikesi var diye bir gece hastanede kalmış, şimdi evde ama sürekli istirahat etmek zorunda, lovoba dışında kalkmak yok demiş dr., pazartesi gününe kadar böyle devam edecek, umarım sonrasında bu tehlike geçmiş olur, sizlere selamı var ve dualarınıza ihtiyacı var kızlar, donser için dua edelim, oda bebeğini sağlıkla kucağına alsın.

canım ne bebeği...senin haberin yok galiba..malesef değerlerim düştü ve sıfırlandı..adetimin 5. günü bugün..yani anlayacağın vuslat yine başka bir bahara kaldı..sen nasılsın..ne durumdasın...iyimisin...

Canımmm inankii şaşkınlıktann gözlerim fal taşı gibi açıldıı ben 3 4 gün siteye girmedim geçmişi okudum ama seninle ilgili hiçbirşey görmedimm çok üzüldüm yaa senin gebelik haberini aldığımda inanki eve uçarak gitmiştimm ne deyim canım geçmiş olsun sevonunda dediği gibi kısmetten öte köy yok moralim çok bozuldu...

Günaydın kızlar;

Umutluyum, Mehil canım donsere mesaj yazmıştım cavap yazmış akşam; pazartesi günü akşam saatlerinde hafif bir kanaması olmuş, zaten salı günü gitmesi gerekiyordu dr. a, dr. da onu hemen çağırmış, kalp atışlarını duymuşlar ama düşük tehlikesi var diye bir gece hastanede kalmış, şimdi evde ama sürekli istirahat etmek zorunda, lovoba dışında kalkmak yok demiş dr., pazartesi gününe kadar böyle devam edecek, umarım sonrasında bu tehlike geçmiş olur, sizlere selamı var ve dualarınıza ihtiyacı var kızlar, donser için dua edelim, oda bebeğini sağlıkla kucağına alsın.

Allahım yaa ne kara bir sabah oldu benim için sevde1 sevosevo ve dönserr in haberlerini aldım çok üzüldüm umarım dönserin bebeğine birşey olmaz...

Canımm üzülmekte haklısın ne deyim ama allahtan umut kesilmez bak sende bir örnek vermişsin sen kafanı dinle biraz inşallah kendiliğinden oluşur yumoşların kısmetimizde varsa öylede olur böylede kendine çok iyi bak canım yıpratma kendini..

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ..............................GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... .................................İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS.......................................... .....................................KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA....................................... ...................................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.......................................... .......................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................................... ...................................Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ....................................Klomen
176.MESTANNN...................................... ....................................Klomen
177.DONSER........................................ ......................................tüp bebek
178.ECRİN......................................... ........................................Tedavisiz

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................HAZİRAN AYI LİSTEMİZ...........................

MESYA............................................. ......6 Haziran
KİRCİCEGİM........................................ ....6 Haziran
DESTİNA........................................... .....9 Haziran
MENBETA........................................... ....10 Haziran
MAVİYAZ........................................... ....10 Haziran
MEHİL............................................. ......11 Haziran
KAYRAM29.......................................... ...13 Haziran
ROSE78............................................ .....13 Haziran
ŞEKER-LEBLEBİ........................................17 Haziran
HULYA_41.......................................... ...18 Haziran
G.ERKL............................................ ......18 Haziran
GİDA_PİNAR........................................ ....19 Haziran
SERAPP27.......................................... ....20 Haziran
TUNCSS............................................ .....20 Haziran
ESEMOS............................................ ....23 Haziran
MPB............................................... .......23 Haziran
AYSE_GUL80........................................ ...23 Haziran
TASUHİ............................................ ......24 Haziran
HTCGL01........................................... .....24 Haziran
CİMCİMECAGLA...................................... .26 Haziran
HASRETİMSİNN...................................... ..29 Haziran
ABORJİNOS......................................... ....30 Haziran
FRİENDLY_84....................................... ...30 Haziran
NHAL83............................................ ......30 Haziran

....................................TEMMUZ AYI LİSTEMİZ...........................

KİDY.............................................. .........2 Temmuz
UMUTLUYUM78....................................... ..2 Temmuz
ZNGN.............................................. ........2 Temmuz
GOLGE_CİCEGİ...................................... ....4 Temmuz
İZMRLİ............................................ ........4 Temmuz
KUZEY1............................................ .......5 Temmuz
PATİKLİ........................................... ........7 Temmuz
SEVDE1............................................ .......7 Temmuz
GUNKA............................................. ......10 Temmuz
MELEK04........................................... .....10 Temmuz
SEVOSEVO.......................................... ...10 Temmuz
DEMOS84........................................... ....11 Temmuz
MEHİL............................................. ........14 Temmuz
UMUTLU22.......................................... ....15 Temmuz

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Günaydin kizlar umarim bugün hepiiz icin güzel bir gün olur dilerim bu ay güzel bir ay olur..
Canim dün ben gittikten sonraki yazilari okudum büyük gecmisler olsun ve dualarim hep sizinle...Allah hepimizin yavrunusu kucagina sagsalim almayi nasip etsin insallah..

Dün benim sag yumurtaligima agri girdi dedim catlamadi buyumurta heralde simdide bastirinca sag tarafima agri yapiyor iyiye isaret degil bunlar ama Allah tan ümit kesilmez. Birde benim akintim geliyo cok az az ama bembeyaz simdi bunun anlami ne ki düsünmek istemiyorum ama aklimdanda cikmiyor:KK50:

Günaydin kizlar umarim bugün hepiiz icin güzel bir gün olur dilerim bu ay güzel bir ay olur..
Canim dün ben gittikten sonraki yazilari okudum büyük gecmisler olsun ve dualarim hep sizinle...Allah hepimizin yavrunusu kucagina sagsalim almayi nasip etsin insallah..

Dün benim sag yumurtaligima agri girdi dedim catlamadi buyumurta heralde simdide bastirinca sag tarafima agri yapiyor iyiye isaret degil bunlar ama Allah tan ümit kesilmez. Birde benim akintim geliyo cok az az ama bembeyaz simdi bunun anlami ne ki düsünmek istemiyorum ama aklimdanda cikmiyor:KK50:

merhaba canım oylesıne tpoıklerı dolasıyordum soylıyım sana ne oldugunu yumurtan catlamış:KK9:stres yapma yeter

Herkese günaydın canlarım. Gününüz aydın ve güzel olsun. Biliyorsunuz ben bu sabah hastaneye gidip kan verecektim ve sonucları akşam üzeri yeni doktoruma götürecektim. Akşam işten eve gittim, oğlanı aldım antremana götürüyorum. Benim şu baş dönmelerim var ya, yolda aniden yakaladı yine. Arabayı kenara çektim ama düzeleceği yok. Oğlan gitti su aldı büfenin birinden hapımı içtim fakat hala kötüyüm. Epey bi dinlendim ama çaresi yok, yavaş yavaş eve döndüm. Çookk kötü birşeydi. Allahım kimseye vermesin bu illeti. Sonra oğlumu ikna ettim ve o gitti antremanına. Ben saatlercce yattım. Uyandığımda da Serap sen ne yapıyorsun, böyle bir hayata bir de minicik bebeği dahil etmeye çalışıyorsun dedim kendime. Canlarım bir de benim yıllaar önce geçirmiş olduğum bi rahatsızlığım var. Bazen lafını yapıyorum, eşim hatta yeter ki sen iyi ol bebek en son falan diyor diye. Beyin kanaması geçirmiştim ben 6,5 sene evel. Tam 3 yıl sürdü tedavisi. Çok şükür ameliyat olmadım ama MR lar, ışınlar, haplar, anjiyolar derken çook yıprandım. 3-4 ay da yatalaklık dönemi geçirdim. 3 yılın sonundaki kontrolümde evet çok iyisin artık dediklerinde peki bebek doğurabilir miyim diye sordum ilk olarak. Evet dediler dünya benim oldu. Yaklaşık 3,5 yıldan bu yana da bebek bebek diye diye gezdim. Ne ilaçlar, ne doktorlaaar, ne tedaviler...Allahıma isyan gibi olmasın ama ben de istiyorum neden olmuyor diye sorguladığım anlar çok oldu. Rabbim evladıma uzun ver ama bir de kardeş tadını tattır diye çook yalvardım. Ama akşam daha iyi anladım ki benim kaderimde ikinci bir çocuk yok. Arada bi düşük yaşadım ve bütün tedavilerden daha çok yıprandım. Eşim hep der, gülüm zorlama bu kadar. Ya sana birşey olursa!!! Bana birşey olacaksa nasıl olsa olur diyordum hep. Ama akşam, bana sahiden birşey olursa o minicik bebeğe kim bakar, kim yoldaş olur dedim. Evet ölümden öte köy yoktu ama, ya ardımızda bıraktıklarımız? Rahatsızlık geçirdiğimde değil oğluma bakmak, kendime bile bakamamıştım. Sağolsun anacığıım her sabah geldi, akşama kadar bende durdu ve evin bütün işlerini o yaptı. Yani ne oğluma annnelik, ne eşime kadınlık, ne anneme evlatlık yapamadım. Bu günüme milyonlarca defa şükürler olsun. Çook uzattım sanırım. Belki konuyu da biraz dağıttım ama bunlar benim şu anki duygularım. Uzun lafın kısası bebek olayına yine bir mola verdim. Yine diyorum, daha önce de yaşadım böyle gel gitler. Ama bu defaki farklı. Sanki başka bi pencereden baktım ve o pencereden herşeyi tam olduğu gibi, bütün gerçekliğiyle gördüm.
Rabbim sizlerin yolunu açık etsin. Umutlar yoldaşınız olsun. Gönlünüzde ne muradınız varsa Rabbim onu versin. Bilmiyorum bu bir veda konuşması mı ama duygularım böyle.
Tek tek isimlerinizi yazacaktım ama arada unuttuğum olur diye vazgeçtim... Hepinizi çook seviyorum. Allahım yar ve yardımcınız olsun, yolunuz hep açık olsun. Bu liste olayı için girmeye devam ederim sanırım ama yapabilecek başka bir arkadaş varsa devretmek isterim. Bu duygularım dışında başka hiç bir konu, hiçbir sorun hakkında yazmak ve konuşmak takatini bulamıyorum kendimde. Hakkınızı helal edin ve kalplerinizi kırmışlığım olduysa beni affedin. Yine buralardayım ama dedim ya, uzun bir süre susmak istiyorum.

Günaydın kızlar;

günaydın kızlar çağlaçım teşekkür edriz hbr verdiğin için donser cnm çok geçmiş olsun inş.bebişin sğlıklı bir şekilde seninle olur bitanem.....üzülme 9 ay boyunca kanaması olan hamileler oluyor......rabbim hakkında hayırlısını versin......çok öpüyorum seniiiiiii

X