Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hayırlı olsun cnm Allah kucağınada almayı nasip etsin bizlerede bol bol dua et ben az önce test yaptım 1hafta var gerçi adet tarihime ama malesef sonuc negetik puffffffffff

merhaba canım benım beklenmeyen tarihte 6 hazirandı senden 1 gün sonra sen öyle yazınca yakında eczane vardı gittim bende bi test aldım yaptım ama sonuç negatif hemde koskocaman cok net bı tek çizgi sinir bozucu sey işte. neyse saglık olsun beklemektense belkı sevinirim diye düşündüm ama olmadı herseyin hayırlısı olsun.

Tebrik ederim canım, darısı başımıza, İnşallah bizlerede nasip olur hamileyim diye yazmak.

cnm ya bende beklemekten sıkıldım cünki ilk tefa ilaç kulandım ya insan medet umuyo işte dr herşeh cok iyi istediğimiz bütün bulgular var demişti.bende umutlanmakla umutlanmamak arasında gittim geldim işte yine olmıyacağını bile bile ama rahatladım yaaa neyse bir an önce adet olalımda gidelim 2.aşamada nelr yapacak dr biraz daha umutlanalım

Daha çok erken kızlar hemen umutsuzluğa kapılmayın, idrarda hemen çıkmaz, size bir şey diyeyim mi ??? beta hcg yaptırdım adetimin 25. günü, dr. konuştum sonuç negatif, röntgen çektirebilirmiyim dedim? Bana yaptırdığım için kızdı, bu seni yanıltır dedi, evet elinde ki sonuca göre negatif ama ya geç döllenen bir bebekse dedi, bu durum da kanda bile; döllendikten 7-12 gün sonra çıkarmış, o yüzden röntgen çekilmeme izin vermedi. Bende tabi hiç umut yok,ama yinede dr. dinledim röntgen çektirmedi, dünden beri yumurtalıklarıma şiddetli şiddetli ağrılar girip çıkıyor, yarın gelir kırmızılar.

aynen canım bende ilk kez ilaç kullandım bi ümit acaba ilk ay olur mu diye düşünmeden edemedim ama olmadı. saglık olsun. ama benım bı ara kanamam vardı yumurtlama problemınden dolayı her 15 güne bi kanama yasıyodum öncelıkle bunu ortadan kaldırdıkmı sorun yok diyordu doktorum çok şükür ki bugün adetimin 22. günü ve bı kanama yasamadım insallah bir dahada hiç yasamam. ama benım doktorum 3-4 ay aynı tedavıye devam edecegiz demişti farklı bişey olacagını sanmıyorumda bu kez çatlatma iğnesi konusunda ısrarcı olacam

canım sen diyosunya 2, cizgi silik cıkıyo o görüntü nasıl. tam çizgi ama rengi mi çok belli değil yoksa bişeyin üzerıne su dökülürde dalgalı gibi görüntü alır ya öyle mi

canım ılk cızgı hemen cıkıyorya normalde 2 cızgıı nın rengıde 1 cıye yakın renk benı dusunduren sadece testı yaptıgımda 2 cızgının 5 dk ıcınde hemen cıkmayıpdayarımsaat 45 dk sonra bekirginlesmesi 2 kez yaptım ıkısındede aynı sey oldu .2 cızgı belirginlesmesının gec olmasıı .normalde negatıf olsada testi yaptıkdan bır sure sonra 2 cızgıde cıkarmı

sağol cnm ya ama biz hamile kalamayız gibi geliyo bana sanki ömrümün sonuna kadar hiç yaşamıycm bu duyguyu offf bunalıyrum galiba :2::2::2::2::2:yok yok benim kendime nede dr nede bişeye inancım yok olmıycak kendimi inandırıp salak gibi hissediyorum cnm umarım sen hamile kalırsın oturup sürekli acabamı diyorum yok idrarım yağlanmış yok kasığım ağrıdı ay beyz akıntı geldi hani bebiş bu belirtiler ne iş. kusura bakma cnm ya üzüldüm galiba biraz

zaten testlerde 10 dk bekleyin diyo cnm sen git şu kan testi varya onu yaptır ne duruyosun ya yaptır hadi bari bizede teselli olsun :2:

haklısın canımda adetin 13 günü eşim şehir dışına çıktı bu yüzden pek umutlu değilim ben gec döllenme neye göre olacakki bu şartlarda

zaten testlerde 10 dk bekleyin diyo cnm sen git şu kan testi varya onu yaptır ne duruyosun ya yaptır hadi bari bizede teselli olsun :2:

canım benım ılk tüp bebek denemem cumartesı gunu normalde kan tahlılı yaptırcam tam 14 gun oluyor .
Benım kafama takılan kendı yaptığım testın ılk 10 dk da 2 cızgının cıkmamasıı 10 dk dan snra yanı 1 saate yakın sure gecdıkten sonra cıkması acaba testmı yanıltıyor .cumartesı bellı olacak kandan canım .sende uzme kendını canım allahherseyın hayırısını versın

anladım canım bende az bi umutlandımda sankı su dökülürde dagılır öyle bi görüntü oldu 1. çizgi yanında sonra oda kayboldu. ama bence sen hamilesin negatif oldugunda bıle su an bende silikte olsa hiç bişey cıkmadı sadece net bi tek çizgi mevcur o kadar. insallah hamilesindir ya allah emeklerinizi boşa çıkarmaz insallah

kimbilir canım bakarsın kırmızıları gormez kızına dogum gunu hedıyenı verırsın dua edıyorum senın ıcın umarım gormezsın kırmızıyı

anladım cnm test bozuk olmaz bende bakıyorum 45 dk bir ama benimkinde cıkmıyo mesela bence bebiş gelyo haberin ola

İNŞALLAH CANIMM .KIMSENIN EMEGI BOSA CIKMASIN HERKES ANNELIK DUYGUSUNU TATSIN BEBEKLERINI KUCAGINA ALIP DOYASIYA KOKLASINN INSALLAHH .

inşallah yaşamazsın bu ara kanamayıda beklenen kanamayıda cnm güzel güzel habrler alırsın kaç senedir olmuyo bebiş senin

İNŞALLAH CANIMM .KIMSENIN EMEGI BOSA CIKMASIN HERKES ANNELIK DUYGUSUNU TATSIN BEBEKLERINI KUCAGINA ALIP DOYASIYA KOKLASINN INSALLAHH .

amin canım amin. ve bende umutlum 78 e katılıyorum bende testi yapalı 1 saat oldu ama tek çizgiden baska hiçbişey yok su an.yeni oldugu için belli belirsiz cıkıyodur annesi üzülme sen oda üzülür bakk

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ..............................GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... .................................İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS.......................................... .....................................KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA....................................... ...................................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.ERCELF........................................ ......................................Klomen
174.GULL.......................................... .......................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
175.SARİSHEEKER................................... ...................................Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
176.TUANATAY...................................... ....................................Klomen
177.MESTANNN...........................................................................Klomen

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... ..1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
BLUE10............................................ ......9 MAYIS
BİHTER07.......................................... ....10 MAYIS
RANA20............................................ ......17 MAYIS
GYAMAN............................................ ....22 MAYIS
ANGELAUNAL........................................ ...24 MAYIS
ESEMOS............................................ .....25 MAYIS
CİMCİMECAGLA...................................... ..26 MAYIS
MELEK04........................................... .....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
UMUTLU22.......................................... ....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
DİLEDİ............................................ .......27 MAYIS
HULYAB27.......................................... .....28 MAYIS
HTCGL01........................................... ......28 MAYIS
DONSER............................................ .......28 MAYIS
AYSE_GUL80........................................ ....30 MAYIS
TASUHİ............................................ .......31 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ...???
HATEM............................................. .....???

....................................HAZİRAN AYI LİSTEMİZ...........................

KİDY.............................................. .......1 Haziran
HASRETİMSİNN...................................... .2 Haziran
BUSMAİ..................................................2 Haziran
ZNGN.............................................. ......5 Haziran
UMUTLUYUM78....................................... .5 Haziran
MESYA............................................. .....6 Haziran
KİRCİCEGİM........................................ ....6 Haziran
SEVDE1............................................ .....6 Haziran
KUZEY1............................................ .....7 Haziran
PATİKLİ........................................... .......8 Haziran
GUNKA............................................. .......8 Haziran
DESTİNA........................................... .....9 Haziran
MENBETA........................................... ...10 Haziran
İZMRLİ............................................ ......10 Haziran
MEHİL............................................. ......11 Haziran
SMYRNA75.......................................... ..12 Haziran
KAYRAM29.......................................... ...13 Haziran
SEVOSEVO.......................................... ..14 Haziran
ŞEKER-LEBLEBİ........................................17 Haziran
HULYA_41.......................................... ...18 Haziran
G.ERKL............................................ ......18 Haziran
DEMOS84........................................... ...19 Haziran
SERAPP27...............................................20 Haziran

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…