Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cvp yok mu bana?

slm kızlar..şu anda tatildeyim.bodrumdan yazıyorum size...benim aşılama tutmadı maalesef...buranın havasından mıdır nedir , öyle ağlayıp sızlanmadım da...bayağı da umutluydum hani...nasip değilmiş bu ay napalım...herkese bol hamişli bir ay diliyorum.olmayanlar üzülmesin lütfen.önümüze bakalım...hayat herşeye rağmen çok güzel....bodrumda havalar yağmurlu olsa da :)) hepinizi öptüm..... önümüzdeki aylarda da doktora falan gitmeyeceğim...tasuhicim üzülme sakın....biz incir kürü, hayıt tohumu biraz moralle hallederiz inşaallah...

ohh sefan olsun cnm ben bodrumu cok severim türkbükü hayranıyım bende hersene oraya giderim busenede nasipse inş.ordayım ohh rahat bırak kendini sıkma güzel haberlerle dön bakalım byeeeebodrum bodrum

aslında sonuç kağıdımda referans değerler arasında ama dr neden oyle dedi anlayamadım..

arkadaşlar slm ben de polikistik over teşhisi konulmuştu 4 ay önce dk aşılama demişti.o ay klomen verdi bana 5 gün kullandım.kontrol altında tuttu beni 1 tane yumurtam oluştu ve cok güzel gelişti.doktorum aşılamadan vazgeçti :)) ve şu anda 8+1 hamileyim rabbim her isteyene nasip etsin inş. :)))

demekki pkolular da hamile kalabiliyormus ümitlendiriyorsunuz bizi hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin...:nazar

aslında sonuç kağıdımda referans değerler arasında ama dr neden oyle dedi anlayamadım..

senin değerlerden daha yüksek benimki bende baktım kağıda ama hastanenin değer aralığında anlamadımki acaba bendedemi bişey var benim adeteler hep düzenlidir

selam arkadaşlar..iğne tedavisi grüyorum 2+2=4 tane yumurtam oluşmuş gebelik şansım iyimi yani şimdi yarın çatlatma iğnemi olcam hepsi kesin çatlarmı iğneylee Allahım herkese hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin

tebrik ediyorum cnm darisi bize insallah

canım kac sayfa okudum ama yazmamıssın benmı atladım acaba?
Cok merak ettım senı umarım guzel haberler almıssındır.

slm arkadaşlar.uzun zamandır girmiyorum siteye beni belki hatırlayanlar olacaktır.ben de polikisti var.ilk tedavimi iğneli oldum fakat sonuç negatif.hayırlısı buymuş diyorum.şimdi başka bir doktora gidecem eşimde problem olmadığı için doktorlar asılmaya gerek yok diyor fakat ben yine de asılama olsa diyorum sabırsızlanıyorum.ben yine bu ay da adet göremedim sanırım once adet olmam için ilaç verecek bana.bu arada nkt80 arkadasım çok tebrik ederim nasıl bir tedavi uygulandı sana?ayrıntılı anlatırsan sevinirim bana umut oldun.kızlar uzun oldu biraz kusura bakmayın.HEPİMİZE ALLAH HAKKIMIZDA HAYIRLI OLANI VERSİN.

selam arkadaşlar..iğne tedavisi grüyorum 2+2=4 tane yumurtam oluşmuş gebelik şansım iyimi yani şimdi bugün çatlatma iğnemi oldum hepsi kesin çatlarmı iğneylee Allahım herkese hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin

AMİN.Cnm yumurtaların eger kalıteliyse şansın yüsek olabilirr.boyutlarını biliyomusun?mesela benim 24 11 13 3 tane yumurtam vardı 3üde işe yaramadu en verimli yumurta boyutu 18çünkü.insallah senin olur cnm hayırlısıyla.

geçen ay çok iyi gelişmişti hatta çatlatma iğnesinden 11 gün sonra adet oldum.bu ay başta gelişmedi iğne dozunu artırdık e2 değerim 248 çıktı doktor 2 gün daha iğne 3. gün çatlatma iğnesi dedi 4 yumurtam olduğunu söyledi ama boyut vermiyo hiç hatta ilk kez kaç yumurtam olduğunu söyledi RABBİm herkesin gönlündekini versin sağlıklı gebeliik sağlıklı bebek hayırlı evlat nasip etsin en kısa ve en hayırlı zamanda...

ezgi hangi iğneyle tedavi oldun.ben geçen ay puregon kullandım ama çok pahalı oldu bu ay menogon kullandım

kızlar merhaba.. bana da kesin olarak pko teşhisi kondu sonunda.. ama hormon değerlerim çok normal.. sadece yumurtlama sıkıntım ve yumurtalıklarımda kistciklerim var :))
24 mayısta içmeye başladım klomeni doktorum direk iki doz ile başlattı.. dün akşam bitti.. şimdi heyecanla çarşamba günkü kontrolümü bekliyorum.. çatlatma iğnesi filan hiç bilgim yok.. çok heyecanlıyım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…