Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

amın canım amın allahımmm sanada yaşatsın en yakın zamanda bu duyguyu sen de benım gıbı pko ıdın yanlış hatırlamıosam benım gıbı ilaçla adet oluodun dımı canım onun için umudunu hiiiiç yıtırme ben benım cocugum hiç olmaz dıodum bu aykı tedavımde bayagı uzun surdu yumurtalarım cok geç buyudu bu ay hiç olmaz dıodum ama oldu cok şukur darsı sana inşaalh caım hep dua hep dua duanı kalbınde dılınden hiç düşürme canım

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986...................................................................GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

RÜZGAR...........................................5 NİSAN
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
CİMCİMECAGLA.................................28 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (tüp bebek)
HULYAB27.........................................3 1 NİSAN

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... ..7 MAYIS
KİRCİCEGİM........................................ ...7 MAYIS
ERCELF............................................ .....7 MAYIS
SEVDE1............................................ .....8 MAYIS
BLUE10............................................ ......9 MAYIS
BİHTER07.......................................... ....10 MAYIS
İZMRLİ............................................ ......13 MAYIS (Tedavi görmüyor)
HULYA_41.......................................... ....13 MAYIS
G.ERKL............................................ ......15 MAYIS
SARİSHEEKER....................................... ..16 MAYIS
SMYRNA75..............................................16 MAYIS
DEMOS84........................................... ...18 MAYIS
ŞEKER-LEBLEBİ........................................18 MAYIS
TUANATAY.......................................... ...20 MAYIS
GYAMAN............................................ ....22 MAYIS
MELEK04........................................... .....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
UMUTLU22.......................................... ....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
SAMYELİ85......................................... ...???
HATEM............................................. .....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Son düzenleme:
saol canım benım pzrtesı yaptık ilk testı 59.1 cıktı ınanamadım cunku hep 00 gormeye alısısktı gozlerım bugun tekrar yaptı doktor 168.1 cıktı canım

İnan bana muhteşem bi haber oldu benim için. Evet hayatım bende de pko var ve şükür ki bu defa 45 günde adet olabildim. Klomen mi kullanmıştın canım bu ay? Yaşasıın yeni bir melek geliyor Allahıım hep mutlu yaşatsın inşallah o meleği.

umutlum canım benıde o ugurlu lısteye yazabılısın canım YAŞASIN HAMILEYIMMMMMbu yazıyı yazmayı cok ıstıodum olsu darsı isteyen tum arkaadaslarıma

İşte süper b ir haber, canım önce tebrik ediyorum sonra Allah kucağına almayı nasip etsin diyorum, eeee anlat bakalım bu ay neler yaptın, hangi ilaçları kullandın, hamilelik belirtisa falan birşey varmıydı, bu haberleri duyunca nedense insan daha çok umutlanıyor, çok mutlu oluyruzzzzzz.

hayırlısı olsun allah kucağına almayı nasip etsin canım

yok canım klomen bende işe yaramadı gonal f igne kullnadım 2. aşılamamdı cok şukur tuttu

canım benim de 7 nisandı geçmiş adetim ben de çatlatma iğnesi oldum beklemedeyim eğer hamişsek aynı anda vericez haberleri desene.bence etrafa kulaklarını tıka her insan için herşeyin bir vakti ve zamanı var.rahmin olduğuna şükret bence.bir de böyle düşün.

yok canım klomen bende işe yaramadı gonal f igne kullnadım 2. aşılamamdı cok şukur tuttu

Şükürler olsun Fatmacığım. Ben de ilk etapta rahim filmini, sonrasında da aşılamayı takmış durumdayım kafama. Gonal f ile birlikte aşılaman ne kadara mal olmuştu canım hatırlıyor musun?

canım ben 1 senedır bebek tedavısyle ugrasıorum aslında 2009 senesnde baslamıstım ama tıroıt yuzunden gecıktı ılk olarak doktorum onu duzene sokmak lazım dedı.geçen sene temmuzda ilk olarak klomenle başaldık 1 yumurta olstu ama gebelık oluşmadı 1 ay ara verdık benm adet cok geç oldugu için daha dogrusu ilaçla oldugu için bu sureceı dahada uzattı 2.klomende yumurtalar hiç buyumedı sonra 1 ay ara bu ara 1 ay ara dıorum ama bu 1.5 2 ayı buluo en son ilk aşılamam oldu cunku klomenden bı hayır gelmedı 2010 aralık içinde gonal f igneye gectık aşılama oldum bunda bayagı umutluydım yıne 1 yumurtam oldu ama ocakta test yaptık yıne negetıv umudum bıtmıtı yıne ara verdık mart ayında ganal f e basladık tekrar 19. igneye geldık cok yumurta var ama buyumuolar doktorda sasırdı nıhayet 20.igneden sonra dozları arttırdı doktorum buyduler 1 tanesı 18mm oldu zoarla 3-4 tane yumurta var ama 15mm-16mm de kaldı 11 nısanda aşılama oldum 2 hafta bekledım ama benım belım agrıo karnım agrıo yuzm sıvılcelendı ben yok kesın yok bu ay da boş dıorum ole eşime sadece ara ara karnıma ve kasıklarıma bıçak saplanmış gıbı agrı oluodu 25 nısan umutlu gundu gıttım sabah kanımı verdım ama aglayarak ogen 13:30 a kadar bekledım yıne 00 gorecegım dıe gozlerım dolup dolup gelıo eşimide cagrmadım sen gelme boşuna dıe sonra sonucu alamya gıttım sonuçlar cıktı kagıdı bı cevırdım gozlerıme ınanamıorum59.1 aglıorum ordan oraya kosuorum doktorumu arıorum derse gırmiş eşimi arıyorum ben degerler hakkında pek bılgım yoktu hamıle olup olamdıgımı hala kestıremıorum sonra eşime dedımkı ben hemşierelerın yanıda gıdıorm gıttım hemsireye kagıdı uzatıorum aam elım tırtır tıtrıo sonra pozıtıf hamılasın demesınmı ayyy ben orda bıttım işte onlara sarıldım eşimi aradım soledım hamılyım dedımde sesı cıkmıo adamın meger oda orda aglıomuş sonra eşimde geldı doktorla goruştuk cok şukur herşey yolunda.allahım hepnıze nasıp etsın kızlar duanızı eksık etmeyın hiç o cok onemlı.işte bu da benım hıkayem umudunuzu hiiç yıtırmeyın:92:

Canım ya hem okudum hem duygulandım, çok ama çok güzel bir duygu, dileğim Allahtan isteyen herkese birkez de olsa bu duyguyu tattırsın, herkes anne olsun, Allah sonra biz ikinci için çabalayanlara versin, ama canı gönülden diliyorum ki olmayan isteyen herkese nasip et Yarabbim.

Şükürler olsun Fatmacığım. Ben de ilk etapta rahim filmini, sonrasında da aşılamayı takmış durumdayım kafama. Gonal f ile birlikte aşılaman ne kadara mal olmuştu canım hatırlıyor musun?

Umutlu Gonal F yumurta geliştirmek içinmi canım, bende bu ay aşılama düşünüyorum, bir ay daha aynı tedavi ile vakit kaybetmiyeyim olacaksa olsun bir an önce diyorum, benim yumurtaların büyümesinde bir problem yok, sanırım benim aşılama daha ucuza maal alur, en azından pahalı yumurta uyarıcı ilaçlar yada iğneler kullanmam diye düşünüyorum, sen ne dersin, sen bu konuda daha tecrübelisin.

umutlum canım benıde o ugurlu lısteye yazabılısın canım YAŞASIN HAMILEYIMMMMMbu yazıyı yazmayı cok ıstıodum olsu darsı isteyen tum arkaadaslarıma

Amanda aman...yeni hamişimiz varmış da haberim yokmuş...bu nasıl güzel bir duygudur ya...hikayeni okuyunca inan içim bir garip oldu...ağlamakla gülmek arasında bir his...senin adına cok seviniyor ve Rabbimden mutluluğunuzun bebeğinizi kucağınıza aldığınızda daha da artmasını diliyorum..tebrikler arkadaşım....cok çekmissin cok sabretmişsin ve sonunda gelmiş bebeğin...darısı başımıza...

hülyam27,,canım ,,bi seviniip bi üzülyoruz işte...neğatif miş sonucun..keşke yarana merhem olabilsek...anlıyoruz seni ama elimizden ne gelir...inşallah bi sonraki aya yine koşturmaca ve yeni umutlar devam edecek...yıpratma ve cok üzme kendini ltüfen...

bu arada canlarım...ben bu ay da sonuç alamassam direk aşılamaya balıklama atlıyım diyorum ....rahim filmine gerek varmı bunun için....zaten yeterince klomen kullandım...ha ...ne dersiniz??

Son düzenleme:

Evet canım Gonal f yumurta geliştirici bi iğne. Göbekten yapılıyor ama ucu çok ince. Rahatlıkla kendi kendine yapabiliyorsun yani. Klomen tarzı hapların daha gelişmiş hali. Rahimi daha iyi hazırlıyormuş hamileliğe. Evet, senin için daha ucuza mal olabilir. Ben yeni gideceğim doktordan ancak salı gününe randevu alabildim. Adam amba da yoğunmuş yahuu. Hayırlısı bakalım, bi maratonun içine daha atıyorum kendimi.

Şöyle bir gzerken sitede 4 üz bebek bekleyen adı altında bir siteye girdim, aman Allah'ım işte mucize budur, kadın 4üzlere hamile, hemde klomenle ilk ayında kalmış, 15. haftasındalarmış, Allah yardımcısı olsun, ne zor bir dönemdir şimdi, Allah dördünüde kucağına almayı nasip eder inşallah, paylaşmak istedim sizlerle, ben çok şaşırdım.

kızlar bende bu klomen kullanarak geçirdiğim 2. ayım günde 3 tane içiyordum dün sonuncuyu içtim fakat arada kanamam oluyor var mı klomen kullanıp kanaması olan göbeğimde şişlik var sanki adet öncesi olan şişlik gibi günde 3-5 damlada kanama oluyor 3 gün sonra doktor kontrolüm var yumurtam büyümüş mü diye korkuyorum valla başka bişi çıkacak diye pko yeterince bela oldu başımıza... çok merak ettim kanaması olan varmı diye varsa yazarsanız sevinirim.

Canım sen kontrole gittiğinde bu kanamalardan muhakkak bahset, şu an bilmediğmiz bir şey yorum yapmak doğru olmaz ama bilinen bir gerçek var ki, ara kanamalar ihmale gelecek bir durum değil .

cnm istersen drunu ara benim dr.klomen kullandığımda kanaman olursa hemen gel demişti.senin meraklandırmak istemem ama tedbiri elden bırakmamak lazım....

canım aşılamada erkekte proplem varsa daha yararlı oluyor diye biliyorum .tüpte tıkanıklık varsa aşılamaya engel olur aşılamadada yumurta tüplere geçip orada döllenme oluyor aşılama ilaçları pahalı bence önceligi rahim filmine ver ama inşallah gerek kalmaz sendende hamiş haberi alırız.

kkızlar geçen yaz yaptırdıgım hormon testi iyi çıkmıştı benim herşey normak dedi doktorum.benim komşum klomenle hamile kaldı.banada kullanmamı zararsız oldugunu yan etkisinin olmadıgını sadece yumurtalıkların hızlı çalıştıgını söylüyo.sadeşimde kullanıyo klomen sperm sayısı yükselsin diye eşim varikosel ameliyatı olmuştu.sizce kullansam zararı olurmu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…