Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Benim eşim öyle her şeyi uygulamaz ama sabaha kadar hiç konuşmak yok dersem dersem kesin kabul eder, ben susayımda nasıl susarsam susayım

Arkadaşlar tabi ki herşey zararlı, ultrasyon jeliymiş, kremmiş, zeytin yağmış, ne gerek var bunlara, doğal olun, ön sevişme yapın, istek olunca zaten acıda olmuyor

aynen katılıyorum canım ,
eger isteyerek yaparsanız zaten kuruluk olmuyor başlarda bende çok kasıyordum kuruluk oluyordu en son bi bıraktım patladı gitti :)))))
birde ilişkiye cocuk için değil kendiniz için girin en iyisi bu bence ....

solda en üstte my chart yazıyor oraya tıkla.

Arkadaşlar tabi ki herşey zararlı, ultrasyon jeliymiş, kremmiş, zeytin yağmış, ne gerek var bunlara, doğal olun, ön sevişme yapın, istek olunca zaten acıda olmuyor

Canımcım hergün hergün insanda iştahmı kalır ya karın tok bikere Ucunda bebek olayı olmasa o ayrıı ozaman daha çok istekli oluyosun tamamen psikolojik yanii:)))

Canımcım hergün hergün insanda iştahmı kalır ya karın tok bikere Ucunda bebek olayı olmasa o ayrıı ozaman daha çok istekli oluyosun tamamen psikolojik yanii:)))

cidden ya artik su bebek olsun bir yil sevismicem diyosun yaa biktim vallahi bu sekilde olmasin ya. Tamam istek var ama su 14. güne girdimiydin istek mistek kalmiyo stres aliyo basini gidiyo o streste istekmi kalir valla 2 dakkada ne yaparsan okadar. Bebek cok geriyo bizi bide ilac kullaniyoruz o catlatma ignesinden sonra ve önce mecbur yapcan istek olsada olmasada su ilk cocuk olsun zaten sonra yemin billlah korunmucam bi daha bi aksilik olmazsa .. suanda felc bizim cinsel hayatimiz maalesef :84:

canim senin doktorunla konusma imkanin varsa sorsana bu ilaci biz vajinadan koyuyoruz bak beni hic etkilemiyo suan da 2.yide kullandim bide aksam yatarken sokcam tamam.

Son düzenleme:

bende illa çoçuk olsun die ilişkiye girmiyorum saten ama vajınısmus olduğum için halen kasılmlarım var ıslaklık oluyo ön sevişmeyi uzun tutunca ama içeri girceğini anladığım anda kupkuru kalıyorum ondan jel kullnamak zorundayım malesef ama jellerin etkisi oluyomu die merak ediyorum zeytinyağını deniyim bide çoçuk için deil ilşkiden zevk almak istiyorum yoksa hep kaçıyorum nolcak halim bilmiyorum :):):):18::18::18:

Merak etme bebek olduktan sonra emin ol çok istekli oluruz hani ozamanlar normalde korunmamız lazım ya tam tersi ozamanlar daha istekli oluruz tersiz biz anammm. Valla ilkini yapim ben de 2. nin arasını uzatmam diyorum nasıl olsa zor oluyo diye başlarım erkenden heralde

canim benim anliyorum seni aslinda bu hep cocukluktan beri korkutulmamizdan hep kadinlik icin cok büyük birseymis gibi gösterilmesinden benim vajinusmus yoktu ama benimde hep kupkuru olurdu ve cok canim acirdi. kac ay bende onlarla ugrastim neyseki yendim rahat biraktim kendimi ama dert bitmiyo simdide cocuk derdi iste. emin ol bende bi rahatla birlikte olamadim esimle. Zevk almaya gelince vallaha bende iktidarsizli mi vardir nedir bende de yok ayda iki defa anca aliyorum zevki onun icin neler denedim neler yok. Insallah bigün kafamdaki tüm sIKINTILAr gecicek ve o zaman rahatlan yasayabilecegim bu duygulari insallahh..

canım inş zamanla aşacaksındır bunu sen kendini sıkma zewkine bak inş bebeğinde gelir en kısa zamanda direk ilişkiye odaklan başka bişi düşünme o an ....

canım ne yaptın ???

Canım bende bir sorun yok girebiliyorum ama paylaşınca sen neden giremedin orasını çözemedim. Sanırım beni pc de otomatik açıldığı için, programı bende çok iyi bilmediğim için çözemiyorum. Neyse canım ateş değerim iyi yani sonuçta, çatladığı günün ertei yükseldi ve aynı değerde gidiyor.

ewet canım ben göremiyorum diğer topicteki arkadaşalrınki görünüyor seninki görünmüyor bi sorun war sanırım seninde çözemediğin nese inş ateşin hep yüksek giderde bebeğin gelmiş olur inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

kızlarrr bişi sorcam ;
rüyada gögüsten süt geldiğini görmek ne demek önce bi kuş emiyordu sonra bebek oluverdi sol göğsümden süt akıyordu sağdan sıkıyorum akmıyordu bu ne demek şimdi bi fikri olan war mı ????

Kızlar donser bugünde yok, endişelenmeye başladım, keşke tel. alsaydım, neyse faceden mesaj atayım bari. Donser bizi habersiz bırakma canım.

Ben bu rüyayı çok sık görüyorum canım, nerdeyse ayda 2 defa, o an çok mutlu oluyorum bir bebek emziriyorum, rüya tabirlerine baktığımda, sıkıntıdan falan bahsediyor ama böyle huzur veren bir rüyanın tabiri nasıl sıkıntı olur, bence neye yorarsan öyle olur, bence biz hep bebek fikriyle yatıp kalktığımız için çok etkileniyoruz ki, böyle şeyler görüyoruz. Hayır olsun canım, hayıra yor her zaman.

ewet canım haklısın bende ilk bebek istediğim aylarda dewamlı görüyordum bebekle ilgili rüyalar ama ilk kez böyle gördüm inş hayırlara çıkar ....

Üzüldüm canım ya, neden etkilemedi acaba.Ama iğnenin faydası yok demek için erken değilmi.Daha 5.günün bugün, belki daha yeni büyümeye başlayacaklardır.Sen moralini bozma canım, bir kaç gün sonra doktora tekrar git, muayene ol belki bir tane olsun gelişir ve aşılamayı yaptırırsın,o kadar iğne oldun, peşini bırakma canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…