Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canlarımmm günaydınnnnnnnnnn

hamileyimmmmmmm cumartesi kandan bakıldı 397.9 cıktı doktorum cok ıyı dedıı cumartesı tekrar gıdıcem keseye bakılacak .yanlız cumartesı gunu cokkorktum hastaneden eve geldık aksam saatt 6 cıvarı felan lavaboya gıttım bırde ne goreyım ıc camasırımda leke vardı ne az dı nede cok doktorumu aradım normal dedıı yerlesmeden olabılır dedıı.allah hepınızın yuzunu guldursunn tez zamanda sızınde guzel haberlerınız alalım ınsallahhhhh hepınıze ayrı ayrı tesekkur ederım canlarım.

gunaydin arkadaslar bana bisey soyleyin igneden 13 gun sonra yerlesme kanamasi olurmu yaa dun leke geldi benden dedim gece gelirse adettir ama gecede bisey gelmemis sizce nedir durum adetmi olacagim vallahi uyku tutmadi

tebrik ederim cnm ne guzel darisi bize insallah

DONSEEER canım tebrık ederım yaa cok sevındım allah tamamına erdırsın saglıcakla al kucagına bızde daha keseyı gormedık sabırsızlıkla beklıyoruz:))

tebrikler tebrikler

umarım bebeğin ve sen sağlıklı ve mutlu bir gebelik geçirirsin ayyy ya çok sevindim ALLAH emeğini boşa çıkarmadı tatlım

tebrikler cnm oley oley oley hamileler coğaldıkça umutlar artıyor süper

Donserim canım tebrik ederim hayatım allah kucağına almayı nasip eder inşallah ... Ay inşallah bu ay ben de baya umutluyum ya adet tarihimide tam bilemiorum klomen kullandığım için hep gecikme yaşıyorum ama ine olalı bu gün 12.günüm ay kızlar hakkımızda hayırlısı allah hepimizin yüünü güldürsünn...amin

Günaydın canlarım. Hayırlı sabahlaar, güzel haftalar hepinize. Bu sabah erkencisiniz Cimcimecağla, Melek. Ben iki gündür yoktum, bi geçmişe bakeem kaç tane hamiş varmıış
Günaydın canım;
Sabah 8 işbaşı tatlım, ne yapalım sabah sabah bizde topiğe giriyoruz, beni Haziran listesine ekleyebilirsin canım, 27 Haziran. Bu ay no doctor, no panic, no sressss. İncir kürüne başladım, ayrıca bal,çörekotu, tarçın karışımı yapıyorum, acaba ikisi birden ağırmı gelir, bilgin varmı canım????

Donserim süperrrrrrr, harika bir haber, çok sevindim....... Aslında Cuma günü merakımızı gidermiştik, hamile olduğuna inanmıştım ama hafta sonu senden ses çıkmayınca, acaba ???? dedim, düşünmesi bile kötü, neyse ki öyle değilmiş.
Canım benim ya Allahım çabalarını, umutlarını boşa çıkarmadı çok şükür, çok dikkat et kendine, çok mutlu oldum canım benim.

canım tesekkur ederım ı.içini ferah tutt ıns en kısa zamanda sende hamıs kalırsın cnaım

Canım beni Haziran ayı listesine ekleyebilirsiN, Haziran 27, benim misafir geldi
Tamam gülüm, hemen güncelliyorum yeni tarihini. Zaten adet olmayı bekliyordun, kendini hiçç üzme olur mu? Ömünüzdeki aya ikimiz de hamiş kalacez inşallahh
Valla ben anlamam, yok yazıldın bi kere. Ama sen yabancı değilsiin, devamsızlık hakkın var daha İyi olmana sevindim gülüm, hep böyle iyi ol inşallah. Ben zaten ilaçsız adet olamadığımı söylemiştim yeni doktoruma ama söktürücü neyim vermedi. Atemin 7. günüydü gitiğmde, 8. günü film çekti ikisin de de adetinin 3. günü verdiğim testleri yaptırıp sonuçlarıyla birlikte gel dedi. 34. gün bugün, bakalım bu ay kaçıncı gün teşrif buyuracak benim kırmızılar.
Allah nazarlardan saklasın canım. İnşallah ikisi de sağlıklı sihhatli doğar ve hayırlı evlatlar olurlar

Tebrik ederim arkadaşıım. Hayırlısı olsuun. Allahım tamamına erdirsiin. Kız hafta sonu haber vermemişsin sabah gelip ilk senin güzel haberini aradım, şimdiyeymiş duyacağım zaman Güzel bi hamilelik geçirirsin inşallah ve yavrunu sağlıkla alırsın kucağına. Hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü olsun inşallah meleğin.

canımmmmmmmmm son tesekkur ler hafta sonu cumartesı leke geldıı doktorumda dınlenerek gecır dedıı esım saolsun nete bıle gırmememızın vermedı butun hafta sonu yatırdı benıı cocuk gıbıı .sendende guzel haberler beklıyordum ama gelmıs kırmızı kart cok uzuldum sendende en kısa zmaanda ınsallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh guzel haberler alıcammm canımmmm ıyıkı varsınız benım mercımegın teyzelerıı

canım tesekkurler daırısı sızlere canım dualarım hep sızlerle.hafta sonu esım bırakmadıkı gıreyım nete dedımkızlar merak eder sole ben gıreyım yazayım dedı bende ızın vermedım .leke geldı cumartesı bende doktor yat dınlen hafta sonu yorlma dedı esımde saolsun hıc kaldırmadıkı yataktannete gıreyım . hepınıze tesekkur edıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…