Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım ınsallah en kısa zmanda guzel haber verırsın tüpüme kuzenler gelır .haklısın pozıtıf dusunmek gerekıyor ıyıkı varsın .sonucumu buraya tarayıp atmak ıstedım ama beceremedım .

ikimiz kalmışız cnm :) bende camları siliyorum bir yanda balkon yıkıyorum yorulınca oturup size bakıyorum ay bende adet olsamda 2 .aşamaya gecsek

Selam kızlar nasılsınız ben 2 gündür giremiyorum siteye geçmişi fazla okuyamıyorum.

Çağlacım canım kendini fazla üzme söylicek başka söz bulamıyorum canım.

Dönserr Canım gözün aydın allah tamamına erdirsin sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin darısı bizlere ve tüm istiyenlara inşallahh

Canım sen bal,çörekotu, tarçın karışımı tüketiyordun yanlış hatırlamıyorsam. Çörek otunu ne şekilde kullanıyorsun, ben çekilmiş bulamadım, tane çörekotu koydum olurmu ki acaba????

Son düzenleme:
Canım sen bal,çörekotu, tarçın karışımı tüketiyordun yanlış hatırlamıyorsam. Çörek otunu ne şekilde kullanıyorsun, ben çekilmiş bulamadım, tane çörekotu koydum olurmu ki acaba????

çağlacım bune işe yarıyo banada anlatırmısın nasıl yapılıyo ve hangi günlerde başlanıyor?

tesekkurlercanım amınn insallah enkısa zamanda sızlerdende guzel haber alırım

çağlacım bune işe yarıyo banada anlatırmısın nasıl yapılıyo ve hangi günlerde başlanıyor?
Canım bu karışım yumurtalar için, klomenin bitkisel karışımı :) adetin 2. günü başlıyorsun 12. gününe kadar hergün 1 yemek kaşığı (ben 1 tatlı kaşığı tüketiyorrum çok acı zencefilden dolayı).
12 silme tatlı kaşığı toz çörek otu (ben bulamadım)
10 çay kaşığı zencefil
10 yemek kaşığı bal

bunları karıştırıp,hergün 1 kaşık tüketiyorsun. İçim dışım ilaç oldu, birazda böyle deniyelim.
Aylar sonra ilk kez doğru düzgün adet oluyorum. 3. gün serophane ye başlıyordum oda benim adetimi kesiyordu, bu ay hiç bir şey kullanmadım ve bugün 4.gün ben ayağa kalkamıyorum çok geliyor.

geçmiş olsun cnm Allah şifa versinde tez zamanda bebiş olsun inş. ben diğer sitelerde okudum bal tarçın çörek otu diyor sen zencefil demiş birde bu ayda bana klomen verrirse dr onunla bu karışımı yapsam olurmu....

donser......

canımmmmmmmmmmmmm...sonunda gelmiş güzel haberin...tebrikte geç kaldım ama inan öyle sevindim ki...Allahım gönlünün muradını verdi sonunda...cok şükür..aman dikkat et kendine..istirahat dediyse doktor..bol bol istirahat et canım...cok sevindim ya...............darısı başımıza...

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm cok tesekkurler hafta sonu gıremedım. ınsallah en kısa zamanda sızde guzel aberler verırsınız.

Evet canım tarçında var zencefilde, ben zencefili tercih ettim, klomenle ikisi kullanman konusunda birşey söyleyemem canım. Çünkü bende bu karışımla beraber incir kürü deneyecektim hatta başladım ama umutlu22 iki kürün aynı anda uygulanmasının iyi olmadığını söyledi, daha doğrusu Saraçoğlu öyle diyormuş :) o yüzden kafamıza göre yapmayalım bence. Herşeyin kararı makbuldur. Ne az olsun, ne çok.

Son düzenleme:
Canım ben sana tarihi yanlış söylemişim, şimdi bir hesapladımda takvimde 30 ve 31 ini saymamışım :) yeni tarihim 24 HAZİRAN.....

Beklenmeyen adet tarihlerimiz aynı bi belirti varmı sende bende alt taraflarda garip bi ağrı var sanırım bu ayda olmadı.

Uzun zamandır giremiyordum kızlar yeni bebeklilere mutluluklar kuzuşlarıyla uzun ömür diliyorum umarım herşey yolunda ve güzel gider allah tamamına erdirsin.

Sanırım bende adet olacam aman genemi yawww.geçen ay ben 5 inde olmuştum bi kaç gün öne alsa tamam işte adet olacam ufff.sen ne kullanmıştın bu ay ben klomen kullandın ilk ay.

Sanırım bende adet olacam aman genemi yawww.geçen ay ben 5 inde olmuştum bi kaç gün öne alsa tamam işte adet olacam ufff.sen ne kullanmıştın bu ay ben klomen kullandın ilk ay.

geçen ay bende 5 .de oldum cnm ağrım sızım kalmadı hepsi geçti ewet bende ilk defa klomen kullandım bu ay ewet bende gelsin die bekliyorum hatta bugün temizlik yapıyorum bu ay öle boş boş geçirmiştim evide sallamıştım hamile kalırım diye lakin bişey yok bende kendimi temziliğe verdim kafamda dağıldı valla moralde yükseldi yarında ağda yapcam dr hazırlık yani ondan sonra adet bitince burada hamam var bursada şifalıymış gebe kalamayanlar gidiyomuş bir umut bakim orayada gitcem birde şu tarcın bal çörek otu birde dr ialç verirse onu kullancam bu ay daha yoğun geçicek yani ehuehu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…