Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ınsallah canım ama sen yınede ıyı dusun .allah kımsenın emegını bos cevırmesın cnaım benım .canım benım tedavı ilaclar operasyon 6 bını buldu.acıbadem maslak dr.taner toprak gidiyorum ımkanı olanlarada tavsıye edıyorum ınanılmaz pozitif biri ve bunu sana fazlasıyla yansıtıyor

acıbadem iyibir hastane zaten bursadada var lakin dr muaynesi 250 tl bana cok geldi ben medical park gidiyorum şimdilik bakalım bir kaç ay devam edeyim olmazssa gitmeyi düşünüyorum acıbademe cnm

kızlar bişey hissetinizmi regliden önce bi belirti bi bişey.ağrı uyku hali felan çok merak ediyorum.

acıbadem iyibir hastane zaten bursadada var lakin dr muaynesi 250 tl bana cok geldi ben medical park gidiyorum şimdilik bakalım bir kaç ay devam edeyim olmazssa gitmeyi düşünüyorum acıbademe cnm

evet canım cok ıyı bır hastane evet pahalı bıraz ama ımkanı olan mutlaka gıtsın

canım benım tüp bebek .ben hic birsey hissetmedim tık yoktu bende anlıyacagın

beklemekten başka çare yok yani teşekkür ederim.Allah analı babalı büyütsün hayırlısıyla büyüsün inşllh.ablamında tüp bebek çok akıllı bişey çokta yaramaz haberin olsun.

selam arkadaşlar..iğne tedavisi grüyorum 2+2=4 tane yumurtam oluşmuş gebelik şansım iyimi yani şimdi dün çatlatma iğnemi oldum hepsi kesin çatlarmı iğneylee Allahım herkese hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin

canım gözün aydın RABBİM sağlıkla kucağına alamyı nasip etsin
seninle hiç yazışmadık ama burdan takip ediyordum senin adınada dua etmiştim bi kaç gündür de bakıyordum ama girmedin şimdi gördüm çok mutlu oldum sonuna kadar inş herşey yolunda gider darısı bizlere olsun duanı eksik etme bizden AEO canım...!!!

günaydınlar ......güzel bir gün ..güneşli mis gibi bir hava...hiç işe gelmek istemedim valla..şöyle sabah sabah yürümek isterdim ağaçların arasında...ne güzel olurdu...artık izin vakti geldi ...zor geliyor çalışmak...benim regl tarihime az kaldı..bu ayı digerlerine oranla daha sakin daha rahat geçirdim ..cağlacığım evet tedavi süreci insanı daha farklı beklentilere ve sıkıntılara sokuyor aslında..ben de bu ay sanki daha bir huzurluydum...ama şemdi son 5-6 gün kala ne olduysa yine sabırsızlık ve garip bir durum sardı beni..yine acaba hamile olabilirmiyim diye düşünmeden kendimi alamıyorum..bunu yapmak istemiyorum ama ne yapayım elimde değil...insan oğlu hep umut ediyor işte..asla vazgeçmiyor..yumurtalıklar büyüdümü çatladımı hiç bir fikrim olmadğı halde yine kendimi dinlemeye başladım...offf..bunu istemiyorum ya..günler geçmez oldu yine...

Son düzenleme:
Canım sen bal,çörekotu, tarçın karışımı tüketiyordun yanlış hatırlamıyorsam. Çörek otunu ne şekilde kullanıyorsun, ben çekilmiş bulamadım, tane çörekotu koydum olurmu ki acaba????

Günaydın canım - Hayır canım ben öyle bir karışım kullanmadım başka arkadaştır o ama şidi başlayabilirim :)) senin sayende öğrenmiş oldum çörek otunu sen kendin ezsen olmazmı bence olur miktarları ne kadar birde klomenle kullanabilirmiyim acaba ??

canım tesekkur ederım dualarım sızlerle en kısa zamanda sızlerde guzel haber verecegınıze ınanıyorum

Günaydın canlarım nasılsınız benim işler yoğun doğrudürüst giremiyorum siteye özledim sizleri yeni hamiş haberi varmı dönser hariç..

günaydın kızlar hersabah öğlen akşam olduğu gibi ben yine burdayım....çayımı içtim sevgili eşim yiğeni hastaymış onu dr götürdü ve ben yine vıdı vıdı yaptım caba kendi cocuğuna bu kadar düşkün olucakmı şu rahat kadınları anlamıyorum insan cocuğu hasta olunca beklermi ya yükler sırtına dr götürür ama sevgili eltim bekliyor offff ben bukadar hassaaken bunlar nasıl bu kadar raht yahu neyse ben bir doğursam pabucu dama gitcek ama nerde.....

Canım umut kadar güzel bir duygu yokmuş ben bunu bu ay adet olduğumda anladım umutsuzluğa düşünce insan çıldıracak gibi oluyor ben bu ay dr a gitmedim klomen kullanmadım fakat yarın yumurta takibi günüm gideceğim merak ediyorum ilaç kullanmadım ama olsun..

canlarım günaydınn ya dün dişim çok kötü ağrıdı kanal tedavi yaptı doktor yani açtı uyuşturdu şimdi içinde ilaç var çarşamba doldurucak acaba hamileysem bi sorun yaşatırmı bana ?

Günaydın güzeller! İyisinizdir İnşAllah!!!! Çok öptüm hepinizi! Keyfim çok güzel bu gün! Beklenilmeyen adetime az kaldı, bu arada da soğan kürüme de devam ediyorum! Hepinize güzel gün dilerim! Müjdeli haberlerinizi bekliyoruz

Donser seni kutarım canııım! Allah sağ salim güzel çocuk nasib etsin sana! Kendine iyi bak, sebze meyvalardan çok ye, çocuğun güzel olsun, vitamini de bol olsun!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…