Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Gunaydın kızlar nasılsınız
,
caglacım nasıl oldun cnaım agrıların hafıfledımı bıraz . Varmı gelen gıden .

cANIM DR NA BİR DANIŞSAN NE DİCEK BAKALIM.

Gunaydın kızlar nasılsınız
,
caglacım nasıl oldun cnaım agrıların hafıfledımı bıraz . Varmı gelen gıden .
Henüz gelen giden yok tatlım, zaten bir gelse hafifleyecwkmişim gibi geliyor, gelemediği içinmi ne çok ağrı yapıyor, ben adet öncesi hiç ağrı yaşamazdım, bu ağrılar neyin nesidir bilmiyorm, akşama dr. ara bir sorarım canım, gel derse giderim yarın.

benım bir tanıdıgında kocası ceketını atsa ustune hamıle kalıyor .

canım umarım gelen gıden olmaz kıst felanda oldugunu dusunmuyorum. ıcını ferah tut kım bılır canım ....

canım senin durum nedir, varmı bir gelişme, bir belirti, cumartesiye çok az kaldı, heyecan bizide sardı şimdiden

tatlım bende gelısmeler aynı duna ksam belım cok agrıdı kasıkarımla dedım adet olucam sanırım ama suan kesıldı goguslerım cok acıyor ve sıstıı suankı belırtılerım adet donemınde olan belırtılerımle aynı canım hatta dedım bugun bır test daha alıp yapayım dedım ama sonra sunun surasında cumartesıye ne kaldı kafam ıyıce karısmasın dedım heyecanlıyım korkuyorum hespı bır bırıne karısdı canım ynen boleyım

Offf yaaa günah değilmi madem böyle hemen gebe kalıyor önlemini sıkı alsın yaaa bizede bizedeeeeeeeeeeeeeeeeeee bebekk gelsiinn...

kızlar benım cevremdede cok var onlardan.. adam hakkaten ceket atsa kadın hamıle kalıyor.. hayretler ıcındeyımm.. bı bızımkıler tutmuyorrr...

herkese mrblar kızlar nasılsınız bugün.
estraderm tts 100 bantı vermişti doktor çok kaşıktı yapıyo bel ağrısı yapıyo kullannan var mı daha önce

kızlar benım cevremdede cok var onlardan.. adam hakkaten ceket atsa kadın hamıle kalıyor.. hayretler ıcındeyımm.. bı bızımkıler tutmuyorrr...

aynen cnm benim ablamda öyle cocuk istiyorum diyo ondan sonra hemen hamile kalıyo 3 tane yavrusu var annem doğurma diyo ama ablamın maşallahı var...

Aslında stil ogrenmemız lazım onlardannn... umutluyum78 sor bakım ablana nasıl yapıyorlarrr biz biryerlerde yanlıs yapıyoruz ama nerdeee

bencede hamılesın canım benımde sılık cızgıler hergun dahada belırgınlestı degerın yukseldıkce senınde oyle olucaktır hakkında hayırlısı olsun..

bencede hamılesın canım benımde sılık cızgıler hergun dahada belırgınlestı degerın yukseldıkce senınde oyle olucaktır hakkında hayırlısı olsun..

tesekkurler canım .sende hamılesın dıye hatırlıyorum nasıl gıdıyor senın hamıleleıgın cnaım .benım testı yaptıgımda 2 cızgı bır saat sonra felan belırgınlesdı :) ondan bıraz korktum ama arkadaslar saolsunlar hep olumlu seyler soledıler cumartesı bakalım kandan cıkıcak ne durumda oldugum .:18:

10 aydır nasıl kullanıyosun klomeni arkadaşım ya? çok şaşırdım
doktorlar tercihen 3 ,maksimum da 6 aydan sonra yumurtlama ilacını kesiyorlar. iğne tedavisine başlıyorlar

dün ilişki günümüzdü ama biz uyuduk...off bu iş ödev gibi olunca kasılıyoruz yaaa özellikle kocam uykusu geldi uyudu erkenden..zaten morali bozuktu
tek başıma nasıl yapcam ben bu bebeği bu ay boş geçecek belli

10 aydır nasıl kullanıyosun klomeni arkadaşım ya? çok şaşırdım
doktorlar tercihen 3 ,maksimum da 6 aydan sonra yumurtlama ilacını kesiyorlar. iğne tedavisine başlıyorlar

7 ay kullandırdı dr um sonra asılamaya gectik tutmayınca dr değiştirdim çünkü eski dr klomene devam dedi yeni dr da klomen verdi zararı yok mu dedim bana klomenle yumurta olusuyorsa iğneye gerek yok dedi peki zararı dedim smear testin iyiyse devam dedi bende hala kullanıyorum acayip kilo yaptı resmen 11 kilo aldım...

Dur bakalım hemen umutsuzluğa kapılma, olmadıysa bu akşam denersiniz, maalesef eşlere saati geldi deyince bir haller oluyor, bir isteksizlik başlıyor, bizim içinde öyle değilmi, hadi bizim işimiz kolay, yat aşağa bekle boşalsın içine diye, ama onlar için daha zor, konsantre olacak, kalkacak, istekli olacak ve boşalacak, ayyy ne kadar zor. Ben bu tür durumlarda çok istekliymiş gibi yapıyorum, resmen adama saldırıyorum ama bir yandan da içimden ne olur çabuk boşal diye dua ediyorum rol yapmak çok zor çok. Ama işe yarıyor dene bak bu akşam hem kocan mutlu olur, hem üzerinde fazla zaman geçirmez işi çabuk biter

ayyy ne güldüm Allahta seni güldürsün canım yaa .
ben öyle yapayım o zaman bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…