Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Gönlümüz güzel olsun istiyor tatlıım. Ne demişleer, yora yora, Allah veree. Biz dileyelim isteyelim ki, Rabbim de versin. İNşalllahhh güzel güzel, boy boy çocuklarımız olur.
Ayy akşam yemek yerken eşim işyerindeki arkadaşının karısının hamile olduğunu söyledii. :KK53: Yaa tamam Allah tamamına erdirsin, ne güzel deee :KK59: bana da versiin artıık. Bu bencillik mi, kötülük mü bilmiyorum. Ama böyle düşünmeden de edemiyorum. Dün işten eve giderken de bi tanıdığı gördüm, hal hatır sorduk, kızlar nasıl dedim, iyiler, küçük olan hamile dedi. Allahh Allahh sayıyla mı geliyor bunlar benim üstümee. Eşime de böyle diyorum ölüyor bana gülmekteen. :KK9: Hadi tüp bebek yaptıralım dedim, otur oturduğun yeri hatuncuğuum diyor. Yüce Rabiiim herkesiin, hepimiizin gönlüne göre versin inşallahh. Beni de unutmasıııınnnn :KK58:

Rabbim herkese nasip etsin canım, bende hamileleri görünce bir tuhaf oluyorum, sabah sabah birtane çıktı karşıma, şişirmiş göbeğini dolaşıyor, içimden nekadar şanslı olduğunun farkındamı acaba diye düşündüm durdum, ama hiç güzel giyinmemişti, eleştirmeden de yapamadım ne yapayım, içimde hep bir hevestir güzel güzel hamile kıyafetleri giyip kasıla kasıla gezmek, kızıma hamileyken sürekli yattım, hiç tadını çıkaramadım, sağlıklı beslenemedim bile, İnşallah Rabbim tekrar hamile kalmayı nasip eder. AMİNNNN
Bazen bende diyorum aşılama tutmazsa tüp bebeğe geçeriz artık diye, olmaz demiyor ama yaşımın 35 olmasını bekleyecekmiş :)

Son düzenleme:
insallah canim benim doktor bana gel demedi bekliyoruz bakalim bizde. yalniz benim akintim su gibiydi oda gitti artik sadece siskinlik hissi var ki bence sis gercekten. bende progestrona basladim ama doktor o hapi vajinadan sok dedi bana dediin gibi etkilemesin die. bakalim sokmaya basladim bende bugün sabah hayirlisi olsun.

Evet cnm benimde o ıslaklık yok artık vajinadanda alınıyo demekki bana normal içmemi söyledi ama kötü etkiliyor beni gerçekten ya..bir de koca 15 gün devam yanii..Hayırlısı artık işin ucunda bebek olunca annelik fedakarlığını şimdiden göstermek lazım dimi ama:21: Bu daha bizim için bir başlangıçç:KK34:

Son düzenleme:
selam kızlar uzun zamandan beri giremedim.sizleri çok özledim geçmişi daha okuyamadım.bu ara da
umutlum benim kırmızılar geldi beni listeden çıkarabilirsin.yenisini bilmiyorum çünkü yumurta yoookkkk.
adetim 2 günde bitti.dün dr gittim.yumurta yok hemen kan tahlili istedi.geçen ay klomenle 4 yumoş vardı.bu kadar yumoşa göre kanamanın fazla olması gerekirdi dedi.demekki boş olmuş.tedaviyi değiştirecekmiş moralim çok bozuldu.yarın sonuçları alıp akşama gideceğim .yüreğim sıkışıyor:KK43:(( ya kötü bişi çıkarsa fsh a prolakyine falan bakıcak.allahım sen bizlere yardım et.:KK59:

Canlarım günaydınlar....:79: :KK71: :KK71: Bgn nasılsınız bakalımm..Dün doktora gittim çatlaman olmuş dedi progestana başladım ne lanet bi ilaçmış yaa başımı feci döndürüyo 15 gün nasıl katlanıcam ben buna bilmiyorum :KK25: Yani beklenen adet tarihine kdr bu ilacı içicem sonra adet olursanda olmazsanda gel dedi işte ozaman herşey belli olucak kızlar inş güzel haberlerle dönerim dua edelim birbirimize..

Canım evet progestan berbat bir ilaç ben içtim beni resmen devirdi iş yerinde uyudum yaa yok böyle bişe dr a söyledim onun benzeri progenex diye bi ilaç verdi şükür o iyi..

Yöresel haberlere bakıyordum da benim dr. un 3. çocuğu doğmuş, ne güzel bir duygu kendi çocuğunun doğmunu yaptırmak, çok duygulandım ya inanılmaz sulu göz oldum, çünkü dr. bana morel verirken kendi çocuklarından örnek vermişti, ilk çocuğuna normal yolla hamile kalmıştı eşi, 2. çocuğu uzun bir süre olmamış ve tüp bebek yapmışlar, 3. hiç beklemedikleri anda gelmiş, işte bunlarla bana morel vermişti, şimdi o bahsettiği ailesinin fotoğraflarını görünce daha bir duygusallaştım.

Canım evet progestan berbat bir ilaç ben içtim beni resmen devirdi iş yerinde uyudum yaa yok böyle bişe dr a söyledim onun benzeri progenex diye bi ilaç verdi şükür o iyi..

Valla cnm böyle giderse ben de sorucam doktora bana da başka ilaç versin..Belki ilk kullanıyorum daha başlardayım bünyem alışmamış diye böyledir bikaç gündaha kullanıp ona göre arıycam doktoru ..

selam kızlar uzun zamandan beri giremedim.sizleri çok özledim geçmişi daha okuyamadım.bu ara da
umutlum benim kırmızılar geldi beni listeden çıkarabilirsin.yenisini bilmiyorum çünkü yumurta yoookkkk.
adetim 2 günde bitti.dün dr gittim.yumurta yok hemen kan tahlili istedi.geçen ay klomenle 4 yumoş vardı.bu kadar yumoşa göre kanamanın fazla olması gerekirdi dedi.demekki boş olmuş.tedaviyi değiştirecekmiş moralim çok bozuldu.yarın sonuçları alıp akşama gideceğim .yüreğim sıkışıyor:KK43:(( ya kötü bişi çıkarsa fsh a prolakyine falan bakıcak.allahım sen bizlere yardım et.:KK59:
canim benim bende dünden beri senin gibiyim agladim hep cok SIKIYOR beni bu isler cok canimi acitiyor hayatimda aklilma gelmezdi hamile kalmanin bu kadar zor oldugu annemin salakligi yüzünden daha dogurma bekle para biriktirin cart yapin curt yapin dedi esim desen ayni bana kimse destek olmadi köstek oldu simdi ikisinede diyorum kiciniza kina yakin olmuyo die. Burdan yeni evlenen ciftlere sesleniyorum sakinkorunmayin ne zaman gelirse gelsin hic gelmemesinden iyidir..

Gönlümüz güzel olsun istiyor tatlıım. Ne demişleer, yora yora, Allah veree. Biz dileyelim isteyelim ki, Rabbim de versin. İNşalllahhh güzel güzel, boy boy çocuklarımız olur.
Ayy akşam yemek yerken eşim işyerindeki arkadaşının karısının hamile olduğunu söyledii. :KK53: Yaa tamam Allah tamamına erdirsin, ne güzel deee :KK59: bana da versiin artıık. Bu bencillik mi, kötülük mü bilmiyorum. Ama böyle düşünmeden de edemiyorum. Dün işten eve giderken de bi tanıdığı gördüm, hal hatır sorduk, kızlar nasıl dedim, iyiler, küçük olan hamile dedi. Allahh Allahh sayıyla mı geliyor bunlar benim üstümee. Eşime de böyle diyorum ölüyor bana gülmekteen. :KK9: Hadi tüp bebek yaptıralım dedim, otur oturduğun yeri hatuncuğuum diyor. Yüce Rabiiim herkesiin, hepimiizin gönlüne göre versin inşallahh. Beni de unutmasıııınnnn :KK58:

Rabbim herkese nasip etsin canım, bende hamileleri görünce bir tuhaf oluyorum, sabah sabah birtane çıktı karşıma, şişirmiş göbeğini dolaşıyor, içimden nekadar şanslı olduğunun farkındamı acaba diye düşündüm durdum, ama hiç güzel giyinmemişti, eleştirmeden de yapamadım ne yapayım, içimde hep bir hevestir güzel güzel hamile kıyafetleri giyip kasıla kasıla gezmek, kızıma hamileyken sürekli yattım, hiç tadını çıkaramadım, sağlıklı beslenemedim bile, İnşallah Rabbim tekrar hamile kalmayı nasip eder. AMİNNNN
Bazen bende diyorum aşılama tutmazsa tüp bebeğe geçeriz artık diye, olmaz demiyor ama yaşımın 35 olmasını bekleyecekmiş :)

Sorma canim ilk zamanda ay ne güzel derdim simdi cok üzülüyorum öle seyleri duyunca kendi adima demekki onlar kadar kadin degilim diyorum üreyemiyorum diyorum. Cok üzülüyorum sonra bencilik mi demissin ya degil canim bu o yüregimizin cigligi aslinda. BEnde karsilasiyorum o hamilerle heryerde genceciz 4 tane yapmis diyorum sonra kendime kiziyorum neden korundun onca yil die. KAfami cok duvarlara vuruyorum anliyacagin. Ama elden gelen bisey yok yapicak hic birsey yok iste yokkkkkkkkk:KK43:

bende basliyorum bugün progestan a ama benim o hapi vajinamdan iceri sokmami söledi icme dedi vajinadan iceri fitil gibi koy dedi. Öteki türlü bas agrisi yapar dedi. birde ben prolaktin hapi kullaniyrom oda yapiyo bazen bas agrisi. denicem bakalim vajinadan nasil olcak

hmm.. bana doktorum sabah akşam iç dedi, vajinadan sokulduğunu burdan okumuştum daha önce hatta çok şaşırmıştım.. bana da çok ciddi baş dönmesi yapıyor.. iki gündür gündüz içmiyorum, akşam ikisini birden alıyorum yatmadan önce.. ama bu halde bile ciddi başım dönüyor.. istemeden acaba hamilemiyim diye de düşünmeme sebep oluyor :KK9:
sonucu öğrenmek için adet gününü beklemesek nasıl olur ki?
kan da çıkar mı acaba artık? benim son 4-5 günüm adetime.. ama sanki adet olacakmışım gibi karın ve bel ağrılarım var..

Selam arkadaşlar nasılsınız ben kendimi toparlamaya çalışıyorum bana moral verdiğiniz ve destek çıktığınız için sizlere teşekkür ederim sonunda rahim filmi için eşimi ikna ettim hayırlısı olsun umarım allahım hepizin gönlündekini verir..

Son düzenleme:
hmm.. bana doktorum sabah akşam iç dedi, vajinadan sokulduğunu burdan okumuştum daha önce hatta çok şaşırmıştım.. bana da çok ciddi baş dönmesi yapıyor.. iki gündür gündüz içmiyorum, akşam ikisini birden alıyorum yatmadan önce.. ama bu halde bile ciddi başım dönüyor.. istemeden acaba hamilemiyim diye de düşünmeme sebep oluyor :KK9:
sonucu öğrenmek için adet gününü beklemesek nasıl olur ki?
kan da çıkar mı acaba artık? benim son 4-5 günüm adetime.. ama sanki adet olacakmışım gibi karın ve bel ağrılarım var..

ee 4-5 gün varsa kanda kesn cikar yaptirma imkanin varsa yaptir bence de bu stres adami öldürüyor her ay ömrümdem ömür gidiyor yakinda cocugum olmadan gidicem tahtali köye. Bende ilk defa duydum vajinadan deniyorum bakalim onu da ne kadar sokcam bilmiyorum bugün sokarken patladi mesela yarisi disari cikti hapin. Bi dahakine daha dikkatli olmak lazim.
insallah hamilesindir canim insallah isteyen herkes hamile kalir bu ay ben cok acisini hissediyorum artik icimde dayanicak gücüm kalmadi .....:KK58:

Slm kızlar beide aranıza alır mısınız ilk kez klomen kullandım bu ay
11.günü iki yumurtam olusmus ve iğnemi oldum simdide beklemedeyim
yanlız acayip bir kasık agrım var duramıyorum kızlar aglıcam nerdeyse bu
iğneden mi kaynaklanıyor ayın 10unda vuruldum 25inde adet olmazsan gel dedi doktor

kızlar ya bu sizin kullandığınız hapı bana vermedi doktor:KK43: herkes kullanıyomu bu hapı iğneden sonra??????????

Selam arkadaşlar nasılsınız ben kendimi toparlamaya çalışıyorum bana moral verdiğiniz ve destek çıktığınız için sizlere teşekkür ederim sonunda rahim filmi için eşimi ikna ettim hayırlısı olsun umarım allahım hepizin gönlündekini verir..

Canim benim insallah bu cektigimiz sIKINTIlar cok güzel sonuclar dogururlar .. Canim rahim filmi tehlikeli bisey mi bana doktorum ilk klomenleri deniyelim o sonraki asama dedi neden hemen cekmek istemiyorlar biliyomusun??

kızlar ya bu sizin kullandığınız hapı bana vermedi doktor:KK43: herkes kullanıyomu bu hapı iğneden sonra??????????

yok canim herkese vermiyorlar. Bana pek aciklamadi ama bu hap bebegin rahme tutunmasini saglayan hormonu üretiyor progesteron iste oda . Benim hormonlar dengesiz o yüzden verdi sanirsam. Bakalim insallah ise yarar.

iğneden mi kaynaklanıyor ayın 10unda vuruldum 25inde adet olmazsan gel dedi doktor

Canım tedavin hayırlı olsun ilk defa kullanmana rağmen güzel yumoşların oluşmuş umarım gebelikle sonuçlanır kasık ağrıların belki yumoşlar çatlıyor diye oluyordur bende okadar ağrı yapmamıştı...

ee 4-5 gün varsa kanda kesn cikar yaptirma imkanin varsa yaptir bence de bu stres adami öldürüyor her ay ömrümdem ömür gidiyor yakinda cocugum olmadan gidicem tahtali köye. Bende ilk defa duydum vajinadan deniyorum bakalim onu da ne kadar sokcam bilmiyorum bugün sokarken patladi mesela yarisi disari cikti hapin. Bi dahakine daha dikkatli olmak lazim.
insallah hamilesindir canim insallah isteyen herkes hamile kalir bu ay ben cok acisini hissediyorum artik icimde dayanicak gücüm kalmadi .....:KK58:

yaa sağlık ocağına filan gidip yaptırabilirim aslında ama bi yanım boşver bekle diyor.. iğne fobim var, beklemek daha mantıklı geliyor.. öleceğim ama bende meraktan..
derine itmek gerekir sanırım çünki ben mantar için fitil kullanmıştım onu baya derine itmemi söylemişti doktorum..

ateşimi ölçüyorum iğneden beri.. 36.9da sabitlenmişti ne güzel günlerdir.. bugün 36.8 oldu.. acaba düşüşe mi geçicek? düşerse adet olacağım ve bebeğin olmadığı anlamına geliyor değil mi?

bu arada bat'ım 18 haziran benim hesaplarıma göre ama doktorun verdiği ilacın son günü 19u ve onun dediğine göre 20sine kadar beklemem gerek..
20 haziran olarak beni de listeye ekler misiniz..:KK16:

canim hosgeldin seni bir yerden hatirliyorum ama mart ayinda hamile kalmak isteyenler topiginden mi acaba??
Benimde klomende ilk ayim bende ignemi oldum calismalari yaptim bekliyorum artik. Benim de dün cok agrim vardi zaten üzgünde agladimda baya. kasik agrilari yumurtanin catlamaya calistigini gösteriyor heralde. Pek emin degilim bende. AMa bende akinti makinti yok. dünden önce vardi su gibi simdi yok. ondan tedirginim biraz acaba oyumurtam catlamadimi die ama beklemekten baska care yok hayirlisi olsun artik yüzümüz gülsün insallah......

Canim benim insallah bu cektigimiz sIKINTIlar cok güzel sonuclar dogururlar .. Canim rahim filmi tehlikeli bisey mi bana doktorum ilk klomenleri deniyelim o sonraki asama dedi neden hemen cekmek istemiyorlar biliyomusun??

Canım ben rahim filmi nedir bilmezdim burdan duydum ve dr uma söyledim bana dediki 6 ay klomen kullan sonra ama sevosevo bazı şeyler söyledi klomenleri boşuna içmiş tüpleri tıkalıymış bende bunun üstüne çektirmeye karar verdim tehlikeli değil canım dr a sordum çektirecem dedim sen bilirsin istiyorsan çektir dedi...

yaa sağlık ocağına filan gidip yaptırabilirim aslında ama bi yanım boşver bekle diyor.. iğne fobim var, beklemek daha mantıklı geliyor.. öleceğim ama bende meraktan..
derine itmek gerekir sanırım çünki ben mantar için fitil kullanmıştım onu baya derine itmemi söylemişti doktorum..

ateşimi ölçüyorum iğneden beri.. 36.9da sabitlenmişti ne güzel günlerdir.. bugün 36.8 oldu.. acaba düşüşe mi geçicek? düşerse adet olacağım ve bebeğin olmadığı anlamına geliyor değil mi?

bu arada bat'ım 18 haziran benim hesaplarıma göre ama doktorun verdiği ilacın son günü 19u ve onun dediğine göre 20sine kadar beklemem gerek..
20 haziran olarak beni de listeye ekler misiniz..:KK16:

canim ates ile ilgili pek bilgim yok zaten bi kere denedim beceremedim sapma sapan degerler cikti. insallah hayirlisi olur ben beklemedeyim seninde az kalmis hemen gelir benim daha 15 günüm var :KK43:

X