Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Cnm peki o jeli kim önerdi sana?

kızlar slm nasılsınız:)))) bişey sorcam size ben 2 gündür tuvalete çıkamıyorum ya hapın etkisi olabilirmi sizde böle bişey oldumu??? buarada bu zaman hiç geçmiyo bukadar umursayınca sabki negatif sonuç alıcakmışım gibi geliyo ama hayırlısı artık:) bide biz ilişkiye ara verelim diye düşündük tutunmasını engeller diye ama doktorum bişey sölemedi siz nasıl yapıyosunuz?pztesi vuruldum iğnemi bende buarada:)

canım internettensipariş verdim arastırda bak sağlık bakanlıgı onaylı bitkisel bir jel
kayganlastırıyor orayı kuruluk problemi cekenler için sperm daha hızlı gidiyor
hatta bazı doktorlarda öneriyormus denemek için zararsız bişi ve bununla hamile kalan cok insan var
hatta bu sitede de konusu var sanırım

bana doktor iğneden 36 saat sonra iki gün aynı saatte ilişki önerdi sonra 15 gün boyuncada günasırı dedi birgün durup birgün yapın dedi ara vermeden

ah serapcım ah nasıl bir aya başladık böyle. ay tutulmasınamı çarpıldık nedir . bu yolda vucudumuz,beynimiz, ruhumuz yoruldu bir süre geriye çekilmek istiyor insan haklısın canım . ama buradan biz kopsakta sen kopma bitanem o güzel motivasyonların ve anaçlıgınla verdigin emekle yardımcı oldugun arkadaşlarla kimbilir senin yönlendirmelerinle kaç kişi melegine kavuştu. büyük sevap alıyorsun bunu unutma ve burdaki ve daha katılacak arkadaşları enerjinden mahrum etme. bu senin misyonun canım . belki meleklerimiz kendi istekleriyle gelir kısmetse en önemlisi hayırlıysa . hakkın sonuna kadar hellal olsun canım . seni çoooooookkkk seviyorum biliyorsun ama senin o nick ini her zama takip etmek istiyorum . yalvartma kız bizi daha sezsiz olsanda kal benim gibi. allah oglunla ailenle uzun ömür ve saglık versin canım benim.

selam cnm nasılsın nerelerdesin sen ya beni bıraktın bak beraber takipdeydik bende bu ay saldım çayıra mevlam kayıra modundayım niyese hiç takmıyorum olacağından zaten hiç ümidim yok buarada bende önümüzdeki ay rahim filmi çektircem gene beraberiz yani bakalım şu tüpcüklere ne var en yok ve hiç bu ay hap etkisi hissetmedim geçen ay 1 hafta yatmıştım cok sancım olmuştu batmalar felen bu yok anam hiç bişeyim sancı mancı gene akıntım yok bunu sorcam dr olmasımı normal olmamasımı hadi hayırlısı artıkın öptüm cnm seni toparlan hadi maratona devam ..

Evet cnm bunla ilgili topiğe bakıyorumda baya hamile kalan varmış gerçekten merak ettim ben de denemekte fayda var ama eczanelerde varmıdır acaba bu?

Evet cnm bunla ilgili topiğe bakıyorumda baya hamile kalan varmış gerçekten merak ettim ben de denemekte fayda var ama eczanelerde varmıdır acaba bu?

anaaaa gercektenmi deniyelim o zaman topik linkini atsana banada bi bakayim bende nerden nasil aliniyor zarari yoksa deniyelim yaa

yok galiba canım ve fiyatuıda biraz pahalı ama cok kullanımlı simdi bana bir arkadas göndermişti kendi bununla hamile kalmıstı öylece aldım
hep doktor takibini bekledim bosa kullanmamak için iki kere kullandım bakalım işe yarıcak mı

bu ay bende hiç önemsemedim hani önemsemeyince istemeyince olurya olmasın diyeme birlikte olsak ne eve tamir işi aştım kafam dağılsın diye.ayy inanırmısın ne batma var var ne ağrı kasıklara bi nane yok.umutluyum kaç yıllık evlisin bi sakıncası yoksa söylermisin nerelisin bide.bu ay olmaz nasıl olsa diyorum umudum rahim filmi ona nedense çok inandmı adeti 6yada 7 günü gidecem.

cnm benim 2. evliliğim eşiminde 2. fakat ikimizinde cocuğu yok ilkinde 1 sene denedik olmadı ama cok istekli değildim iyikide olmamış zaten sonra ayrıldık dr falan hiç gitmedim eşiminde ilk eşinde çikolata kisti varmış bunedenle olmamış oda ayrılmış iyi yapmış cok seviyorum eşimi neyse biz evleneli 4 ay oldu fakat biz eşimle zaten birlikte oluyoduk cocuk olsun isityoduk engellemedik kendimizi yaklaşık 1..5 sene olucak toplamda cnm dr gittim daha önce geçen sene prolaki tin yüksek dedi ilaç verdi ama pek kafaya takmadım evlenince şte ciddi anlamda tedaviye başladık eşimde bendede sorun yok lakin bende tüplerden şüpheleniyorum çünkü cok sık mantar oluyodu bende ve fitil kullanıyodum bunlar bile sebeb olabilir tıkanıklığa bakalım bu ay olmazise rahim filmi çektiricem o ay zaten bekliycez sanırım çekimden sonra ondan sonra aşılama istiyorum RABBİM HEPİMİZE hayılısını versin aslen istanbulluyum fakat bursada yaşıyorum sen neredensin...cnm

anaaaa gercektenmi deniyelim o zaman topik linkini atsana banada bi bakayim bende nerden nasil aliniyor zarari yoksa deniyelim yaa

tamam cnm preseed kullananlar diye aratırsan çıkıyor. heryer satmıyomuş ama türkiyede hep son kullanma tarihleri geçmiş olarak satıyolarmış onların dediği gümrüğü bahane ediyolarmış formaliteden öyle eski tarih yazıyolarmış gümrükten geçsin diye..ne kadar doğru bilmiyorum amerikada kullananların hepsi kalıyomuş ama türkiyede kullanıp kalan okuduğum kadarıyla henüz yok ama bakıcam şimdi sayfalar uzun daha başlardayım sen de bi bak istersen..

canım bende konyanın bi ilçesinde yaşıyorum konyalı değilim.4 yıl oldu evleneli 24 yaşındayım.ilk başlar korunduk olmasın diye yani eşim korundu sonrada bi düşük bu zaman geldik işte.tüplerden bende çok şüpheliyim sanki film çekilse herşey yoluna girecek gibi geliyor.kıss bizde çok mutluyuz eşimle hep balayı gibi sanki.kısmet seninikide eşinini önceden iyiki çocuğu olmamış.

cnm seni çok iyi anlıyorum.gecen ay bende agustosa kadar ara verecegımı soylemıştım ama bu ay tekrar başlama kararı aldım.geçirdiğin sağlık problemleri hiç öyle kolay durum değil ama allhın izniyle sağlığına kavuşmuşsuun ...rabbim seni evledından ve sağlığından ayırmasn..........hani bu ay beraber beklıyecektık ama benı yarı yolda bırakıyrmusun(((( yanlış hatırlamıyosam bugun 3.günün dr.gıtmeyı dusunuyodun????????

Allah ağzınızın tatını bozmasın cnm bizimde öle balayı gibi hep bici bici bu ay tatil planlıyoruz şu filmi cektireyim doğru balayına oradan gelincede aşılamaya Rabbim tez zamanda hepimize nasip etsin inş.sen hamile kalabiliyosun cnm bence senin cocuk gelecek en kısa zamanda belki bu ay inş...

cnm öncelikle geçmişte yaşadığın rahatsızlıktan ötürü cok geçmiş olsun bence bizi bırakma tedaviye ara ver biraz kafan ahatlasın ama buralarda ol listemizi sen güncelle herşey kısmet ötesi yok olursaolur herşey bahane bu hayatta hadi toparlanda dön aramıza....

slm kızlar nasılsınız ???
UMUTLU22;canım öncelikle çok geçmiş olsun yüreğindeki bu umutsuzluk bi süpriz yapıp sana bebeğini getirsin inşşşş fazlada sıkma kendini şükret bi yawrun war inş kardeşide en kısa zmanda gelir .....

bizde bu ay sonu temmuz başı gibi tatile gidicez buda uydu yani.ben tatildeyken ögrenicem hamile olup olmadığımı gelincede rahim filmi.kıss inşllh aynı anda en kısa zamanda veririz biribirinize haberleri.artık balayında sana ugur getitirir belkide.

nasılsınız bugün ???
benim yumoşlar daha çatlamadı sanırım kasıklarımdaki ağrım şuan yok akıntımda kesildi ama dün ilişki esnasında yine ağrım oldu bu ne anlama geliyor ben hiç bişey anlamadım ????:97:

aynen canim bizimde öle ne oldugunu bende anliyamiyorum artik benimde suan yok ama oluyo bazen agri üstelik davul gibi sis karnim :85:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…