Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canım bu fiyat çok fazla geldi bana, üstelik ilaçlar hariç, sonucun %100 pozitif olduğunu bilse insan hiç tereddüt etmez ama bunda da hamile kalma şansı %30, benim gittiğim hastanede özel bir hastane, orası bana 350 tl. fiyat veriyorsa sen araştır bence, bir kaç yere daha sor. Ama benim dr. bura görev yapıyor ona güveniyorum diyorsan söyleyecek bir şey yok canım, inşallah güzel sonuçlar alırız.

merhaba canım..biliyorum fiyatın fazla olduğunu.bi kere başladık tedaviye..inşaallah verdiğimz paraya değer..sen hangi hastaneye gidiyorsun..

canım ben adetimin ikinci günü iğneye başlamıştım 1 hafta kadar kullandım ama doktordan doktora değişiyor bu ilaç ve tedavi süreci sanırım sen rahat ol bu tedavinden güzel sonuç alırsın inş. benim sonucum malesef negatif:)

canım arkadaşım ewet serselo beni çok mutlu etti bana umut oldu... sizlerin duasını ve çevremdeki insanların duasını inan hep hissettim herkes pozitif enerjisini verdi bana ama malesef ben yine negatif sonuç aldım dün çok ağladım okadar üzüldümki anlatamam eşim işe gidemedi beni bırakıp serapçım inan yıkıldım gerçi ilk başta zaten doktor benim için çok umutlu konuşmamıştı ama yinede umutluydum ben kendimden negatif sonucu alınca o tedavi sürecinde yaşadığım stresi düşündüm herşey boşunamıydı dedim ve ağladım bugün daha iyiyim ama uzun bir süre tedaviyi bırakıyorum yine hayırlısı demek vakti gelmemiş bebeğimin diyorum biraz başka şeylerle uğraşmak istiyorum artık... eşim çok destek bu konuda bana sırf biraz yüzüm gülsün diye ben kedileri çok seviyorum hep bi kedim olsun istiyordum ama eşim istemiyordu yarın bana kedi alacakmış ama inan arkadaşım artık o kediyi bile eskisi kadar çok istemiyorum anlıcan bu tedavi beni yıkıma uğrattı ama elden gelen yok halime herzaman şükrediyorum ALLAH ım ne zaman verirse o zaman olacak bunun farkındayım inş. sen de bende birgün yavrularımıza kavuşuruz...

Merhaba Arkadaşlar..
Uzun zaman oldu bu topiğe birşeyler yazmayalı. Yazdıklarınızı fırsat buldukca okumaya çalışıyorum.
Esemoş üzülme de diyemiyorum.. Ne diyeceğimide bilmiyorum. Demekki henüz vakti gelmemiş Canım. Bende Tüp bebek tedavisine başlamak istiyorum, ama psikolojim buna hazır mı bilmiyorum. Sanki Tüp Bebek tedavisine başlarsam bebeğime çok çok yaklaşmış olucam ve o tedavi negatif sonuçlanırsa inan buna katlanabilirmiyim hiç bilmiyorum. ALLAH ım hepimizin yardımcısı olsun inşallah. Bana şu an için Anne olmak sanki ulaşamayacağım bir Hayal gibi geliyor. Artık etrafımdakiler de sıkmaya başladı. Onlara bu konu beni hiç üzmüyor gibi göstersemde.. Her zaman Bebek konusu açılınca içimde fırtınalar kopuyor. Hayırlısı neyse o olsun hepimiz için. Gölgeler düşsede yüreğine, güneşini sakın söndürme..:KK16:

kızlar dün benim 14. günümdü yumurtam 20 mm olmuş bugünde çatlatma iğnemi oldum. doktor 23. günümde betahcg ve progesteron tahlili yapmak için çağırdı. 23. günde hamilelik belli olur mu ki ben 30 günde adet oluyordum. erken çağırmamış mı?

ben de 25. oldum iğneyi. doktor ayın beşinde (yani yarın) test yaptır dedi. ama ben erken olduğunu düşünüyorum. hala iğnenin etkisi olabiliyormuş ya. değerler yüksek çıkabilirmiş. o yüzden adetimin geçmesini beklemeyi düşünüyorum üzülmemek için. her ay bıktım test yapmaktan:KK43:(( ilk kez iğne oldum bu ay ama bakalım hayırlısı. beklemekten başka çare yok. sende kasık ağrısı falan olacak mı bakalım? benim geçen hafta çok ağrım oldu. iğne batar gibi. belim de ağrıyor ama çok ümitlenmek istemiyorum. adet tarihim de 16 sı.

KIZLAR BİYERDE OKUMUŞTUM RAHİMİN DURUMUNA GÖRE RAHAT HAMİLE KALABİLMEK İÇİN UYGUN POZİSYONLAR.ASLINDA SIRTÜSTÜ OLANI HERZAMAN İÇİN EN UYGUN OLAN POZİSYONMUŞ AMA RAHMİ TERS VEYA YARIM OLANLAR İÇİN YÜZÜKOYUN YATIP KASIKLARININ ALTINA MİNDER KOYULURMUŞ.YADA DİZLER VE DİRSEKLER YERDE POPO YUKARDA BEL ÇUKUR DOĞRU ANLATABİLDİM Mİ BİLMEM :d
ben denemedim ama yarım rahimli olduğum halde bakalım neticeyi görecez bikaç gün sonra
ak rahim kara rahim belli olcak :KK52:

evet öle bişi var arkadaşımın rahimi hafif tersmiş doktor ona yüzükoyun yatmasını söylemiş ilk denediği ay hamile kaldı.

2 yıldır uğraşıyorum 2 kere hamile kaldım ve düştü.kasımda kürtaj oldum ara vermiştim.şubatta ilaçsız tekrar başladım olmadı nisanda klomen içtim bakalım bugün kan tahlili yaptırdım. sonuçu göreceğim.hayırlısıyla inş.

hadi o zaman hayırlı güzel haberler... ee sonuç?

Söz konusu kendi annem olunca daha bir hassasım, üzülsün istemem, annem bana çok yakın uzağımda değil, 2.çocuğu istediğimi olmadığını biliyor ama tedavi aşamasında hiç bahsetmedim. Bilmemesi daha iyi.

evet canım anneler... benimkide çok uzak bana :KK5: senin ilk olacak dimi canım

erzurumluyum ama eşim öğretmen olduğu için ağrıya geldik

umarım RABBİM bu kez yüzünü güldürür

aslında bazen şakalarına beraber gülüyoruz ama genede insanın içi acıyor heralde onlarda kendilerindeki rahatsızlığı bildikleri için şakaya vuruyolar benim bi kuzenim var benden 1 ay sonra evlendi ilk gecede hamile kalmış şimdi bi oğlu var :nazar:allah onlara bağışlasın ama ne biliyim işte offf
eşim bana fırsat vermeden hemen ailesine yetiştirmiş e tabi onlarda hergün telefon açıp tedavimin nasıl gittiğini soruyolar :KK47:

aaa hadii yaa kötü olmuş ama insan bi sorar yani :KK47: ben olsam sinir olurdum ama olan olmuş artık:KK19: güzel haberler inşallah ..

hepinizin günü aydın olsun...hayırlı sabahlar...

bugün dayanamadım idrar testi yaptım..silik bir ikinci cizgi cıktı..hani hep cıkıyorya...tabi içim pır pır..dayanamadım yine koştum gittim sağlık ocağına kan verdim...heyecanlıyım..korkuyorum bi taraftan.:18::18:bugün ignemi vurulalı igneyi vurulduğum gün dahil 16. günüm..varsa bişe cıkar heralde..umut etmek de güzel ama..yeter bitsin bu işkenceeeeeeeeeeeeeeeeeee........üzüleceksemdee sevineceksemde belli olsunnnnnn.........
saat 15'de belli olacak...

Son düzenleme:
kızlaaaar ben de ateşimi ölçtüm 37 çıktı.:emir_bebek:

canım ya...inşallah güzel haber verirsin...12.günde yumurtan oluşmadı ama sonrasında oluşmuş olabilir...biliyorsun 20.günde yumoşu olmamıştı filiziminde sonrasında olmuştu....ve hamile kalmıştı...hadi inşallah...:emir_bebek:

bugün dayanamadım idrar testi yaptım..silik bir ikinci cizgi cıktı..hani hep cıkıyorya...tabi içim pır pır..dayanamadım yine koştum gittim sağlık ocağına kan verdim...heyecanlıyım..korkuyorum bi taraftan.:18::18:bugün ignemi vurulalı igneyi vurulduğum gün dahil 16. günüm..varsa bişe cıkar heralde..umut etmek de güzel ama..yeter bitsin bu işkenceeeeeeeeeeeeeeeeeee........üzüleceksemdee sevineceksemde belli olsunnnnnn.........

Canım hadi hayırlısı, umarım sonuç pozitiftir canım, bende hiç silik çizgi bile çıkmıyor, bu bile bir umut, hadi bize güzel haberler ver, inan şurada bir tane gebe kalan olsa kendim hamile kalmış kadar seviniyorum, o an çabalarımızın boşa gitmediğine inanıyorum, bir gün olacağına inanıyorum.

Canım benimmm inşallah pozitif çıkar bende heycanlandım hadi hayırlısı güzel haberlarini bekliyorum..

umarım sonucun pozitif çıkar ay çok heyecanlandım.güzel haberlerini bekliyorum canım:emir_bebek:

Canlarım Günaydınn epeydir yoktum biliyorumm samsuna gitmek zorunda kaldık kötü bişi diğil allahtan iyilikle sonuçlandı dün geldik dün gelir gelmez doktorumla hep tel halindeydik iğne ilaçtan sonra tam 10 geçmişdi biliosunuzz gelir gelmez hemen doktora gttik ve gene vajinadan muyane etti ona bakarsınız hiç bir sorun yok rahim filmi çekti kanalların açık dedi yumurtlama problemim yok peki dedim acaba kiloluyum biraz yağ bağlamış olabilir mi dedim hayır dedii okadar kilon yok en son dün hormon testi istedi 3 saat sonra sonucu çıkacakmış işde dün verdik ama beklemedik artık çok yorgunduk izinli olduğumuz gün gidicez hem muyane olucaz hem testin sonuçlarını alıcazz.BU ARADA HAMİLE KALAN VE İSMİNİ HATIRLAMADIĞIMM ARKADAŞLARIMM GÖZÜNÜZ AYDIN ALLAH TAMAMAINA ERDİRSİN KİMSENİN MUTLULUĞUNU BOZMASIN DİLERİM..

Canlarım Günaydınn epeydir yoktum biliyorumm samsuna gitmek zorunda kaldık kötü bişi diğil allahtan iyilikle sonuçlandı dün geldik dün gelir gelmez doktorumla hep tel halindeydik iğne ilaçtan sonra tam 10 geçmişdi biliosunuzz gelir gelmez hemen doktora gttik ve gene vajinadan muyane etti ona bakarsınız hiç bir sorun yok rahim filmi çekti kanalların açık dedi yumurtlama problemim yok peki dedim acaba kiloluyum biraz yağ bağlamış olabilir mi dedim hayır dedii okadar kilon yok en son dün hormon testi istedi 3 saat sonra sonucu çıkacakmış işde dün verdik ama beklemedik artık çok yorgunduk izinli olduğumuz gün gidicez hem muyane olucaz hem testin sonuçlarını alıcazz.BU ARADA HAMİLE KALAN VE İSMİNİ HATIRLAMADIĞIMM ARKADAŞLARIMM GÖZÜNÜZ AYDIN ALLAH TAMAMAINA ERDİRSİN KİMSENİN MUTLULUĞUNU BOZMASIN DİLERİM..
Hoş geldin canım ..

cimcimecağla, demos84, smyrna75.........

canlarım sağolun...insan heyecanınıda üzüntüsünüde sevincinide paylaştıkca daha bir anlam kazanıyor..dua edin nolur....:18:

Canım sen napıosun nasıl gidiyor özledim seni dee :80:

CAnım vallahi hep merak ediyordum seni nerelerdesin diye hiç haberim yoktu samsuna gittiğinden hoş geldin sefalar getirdin bende iyi olmaya çalışıyorum geçen ay olmedı malesef bu ay 2 tane yumoşum var boyutlarıda iyi bakalım kısmet inşallah senin tahlil sonuçlarıda temiz çıkar canımm..

X