Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yaa arkadaslar ben adet oldum galiba yaa anlamadim afedersiniz tuvaletten sonra peceteme kahverengi leke geldi igneden sonraki 13.gunumdu carsamba gunu adet olucam diye bekliyodumm cok uzgunum bu ay umitliydim :KK14::KK14:inanamiyorum resmen adet oldumm atesimde dusmemisti daha yaa moralim cok bozuk:84::84:

gecen ay 17.gun oldum bu ayda 17.gun olurum diye dusunmustum bide bugun sabah test yaptim olsaydi cikardi heralde bakalim cogalmazda insallah dedigin gibi yerlesme olur :KK14:

2 defa oldum bugün 3. çatlatma iğnemdi ilkinde 14.gün yaptırmıştım 14 gün sonra adet oldum.geçen ay 13.gün iğne oldum 11 gün sonra adet oldum bu ay ne zaman olur bilmiyorumkii

2 defa oldum bugün 3. çatlatma iğnemdi ilkinde 14.gün yaptırmıştım 14 gün sonra adet oldum.geçen ay 13.gün iğne oldum 11 gün sonra adet oldum bu ay ne zaman olur bilmiyorumkii

o zaman bende adet olucam demekki baksana erkende gelebiliyo benim 2.ayim yumurtlarimda iyidi umitliydim ama nasip iste hayirlisi olsun diyorum ama cok uzgunum:KK14::KK14::KK14:

inşallah yerleşmedir ama adet olursanda üzülme her ay biraz daha yaklaşıyorsun bebeğine...hayırlı zamanda sağlıklıca olsun

selam size...nasılsınız..haftasonu cok yoğundu..girdemedim..Donser i öyle cok merak ettim ki...bi solukta okuludum geçmişi ama DONSER yazmamış...nerdesin DONSERRRRRRRRRRRRRRRRRR...HABER VER YA....

Amma velakin..başka güzel haberler var...

Gull___canım...cok sevindim...heleki ikiz olmasına ayrı bir heyecanlandım doğrusu..ne güzel..ne mutlu sana....:KK64::KK64::KK9:

nkt80----..tebrikler sanada...A.tamamına erdirsin...oh..oh...hamişler cogalıyor..ya..biz 200 lere kalacağız galiba...

Hasretimsin..canım...üzülme lütfen...cok iyi anlıyorum duyğularını..umarım yerleşmedir..umarım hamilesindir canım..ama olmadıysa da sakın bırakma kendini..bak benim 4 ay lık klomen sonuç vermedi..:KK37:

Son düzenleme:
selam size...nasılsınız..haftasonu cok yoğundu..girdemedim..Donser i öyle cok merak ettim ki...bi solukta okuludum geçmişi ama DONSER yazmamış...nerdesin DONSERRRRRRRRRRRRRRRRRR...HABER VER YA....

Amma velakin..başka güzel haberler var...

Gull___canım...cok sevindim...heleki ikiz olmasına ayrı bir heyecanlandım doğrusu..ne güzel..ne mutlu sana....:KK64::KK64::KK9:

nkt80----..tebrikler sanada...A.tamamına erdirsin...oh..oh...hamişler cogalıyor..ya..biz 200 lere kalacağız galiba...

Hasretimsin..canım...üzülme lütfen...cok iyi anlıyorum duyğularını..umarım yerleşmedir..umarım hamilesindir canım..ama olmadıysa da sakın bırakma kendini..bak benim 4 ay lık klomen sonuç vermedi..:KK37:

sgl guzel sozlerin icin ama iste cok uzuluyorum yaa sanki hic olmayacakmis gibi hissediyorum bu ayki yumurtlarim cok guzeldi biri tutmazsa biri tutar diye dsunuyodum ama ikiside fos cikti maleseff hayirlisi ne diyimm Allah en kisa zamanda sana bana isteyen butun kardeslerimize nasip etsin insallah:85:

ben hala adet olmadım pfffffff ama hep gününde olurdum ya genemi gecikiyo ya :63:3 gün oldu :KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:kafayı yedim artık:KK33:

Günaydın şuanda yumurta takibinde olan veya daha önce olmuş olan varsa sesimi duyan bana bir bakarmı rica etsem?

slm cnm buradaki herkez neredeyse yumurta takibi yaptırdı senin sorun neydi ?belki yardımcı olabilirim.

Teşekkürler. :) Ben klomen kullandım bitti.Bugün doktora gidicem yumurtalarıma bakıcak. Bugün benim 12.günüm. Ama ben 14.16 günler arası yumurtluyorum yanılmıyorsam.. beni neden 12.günü çağırdı genel birşeymidir bu?

X