Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba arkadaşlar benimde bu sayfaya transfer olma zamnım gelmiş galiba:))) kolmene başlayacağım bu ay ilk defa.1 seneye doldurduk bebek çalışmalarıyla nasip olmadı henüz.hiçbir sorun yok ama doktorum ufak ufak başlayalım dedi ve klomen verdi.3 ay sadece ilaçla deneyeceğiz olmazsa çatlatma iğnesine geçeriz dedi.inşallah daha fazlasına gerek kalmadan nasip olur.beklemek çok zor senelerce bekleyenler var allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.kimseyi boynu bükük bırakmasın.isteyen herkese anne olma mutluluğunu yaşatsın

canım düşükten sonra hamile kalma olasılıgı çok yüksekmiş yarın dr. gidecekmişsin bununda düşmesini ilaç yada igneyle engellerler umarım hamişsindir düşükten sonra hamiş kalıp saglıklı doguran çok inşallah seninde öyle olur.

canım biz de 1 yılı geride bıraktık. her ay oldu mu diye meraklanmaktan yoruldum. bu ay ben de klomen kullandım ilk defa. ama doktor hap biter bitmez yumurta çatlatma iğnesi yaptı. bakalım işe yarayacak mı? canım bi de klomen kullanıp iğne olunmazsa kist oluşabiliyormuş. doktor böyle bişey demedi ama birkaç yerde okudum. ne kadar doğru bilemiyorum. dr a sor istersen...

tedavin hayırlı olsun canım umarım en kısa zamanda bebişine kavuşursun.

evet canım biliyorum tüp bebek deniyeceğinizi..son bi kez klomen kararını merak etmiştim...iyi düşünmüşsünüz...endimetruyum dediğin neydi canım ya...cahilliğimi hoş gör..pco sıkıntısı olmayınca araştırma gereği de duymadım hiç..onunla ilgili bi durum mu??

bunu bende okudum canım ama benim doktorum da öyle birşey demedi.bana onu tedavinin bir sonraki aşaması gibi anlattı.haftaya cuma kontrole çağırdı yumurtalara bi bakalım dedi olmazsa ozaman sorarım ben.belki birkez daha çağırır çatlamışmı diye kontrol etmeye.
tedavin hayırlı olsun canım umarım en kısa zamanda bebişine kavuşursun.

sağol canım inşallah hepimiz kavuşalım bebeklerimize tez zamanda

yumurtanın döllendikten sonra tüplerden yuvarlanıp düştüğü yer rahim canım oraya tutunabilmesi için yeterli kalınlıga ulaşması gerekiyor yumurta çatladıktan sonra salgılanan progestan bunu yapıyor benim gibi yumurtanın çatlama problemi olanlarda endimetrium denen rahim progestan salgılanmadıgı için kanama regli olmuyor primalut-n bu destegi veriyor progesteron içeriyor ben pregesteron içeren bi ilaç almadan regliolamıyorum almassam 2 ,3 ayda bir .

birşeyi merak ediyorum arkadaşlar bu klomen kilo yapıyor mu.ya da herhangi gördüğünüz bir zararı varmı.

anladım canım..A.yardımcın olsun gülüm..

Canım bu ilginç bir durum, ilk hamileliğin bu kadar kanamayla sonlanmıştır diyeceğim ama bu olay nisan başında olmuş, sen nisan ortasında tekrar hamile kalmış olsan bile daha nisanın28 i yani ikinci bir çizginin çok belirgin olması için erken bir tarih, henüz adet gecikmesi bile olmadan bukadr belirgin bir çizgi kimsede çıktığını duymadım. Bence sen doktora git muayene ol canım, ultrasyonda bebeğin kaç haftalık görünür, sende hangi döneme ait bir gebelik olduğunu en iyi o şekilde anlarsın, burada yazılanlar seni aydınlatmaz aksine kafanı karıştırır. Umarım sağlıklı bir gebeliktir ve bize de bilgi ver.

evet canım kantesti yaptırdım artık bundan sonra neolucak bilmiorum kafam jarışık.............

Günaydın canım, üzülme ve yeni ay için konsantre ol, benimde bugün adet olmam lazım, bekliyorum bakalım, şimdiden önümüzde ki ay için kararlar almaya başladım, umarım 2. günü pazar gününe gelmez çünkü dokorum 2. günü gel dedi. Şimdi karar vermeye çalışıyorum ne yapsam diye, akşam olunca diyorum yaptırayım aşılamayı, sabah olunca fikrim değişiyor yada içimden bir ses 1 ay daha dene diyor, dr. gideyimde bakalım ne önerirse onu uygulacağım.

herkeze günaydın ..hayırlı sabahlar arkadaşlarım...nasılsınız bugün...ben biraz gerginim...işyeri hiç çekilmiyor bu aralar..benim derdim bana yetiyor bide başka şeyleri kaldıramıyorum artık...sanırım sabrımızı tüketiyoruz olabildiğince...calışmak istemiyor gönlüm bu aralar....gezip tozup evde dinlenmk istiyorum...offfffffff...

Bunu bende okadar çok istiyorum ki, bunaldım arık, biraz evde kalmak, kendimle evimle çacuğumla ilgilenmek istiyorum, insanları çekemez oldum, kırıcı olmaya başladım, sinirli ve gergin bir dönemdeyim ister istemez yansıtıyorum çevreme, dün ağladım resmen, herkes birşey soruyor, telefon susmuyor, aynı kişi bir konu için 20-30 defa arıyor aynı şeyler tekra tekrar konuşuluyor, sıkılıyorum, bıkıyorum, bunalıyorum, içinde bulunmuş olduğum durumu kimse kimse anlayamaz hiç kimse.

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ..............................GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

RÜZGAR...........................................5 NİSAN
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
CİMCİMECAGLA.................................28 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (tüp bebek)
HULYAB27.........................................3 1 NİSAN

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... ..7 MAYIS
KİRCİCEGİM........................................ ...7 MAYIS
ERCELF............................................ .....7 MAYIS
SEVDE1............................................ .....8 MAYIS
BLUE10............................................ ......9 MAYIS
BİHTER07.......................................... ....10 MAYIS
İZMRLİ............................................ ......13 MAYIS (Tedavi görmüyor)
HULYA_41.......................................... ....13 MAYIS
G.ERKL............................................ ......15 MAYIS
SARİSHEEKER....................................... ..16 MAYIS
SMYRNA75.......................................... ...16 MAYIS
DEMOS84........................................... ...18 MAYIS
ŞEKER-LEBLEBİ........................................18 MAYIS
TUANATAY.......................................... ...20 MAYIS
GYAMAN............................................ ....22 MAYIS
MELEK04........................................... .....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
UMUTLU22.......................................... ....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
SAMYELİ85......................................... ...???
HATEM............................................. .....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Merhaba canım. Valla benim yeni doktor çok yoğun demek ki, en erken salı verebiliyorlarmış randevu. Baştan oooo çok var dedim, sonra da ertelemenin manası yok deyip aldım randevuyu. BEn de hesap ettim adetimin 7. günü olacak o gün. Bakalım nasıl bir tedavi yöntemi önerecek, ona göre rahim filmi konusunu kendim acçacam zaten eğer o istemezse bile. Bahsettiğin ilacı benim bi arkadaşıma vermiş doktoru. Yumurtlamayla ilgili değil tabi arkadaşım bekar çünkü ve onda da adet düzensizliği var. Aynı şeyleri söylemiş 2-3 ay kullan, eğer ilaca tepki verirse hormonların adetlerini düzenleyecek demiş. İki aydır kullanıyor ve ilacç bitiminden birkaç gün sonra adet oluyor. İnşallah sana da iyi gelir bu ilaç ve hatta sürrpriiz bi bebek gönderirr.
Fatmacğım ben aldığmda gonal f in sadece yarısını karşılıyordu devlet. Emin misin diyecem ama herhalde eminsin ki söylüyorsun dimi. Yani yarısını karşılıyor olmasın güzel bi haber bence. Doktorum bana yazdığında daha önce de anlattığım gibi bi 450 lik bi de 900 lük yazmıştı ve bana 750 liraya mal olmuştu. Valla 1000 lira hiç az bi para değil ama eşimi ikna çalışmalarım devam ediyor. Aslına bakarsan eşim para icin değil de bi tane yavrumuz var zorlamayalım bu kadar diyor. Daha önce geçirmiş olduğum bi rahatsızlık var, onun tekrar yaşanmasından korkuyor ama Takdir-i İlahi. Kaderde ne varsa onu göreceğiz nasılsa. Allahım hepimizin gönlündeki muradı versin inşallah. SEni de hayırlısıyla, sağlıklısıyla kurtarsın canım. Hayırlı doğumlar versin Rabbim.
birşeyi merak ediyorum arkadaşlar bu klomen kilo yapıyor mu.ya da herhangi gördüğünüz bir zararı varmı.
Selam canım. Valla ben tedaviye başlamadan önce 63 kiloydum, sonra 72 kiloya kadar çıktım. Sebebi klomen midir, yoksa başka birşey midir bilmem ama kilo yapma olasılığı yüksek. Ben klomen kullanırken iştahım acayip açılıyordu.
Günaydın Sevdeciğiiim. Bahar geldi, çiçekler açtı, kelebekler uçuyor. Her taraf cıvıl cıvıl... Ve senin canının sıkılması da çok normal. Arada hepimize oluyor. Bazen ben eşimi bile çekemiyorum şekerim. Adamı yaka paça dışarı fırlatasım geliyor. Gitsin başımdan, kendi kendime kalayım istiyorum. Ama sonra geçiyor bu sıkıntım, seninki de geçer canım merak etme. Biraz güzel şeyler düşünmeye çalış, kendine zaman ayır. Ayy hatta çık alışveriş yap cancaazım. Ben dünden beridir öyle yapıyorum çünküü Tavsiye ederim iyi geliyoor...

sanada günaydın canım bende kararsızım ama şunda kararlıyım ben buay sogan kürü kulanıcam önümüzdeki ayda inci kürü daha sonra bilmiyorum dr aşılamaya sıck bakmadı çünkü eşimde bir sorun yok genelde onu eşinin spermi bozukluk falan olursa yapıyorlarmış ama iğne tedavisi var dedi bide ben klomenin bende sağlıklı yumurta oluşturmadıgını düşünüyorum yani her kulandığımda yumurta büyüyordu hemde 20mm 22 mm hatta birinde 23 mm kadar büyüyorlar yani anlamadım valla sanırım ben 2 ay mola sonra bakıcam canım ..........

sanada günaydın bende şuan senin durumundayım valla evdekileri hiç çekemiyorum çok sabırsız ve sinirliyim napıcaz bilmiyorum........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…