Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

tamam canım,kontrole gittiğim zaman doktora sorayım diye vajinal ultrasondan gözüküyo mu diye sordum.benim doktor ben sormadan cvp vermiyo,söylemiyo nedense..

cnm bebek varsa tutanabimesi için rahim kalınlığının 8mm ve üstü olması gerekirmiş.daha bişey belli değil zaten bekliycez bakaım hayırlısı

merhaba cnm bende ilk klomen kullandığımda iğne vurulmamıştım ve o ay hamile kalmıştım.hatta benim hiç ağrım bile olmamıştı.sen içini ferah tut herşey istediğin gibi olsun...

yani sen hamilemisin simdi :KK1: ayy cok sevindim hayirli ugurlu olsun. valla insani rahatlatiyor boyle haberler. ins. sag saglim kucaginada alirsin :nazar:

bende bu ay ilk defa kullandım.salı günü gittiğimde 16 mmlik bi yumurtam vardı,gözlerimle de gördüm hatta:KK1:doktoruma sordum,çatlatma iğnesi yapacak mısınız diye,hayır gerek yok dedi.hani çatlamazsa kiste dönüşmesin diye sordum dedim,yok yok hayır olmaz bişey dedi:44:ama tabi bende de bu sefer çatlayacak mı çatlamayacak mı derdi başladı bu sefer.ama sanıyorum ya büyüyo,ya da şu günlerde çatlıyo,çünkü kasıklarım ağrıyo.24. güne kadar bekleyip yine bi kontrole gidicem.o gerek yok gelmene bi dahaki adetine kadar demişti ama,benim içim rahat etmeyecek başka türlü.

bugun tekrar kontrole gittim iyiye dogru gidiyormus cok sukur :nazar: hatta doktora ya yumurta catlamazsa filan dedim. onu o zaman dusunuruz dedi :KK9:

hee birde sanirim ilerki gunlerde progestron hormonunun nasil olduguna bakmak icin kan aldirmam gerekiyormus. birde benim esimde sperm hareketsizligi cikmisti ilk iki testte, son bir tane daha test yaptirdik ve ondan gene fena degildi.

Allah hic birimizin kucagini bos birakmasin ve gobuslerimizi en kisa zamanda sag saglim hayirlisiyla doldursun.

gunaaydın arkadaslar bız sımdı yola cıkıyoruz dıyarbakır yolcusuyuz kan testını orda yaptırcam ohhh soyle bı kafa dagıtıp gezelım eglenelım gelınce haber verırım sonucu sızlere.

selam arkadaslar bu ay bende klomen kullandim.bisey sormak istiyorum.klomen kullaninca eger bebek tutmamissa adet tam günündemi gelmesi geriyor..doktorun yumurtlama takibine göre adetim 4 gün gecti.ama benim kasiklarimda aynen adet olacakmisim gibi sancim var adet günümden beri ve bugün sümüksü camursu bi akintim oldu dedim aha adet oluyorum ama hala bisey yok.ve bugün okadar sancimda yok..sizce ne olabilir klomenden olabilirmi?

selam arkadaslar bu ay bende klomen kullandim.bisey sormak istiyorum.klomen kullaninca eger bebek tutmamissa adet tam günündemi gelmesi geriyor..doktorun yumurtlama takibine göre adetim 4 gün gecti.ama benim kasiklarimda aynen adet olacakmisim gibi sancim var adet günümden beri ve bugün sümüksü camursu bi akintim oldu dedim aha adet oluyorum ama hala bisey yok.ve bugün okadar sancimda yok..sizce ne olabilir klomenden olabilirmi?

cnm bende ilk defa kulladım.burda klomen kullanan arkadaşlardan bazıları gecikme yaşamış.ama sen test yaptınmı belki vardır bebek o yüzden gecikmiştir.yumurtlamadan 14 gün sonra regl olman gerekiyo diye biliyorum.

sence gebesinde ondan dolayı olmuş olabilir mi??:KK34:doktoruna gidip adetim gecikti dersen zaten kanda gebelik baktırır hemen..anlaşılır böylece neden olduğu..inşallah hamilesindir:KK49:
bide istersen öncesinde evde idrar testi yap...

14. günümdü mehil.tam 1 hafta öncesinde baktırdığımda hiç yumurtam yoktu.demekki o hafta oluşup bu büyüklüğe ulaşmış.demekki 16mmlik bi yumurta 3 gün sonrasında 20 mm fln oluyo,doktor sana o gün için çatlatma iğnesi verdiğine göre.
ben tabi bilmiyorum çatladı mı çatlamadı mı..bugün adetin 18. günü.ateşimi ölçüyorum anlayabilmek için napıyım..yarım derece arttı son iki gündür.belkide çatladı.
şans artık..hakkımızda hayırlısı.seninde ilk ayın mıydı??
[/QUOTE]

cnm benim ikinci kullanışım.ilkinde iğne vurulmadan hamile kalmıştım.ama bebişimin gelişimi durdu?

busefer doktorum iğne verdi salı günü vurduracağım bakalım bekleyerek göreceğiz?senınde olumlu olur inş.

yani sen hamilemisin simdi :KK1: ayy cok sevindim hayirli ugurlu olsun. valla insani rahatlatiyor boyle haberler. ins. sag saglim kucaginada alirsin :nazar:

cnm ozaman hamileydim:KK43:bebeğimin gelişimi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım.rabbim sana uzun ömürlü evlat versin......

kızlar klomeni benim eşim kullanıyo sper sayısı yükselsin diye.arda ben de yutsam zararlı olurmu acaba.zararlı bişemi klomen eşim 4 yıldır kullanıyo

Ahh canıım kıyamaam, sen de hoş geldin sefalar getirdiin. İnşallah en kısa zamanda alırsın yavrunu kucağınaa. Beklenmeyen adet tarihi ver de seni ekleyelim güzelim uğurlu listemize.

Uğurlu listemize hemen ekliyorum canım seni. İnşallah artık gelir ikinci meleğin. Kızın da büyümüş ne güzel, ablasıyla birlikte büyütürsün yavrunu. Benim de 13 yaşında oğlum var. 3 senedir düşünüyoruz ama olmayınca olmuyor işte. O bahsettiğin iğnelerden iki defa kullandım ben de. bu iğneler klomen tarzı ilaçların daha gelişmişiymiş. Rahimi daha da güzel hazırlıyormuş hamileliğe. Ben de alırken 750 liraya almıştım geçen yıl. Çünkü hapa göre daha pahalı bi tedavi ve devlet yarısını karşılıyor bu iğnelerin. Ama bende gebelik sağlayamadı yine de. Şu anda dinlenmedeyim ben, çok tedavi gördüm çünkü. Son bi rahim filmi de çektireyim, ona göre yoluma devam ederim diyorum. Hepimiz bir sürü bebiş sahibi oluruz inşallahh...
mayıs 7 de adet olmam gerekiyo.umarım listeniz uğurlu gelir

cnm benim ikinci kullanışım.ilkinde iğne vurulmadan hamile kalmıştım.ama bebişimin gelişimi durdu?

busefer doktorum iğne verdi salı günü vurduracağım bakalım bekleyerek göreceğiz?senınde olumlu olur inş.

ikincisinde bebeğin sağlıklı olur inşallah canım!
bu sefer iğne vermesinin sebebi ne peki??bende bekliyorum işte nisan sonunu,bakalım n'oldu,n'olucak..bende çok merak ediyorum.

Son düzenleme:
kızlar klomeni benim eşim kullanıyo sper sayısı yükselsin diye.arda ben de yutsam zararlı olurmu acaba.zararlı bişemi klomen eşim 4 yıldır kullanıyo

kendi kendine kullanmaya kalkarsan zararlı olur tabiki,önce bi doktora gitmelisin..

sence gebesinde ondan dolayı olmuş olabilir mi??:KK34:doktoruna gidip adetim gecikti dersen zaten kanda gebelik baktırır hemen..anlaşılır böylece neden olduğu..inşallah hamilesindir:KK49:
bide istersen öncesinde evde idrar testi yap...

bilemiyorum belkide bugün koyu sari kahveye dönük akintim oldu yarin kesin adet olurum ama adet belirtim yok hic.gerci hamilelik belirtimde yok ama annem adet gectikten 2 hafta sonra baslar belirrtiler dedi bakalim herseyin hayirlisi allahim nasip etmisse olur insallah sizi haberdar edicem durumdan...tesekkürler

damlasucum inş.olursa 3.olacak benim tabi rabbim nasip ederse,dr.iğneyi şansa bırakmayalım ne zaman çatlayacağını ve ne zaman ilişkiye gireceğimizi bilelim dedi.tabi ben burda iğne vurupta çatlamayan yumurtalar okudum.onun için herşey olabilir.senin az kalmış ozaman benim 5 mayıs daha:KK43:

damlasucum inş.olursa 3.olacak benim tabi rabbim nasip ederse,dr.iğneyi şansa bırakmayalım ne zaman çatlayacağını ve ne zaman ilişkiye gireceğimizi bilelim dedi.tabi ben burda iğne vurupta çatlamayan yumurtalar okudum.onun için herşey olabilir.senin az kalmış ozaman benim 5 mayıs daha:KK43:

ehh işte:KK16: martın 30unda adet oldum.ya 30. ya da 32. günde adet olmam gerekiyo,yani nisan sonuna denk geliyo işte..ayy sorma mehil,zaman geçmek bilmiyo.az kalmış diyosun ama,sen gel bide bana sor günler geçmek biliyo mu??14. günde,12 nisanda,yumurtam 16 mm demiştim ya;muhtemelen çatladı geçtiğimiz 2 gün içinde.çünki sabah erken ölçtüğüm ateşim normalden yarım derece yüksek çıkmıştı,ayrıca kasık ağrısı vardı.gerçi hala belli olmuyo,kasığıma bazen bişey batıyo gibi oluyo.biz yine çalışmalara çarşambaya kadar devam edelim dedim eşime.çarşamba 22. gün oluyo artık.hani maç bitti,son penaltılar:KK1:
bide 21. günü acaba diyorum sağlık ocağına gitsem,kanda progesterona baktırabilir miyim,anlatsam durumumu ordaki doktora??
kendi doktorum da bu ay için daha gelmene gerek yok demişti ama,cuma günü kontrole gidicem ben yinede.ne var ne yok bi baksın.zaten adetime de az kalmış olacak.bende adet olmazsam 6 mayısa kadar beklemeyi düşünüyorum.adetim 1 hafta gecikmiş olacak.
bu arada sendede etkisi oluyo mu bilmiyorum ama,klomenden sanırım,karnım şiş,göğüslerim portakal gibi şiş.şiştim kısacası.

Ahh canıım kıyamaam, sen de hoş geldin sefalar getirdiin. İnşallah en kısa zamanda alırsın yavrunu kucağınaa. Beklenmeyen adet tarihi ver de seni ekleyelim güzelim uğurlu listemize.

Uğurlu listemize hemen ekliyorum canım seni. İnşallah artık gelir ikinci meleğin. Kızın da büyümüş ne güzel, ablasıyla birlikte büyütürsün yavrunu. Benim de 13 yaşında oğlum var. 3 senedir düşünüyoruz ama olmayınca olmuyor işte. O bahsettiğin iğnelerden iki defa kullandım ben de. bu iğneler klomen tarzı ilaçların daha gelişmişiymiş. Rahimi daha da güzel hazırlıyormuş hamileliğe. Ben de alırken 750 liraya almıştım geçen yıl. Çünkü hapa göre daha pahalı bi tedavi ve devlet yarısını karşılıyor bu iğnelerin. Ama bende gebelik sağlayamadı yine de. Şu anda dinlenmedeyim ben, çok tedavi gördüm çünkü. Son bi rahim filmi de çektireyim, ona göre yoluma devam ederim diyorum. Hepimiz bir sürü bebiş sahibi oluruz inşallahh...

cnm mayıs 7 adet tarihim

X