Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

slm kızlar günaydın hepinize doktora gittim cumartesi günü adetten sonra 10.cu günümdü ben iki tane yumurta gördüm ekranda birini ölçtü 17 mm sizce nasıl boyu ve iki tane azmı lütfen biliyosanız bişeyler yazın merak ediyorum.:44:

öncelikle hepinize hayırlı sabahlar...gününüz ve haftanız umut dolu moralli keyifli geçsin inşallah..

bence 10. günde 17 cok iyi...heleki iki tane daha daha iyi...genelde iki milim artsa günde 12.günde yani bugün yaklaşık 21 i bulmuş olabilir..buda gayet güzel..çatlatma iğnesi vermedimi doktorun..şu gün vurul demedi mi...yoksa kendi haline mi bırakacak??? benimde bugün 8. günüm..geçen ay cok büyüdüğü için yumurtalarım bu sefer daha erken takip olacak..bugün baktıracağım bakalım ne kadar büyüdü??meraktayım bende...

Son düzenleme:
Canım benim - üzülme inşallah önümüzdeki ayy olur ben bile çok ümitlenmiştim hayırlısı olsun.

herkese günaydın hayırlı güzel haftalar diliyorum.......

damlasu cnm biliyorum beklemek çok zor ama bence bekle,çok fazla kurcalama benim2 hamileliğimde ben adetime 5 gün kala öğrenmiştim belirtiler vardı idrar testi yaptım çıktı.dr.bana kızmıştı günün geçmeden neden yaptın diye?daha sonra neden kızdığını anladım ama iş işten geçmişti ben okadar pipirikli oldumki ilkide benim düşük olduğu için ufacık bir ağrım olsa salya sümük dr.koşuyodum daha ortada kese bile yoktu ozamanlar:) düşün artık panikliği her gece ben acildeydim bütün dr.kankam oldu artık drum bana sen bu çoçuğu düşüreceksin demişti dr.çünkü psikolojim çok kötüydü.onun için bu sefer günüm geçsin ondan sonra test yapaçağım.beklemeni tavsiye ederim:)
benim bugün 14.günüm yarın iğnemi olacağım.ama belim ve karnım çok ağrıyor.karnım şişti gögüslerim okadar hassas ve şi değil...bakalım cnm hayırlısı olsun.

cnm ya teşekkür ederim cevabın için moralimi düzelttin.doktor çatlatma iğnesi vermedi oluruna bıraktı gene adet olunca kullanacaksın dedi.acaba doktorumu değiştireyim bilmiyorum ki

kızlar prengly igne verdi drum.ben iğneyi vurduktan sonra dinlenmem gerekiyormu?bide sizler iğneyi hastanedemi yoksa sağlık oçağında vuruldunuz?birde nereden iğne vuruluyor?? lütfen bana yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnn
aramızda iğne vurduran yokmu?

Arkadaşlar hayır daha adet olmadım 4 gün geçti dr u aradım gel kan tahlili yapalım dedi yarın belli olacak.:18:

mehilcim ..bana igne verdiğinde doktor öyle dinlen felan demedi...ben şimdiye kadar igne vurulan arkadaşlardan da dinlenilmesi gerekiyor diye bişe duymadım..aksine çalışma zamanı.....canım igneyi neresi müsaitse orda vurdur..ben akşam 5 gibi sağlık ocağında vurulmuştum...hastanedeki hemşire de saolsun eger vurduramassan ben nöbetciyim gece ben vurabilirim demişti...ortivelle vuruldum ben o koldan vuruyorlar.hissetmiyorsun bile...ama duyduğum kadarı ile göbekten vurulan da var..pengly yi bilmiyorum nereden vurulduğunu...

Son düzenleme:

cnm ya teşekkür ederim cevabın için moralimi düzelttin.doktor çatlatma iğnesi vermedi oluruna bıraktı gene adet olunca kullanacaksın dedi.acaba doktorumu değiştireyim bilmiyorum ki

benimkide çatlatma iğnesi vermedi.kendiliğinden çatlar dedi.sanırım daha ilacı ilk defa kullanıyoruz ya,bünyeyi fazla zorlamadan gidişat nedir bu şekilde,onu görmek istiyolar.benim ilkten yumurtam oluşmamıştı ilaç bitince,neredeyse ağlayacaktım.doktorum öyle ilaçlar varki,sana kullandırtırım,60 tane yumurtan olur,ama bünyeni çok zorlarız demişti.endişelenmene gerek yok yani..

yok,o kadar panik değilim.senin dediğin gibi ilk denemelere başladığımda bende adet günüm gelmeden hep test yaptım.hatta bi kere prediktör aldım,bi kere kan tahlili yaptırdım.daha zamanlar ilk heves ya,hemen olup bitsin istiyo insan.şimdi zaten bebek istiyoruz,bu hep varolan bişey olduğu için gündelik hayatımın bi parçası haline geldi ve rutinleşti.bekliycem canım adetimin geçmesini,1 hafta bekliycem.sonucu pozitif olacaksa,1 ay beklemek bile mübahtır:76:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…