Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ne güzel bir haber cnm rabbim ikisinide kucağına almayı nasip etsin.bizede dua et ..........

DONSER CNM senin için nasıl mutlu oldum anlatamam.rabbim emeklerini boşa çıkarmadı.kuçağınada alaçağın günleri görmen dileğiyle....kendine dikkat et bol bol dinlen ve pozitif düşün cnm benim.....

kızlar selam bana yardım edermisiniz ben klomenin nasıl kullanıldığını öğrenmek istiyorum doktorum vermişti ozaman kullanmamıştım şimdi kullanmak istiyorum benimle bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

arkadaslar banada cvp yazin yaa meraktan oluyorumm dun afedersiniz wcde peceteme kahverengi leke geldi acaba yerlesme kanamasi olabilirmi gece fazlalasirsa dedim kesin adet oluyorum gece bisey gelmemis pedim bembeyazdi ne diyosunuz 13.gunumde dun

Donser tebrik ederim.. çok sevındım.. ben pek yorum yazmıyorum ama sizi sürekli takip etmıyorumm..

hasretimsin
güzelim senin adetinin mi 13. gununde leken geldı???

kızlar sizden cevap beklioyrum bana yardımcı olurmusunuz lütfen

nasıl yani doktora sormadan kendin mi kullanacaksın:26::26:

kızlar sizden cevap beklioyrum bana yardımcı olurmusunuz lütfen

doktorun verdiğinde kaç mg ve günde kaç sefer alacagını soylemıstır güzelimm. receten duruyorsa bak.. yoksa oyle kafana gore kullanabılecegın bır ılac değil.. doktor kontrolu gerekli.. yumurta takibinin yapılması gerekir..

bence sen tekrar doktoruna danış..

Donser tebrik ederim.. çok sevındım.. ben pek yorum yazmıyorum ama sizi sürekli takip etmıyorumm..

hasretimsin
güzelim senin adetinin mi 13. gununde leken geldı???

catlatma ignesinden 13 gun sonra leke geldi simdida var ama cok az peceteye surunce geliyo akinti kadar

nasıl yani doktora sormadan kendin mi kullanacaksın:26::26:

zaten doktorum vermişti bu ilacı 3 ay önce ozaman eşim iş seyahatindeydi şimdi kullanmak istiyorum ama nasıl kullanıcağını unuttum galiba adetin 5.günü başla demişti doktor bunun için gitmek istemiyorum muayneye

yehoooooooooo tebrikler canım senin adına çok sevindim. o kadar emek maddiyat karşılıksız kalmadı. gerçekten tüp olayı çok stresli bi iş tutacakmı tutmayacakmı hadi klomen içtiginde bi dahaki aya diyorsun ama tüp öylemi sanırım 6000 harcamıştınız degilmi . en stresli zamanları atlattın canım şimdi bol bol tadını çıkar . allah saglıkla tamamına erdirip kucagına almayı nasip etsin.

Canım teyze oluyorsun :) allah sızlerede en kısa zamanda nasıp etsın .hafta sonu gıremedım cnaım oyuzden yazamadımda
.

canım cok saol evet cok streslıydım ama tutmasada artık 4 adet embroyu dondurmusdum bıraz arada sonra tekrar deneyecektım benım normal yolla hamıle kalma sansım yok cunku ama sızlerınde dualarıyla rabbım kabul ettı tupum tuttuu.darsı herkese ınsallahhhhhhhhh

tamam da tatlım bu dr kontrolunde kullanılması gereken bi ilaç yumurta takibi yapılıyo...
burda okuduğum bazı yazılarda kist yapmış bu ilaç yani sen yinede doktoruna sor derim ben...bende bu ay kullandım adetin 3. günü başladım ben sonra yumurta takibiyle çatlatma iğnesi oldum..8 haziran günüm bakalım rabbim ne nasip etcek...

donser cnm senin için nasıl mutlu oldum anlatamam.rabbim emeklerini boşa çıkarmadı.kuçağınada alaçağın günleri görmen dileğiyle....kendine dikkat et bol bol dinlen ve pozitif düşün cnm benim.....

canım mehılcımmmmmmmmmm cok tesekkur ederım .ıyıkı varsın canım cumartesı cokkorktum .hastaneden geldım aksam bende bır lekee elım nasıl tıtredıı taner beyı aradım hemen dedı yerlesmeden dolayıdır dedıı umarımda oledırr hala korkuyorum aslında bugun ogleden sonra arıycam taner beyıı olmazsa yarın kan degerlerıme baktırcam .cuımartesı de keseyı gormeye gıdıce z :)))) Raabım sneın de o guzel gonlune gıre verır s-ınsallah canım

catlatma ignesinden 13 gun sonra leke geldi simdida var ama cok az peceteye surunce geliyo akinti kadar

catlatma iğnesini hiç kullanmadıgım için bilmiyorum ama ben klomen kullandın ve iğne yaptırmadın diye düşündüm. dediğin gibi yani gelecek adetime 10-11 gun kala bende senın dediğin gibi bir lekelenme yasadım. yerlesme kanamasıdır diye dusundum ama yanılmısın. daha sonra adet oldumm..

sen iğnede olmussun. inş tutmustur ve de yerleşme kanamasıdır guzelımm

korkma cnm pozitif düşün seni çok iyi anlıyorum biz daha önceki gebeliklerimizde olumsuzluklar yaşadığımız için hep olumsuzu düşünerek kötü enerjiyi çağırıyoruz.boşver herşeyi olumlu düşün seneye bu zamanlarda bebişin kuçağında olacak onu düşün........birkaç ay sonra bende sana eşlik ederim inş......

canım ınsallah en kısa zmanda guzel haber verırsın tüpüme kuzenler gelır .haklısın pozıtıf dusunmek gerekıyor ıyıkı varsın .sonucumu buraya tarayıp atmak ıstedım ama beceremedım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…