Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bu geneldir herkesi 12. gün çağırır drlar yumurtan istenen büyüklüğe gelene kadar seni çağıracak kontrol edice yumurtan 18 mm 19 mm olunca çatlaması için çatlatma iğnesi vercek

Günaydın Caınımmmmmmmm, çok sağol iyiyim, sen nasılsın, adetin hala gelmediyse test yapsana tatlım ya, belki de ne dersin?????

iyiyim tatlım sen adet oldunmu aslında bugün yapcaktım ama unutmusum sabah tuvaletten çıkıncaa farkettim yarın yapcam ama bence bişey yok

bu geneldir herkesi 12. gün çağırır drlar yumurtan istenen büyüklüğe gelene kadar seni çağıracak kontrol edice yumurtan 18 mm 19 mm olunca çatlaması için çatlatma iğnesi vercek

Bu forumda veya farklı forumlarda bu konuda birçok hikaye okudum bir şekilde ama herkezi genel olarak 12.gün çağırdıklarını ilk defa duyuyorum öğrenmenin sonu yok diye boşuna dememişler yumurtlama başlamadıysa ne olucak?

ewet melek e katılıyorum cnm kafana takma aynen öle bende 11 gün 12 gün gitmiştim .

Günaydın canlarım. Hayırlı sabahlaar, güzel haftalar hepinize. Bu sabah erkencisiniz Cimcimecağla, Melek. Ben iki gündür yoktum, bi geçmişe bakeem kaç tane hamiş varmıış

normal insanlarda yumurtanın büyümesi adetin 3. günü başlar 14. güne gelene kadar devam eder ve 14 . gün muhtemelen büyümüş olur ama biz pko lular anormal olduğu için benim drum beni 18 güne kadar çağırdı

Son düzenleme:
iwit ya bende merak ettim belkide hamiledir ve eşiyle bu anın tadını çıkartıyodurama bizede haber wer canım merak ediyoruz dualarımız seninle

melek sen neden test yapmıyorsun cnm ya bak senide merak ettim şimdi donseri zaten 2 gündür merak ediyoruz.....

Günaydın canlarım. Hayırlı sabahlaar, güzel haftalar hepinize. Bu sabah erkencisiniz Cimcimecağla, Melek. Ben iki gündür yoktum, bi geçmişe bakeem kaç tane hamiş varmıış

sanada hayırlı günler tatlım valla napalım anca kendimizi buraya atıyoz zabahın korunde

ewet melek e katılıyorum cnm kafana takma aynen öle bende 11 gün 12 gün gitmiştim .

Takmıyordum tam aksine çok rahattım 1 haftadır bende şaşırmıştım kendime ama. Dün geceden beri ister istemez bunu düşünüyorum..

Normalde klomenden önce kasıklarımda adetimin bitiminden birkaçgün sonrasından itibaren kasık ağrılarım,göğsümde acıma,hassasiyet vs.akıntılaırm,mide bulantısı az az başlar fazlalaşarak devam ederdi. Şimdi hiçbiri yok. klomenden dolayı olabilirmi sizce? Birde klomen bazı kişilere çeşitli yan etkiler yapıyormuş size yaptımı? Bana herhangi bir yan etki yapmadı kullandığım günler ve sonrasında doz yetersiz diye düşünebilirmiyim bu durumda?

Normalde klomenden önce kasıklarımda adetimin bitiminden birkaçgün sonrasından itibaren kasık ağrılarım,göğsümde acıma,hassasiyet vs.akıntılaırm,mide bulantısı az az başlar fazlalaşarak devam ederdi. Şimdi hiçbiri yok. klomenden dolayı olabilirmi sizce? Birde klomen bazı kişilere çeşitli yan etkiler yapıyormuş size yaptımı? Bana herhangi bir yan etki yapmadı kullandığım günler ve sonrasında doz yetersiz diye düşünebilirmiyim bu durumda?[/QUOTE]

çok nadir olur yan etkiler ama bende olmadı hemde ben günde 3 tane kullandım ama hiç bişey

hissetmedim kasık ağrısına takılma bence ağrı olması iyi bişi yumurtanın gelişmesiyle ilgili onun için ağrı yapıyodur sen bence kafana takma fazla umarım drdan hayırlı haberlerle dönersin ve sonucu buraya yazarsın ok

ama ağrı yapmıyo diyede gelişmiyo diye bişi yok bazılarında kasık ağrısı olmaz amaa genede yumurta gelişir kişiye bağlı bu

cnm ben adete olacağı zaman en az 10 gün önceden göğüslerim acayip şişer sağa sola dönemem yatarken turtarak dönerim fakat şimdi hiç yok adetimede 4 gün falan var hatta ayrıca bendede cok yan etkisi oldu şaşırmıştım dr sordum normal bunlar dedi cnm sen nezamandır hamiş kalamıyorsun sorunun neymiş

Tatlık kasıklarım normalde ağrıyordu ama buay klomen ilk defa kullandım ağırmıyor sorunda o zaten..Panik yapıyorum..inşallah dediğin gibi olur.Tabiki paylaşırım eve döndüğümde..Cvpların için teşekkürler ilk tedavi ayım inşallah ta son olur.Buyüzden kafamda çok fazla cevapsız soru var.Teşekkürler cevapların için..[/QUOTE]

hiiiiiç panik yapma akışına bırak streste gelişimi etkiliyo ve ilk aylarda şansın dahada yüksek tatlım umarım herşey istediğin gibi olur

15 aydır..Pko senin?

ama ağrı yapmıyo diyede gelişmiyo diye bişi yok bazılarında kasık ağrısı olmaz amaa genede yumurta gelişir kişiye bağlı bu

Eh almak istedğim cvpta buydu.Ağrı yok idye gelişemiuyo diye düşünme diyen biri..
Yalnız şunu tekrarlamak istiyorum.KLOMEN KUllanmadığım aylarda oluyordu kasık ağrılarım şimdi olmadı ve buay ilk klomen ayım..

Tatlm kasıklarım normalde ağrıyordu ama buay klomen ilk defa kullandım ağırmıyor sorunda o zaten..Panik yapıyorum..inşallah dediğin gibi olur.Tabiki paylaşırım eve döndüğümde..Cvpların için teşekkürler ilk tedavi ayım inşallah ta son olur.Buyüzden kafamda çok fazla cevapsız soru var.Teşekkürler cevapların için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…