Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Ay canım ya ne güzel bi doğumgünü hediyesi olur gerçekten. Allah gönlüne göre bu güzelliği bu mutluluğu yaşatır inş.. Huzurlu günlerimize az kaldı heran biri bağırcak burda hamileyim diye öyle hissediyorum inş olur Yarabbimmm inşş..

e2 hormonunuz kaç benim 9 dan 24 eyükseldi biraz daha yükselmeli dedi dr
canım bu kadınlık hormonu oluyor östrojen hormonu yani inş giderek yükselir benimkide 50ye yakındı en son yaptırdığım testte bol bol domates çilek ve yeşil yapraklı sebzeler ye canım ....
ALLAHIM kalbindekini göbüşüne wersin inş canım ne güzel bi hediye olur benim eşimin doğum günüde yakın olursa bizimkide çok güzel bi hediye olacak bende temmuz başına öğrenirim inş hamiş olup olmadığımı hakkımızda hayırlısı olsun....

yumurtlarla alakalıymış canım seninki kaç çıkacak yazarmısın benimki çok düşük bizde tek anormal çıkan bu herşey normal rahim filmi diğer testler
yazarim tabi canim ama gelecek carsamba vericem kani anca cumaya cikar sonuc. progestron ve e2 ye bakilcak ikisinide yazarim da degerlerin ne arada olmasi lazim biliyomusun??

insallah canim birimiz degil hepimiz toplucana bagiririz insallah kader arkadaslarim benim derdimiz gercekten cok can acitici Allah yüzümüzü güldürsün insallah

arkadaşlar, ben şimdi özel hastanede kanda gebeliğe baktırsam ne kadar tuta ki. acaba sağlık ocakları bakıyo mu

Cnm senle tedavimiz aynı gibi ama benden istemedi 21. günde e2 hormunu sorsammı acaba doktorun işine karışmak gibi olucak ama napimm:44:

canım sor bize herşey normal dedi 2 tane dr 3.dr birde bu hormona bakalım dedi bu oldukça düşük çıktı bunun yükselmesi lazım dedi iş 9 dan 24 çıktı daha da çıkması gerek

arkadaşlar, ben şimdi özel hastanede kanda gebeliğe baktırsam ne kadar tuta ki. acaba sağlık ocakları bakıyo mu

ewet canım arkadaşın dediği gibi saglık ocaklarında yapılıyor ama erken gitmen lazım öğlene yada ertesi güne çıkar sonucun inş bebeğin seninledir güzel haber werirsin bizlere....

canım benim durumun karışık yok dr ilaç vermedi çünkü ben dr tedavine başlamadım ben s. kürlerini kullanıyorum ,kürlere devam

aslinda en güzeli ise yaradiktan sonra. biz ilac kullaniyoruz da ne oluyo iste hemde büssürü yan etkileri var ama ben kokuyorum kür yapmaktan cünkü incir kürü yaptigim ay firladi prolaktinim bu ay olmazsa sogan kürüne baslicam klomenle birlikte ama iste korkuyorum gecen ayda hayit otu cayina baslamistim ama klomen den dolayi biraktim. ama bu ay sogan kürünü kesin yapcam yada adacayi

canım gününmü geçtiki gebelik testi yaptırıyorsun ,sağlık ocağı tabiki yapar özele ne gerek sabah erken git kan ver 3 te çıkar sonuç

6 gün geçti. karnımın alt kısmı san ki adet olacakmış gibi ağrıyor. arasırada belim ağrıyor. negatif çıkar diye korkumdan tahlil yapmadım. üzülmek istemiyorum. sabah o zaman baktırayım. bundan kaçış yok. bilinmeyen daha stres yapıyor

canım evet kafana göre yapma hele ilaçla kür asla yapma
ben saraç. direk görüşüyorum o ne derse onu yapıyorum kafama göre değil yani bu e2 baktırmamı da o söyledi kürden önce 9 du kürü 10 gün içtikten sonra test yaptırdım adetimde gelmişti 24 olmuş faxladım bir sevindi adam maşallah demeden bir hal oldu dediki devam et yükselsin bakalım işte eylül kür bitecek o zaman akadar olmazsa dr tedavisine başlayacaz bizde kısmet aratık

Cnm sen rahim filmi çekilmişmiydin ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…