Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım regli olmana ve tedaviye başlamana çok sevindim aklında olsun rahim filmi reglinin 8,10 . günleri çekiliyor bu gün aile hekimindeydim primalut-n i sordum yumurtanın çatlamasına,döllenmesine ve döllendikten sonra rahime tutunmasını etkilemiyormuş . veeee 10 gün kullandıktan sonra regli olutorsun tedavi edici özelligide varmış geçici bi tedavimi dedim hayır 2 ,3 ay kullansanda reglini düzene sokacak tedaviyi yapar dedi ben bu gün (reglinin 21. günü) kullanmaya başladım günde 3 tane 10 gün. inşallah tedavin kolay ve hayırlı geçer canım ne güzel yeni umut yeni heyecan ben de önümüzdeki ay son bi defa seraphone kullansammı diyorum?

birazda bunyeni tanımayla alakalı canım ama yumurta takibi yaptırman lazım dozaj falan bi dr. git bence.

umutlum canım benıde o ugurlu lısteye yazabılısın canım YAŞASIN HAMILEYIMMMMMbu yazıyı yazmayı cok ıstıodum olsu darsı isteyen tum arkaadaslarıma

canım hikayeni okudum sende cok çekmiş ve beklemişsin tebrik ederim canım allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin.darısı bizeeeeeeeee inşallah.

canım benimde bu ay seraphone kullanırken oldu az az peçeteye bulaştı . benim bu ay yumurta gelişmedi (dogum kontrol hapı kullandıgım ayı takip eden ayda gelişmiyor) kanamayıda dr. sormayı unuttum cevap alırsan yazarmısın bende merak ettim.

canım bende klomenden bana fayda gelmedi 6 kutu klomen 4 defada çatlama iğnesi oldum hamilelik olmadı bide benim yumurtam herdefasında enaz20mm oluyodu bide ineden sonra çatlamışmı diye dr kontrol ediyordu çatlamış anlamadım neden böyle olduuu

yok canım klomen bende işe yaramadı gonal f igne kullnadım 2. aşılamamdı cok şukur tuttu

hayırlı olsun canım allah hayırlısıyla kucagına almayıda nasip etsin sanırım bendede klomen işe yaramadı birde işin ilginci yumurtam oluşuyordu iğne yaptırıyordum çatlıyordu ama gebelik oluşmuyor anlamıyorum neden acaba...6 klomen 4 iğne kulandım artık neolacak bilmiyorum

Şükürler olsun Fatmacığım. Ben de ilk etapta rahim filmini, sonrasında da aşılamayı takmış durumdayım kafama. Gonal f ile birlikte aşılaman ne kadara mal olmuştu canım hatırlıyor musun?

gonal f ignenın %80 ını devlet karsılıo her kutuya 140 tl verıosun ben 5 kutu kullandım bu senn yumurlatarına baglı canım doktorum aşılama için bır muayene ucretı aldı sadece ilaçlarla beraber 1000 tl yı buluo doktorunla bı konuş bence aşılama için bız pko luların şansı daha yuksek oluo sende benım gıbısın cunku klomen bı halta yaramıo hayırlısı canım

fatmacım tebrik ediyorum.inş.kucagına almak da nasip olur.hamile hbri duyunca mutlu oluyorum ve umutlanıyorum darısı başımıza:)

hülyacım üzülme cnm önümüzdeki ayın planlamasını yapmaya başla moralini bozma hayırlısı böyleymiş.allah kalbimize göre versin...

çoooook teşekkur edıorum inşallah hayırlıyla kucagıma almayıda nasıp etsın rabbım darısı sizeeee

saol mehılcım burda benım de cok umudum oldu inşallah sizde anne olacaksınız canım umudunzu hiç yıtırmeyın sabırla bekle

inşallah canım..inşallah gerek kalmaz..ben yinede araştırayım bakayım şu aşılama işini...sende tekrar ilaç kullanmaya mı karar verdin canım

kızlarr iyi akşamlarrrr acilll yardıma ıhtıyacım var...nisanın başında hamile olduğumu öğrendimmdeğerleim düşük çıktı.çokk kanamam oldu parça parça cigerler gedli.doktorum kımyasal gebelık dedı düşmüştür dedi.tahlil yaptrıdım kan değerleri düşmeye başaladı doktor kan yaptırmana gerek yok dedı.düşücek dedi.çok kanam olduuu.bebek düşmüştür dedi.bende bebek fıkrını tamamen kafamadan attım.o ıkı hafta ıcınde esımle bırlıkte olduk korunmasız..ayyy kızlar kafayı yıyıcem gebelık testı yaptımm ıdararda ıkıncı cızgı cok belırgın cıktı.şimdi ben yeni mi hamile kaldım.yoksa eskı bebek düşmedi mi tehlikeli hamilelik mi anlamadım.yarın kan tahlili yaptırcam ne olur bana fıkır verın eşimlede sadece 2 gün ilişkiye girdik.ne bılıyım bana yardım edın allah askına fıkır verınnnn....

canım nasıl oluyor süreç bi anlatabilirmisin????bende düşünüyorum da...

ulturasyonla bakıyor cnm yumurtalarda gelişme varmı diye

inşallah canım..inşallah gerek kalmaz..ben yinede araştırayım bakayım şu aşılama işini...sende tekrar ilaç kullanmaya mı karar verdin canım

canım biliyorsun aşılama yaptırmadan tüp bebek deniyecegiz aşılama maliyeti 1000 tl ile 1500 tl arası degişiyormuş eşim ona verecegimiz parayı tüp bebege veririz diyor bide ben de pco var son bi defa daha klomen kullanayım olmassa 2,3 ay primalut-n kullanacagım endimetruyumu tedavi ediyormuş hem tüp bebege hazırlık olur hem dinlenmiş olurum bu ilaç gebeligede engel degilmiş belki o arada allah verir kısmet.önümüzdeki ayda yumurta gelişmesse tamamen emin olurum klomenle işimin bittigine işte böyle canım hareket planı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…