Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlarrrrrr 27 sinde adet olmam gerekirdi olmadım:KK43: biraz önce evde test yaptım ama koskocaman bi

tek çizgi :KK43:silik bile yok onada razıydım hamile değilim offf ya:KK43:

çok üzüldüm ama hakkımda hayırlısı eşim dün çok hastaydı bende ona baktım ona bişey olursa ben

ne yaparım dedim bugün içinizzi karartmıyım benden bu kadar umutlu yeni tarih veremiyorum adetimi bekliyorum :KK43::KK58:

Son düzenleme:
Kızlar biz eşime sperm tahlili yaptırmıştık önceki dr um herşey iyi dedi ama yeni dr umda bir üroloji uzmanına göster yapışkanlık oranı yüksek dedi bu önemlimi acaba ????

kızlarrrrrr 27 sinde adet olmam gerekirdi olmadım:KK43: biraz önce evde test yaptım ama koskocaman bi

tek çizgi :KK43:silik bile yok onada razıydım hamile değilim offf ya:KK43:

çok üzüldüm ama hakkımda hayırlısı eşim dün çok hastaydı bende ona baktım ona bişey olursa ben

ne yaparım dedim bugün içinizzi karartmıyım benden bu kadar umutlu yeni tarih veremiyorum adetimi bekliyorum :KK43::KK58:
cnm üzülme ya biraz daha bekle benim bir arkadaşımda hamileydi ama testte cıkmamıştı kan testinde cıkmıştı bu arada eşinede geçmiş olsun...

Kızlar biz eşime sperm tahlili yaptırmıştık önceki dr um herşey iyi dedi ama yeni dr umda bir üroloji uzmanına göster yapışkanlık oranı yüksek dedi bu önemlimi acaba ????

bu konuda bir bilgim yok cnm lakin biz eşimin sperm tahlilini bir tüp bebek merkezinde yaptırdık orada lapr.değerler normal aşılama olur belki ürolog grebilir demiş eşime fakat ben tahlilerimi dr götürdüğümde bunda bişey yok dedi bana geri verdi....tüp bebek merkezinin neden öle söylediğini anlamadım yani sen bence tekrar bir dr görüş derim ....bu arada yapışıklık değeri hangi değermiş ben bir bakim

Günaydın canım - Hayır canım ben öyle bir karışım kullanmadım başka arkadaştır o ama şidi başlayabilirim :)) senin sayende öğrenmiş oldum çörek otunu sen kendin ezsen olmazmı bence olur miktarları ne kadar birde klomenle kullanabilirmiyim acaba ??

Kusura bakma canım ya, aklımda sen kalmışsın, hatırlayamıyorum kim kullanıyordu :26::26::26: neyse, çörek otunu ezmeye çalıştım ama olmadı, onu çekmek için makinada yok, aslında küçücük el makinaları oluyor ama bulamadım, bende tane olarak koydum, 4 gündür tüketiyorum :KK66::KK66::KK66::66 Aslında ben neden yapıyorum bunları bende bilmiyorum, benim yumurtalar hem büyüyor hem çatlıyor, hiç bir sorun yok, ama olurda vesile olur diye deniyorum işte.
Aslında hiç bir problem yok diyorum ama benim rahim ters arkadaşlar, dr. hatta doktorlar diyeyim hiç bir sorun yaratmaz hamile kalmana engel olmaz dediler ama ben bir yazı okudum, rahim ters olanlar için ilişki şekli (diz-dirsek üstü), ama o şekilde olursa nasıl olacak ki, bütün spermler dışarı çıkar, bu konuda bilgisi ve fikri olan arkadaşlar beni aydınlatın lütfeeeeennnnnnn....

umutlu canım eskidik be arkadaşım listeye baktımda dün ben topige girdigimden beri 20 kişiden fazla hamiş eklenmiş bi biz sıkışamadık ucundan kıyısından .senin adet tarihin geçti heycan için bi test yapsaydın çörekotu bal falan yapacaktın yaptınmı canım kız belki işe yaramıştır ha sen adet olacagım diye beklerken belkiiiiiii bebiş büyüyordur inşallah.

bu konuda bir bilgim yok cnm lakin biz eşimin sperm tahlilini bir tüp bebek merkezinde yaptırdık orada lapr.değerler normal aşılama olur belki ürolog grebilir demiş eşime fakat ben tahlilerimi dr götürdüğümde bunda bişey yok dedi bana geri verdi....tüp bebek merkezinin neden öle söylediğini anlamadım yani sen bence tekrar bir dr görüş derim ....bu arada yapışıklık değeri hangi değermiş ben bir bakim

Canım bilmiyorumki o tahlili uzun süre önce yaptırmıştık yırttım eşim inat şimdi ikna etmeye çalışıyorum ve hiç izni yok bilmiyorum nasıl olcak

Kusura bakma canım ya, aklımda sen kalmışsın, hatırlayamıyorum kim kullanıyordu :26::26::26: neyse, çörek otunu ezmeye çalıştım ama olmadı, onu çekmek için makinada yok, aslında küçücük el makinaları oluyor ama bulamadım, bende tane olarak koydum, 4 gündür tüketiyorum :KK66::KK66::KK66::66 Aslında ben neden yapıyorum bunları bende bilmiyorum, benim yumurtalar hem büyüyor hem çatlıyor, hiç bir sorun yok, ama olurda vesile olur diye deniyorum işte.
Aslında hiç bir problem yok diyorum ama benim rahim ters arkadaşlar, dr. hatta doktorlar diyeyim hiç bir sorun yaratmaz hamile kalmana engel olmaz dediler ama ben bir yazı okudum, rahim ters olanlar için ilişki şekli (diz-dirsek üstü), ama o şekilde olursa nasıl olacak ki, bütün spermler dışarı çıkar, bu konuda bilgisi ve fikri olan arkadaşlar beni aydınlatın lütfeeeeennnnnnn....

cimcimecim aslında o pozisyon düz rahimliler içinde öneriliyor . boşalma olduktan sonra baş yerde namaz kılar gibi . durması zor biraz ama .biz birkere denemiştik . dışarıya kaçmıyor dene bence. bu ay dr. gitmedin yanlış hatırlamıyorsam . yemişte yiyebilirsin içinde klomendeki madde varmış.:emir_bebek:

Canım bilmiyorumki o tahlili uzun süre önce yaptırmıştık yırttım eşim inat şimdi ikna etmeye çalışıyorum ve hiç izni yok bilmiyorum nasıl olcak

o zaman hangi hastanede yaptırdıysan onlarda bilgiler kayıtlıdır tekrar iste belki verirler kimlik bilisiyle

o zaman hangi hastanede yaptırdıysan onlarda bilgiler kayıtlıdır tekrar iste belki verirler kimlik bilisiyle

bu arada bu tip bilgileride bundan sonra mutlaka sakla sanırım bu bilgileri tüp bebek aşamasında geçirdiğin tetkileri ve tedavileri isteyip kontrol ediyolar ben ilaç ktularını bile atmıyorum :KK1:

umutlu canım eskidik be arkadaşım listeye baktımda dün ben topige girdigimden beri 20 kişiden fazla hamiş eklenmiş bi biz sıkışamadık ucundan kıyısından .senin adet tarihin geçti heycan için bi test yapsaydın çörekotu bal falan yapacaktın yaptınmı canım kız belki işe yaramıştır ha sen adet olacagım diye beklerken belkiiiiiii bebiş büyüyordur inşallah.

Canım valla bende sizin guruptanım bendede tık yok klomene başlıyanlar hamiş olup kaçıyor bende ses yokkk çok korkuyorum hiç olmassa :2::2: :18::18: korkumdan dr a bile gitmedim bu ay ama yarın gidecem..

günaydın güzeller! Iyisinizdir inşallah!!!! çok öptüm hepinizi! Keyfim çok güzel bu gün! Beklenilmeyen adetime az kaldı, bu arada da soğan kürüme de devam ediyorum! Hepinize güzel gün dilerim! Müjdeli haberlerinizi bekliyoruz :KK49:

Donser seni kutarım canııım! Allah sağ salim güzel çocuk nasib etsin sana! Kendine iyi bak, sebze meyvalardan çok ye, çocuğun güzel olsun, vitamini de bol olsun!!!:KK71::KK54:

:KK71:tesekkur ederım canım hepımıze hayırlı evlat versın rabbım.

bu arada bu tip bilgileride bundan sonra mutlaka sakla sanırım bu bilgileri tüp bebek aşamasında geçirdiğin tetkileri ve tedavileri isteyip kontrol ediyolar ben ilaç ktularını bile atmıyorum :KK1:

Ayyyyyyyyy ürkütme beni canım yaa tüp bebek yapacak ne takatim nede param var hayırlısı olsun canım ya :18: :18:

canım regline az kaldı canım . bi şey hissediyormusun . dedigin gibi tedavi olmadıgı ay bi rahatlık oluyor insanın üzerinde .doktor sürecinin ne kadar stresli oldugunu anlıyor insan . sürekli tedavi süreci insanı yıpratıyor . böyle aralar vermek lazım herhalde üstümüzdeki stresi atmak için . benimde pazar günü hap bitiyor bakalım haptan kaç gün sonra gelecek kırmızılar .bende deneme tahtasına döndüm her ay regli olmak için farklı bi ilaç . denemedigim kalmayacak yakında haha. kız biz ne zaman girecegiz bu listeye vallaha sandi artık olmayacakmış da öyle ugraşıyormuşum gibi gelmeye başladı heycanımı kaybetmeye başladım galiba . offff boş ver önümüzdeki ay allahın izniyle her şey yolunda gider umarım . inşallah yaz hamişleri oluruz.:KK52::emir_bebek:

cimcimecim aslında o pozisyon düz rahimliler içinde öneriliyor . boşalma olduktan sonra baş yerde namaz kılar gibi . durması zor biraz ama .biz birkere denemiştik . dışarıya kaçmıyor dene bence. bu ay dr. gitmedin yanlış hatırlamıyorsam . yemişte yiyebilirsin içinde klomendeki madde varmış.:emir_bebek:

Canım teşekkür ederim, bu ay ilaç kullanmıyorum, çörekotu, bal, zencefil okumuştum bir yerde, onu deniyorum bu ay, hem vucudum biraz dinlensin, hem beynim, ilaç kullandığım süre içerisinde aklım hem hamilelikte, bu ay çok rahatım, ama yinede tedbiri elden bırakmamak lazım, bu kürü deneyip, ilişki şeklinide değiştireceğim bu ay, biraz zor olacak öyle yatmak ama ne yapalım artık..

canlarım günaydınn ya dün dişim çok kötü ağrıdı kanal tedavi yaptı doktor yani açtı uyuşturdu şimdi içinde ilaç var çarşamba doldurucak acaba hamileysem bi sorun yaşatırmı bana ?

Canım öncelikle geçmiş olsun geçen sene bende yirmilik diş çekrirdim antibyotik ağrı kesici falan verdi bende sordum bişe olurmu diye yokkk hayırrr bişe olmaz dedi.

Canım valla bende sizin guruptanım bendede tık yok klomene başlıyanlar hamiş olup kaçıyor bende ses yokkk çok korkuyorum hiç olmassa :2::2: :18::18: korkumdan dr a bile gitmedim bu ay ama yarın gidecem..

canım benim eskidik kız. allah daha fazla eskitmesin. yanlış hatırlamıyorsam rahim filmi çektirecektin ne oldu vaz geçtin sanırım. geçen hafta çok yogundum steye fazla giremedim belki kaçırmışımdır. bende senin gibi hap kullanmadan regli olamıyorum . ben klomen sayfasını kapadım kist giderse bu ay önümüzdeki regliden sonra aşılama yapacagız allahın izniyle . bu ay ilaç kullanmamakla iyi etmişsin senin 8,9 ay oldu sanırım . senin doktor çatlatma igneside vermiyordu dr. degiştirmeyi düşündünmü canım hem ilaç süren uzun hem çatlatma ignesi vermiyor sana hangi şehirdesin.:emir_bebek:

canım benim eskidik kız. allah daha fazla eskitmesin. yanlış hatırlamıyorsam rahim filmi çektirecektin ne oldu vaz geçtin sanırım. geçen hafta çok yogundum steye fazla giremedim belki kaçırmışımdır. bende senin gibi hap kullanmadan regli olamıyorum . ben klomen sayfasını kapadım kist giderse bu ay önümüzdeki regliden sonra aşılama yapacagız allahın izniyle . bu ay ilaç kullanmamakla iyi etmişsin senin 8,9 ay oldu sanırım . senin doktor çatlatma igneside vermiyordu dr. degiştirmeyi düşündünmü canım hem ilaç süren uzun hem çatlatma ignesi vermiyor sana hangi şehirdesin.:emir_bebek:

Canım maşallah hafızan süper evet ben 7 aydır yumurta takibi yaptırıyorum ama klomene başlayalı 3 ay oldu canım hani 1 sene dolmadan tedaviye başlamıyorlar ya dr da ilaç iyi geliyor ilişkide çatlarsa daha iyi olur dedi bu 3. dr um artık değiştirmek istemiyorum rahim filmi içinde kocamı ikna ettim de illa önümüzdeki ayy diyor nedense artık anlamadım.

canım benim eskidik kız. Allah daha fazla eskitmesin. Yanlış hatırlamıyorsam rahim filmi çektirecektin ne oldu vaz geçtin sanırım. Geçen hafta çok yogundum steye fazla giremedim belki kaçırmışımdır. Bende senin gibi hap kullanmadan regli olamıyorum . Ben klomen sayfasını kapadım kist giderse bu ay önümüzdeki regliden sonra aşılama yapacagız allahın izniyle . Bu ay ilaç kullanmamakla iyi etmişsin senin 8,9 ay oldu sanırım . Senin doktor çatlatma igneside vermiyordu dr. Degiştirmeyi düşündünmü canım hem ilaç süren uzun hem çatlatma ignesi vermiyor sana hangi şehirdesin.:emir_bebek:

tarsus / mersin

tunaydinnn herkese nasilsiniz arkadaslar melek uzulme insallah birgun gorursun cift cizgiyi hep derdim ne zman cift cizgi gorucem ovulasyon testi yapiyodum onceden dedim ovulasyonda bile olsa guzel duygu cift cizgiyi gormek insallah gebelik testlerindede goruruz....bende bu sabah yaptim ve kocaman bi negatiftiii o lekeden sonra hala adet olmadim ama yarin olurum diye dusunuyorum atesimde dustu birazz hayirlisi olsun hakkimizda

X