Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hahaa canım ya alemsın sen .asagıda kımler onlıne ısımlerımız yazıyoryaa orada ısmının yanında+ ısaretı var . bu arada geldı canım ama cevrımdısısın sanırım

Şimdi gördüm canım, ama anlaşılan sende + puan almışsın sendede var
Şimdi biraz işim var canım, ayıptır söylemesi kendi aramızda gün yapıyoruz, bu ayda sıra bendeydi, şimdi mamaları yemeğe gideyim ben, 4 ten sonra açarım canım.

Son düzenleme:

afiyet olsun canım kısırda yaptınmıı benım yerımede yeee .bende + varmı ben goremıyorum

yok cnm henüz görmedim daha var zaten en 5 de olmuştum buayda beklşyoorum ama hiç bir belirtim yok adetmi olcam hamilemiyim neyim lakin hamile olamam çünkü test yaptım geçen hafta çıkmadı

canım hic belli olmaz hem daha ar adetine diyorsun .sen yinede dikkat et benimde cok sılık cıkmısdı ve bir saat sonra cıkmısdı 2 cizgii .bellimi olur belkide suan hamilesin insallahhhh

canım hic belli olmaz hem daha ar adetine diyorsun .sen yinede dikkat et benimde cok sılık cıkmısdı ve bir saat sonra cıkmısdı 2 cizgii .bellimi olur belkide suan hamilesin insallahhhh

ay cnm benim ne güzel olurdu keşke olabilseydim ama ben anlarım yok bişey sen nerede ouruyosun yaşın kaç

ay cnm benim ne güzel olurdu keşke olabilseydim ama ben anlarım yok bişey sen nerede ouruyosun yaşın kaç

canım bende dıyordum negatıf hıcbır sey hıssetmıyorumbelırtım yok tu amabak sımdıı hamıleyım o yuzden sende suprız yasayabılırsın .ben istanbuldayım canım yasım 33 .sen?

afiyet olsun canım kısırda yaptınmıı benım yerımede yeee .bende + varmı ben goremıyorum

Teşekkür ederim canım, kısır yapmadım tatlım akşamdan yapmak zorundaydım mamaları, malum bu saate kadar kısır kokar, bak şimdi nasıl canım çekti, akşama yapayım bari..
Seninde + var, hatta sedece ikimizde var niye acaba?

yap cnaım afıyet olsun .ben + goremıyorum senın + göruyorum ama . bilmemki neden bizi + ladılar acaba cokmu yaramazlık yapıyoruz acaba hehe
yarın 3 de doktordayım canım kan degerlerıme bakacaklar ınsallah yukselmısdır

arkadaş olarak eklediklerinizin isminin yanında çıkıyor + arkadaşlar...

canım bende dıyordum negatıf hıcbır sey hıssetmıyorumbelırtım yok tu amabak sımdıı hamıleyım o yuzden sende suprız yasayabılırsın .ben istanbuldayım canım yasım 33 .sen?

amin diyorum donser ama senin için inana cok sevindim rabbim elini boş çevirmedi verdi yavrumuzu kucağınada alıcaksın inş.daha sonra bakıp gülüceksin bu yazılara bakmayada geri pek vaktin olmıycak ama :) ben burdayaım ist oturuyodum evlendim buraya yerleştim aslende istanbulluyum yaşım 29 ist neresindensin hangi dr gittin memnun kaldınmı dr. bu cok önemli çünkü bu arada tüp bebek ne kadara mal oldu bakarsın bizde tüpcük yaparız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…