Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

inşallah yaşamazsın bu ara kanamayıda beklenen kanamayıda cnm güzel güzel habrler alırsın kaç senedir olmuyo bebiş senin

insallah canım insallah hiçbirimiz yasamayız o istenmeyen kanamaları. ben 15-16 aylık arası evliyim korunmadık ama bu zamana kadar olmadı işte bi sorun yoktu son 3 aydır ara kanama sorunu yasıyorum işte. senın ne zamandır olmuyo

benim ikinci evliliğim cnm ilk evliliğimde 1 sene olmadı ama dr gitmedim hiç buevliğim senin gibi 16 aylık evliyim ama olmadı il defa tedaviye başladım bu ay prolaktin yüksekliğin var dedi dr ama düştü sürekli ilaçta kullanıyorum zaten bu süreçte eşimi cok seiyorum ve onunda 2.evliliği onunda cocuğu yok ve cok istiyor bana her dr gittiğimde hani bebeği aldınmı diye soruyo morelim bozuluyo bu seferde üzülünce sen bu işi cok kafana takıyosun he kızıyorum bak diyo böle işte cnm rabbime sığınıyorum ne diyim o ol derse olucak hepimizin benim hikayem böle hiç hamile kalamadım ve o duyguyu yaşamayı hepiniz gibi bende istiyorum :26:

kimbilir canım bakarsın kırmızıları gormez kızına dogum gunu hedıyenı verırsın dua edıyorum senın ıcın umarım gormezsın kırmızıyı
Canım benim çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, ama ben tamamen sildim kafamdan pozitifi, test yaptığım günden beri spor yapıyorum, aldığım 1 kilo için light ürünler tüketiyorum, yani bu ay hiç bir umudum yok sadece kırmızıları bekliyorum ama yumurtalara öyle bir ağrı giriyor ki, yumurtlama dönemimde böyle ağrım olmadı, sanki iğne batırıyorlar, galiba çok ağrılı bir adet dönemi geçireceğim.

cimcime bak ben şimdi sinirden menemen yiycem yapıp sende gel bırak sporu

hepimiz o duyguyu yasamak istiyoruz canım ve en kısa zamanda yaşarız insallah hayırlısıyla. bizimkıde adet tarihini benden çok takip eder belirti varmı göğsün ağrıyomu belin agrıyomu diye sorup durur. aksamda diyoki bu ay hastalanma bende dedım tamam sanki benim elimde ne yapabilirimki tamam çok istiyo ama sankı benım elımde gibi konusuyo. bu seferde diyoki üzülme canın ne istiyosa onu yap ye iç ne istiyon söyle bana hemen yapayım diyo içim bi tuhaf oluyo gülüm bi eksiğim istediğim bişey yok olsa söylerim dedim.

herseyın hayırlısı canım bakarsın hıc beklemedıgın bır anda gelır kımbılır rabbımden baskası .hayırlısı olsun canım benım .bu arada benımde agrılarım var ara ara dedıgın gıbı bır anda gırıyor gecıyor agrı

Son düzenleme:
PEKI yumurtlama oldu mu sende bu belırtıler uzerıne

olmazmı resmi bile var dr verdi usg bende dedim napıcam bunu bari dolaba asiyim resmi dedim güldü 3 adet yumurtam gelişti 1 hafta sonra kontrole gittim kendiliğinden çatlamışlardı hatta dr dediğine göre rahim içinde sıvıda vardıı rahim duvarıda kalınlaşmıştı sadece hamilesin demedi yani haftaya kan testi yaptır çıkar dedi böle işte cnm

bayanlar merhaba, sizlere bir kac sorum olacak...

simdi 50 mg klomen kullanan ve ilk ay yumurtasi catlayan birinin 2. ayda ya da 3. ayda yumurtasi catlamayabilir mi?

boyle bir ihtimal varsa kist olusursa, nasil anlar kisi bunu? kist olusmussa adet olur mu? yoksa kist olustugunu adet olmadigindan mi anlar?

tontrikocum ben 10 aydır klomen kullanıyorum hep 50 mg kullandım sadece birkere 100 mg 50 mg kullandığım zamanlar hiç kist olmadı yumurta çatladı bu da 21. gün yapılan pregesteron tahlili ile belli oluyor genelde tek yumurta olustu 100 mg kullandığı zaman 4 yuurta olustu 2 si çatladı 2 sibüyümedi folikül kisti oldu adetle atılmış 3. günde tertemizdi birşey yoktu sadece adetim 5 gün kadar gecikti..klomen kullanırken doktora takibe gitmen gerkir dr takip eder çatlamama süphen varsa iğne verir kisti de ultrasondan anlar..

kızlar merhaba
ben 18 mayıs ta çatlatma ıgnesı oldum. 12 saat sonrası ılıskı vermıstı doktor. ve bı 12 saat sonra yıne yaptık tabi.çünkü eşim şehir dışına cıkıcaktı o yüzden zamanı bos gecırmemek gerekırdı.neyse bugunlerde ise bel agrım ve kasıklarımda sankı adet olcakmıs gıbı agrı gırıyo ara ara.
sizce bi sebebi var mı?
hamılelık testler ıcın erkenm acab..5-6 hazıran gıbı adet olmam gerekıyor...

cnm selam şimdi sana cvp veren olmazsa üzüleceksin gerçi ben hiç hamile kalmadım bilmem ama sanırım adet tarihlerimiz aynı bende 5 haziran benimde dün aşırı sol kasığımda ağrı oldu ugün beyaz akıntıda geldi bende hevesle aldım testi fos çıktı herkez erken diyo ama sen istersen tabi yap gende aynı tarihte bir arkadaş daha var oda yaptı oda negatiffff:2 yüzden bekle derim ben ama sen bilirisn

Günaydın Canlarım;
Heppimiz için hayırlı, mutlu bir gün olmasını dileyerek başlamak istiyorum bugüne,
Kızlar benim çok ağrım var 2 gündür, sanki karnımın içinde iğneler dolaşıyor, içimden bir şey kopuyor sanki, rahmi basınçlayan bir şey, hani böyle pat diye düşse rahatlayacam sanki, öyle bir basınç yapıyor aşağıya, bugün adet olmam lazım olamıyorum, kist olmuş olabilirmi, kist olunca böyle ağrı olurmu, yaşayan varsa yazın lütfen kızlar.

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ..............................GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... .................................İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS.......................................... .....................................KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA....................................... ...................................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.ERCELF........................................ ......................................Klomen
174.GULL.......................................... .......................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
175.SARİSHEEKER................................... ...................................Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
176.TUANATAY...................................... ....................................Klomen
177.MESTANNN...................................... .....................................Klomen

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... ..1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
BLUE10............................................ ......9 MAYIS
BİHTER07.......................................... ....10 MAYIS
RANA20............................................ ......17 MAYIS
GYAMAN............................................ ....22 MAYIS
ANGELAUNAL........................................ ...24 MAYIS
ESEMOS............................................ .....25 MAYIS
CİMCİMECAGLA...................................... ..26 MAYIS
MELEK04........................................... .....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
UMUTLU22.......................................... ....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
DİLEDİ............................................ .......27 MAYIS
HULYAB27.......................................... .....28 MAYIS
HTCGL01........................................... ......28 MAYIS
DONSER............................................ .......28 MAYIS
AYSE_GUL80........................................ ....30 MAYIS
TASUHİ............................................ .......31 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ...???
HATEM............................................. .....???

....................................HAZİRAN AYI LİSTEMİZ...........................

KİDY.............................................. .......1 Haziran
HASRETİMSİNN...................................... .2 Haziran
BUSMAİ............................................ ......2 Haziran
ZNGN.............................................. ......5 Haziran
UMUTLUYUM78....................................... .5 Haziran
MESYA............................................. .....6 Haziran
KİRCİCEGİM........................................ ....6 Haziran
SEVDE1............................................ .....6 Haziran
KUZEY1............................................ .....7 Haziran
PATİKLİ........................................... .......8 Haziran
GUNKA............................................. .......8 Haziran
DESTİNA........................................... .....9 Haziran
MENBETA........................................... ...10 Haziran
İZMRLİ............................................ ......10 Haziran
MEHİL............................................. ......11 Haziran
SMYRNA75.......................................... ..12 Haziran
KAYRAM29.......................................... ...13 Haziran
SEVOSEVO.......................................... ..14 Haziran
ŞEKER-LEBLEBİ........................................17 Haziran
HULYA_41.......................................... ...18 Haziran
G.ERKL............................................ ......18 Haziran
DEMOS84........................................... ...19 Haziran
SERAPP27.......................................... .....20 Haziran

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

günaydın kızlar
her gün yeni bir hamiş var harikasız kızlar Allah büyük umarım bekleyenlerin tez zamanda göbüşlerini doldurur

Günaydın şekerim. Hayırlı sabahlar. Klomen kullanırken bi defasında bende olmuştu kist. Hatta o ay adetimin 11. günü kontrole gittiğimde yumurtan büyümüş de çatlamış bile demişti doktorum. Ve çatlatma iğnesi vermemişti. Adet öncesi çok sancı olup olmadığını hatırlamıyorum ama adetliyken mahvetmişti beni. 3. günü kontrole gittiğimde kist oluşmuş bu ay tedaviye ara vereceğiz, adetle kendiliğinden atarsın onu demişti. Ama anlattığına benzer sancılar, acılar yaşamıştım. Dediğim gibi, öncesini hatırlamıyorum. Allahtan ümit kesilmez canımıniçi. Belki de hamilesin. Ne diyoruuuz, "kanamayan rahimden ümit kesilmeez" Hatta bi defasında kanamasına rağmen hamile olduğumu öğrenmiştim. Ahhh ahhh bu başımdan neler neler geçti gülüüm. Bu günüme bin şükür. 38 aydan bu yana ne umutlaar, ne umutsuzluklar... Hakkında ve hakkımızda hayırlı olan neyse Rabbim onu versin. Sabah sabah çenem mi düştü ne :86:

günaydın kızlar
her gün yeni bir hamiş var harikasız kızlar Allah büyük umarım bekleyenlerin tez zamanda göbüşlerini doldurur

:80: ooo kimler gelmiiiş. Adaşım hoşgeldiin, iyisin inşallah. Bulantın varmış biraz, geçer az kaldı. Allah başka elem keder vermesin.

Günaydın kızlar nasılsınız umarım iyi ve umutlusunuzdur ayy kızlar insanın içinde umut olmadımı hayat hiç çekilmiyorrr...

Günaydın Kızçelerrrrr nasılsınız bakalımm?.... ben de çok iyiyim dün doktora gittim alttan muayene etti gee tbiki sana başka ilaç vermicem dedi uyarılmış yumurtaların dedii:13: ama biz ilk zaman bana göre çok denemedik perşembe iğne oldum-Cuma-Cumartesi ilişki oldu----pazartesi-salı olmadı ama :2:benim koca istemio hatta doktora da dedim zaten ble ble die o da keşke ollsaydı dedi neyse dün gene denedik bakalım.Kızlar doktor dio ki yapın 3 gün ara verin diyo bu şekilde deneyin diyo bakalım kısmey 10 gün sonra birdaha çağardıı herşeyin hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…