Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canım doktoruna gittiğinde tekrar bir sorsana, iyice öğrensek.Ben, doktora mayıs sonunda giderim çünkü.Hamile kalma konusunda nasıl etkili acaba, rahmimi hazırlıyor ki aynı zamanda.Çatlayacağı zaman şişlik ve ağrı oluyormuş zaten canım, doktor bana öyle demişti, demek ki o gün çatlamış ve ağrı da geçmiş.Adet gününe kadar ağrısı olan arkadaşlar vardı, mesela biz hamile olduklarını düşündük ama yumurta çatlamadığı için kist yapmış.5 yumurta kız ne demek, ben senden daha önce de söyledim ikiz bekliyorum.

Tebrik ederim canım, Allah tamamına erdirsin.Sağ salim kucağına almayı nasip etsin.

Günaydın canım;
evet tek iğne yapıldı, çok fazla ağrım olmadı, olduğu kadarıda kısa sürdü zaten, akşam 19:00 da iğne yaptırdım, 12 saat sonra kasık ağrısı oldu yürürken şiddetleniyordu, 36 saat sonra karında şişlik ve yine ayakta kaldığım sürece ağrı oldu ama sadece o gün için geçerliydi, şu an hiç bir ağrı yok. Hayırlısı artık, çatladı yada çatlamadı bilmiyorum ama 5 yumurtanın 1 tanesini bile tuttturamazsam bu ay demekki ben boşuna uğraşıyorum.

Eğer adet olursam ( umarım olmam )nisan sonu gideceğim o zaman zaten ne yapmamız gerektiğine karar vereceğimiz için detaylarıyla öğrenir, bende ona göre bir yol çizerim, bu ay gittiğimde klomen ve benzeri haplar yumurta konusunda etkili ucuz yöntemler dedi, sonuç alındığı için önce bunu uyguluyoruz, sonuş alamayınca daha etkili iğneler var aynı zamanda rahim duvarını hazırlıyor onlarına geçiyoruz dedi, ama o gün okadar sinirli bir günümdeydimki inan naıl hazırlıyor, nasıl etki ediyor sormak aklıma bile gelmedi.

günaydın arkadaşlar.. ben ocak ayından beri klomen ve parlodel kullanıyorum pko var bende.yumurta takibide yaptırıyorum,ama baktım olmuyo ben doktorumu değiştirdim.özel bi hastanede ama baya ilgilendi güzel anlattı herşeyi.bu ayda hamile kalmazsan aşılama yaparız dedi ama aşılamadan öncede hsg istedi aman inşallah bunlara gerek kalmazda hamile kalırım bu ay

canım banada bir sefer verdi pregnly iğne aynen benimde hiç ağrım olmamıştı şaşırmıştım çok ama sonuş malesef negatifti yine allah hepimize nasip edecek biliyorum buna çok inanıyorum..

günaydın rahim filmini asılamadan önce mutlaka cektirin.O kadar ilaç rahimde bilmediğimiz bi sorun varsa bosuna kullanıyoruz bende 3 ay kullandım doktor hemen iğnelere gecelim dedi ben ısrarla rahim filmi istedim nitekim rahimde de yapısıklık varmıs
Ayrıca korkmayın ben anestezili cektirdim 5 dk uyudum uyandığımda hersey bitmişti

walla 5 yumurta süper
bide beside tutarmıs
o cok olurda bence en az ikisi tutmalı die düsünüyorum

merhaba kizlar,

bu ay bende klomen kullandim. doktorum yumurta takibi yapiyor.
yumurta yeterince buyuyunce catlamazsa demek kist yapiyor?
ben ozellikle doktora sordum igne filan vuracakmisin diye, ama vurmayacagini soyledi. bi hataya kurban gitmem umarim :18:

Son düzenleme:
walla 5 yumurta süper
bide beside tutarmıs
o cok olurda bence en az ikisi tutmalı die düsünüyorum

5 tane birden tutmasını hayal bile edemiyorum :))) 2 taneyide geçtim 1 tane tutsun yeter, ama 2 tane olursa süper olur, insan oğlu böyle işte istedikçe istiyor :))) Allah gönlümüze göre verir inşallah.

merhaba arkadaşlar aramıza yeni katılanlar cimcimecagla,kırçiçeği hoşgeldiniz.hepimiz tedavisi hayırlı olsun.bugun dr.gideceğim 12.günüm yumoşlarım büyümüşmü bakılacak.inş hayırlısı olur.hamile arkadaşlar sizleride tebrik ediyorum.hamile duydukça gerçekten umutlar daha çok artıyor.hepimize nasip olur inş.

merhaba cnm bende ilk klomen kullandığımda iğne vurulmamıştım ve o ay hamile kalmıştım.hatta benim hiç ağrım bile olmamıştı.sen içini ferah tut herşey istediğin gibi olsun...

Canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, umarım heppimiz güzel haberler veririz sırayla, Allah yardımcımız olsun.

bende bu ay ilk defa kullandım.salı günü gittiğimde 16 mmlik bi yumurtam vardı,gözlerimle de gördüm hattadoktoruma sordum,çatlatma iğnesi yapacak mısınız diye,hayır gerek yok dedi.hani çatlamazsa kiste dönüşmesin diye sordum dedim,yok yok hayır olmaz bişey dedi:44:ama tabi bende de bu sefer çatlayacak mı çatlamayacak mı derdi başladı bu sefer.ama sanıyorum ya büyüyo,ya da şu günlerde çatlıyo,çünkü kasıklarım ağrıyo.24. güne kadar bekleyip yine bi kontrole gidicem.o gerek yok gelmene bi dahaki adetine kadar demişti ama,benim içim rahat etmeyecek başka türlü.

slm arkadaslar dun akşam malesef kırmızı kartı yedim.. off yaa moralim cok bozuldu. ugrasmıycam artık doktora falanda gitmiycem hevesim kaçtı iyice silebilirsiniz beni listeden

[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

cnm 16 mm olduğunda kaçıncı günündü bende bugün gittim 12 günümdü 2 yumurtam olmuş.biri14,5 diğeri 15 mm olmuş.salı 15 günüm oluyor ozaman iğne vurulucam.

kızlar prengly igne verdi drum.ben iğneyi vurduktan sonra dinlenmem gerekiyormu?bide sizler iğneyi hastanedemi yoksa sağlık oçağında vuruldunuz?birde nereden iğne vuruluyor?? lütfen bana yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar doktorum 15. gün gece ilişki demişti dündü bugün kontrole gittim yumurtam çatlamış rahim kalınlığım 13mm .29unda regl olmassam kan testi yaptırıyoruz dedi.ilk defa klomen kullanmıştım iki yumurtam olmuştu.şimdi ben ay sonuna kadar çatlarım meraktan.hayırlısı ...

[/B][/COLOR][/SIZE]
cnm 16 mm olduğunda kaçıncı günündü bende bugün gittim 12 günümdü 2 yumurtam olmuş.biri14,5 diğeri 15 mm olmuş.salı 15 günüm oluyor ozaman iğne vurulucam.[/QUOTE]

14. günümdü mehil.tam 1 hafta öncesinde baktırdığımda hiç yumurtam yoktu.demekki o hafta oluşup bu büyüklüğe ulaşmış.demekki 16mmlik bi yumurta 3 gün sonrasında 20 mm fln oluyo,doktor sana o gün için çatlatma iğnesi verdiğine göre.
ben tabi bilmiyorum çatladı mı çatlamadı mı..bugün adetin 18. günü.ateşimi ölçüyorum anlayabilmek için napıyım..yarım derece arttı son iki gündür.belkide çatladı.
şans artık..hakkımızda hayırlısı.seninde ilk ayın mıydı??

Son düzenleme:

daha dün ilişki olmuş,dünden bugüne hemen farkeder miymiş??doktor rahim kalınlığını da vajinal ultrasonla bakarak mı söylüyo??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…