Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Arkadaşlar hayır daha adet olmadım 4 gün geçti dr u aradım gel kan tahlili yapalım dedi yarın belli olacak.:18:

hadi inş.hayırlısı olur cnm merakla bekliyorum...

mehilcim ..bana igne verdiğinde doktor öyle dinlen felan demedi...ben şimdiye kadar igne vurulan arkadaşlardan da dinlenilmesi gerekiyor diye bişe duymadım..aksine çalışma zamanı..:KK69:...canım igneyi neresi müsaitse orda vurdur..ben akşam 5 gibi sağlık ocağında vurulmuştum...hastanedeki hemşire de saolsun eger vurduramassan ben nöbetciyim gece ben vurabilirim demişti...ortivelle vuruldum ben o koldan vuruyorlar.hissetmiyorsun bile...ama duyduğum kadarı ile göbekten vurulan da var..pengly yi bilmiyorum nereden vurulduğunu...

sağol cnm dr.bana kalçadan vurul dedi ama yanlışda anlamış olabilirim..:)

cok gecmis olsun canim, Allah bir daha yasatmasin. hamile kalabilmende cok guzel bir yandan. ins. bir dahakini sag saglim kucagina alirsin.

buarada bugun jinekologuma gittim yumurtam catlamis oyle dedi. en son iki gun once gitmistik ve yumurta duruyordu ve o gun iliskide bulunduk.

simdi yumurtam catlamis ama bir gun arayla iliskiye girmemiz gerekiyor degil mi? yani doktorum bana bu iliski konusunda pek birsey demedi maalesef.

amin kimseye yaşatmasın cnm.dr.bana günaşırı demişti ilişkiyi,zorlamak istemiyorum dersen 1 gün araylada olabilir demişti.spermler 48 saat yaşıyormuş cnm hayırlısı olsun cnm inş.bu ay umut yolculuğun sevince dönüşür.

benimkide çatlatma iğnesi vermedi.kendiliğinden çatlar dedi.sanırım daha ilacı ilk defa kullanıyoruz ya,bünyeyi fazla zorlamadan gidişat nedir bu şekilde,onu görmek istiyolar.benim ilkten yumurtam oluşmamıştı ilaç bitince,neredeyse ağlayacaktım.doktorum öyle ilaçlar varki,sana kullandırtırım,60 tane yumurtan olur,ama bünyeni çok zorlarız demişti.endişelenmene gerek yok yani..

teşekkür ederim cnm benim bu ikinci ayım umarım dileklerimiz gerçekleşir

Son düzenleme:
arkadaşlar size birşey sormak istiyorum ben mart 2de regl olmuştum nisan 5 de tekrar olmam gerekiyordu ama olmadım pko hastası olduğum için gecikmeler de yaşadığım için hiç gebelik baktırmadım ama artık iyice şüphelenmeye başladım hamilelik belirtileri neler ben de hiçbirşey yok sadece akıntım var birde azıcık göğüs uçlarımda acı var midemde de yanma var sizce hamile olabilir miyim?

merhaba kızlar,
ben 11 aylık evliyim 7 ay önce 3 aylık bebeğimi gelişmemesi sonucu kürtaj oldum.
eşimle 4 aydır korunmasız ilişkiye giriyorduk.doktorum benden hormon testi istedi yaptırdım normal dedi.
adetinin 3.günü gel yumurtlamana bakalım dedi.bugün gittim.normal ult.a koydu.bu ay 3 yıldan beri ilk defa 1 haftalık gecikmem oldu.doktor bana klomen verdi.bi sorunum var mı dediğimde yok sadece daha hızlı gebe kalman için veriyorum dedi.acaba neden vajinal ult. dan bakmadı?
klomen vermesi yumurtalarımda sorun olduğunun göstergesi midir?
lütfen kızlar ben bu konu da hiç bilgili değilim bana açıklayıcı cevaplar yazarsanız sevinirim.

klomen + preglny çatlatma iğnesi ile hamile kalan yokmu kımseyi göremedim ben ; sizin bildikleriniz varmı? :44:

arkadaşlar size birşey sormak istiyorum ben mart 2de regl olmuştum nisan 5 de tekrar olmam gerekiyordu ama olmadım pko hastası olduğum için gecikmeler de yaşadığım için hiç gebelik baktırmadım ama artık iyice şüphelenmeye başladım hamilelik belirtileri neler ben de hiçbirşey yok sadece akıntım var birde azıcık göğüs uçlarımda acı var midemde de yanma var sizce hamile olabilir miyim?

Canım umarım hamilesindir, nasıl durabildin bu kadar zaman, biz bir gün geçsin diye bekleyemiyoruz, bence artık bir test yapmanın zamanı gelmişte geçmiş bile, bu kadar gecikmeye rağmen inşallah vardır bebiş. Çok fazla belirti arama kendinde herkesin bünyesi farklı, kimi adet olmasına 1 hfta varken belirti gösteriyor (benim gibi mesela halsizlik, yorgunluk, akıntı, uyku hali gibi), bazende günün geçmesine rağmen hiç bir belirti olmayanlar var. O yüzden belirti aramak yerine test yapta bize de güzel haberler var canım.

merhaba kızlar,
ben 11 aylık evliyim 7 ay önce 3 aylık bebeğimi gelişmemesi sonucu kürtaj oldum.
eşimle 4 aydır korunmasız ilişkiye giriyorduk.doktorum benden hormon testi istedi yaptırdım normal dedi.
adetinin 3.günü gel yumurtlamana bakalım dedi.bugün gittim.normal ult.a koydu.bu ay 3 yıldan beri ilk defa 1 haftalık gecikmem oldu.doktor bana klomen verdi.bi sorunum var mı dediğimde yok sadece daha hızlı gebe kalman için veriyorum dedi.acaba neden vajinal ult. dan bakmadı?
klomen vermesi yumurtalarımda sorun olduğunun göstergesi midir?
lütfen kızlar ben bu konu da hiç bilgili değilim bana açıklayıcı cevaplar yazarsanız sevinirim.

merhaba cnm benımde ıkıncı klomen kullanışım ilkinde vajinal ultrasonla bakmıştı drum.2.klomen kullanışımda karnımdan baktı.dr.tercihine göre değişiyormuş.klomen yumurtalıkların gelişmesini ve çatlamsı için yardımcı etken işi şansa bırakmamak için belkide çatlatma iğnesi verecektir.daha planlı ilerleyecektir bu sayade gebeliğin.tedavin hayırlı olsun cnm :))))

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
164.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
DEMOS84........................................15 NİSAN
İZMRLİ............................................17 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
CİMCİMECAGLA.................................28 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (tüp bebek)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... .7 MAYIS
KİRCİCEGİM...........................................7 MAYIS
SEVDE1............................................ ....8 MAYIS
G.ERKL.................................................15 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ..???
HATEM............................................. ....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Canım umarım hamilesindir, nasıl durabildin bu kadar zaman, biz bir gün geçsin diye bekleyemiyoruz, bence artık bir test yapmanın zamanı gelmişte geçmiş bile, bu kadar gecikmeye rağmen inşallah vardır bebiş. Çok fazla belirti arama kendinde herkesin bünyesi farklı, kimi adet olmasına 1 hfta varken belirti gösteriyor (benim gibi mesela halsizlik, yorgunluk, akıntı, uyku hali gibi), bazende günün geçmesine rağmen hiç bir belirti olmayanlar var. O yüzden belirti aramak yerine test yapta bize de güzel haberler var canım.

pko hastası olunca sabretmeyi öğrendim sanırım :KK17:umarım bebiş vardır teşekkürler arkadaşım:KK16:

merhaba cnm benımde ıkıncı klomen kullanışım ilkinde vajinal ultrasonla bakmıştı drum.2.klomen kullanışımda karnımdan baktı.dr.tercihine göre değişiyormuş.klomen yumurtalıkların gelişmesini ve çatlamsı için yardımcı etken işi şansa bırakmamak için belkide çatlatma iğnesi verecektir.daha planlı ilerleyecektir bu sayade gebeliğin.tedavin hayırlı olsun cnm :))))

anlıyorum.inş. bebeklerimiz bizi fazla bekletmez.cevabın için teşekkür ederim.bu akşamdan itibaren klomen içmeye başlayacağım.

Kızlar merhaba, herkese iyi haftalar dilerim.
İnşallah bol bol güzel haberler alırız bu hafta.Yeni hamilelerimiz olur.
Benim yine olmadı malesef, zaten biliyordum, hiç bir belirti de yoktu.:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
''Bana yine hasret bana yine hüsran var '':KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:
Umutlum, yeni adet tarihim 13 mayıs.Bu ayda olmazsa aşılama yolu gözüktü.offffff offffffffffffff.

Olabilir tabii canım.İnşallah hamilesindir.Hemen bir idrar testi yapsana, idrarda da çok rahat çıkar artık.
Ona göre davranırsın,kendini yormazsın, tedbirli olmak lazım.:KK9::KK9::KK9:

canım ben tüp bebek yaptırdım 2 hafta sonra gebelik testi yapılıyorya işte o test cuma günü kanda bakılacak..

canım inşallah hamilesindir, tüp bebek yaptırmak hem madden zor hem de manen.Bir sürü iğne+ilaç kullanılıyor, inşallah cuma günü güzel haberler alırsın.
canım kaç embriyo yerleştirildi sana.Benim de bu ay bir arkadaşım yaptırıyor bu hafta transferi olacak.Benim de aşılama aşamasında sonra olmazsa eğer, düşünüyorum.Birde embriyolar kalite kalite oluyormuş galiba, o nasıl oluyor bilgin var mı?

Benim yine olmadı malesef, zaten biliyordum, hiç bir belirti de yoktu.:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Umutlum, yeni adet tarihim 13 mayıs.Bu ayda olmazsa aşılama yolu gözüktü.offffff offffffffffffff.

Merhaba canım, senin adına üzüldüm, umutlar yine diğer aya kaldı, bende bu aydan hiç umutlu değilim, iğneden sonra sadece 1 gün kasık ağrısı ve bir gün karın ağrım oldu, ilk iğneye göre yok denilecek kadar az etkisi oldu, sanırım çatlamadı, bilemiyorum ama hala bir ağrı bir sancı hiç bir şey yok, 10 gün sonra adet olmam lazım, önümüzde ki ay aşılama düşünüyorum, fikrimi değiştirmezsem tabi. Aşılama ile iğneler arasında kararsız kaldım çok.

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
164.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
DEMOS84........................................15 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
CİMCİMECAGLA.................................28 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (tüp bebek)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... .7 MAYIS
KİRCİCEGİM........................................ ...7 MAYIS
SEVDE1............................................ ....8 MAYIS
İZMRLİ..................................................13 MAYIS (Tedavi görmüyor)
G.ERKL............................................ .....15 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ..???
HATEM............................................. ....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Selam canlarım. hayırlı haftalar hepinize. İşlerim o kadar yoğun ki, geçmişi okuyup listeyi güncellemeye çalıştım. İnşallah doğru yapmışımdır. Ben yine dellenmeye başladım kanımca, doktora gitmek istiyoruum. Doktora gidip tedavi görmek ve umutlanmak istiyoruuuumm...

Merhaba canım, senin adına üzüldüm, umutlar yine diğer aya kaldı, bende bu aydan hiç umutlu değilim, iğneden sonra sadece 1 gün kasık ağrısı ve bir gün karın ağrım oldu, ilk iğneye göre yok denilecek kadar az etkisi oldu, sanırım çatlamadı, bilemiyorum ama hala bir ağrı bir sancı hiç bir şey yok, 10 gün sonra adet olmam lazım, önümüzde ki ay aşılama düşünüyorum, fikrimi değiştirmezsem tabi. Aşılama ile iğneler arasında kararsız kaldım çok.

Daha çok var canım, daha 10 gün var.Hemen moralini bozma, 5 yumurtadan en az biri çatlamıştır, hani bir tane falan olsa neyse ama 5 'i de çatlamamış olamaz herhalde.21.günü progesteron testi yaptır istersen, eğer değer yüksek olursa çatladığını gösteriyormuş yada doktora tekrar bir baktır.İçin rahat etsin.Bu ay ben de progesterona baktıracağım, benim de çatlamıyor mudur nedir? Ama benim 1 tane en fazla 2 yumurtam oluşuyor.Eğer bu ay da olmazsA aşılama deneyeceğim, beklemenin vakit kaybetmenin anlamı yok, her geçen gün bizim stoklar azalıyor(yumoş)

Selam canlarım. hayırlı haftalar hepinize. İşlerim o kadar yoğun ki, geçmişi okuyup listeyi güncellemeye çalıştım. İnşallah doğru yapmışımdır. Ben yine dellenmeye başladım kanımca, doktora gitmek istiyoruum. Doktora gidip tedavi görmek ve umutlanmak istiyoruuuumm...

iyi haftalar canım, git tabii canım, biran önce. Böyle bekleyerek vakit kaybediyoruz,Doktorum bana iki ay bekle dediği için gitmiyorum sonraki ay gideceğim yani 16 mayısta falan.inşallah gerek kalmaz da gitmem.Biliyorsun bizim yumurta sayımız bebeklikten geliyor, erkeklerinki gibi sürekli üretilmiyor.Biz her ay her ay stoktan yiyoruz, sona da kalitesiz, verimsiz olan yumurtalar kalıyor.Yani tatlım stok bitmeden birşeyler yapmak lazım acilen, tabii biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah'ın takdiri.Allah'ım tekrar anne olmayı bize yazdıysa olur.

selam canlarım. Hayırlı haftalar hepinize. Işlerim o kadar yoğun ki, geçmişi okuyup listeyi güncellemeye çalıştım. Inşallah doğru yapmışımdır. Ben yine dellenmeye başladım kanımca, doktora gitmek istiyoruum. Doktora gidip tedavi görmek ve umutlanmak istiyoruuuumm...

ben yokum bu listede yoksa hamilelerimi yazıyosunuz

gunaaydın arkadaslar bız sımdı yola cıkıyoruz dıyarbakır yolcusuyuz kan testını orda yaptırcam ohhh soyle bı kafa dagıtıp gezelım eglenelım gelınce haber verırım sonucu sızlere.
İnşallah güzel haberlerle gelirsin asktutkunu. Haber vermeyi unutma amaa...
slm kızlar günaydın hepinize doktora gittim cumartesi günü adetten sonra 10.cu günümdü ben iki tane yumurta gördüm ekranda birini ölçtü 17 mm sizce nasıl boyu ve iki tane azmı lütfen biliyosanız bişeyler yazın merak ediyorum.:44:
Valla güzelim ben onca tedavi gördüm, hepsinde de sadce 1 tane yumurtam oluştu. O yüzden büyüklüğü de sayısı da çok iyi. İnşallah ikisi de bebiş olur.
herkeslere günaydınnn bol bol hamişli bir hafta olur inş...

umutlum nasılsın canım işlerin yoğun galiba...

kızlar bu arada cuma günü test günüm heyecanla bekliyorum...bana dua edin
Canım benim dualarım hep seninle biliyorsun. Sayılı gün çabucacık geçiyor. Cumaya ne kaldı ki? İnşallaaahhh cuma günü güzel haberlerini alacaz. Rabbim yar ve yardımcın olsun...
Hayırlısı olsun canım. İnşallah önümüzdeki ay hamile kalırsın.
iyi haftalar canım, git tabii canım, biran önce. Böyle bekleyerek vakit kaybediyoruz,Doktorum bana iki ay bekle dediği için gitmiyorum sonraki ay gideceğim yani 16 mayısta falan.inşallah gerek kalmaz da gitmem.Biliyorsun bizim yumurta sayımız bebeklikten geliyor, erkeklerinki gibi sürekli üretilmiyor.Biz her ay her ay stoktan yiyoruz, sona da kalitesiz, verimsiz olan yumurtalar kalıyor.Yani tatlım stok bitmeden birşeyler yapmak lazım acilen, tabii biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah'ın takdiri.Allah'ım tekrar anne olmayı bize yazdıysa olur.

Canım senin yaşın kaçtı. ben 34 ümü bitirdim. Daha önce söylediysen bile ben unuttum yaa, yaşlılığıma ver artık, herşeyi unutuyoruum. Bekle bekle nereye kadar bekliycez ki. Zaten bende kendiiliğinden yumurta da oluşmuyor, ilaç kullarsam 1 tane oluyor işte zordan. Yok yok şöyle bir kaç güne toplayayım kafamı da doooğğru yeni bir doktoraaa...

X