Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canım nasılsın nasıl gidiyor çalışmalar ben eşimi durduramıyorum bu ay dr a gitmedim ilaç kullanmadım diyorum yumurta yoktur hoş yumurta olsada tutmuyor olsun biz işimizi sağlama alalım diyor çookkk yoruldum artık.

Aynı andamı yazdık ne sonradan gördüm çok şükür canım dr güzel şeyler söylemiş hadi hayırlısı belki bu ay meleğin gelir canım. Canım vallahi kocişine hak veriyorum insan sıkılıyor artık bizdede tam tersi koca durmuyor ben mızmızlık yapıyom hayırlısı.

günaydın canım benim iyiyiz sınav stresi ders çalışıp oturuyoruz işte

Günaydın kızlar nasılsınız umarım iyi ve umutlusunuzdur ayy kızlar insanın içinde umut olmadımı hayat hiç çekilmiyorrr...

günaydın sana katılıyorum demos allahtan iştesin birde evde olsan daha çok kurarsın kafanda iki gündür benim de aglamalarım başladı sınavın stresi adet olcam onun stresi dengem şaştı kızlar bu arada p... yüz temiz bezi aldım dün kullandım umarı işe yarar stresten yüzüm mahvoldu

Canım nasılsın ağrıların geçmiştir umarım bende hiç kist oluşmadı ama benim adet dönemi çok sancılı vede bel ağrılarıyla geçer inşallah hamilesindir.

Günaydın şeker ağlama dicem ama ağlayınca rahatlıyoruz sanki dimi ne sınavı bu üniversitemi ??

Canım ya çok hoşsun, çok matraksın, hep böyle cıvıl cıvıl neşe saç etrafına, iyi ki varsın, birazda olsa güldürdün beni, kanamayan rahimden umut kesilmez kısmına koptum, haklısın umut kesilmez, hatta dr. bile bana küçükte olsa bir umut verdi, ama nedense ben umutlanamıyorum be gülüm, düşünsene koskocaman beta hcg değerim 0,46 şaka gibi ya, çok komik bir rakam, p yüzden bu ay kafamdan silindi, şimdi daha rahatım, o psikolojiyi atlattım çok şükür, kendimi spora verdim, sabah akşam tempolu yürüyşler yapıyorum, hatta akşam kıyıda köşede bisiklet bile kullandım, kafam rahat yani tatlım, şu yumurtlama günlerinde de bukadar rahat olsam eminim tuturacam ama elimde değil işte olsun diye mücadele ederken var olan şansıda kaçırıyorum.

Günaydın şeker ağlama dicem ama ağlayınca rahatlıyoruz sanki dimi ne sınavı bu üniversitemi ??

evet ya napayım görümcem 2. doğuruyor, birde öylesine doğuruyorum diyor maksat iki çocuk yapmak için bogazına yapışasım geliyor , açık ögretim canım son 1 dersim kaldı verirsem mezun oluyorum

Son düzenleme:
Canım nasılsın ağrıların geçmiştir umarım bende hiç kist oluşmadı ama benim adet dönemi çok sancılı vede bel ağrılarıyla geçer inşallah hamilesindir.

Canım çok sağol, ağrılarım geçmiyor be gülüm, yatarken çok iyiyim, ayağa kalkar kalkmaz başlıyor, sanki rahim yere düşecek öyle rahatsız ediyor ki beni, ben kist olduğundan şüphe ediyorum, gerçeği hiç kistim olmadı ama hiç böyle ağrımda olmadı, farklı bir ağrı olunca benimde aklıma kist geldi. Bir adet olsam sanki rahatlayacağım, öyle bir ağırlık var içimde, karnımda şişti, kilo hemen hemen aynı ama, düğmeleri zor kapatıyorum, balon gibi karnım.

geçmiş olsun canım bu dönemleri kolay atlat inşallah kızlar istanbulda patlama olmuş duydunuzmu ?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım, haberlerin sonuna yetiştim canım ama anlayamadım nerede olmuş, can kaybı varmı?

Etiler'de Akmerkez'in önündeki Koç Köprüsü'nün altındaki İETT durağında patlama meydana geldi.

Patlamanın şoku ile araçarını olay yerinde terk eden vatandaşlar büyük bir panik yaşadı. Olay yerindeki araçların camları patlamış durumda.

Polis kaynaklarına göre biri polis 7 kişi yaralandı...
milliyete bak istersen

şekerler ben kaçtım son iki gün iyi çalışayım valla kopamıyorum bu topikten hatta iki hiç girmiyim zor olcak ama dayanacağım :) öpüyorum sizi

evet ya napayım görümcem 2. doğuruyor, birde öylesine doğuruyorum diyor maksat iki çocuk yapmak için bogazına yapışasım geliyor , açık ögretim canım son 1 dersim kaldı verirsem mezun oluyorum

cANIM SENİNKİ 2. BENİM ELTİM 4. DOĞURUYOR VE KORDONLARINI BAĞLATMIŞTI DR İYİ BAĞLIYAMAMIŞ DEMEKKİ

Canım dah ne istiyosun uğraştırmıyo senii benimki görev haline getirmiş sanırım hadi dince bişiler oluyoo

cANIM SENİNKİ 2. BENİM ELTİM 4. DOĞURUYOR VE KORDONLARINI BAĞLATMIŞTI DR İYİ BAĞLIYAMAMIŞ DEMEKKİ

aman benim halamda 40 yaşında hamile kaldı hem de kazara ve doğurdu ya dün nette gezerken bir yazı paylaşmıştım onu okuyunca rahatladım biraz ama çok çok üzülüyorum yaaaaaaaaa tekrar paylaştım

Olumlu ve umutlu olun: Çiftler, hırslı olmamalı, nasip anlayışıyla olaya bakmalı. Evliliklerini besleyecek ortak faaliyetlerle meşgul olmalı. Olumlu ve umutlu olmalı. Çok büyük beklentiye girmemeli. "Doğuşu mutluluk kaynağı olacak ama yaşayışı büyük sıkıntı doğurabilir. Her şeyde hayır vardır" anlayışıyla bakmalı. Atlatamayacakları bir durumda psikoterapi almaktan çekinmemeli.

Son düzenleme:

cANIM DR NA BİR DANIŞSAN NE DİCEK BAKALIM.

Vay be millet kordonunu bağlıyor yine hamile kalıyor, bizim vites hep boşta ama yine yok yine yok Benim görümceminde 1 tane çocuğu var, 2.yi kesinlikle istemiyor ama ne yaparsa yapsın hamile kalıyor, son 2 gebeliğine spiralle korunurken hamile kalmıştı, bugüne kadar yanılmıyorsan 7-8 tane kürtaj ve düşüğü var.

of offffffff çok üzülüyorum mmmmmmmmmmmmmmmmm neyse moralimi bozmadan derse kaçıyorum kızlar

Canım hepimiz üzülüyoruz ama elden bişe gelmiyor ve üzülmek bebek olayını geciktiriyormuş dr umda diyor kafana takma onlar için hava hoşş tabii..

Canım hepimiz üzülüyoruz ama elden bişe gelmiyor ve üzülmek bebek olayını geciktiriyormuş dr umda diyor kafana takma onlar için hava hoşş tabii..

ya takma evin içinde bir adam bir ben kukumav kuşu gibi çıt çıkmıyor çocukları olanlar görüşmek istemiyorum üzülüyorum üzülüyorum birde ben daha tedavi başlamadım başlasam her ay umutlan yıkıl çektiğim acılar dirayetli bir insan değilim ben ya valla kaçtım bu sefer bu topik bağımlılık yapıyorrrrrrrr :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…