Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiyor, kendinde çok fazla belirti arama bence emin olmak için test yap, bende klomenle hamile kalmıştım ve adetime nerdeyse 10 vardı belirtiler başladı ( akıntı, halsizlik, yorgunluk, uyku ve aşırı derece iştah ben bunları yaşamıştım.) ama belirti yok diye sakın üzülüp umutsuzluğa kapılma hamile olupta adet gecikmesinden başka hiç bir belirti yaşamayanlar var göğuslerinde şişlik hassasiyet bile olmayan arkadaşlarım var, o yüzden ne çok heveslenip hayal kırıklığı yaşa nede umutsuzluğu kapılıp hemen kendini yıpratma. Emin olmak için kanda gebelik testi yaptır derim canım. Unarım bebişin seninledir.

haklısın canım..her zahmette bir rahmet var mutlaka..cok şükür inanan insanlarız...hayırlı zamanı bekliyor inşallah...inşallah nasip olur..evet burda çekmiyorlar rahim filmini..başka ile gitmem gerek...burda cekilseydi cektirirdim şimdiye kadar..bakalım bu ayda olmassa başka yol kalmıyor zaten..aşılama için rahim filmine ihtiyaç yok değilmi...olmassa öyle yaparım..zaten yeteri kadar klomen kulladım...

Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak, benim son bir kaç gündür çok aşırı derece akıntım var, tamam adet dönemine yakın olur biliyorum da benim bu ay çok fazla oldu, afedersiniz günlük ped ten bile çamaşırıma geçebiliyor, bu beni rahatsız ediyor ıslaklığı bir kenara bırakalım (zaten adetmi oldum diye wc'den çıkamaz oldum), acaba bir sağlık problemi olabilirmi diye düşünüyorum, ilaçlardan desem geçen ayda serephone+ovitrelle kullandım ama bu derece olmamıştı, beyaz ve kokusuz üstelik. Sizden ricam akıntı için doğal bitkisel yollar biliyorsanız lütfen yazarmısınız, bunun içinde ilaç kullanmak istemiyorummmmm.

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
CİMCİMECAGLA.................................28 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (tüp bebek)
HULYAB27.........................................3 1 NİSAN

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... ..7 MAYIS
KİRCİCEGİM........................................ ...7 MAYIS
ERCELF............................................ .....7 MAYIS
SEVDE1............................................ .....8 MAYIS
BLUE10...................................................9 MAYIS
BİHTER07.......................................... .....10 MAYIS
İZMRLİ............................................ ......13 MAYIS (Tedavi görmüyor)
HULYA_41...............................................13 MAYIS
G.ERKL............................................ ......15 MAYIS
SARİSHEEKER....................................... ..16 MAYIS
DEMOS84........................................... ...18 MAYIS
ŞEKER-LEBLEBİ........................................18 MAYIS
TUANATAY.......................................... ...20 MAYIS
GYAMAN.................................................22 MAYIS
MELEK04........................................... .....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
UMUTLU22...............................................27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
SAMYELİ85......................................... ...???
HATEM............................................. .....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Canlarım listemizi elimden geldiğince güncellemeye çalıştım umarım bi yanlışlık yapmamışımdır. Ben de hepinizi özledim inananıın. Evde internet olmadığı için de sizlere haber veremedim. Hepinizden ayrı ayrı özür dilerim. Sevocuğum, Sevdem, Asktutkunum, Melekçiğim ve beni merak eden diğer arkadaşlarım, ilginiz ve merakınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Ben de bugün şükürler olsun ki adet oldum. Hem de 45. gününde kenliğinden geldi. Büyük olasılkla üçüngü günü yeni doktoruma başlarım. İşlerim de acayip birikmiş, onlardan başımı kaldıramıyorum.
ESEMOSUM seninle telefonda görüştük. Dediğim gibi senin güzel canın sağolsun, gerisi elbet gelecek. Seni çok seviyorum, sakın unutma.

merakımı mazur görün bu siteye yeni yazmaya başladım.bu liste nedir ? uğurlu geliyorsa bende eklenmek isterim :)

inşallah inşallah bikaçgün geçsinde öyle test yaparım beklemedeyim şimdilik

merakımı mazur görün bu siteye yeni yazmaya başladım.bu liste nedir ? uğurlu geliyorsa bende eklenmek isterim :)
Canım aramıza hoşgeldin o haldee. Doğru yerdesiin. Nicklerimizi ve muhtemel adet tarihlerimizi yazıyoruz bu listeye canım. Ve tabii ki en üstteki klas listeye de klomen ve bu tarz ilaçla hamile kalanların isimlerini yazıyoruz. Seni de büüyük bi zevkle ekleriz tabii listemize ama muhtemel adet tarihini vermelisin. Ve inşallah hemen hamile kalırsın.
kızlarrr test yaptırdım hamile degilimmmmmmmmmmmmmm
Canın sağ olsun gülüm. Üzme kendini bi dahaki aya olur inşallah.

umutlum canım benim geçmiş olsun dikkat et kendine

Tamam tatlım kıymatlıım. Sen yeter ki iyi ol, ben iyi bakarım kendime. Meleğimiz iyi mi? Nasıl bulantı neyim var mı canımıniçi. Anlatsana biraz. Yıllardır bu günleri bekledik, nasıl geciyor hamilelğin.

Allah bozmasın çok iyi geçiyor bulantım yok gibi yani arada oluyor onun için doktorum ilaç verdi ultrason fotoğrafımız ve biraz sıkan pantolonlarımız olmasa bebiş yok zannedeceğim :44:cumartesi günü kalp atışı için gideceğiz dua et güzel yürekli arkadaşım duyalım kalp sesini rabbim sana da yaşatsın

galiba 16 mayıs ama klomen kullanınca düzensizleşiyo diyorlar hayırlısı artık.güzel temennin için sağol inşallah isteyen herkes hamiş olur

umutlum canım benıde o ugurlu lısteye yazabılısın canım YAŞASIN HAMILEYIMMMMMbu yazıyı yazmayı cok ıstıodum olsu darsı isteyen tum arkaadaslarıma

MAŞALLAHH CANIIM. İnşallah sonuna kadar böyle sorunsuz, güzel bir hamilelik geçirirsin. Cumartesi de Yaradanımın izniyle o muhteşem sesi duyarsınız inşallaahh. Allahım her istediğini gönlüne göre versin canımmm.
galiba 16 mayıs ama klomen kullanınca düzensizleşiyo diyorlar hayırlısı artık.güzel temennin için sağol inşallah isteyen herkes hamiş olur
Hemen ekliyorum güzelim seni uğurlu listemize. Hayırlı uğurlu olur inşalllah.
umutlum canım benıde o ugurlu lısteye yazabılısın canım YAŞASIN HAMILEYIMMMMMbu yazıyı yazmayı cok ıstıodum olsu darsı isteyen tum arkaadaslarıma
Ooooooooooooooo süüper bi haber bu fatmacğııım. Allahıım hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşallahh. Güzel bi hamilelik geçirip, sağ salim kucağına al inşallah arkadaşım. Rabbim uzun ömürlü, sağlıklı, hayırlı evlatlar nasıp etsin inşallahh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…