Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Umutlu Selam canım nasılsın sarışın yazmadı daha yoksa benmi göremedim kızlar ya klomen kesin adet geciktiriyormu bilen varmı lütfen cevap verin

cnm ben hep düzenli adet oluyodum ama klomenle 2 gün geciktim.ayrıca sivilcelerim çıktı görme bozukluğu yaşıyorum.

Selam arkadaşlar;
Sürekli başka sitelere bakıyor, oraya yazıyordum, bu siteyi bugün gördüm ve baktım ki burada benim bir sürü kader arkadaşım var, öncelikle isteyen herkese Yüce Rabbim anne olmayı nesip etsin diyerek başlamak istiyorum, 7 yıldır ikinci çocuk için uğraşıyoruz ama olmuyor, tam anlamıyla tedaviye başlamamın 2.ayındayım, geçen ay seraphone + ovitrelle kullandım ilk ayım başarısız oldu, ama umutlar tükenmedi tabi denemeye devam, bu ay yine seraphone + ovitrelle kullandım, iğneyi salı günü yaptırdım, bugün 3. günüm, şimdi yine sıra sabırla beklemeye geldi, hakkımda hayırlısını nasip etsin Allahım. Beni de eklerseniz listeye çok sevinirim.

Umutlu Selam canım nasılsın sarışın yazmadı daha yoksa benmi göremedim kızlar ya klomen kesin adet geciktiriyormu bilen varmı lütfen cevap verin
Merhaba canım. İiyiyim şükerler olsun. Sen nasılsın? Sarışın uğramıştı ama sen görmedin sanırım. Sağlık ocağına vermiş kanını, bugün alacam demişti. Ki az önce de aldğını ve sonucunun negatif olduğunu söyledi.
Aramıza hoşgeldin canım. Tedavin hayırlı olsun. İlk çocuğun kaç yaşında. Bir de muhtemel adet tarihini verirsen seni uğurlu listemize eklerim. İnşallah daha fazla bekletmez ikinci meleklerimiz...

aşk olsun ya bende bugün tanıştım bu siteyle kimse bana hoşgeldin demedi :84:

Canım teşekkür ederim, kızım 8 yaşında, 1 yaşındayken başladık ikinci bebeği düşünmeye ama nasip değilmiş olmadı bir türlü, şimdi yaş 30 olunca beklemektense bir şeyler yapmanın zamanı geldide geçti diye düşünmeye başladık, gücümüzün yettiği kadar gereken ne varsa yapacağım canım en azından olazsa denedim olmadı der kendime teselli veririm. Beklenmeyen adetim 28.04.2011 canım umarım adet olmam.
Bu arada çok küçük bir şey sormak istiyorum, bu ay hamile kalmazsam daha etkili iğnelere geçeceğimizi söyledi doktorum, isim vermedi ama maliyeti 700 - 800 civarı dedi, böyle bir tadavi yöntemi gören varmı, nasıl bir aşamadan geçeceğim, hamile kalma şansım % kaç, lütfen tecrübelerine dayanarak beni aydınlatırsanız sevinirim.

Canım öncelikle sende hoş gelgin biz ikimizde bu sitede yeniyiz anlaşılan, tedavin hayırlı olsun ve güzel haberlerle sonuçlanır inşallah.
Kızıma bende klomenle hamile kaldım ilk ay, ama ozaman hem yaş gençti, hem olsada olur olmasa da olur diye düşünüyordum, kafam rahattı, ilk dr. kontrolümde bana yumurtalıkların zayıf, bir kaç ay klomen kullan dedi, ilk ay olmaz morelini bozma diye üstüne basa basa söyledi. ilk ay olmaz dediya bende bir rahatlık anlatamam nasıl olsa olmayacak diye, ama o ay oldu, kısmet işte herşey, bak şimdi 7 yıldır olmuyor, vardır her işte bir hayır, dua etmekten başka şansımız yok, Rabbim en doğru zamande verir bebeklerimizi.

teşekkür ederim cnm.doktor bana ilk ay olmaz dıye bırsey soylemedi sadece yumurtaların iyi çalışıyo dedi bende umutlanmıstım bıde 2 gün geçince dahada umutlandım ama olmadı.bide kafama takıldı madem yumurtalar iyi neden olmadı acaba

aşk olsun ya bende bugün tanıştım bu siteyle kimse bana hoşgeldin demedi :84:
Ahh canıım kıyamaam, sen de hoş geldin sefalar getirdiin. İnşallah en kısa zamanda alırsın yavrunu kucağınaa. Beklenmeyen adet tarihi ver de seni ekleyelim güzelim uğurlu listemize.
Uğurlu listemize hemen ekliyorum canım seni. İnşallah artık gelir ikinci meleğin. Kızın da büyümüş ne güzel, ablasıyla birlikte büyütürsün yavrunu. Benim de 13 yaşında oğlum var. 3 senedir düşünüyoruz ama olmayınca olmuyor işte. O bahsettiğin iğnelerden iki defa kullandım ben de. bu iğneler klomen tarzı ilaçların daha gelişmişiymiş. Rahimi daha da güzel hazırlıyormuş hamileliğe. Ben de alırken 750 liraya almıştım geçen yıl. Çünkü hapa göre daha pahalı bi tedavi ve devlet yarısını karşılıyor bu iğnelerin. Ama bende gebelik sağlayamadı yine de. Şu anda dinlenmedeyim ben, çok tedavi gördüm çünkü. Son bi rahim filmi de çektireyim, ona göre yoluma devam ederim diyorum. Hepimiz bir sürü bebiş sahibi oluruz inşallahh...

Çevremizde bir sürü hamile görürüz, buda hamile der geçeriz artık alışılmış bir durum, göze hiç yabancı gelmiyor, faka düşündüğümüz ve araştırdığımız zaman bu mucize nasıl gerçekleşiyor diye, insan ozaman anlıyor ki biz gerçek bir mucizenin peşinde koşuyoruz, yumurtalar nekadar iyi olursa olsun, bir ay herşey yolunda da gitse hamile kalma şansımız % 20, işte biz bunu yakalayamıyoruz, iş beyinde bitiyor, bizim aklımız hep bebekte, ondan başka düşüncemiz yok, halbuki kafamızdan çıkarsak, biraz rahat olsak, ama yapaıyoruz değilmi, benim 1 çocuğum olmasına rağmen ben bile yapamıyorum, sonra spermler de çok önemli hareketli ve total olarak fazla olmak zorunda, kim bilir belki bizim yumurtalarım çok sağlıklı büyüp çatladığı gün eşimizin sperm sayısı yetersiz kalıyordur. Bilemeyez ki canım neler oluyor, Allah nezaman nasip ederse diyelim, vardır her işte bir hayır.

merhaba kızlar nasılsınız bugünk? Benim adet tarihim pazar günü ama hiç bir belirti falan yok, yine olmadı biliyorum, kafayı yemek üzereyim.
Doktor iki ay kendi haline bırak dedi, ilaç falan da vermedi. ben bir ay daha beklemeyip aşılama mı yaptırsam acaba ya.

Umutlu, cimcimeçağla siz aşılama denemediniz galiba değil mi?

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
164.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
SARİSHEEKER...................................13 NİSAN
G.ERKL............................................ 15 NİSAN
DEMOS84........................................15 NİSAN
İZMRLİ............................................ 17 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
CİMCİMECAGLA.................................28 NİSAN
YELYEL............................................29 NİSAN
ESEMOS...........................................30 NİSAN (Tüp Bebek)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... .7 MAYIS
SEVDE1............................................ ....8 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ..???
HATEM............................................. ....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Hayır canım ben aşılama olmadım, dr. iki seçenek sundu bu ay hamile kalmazsam, aşılama yada daha etkili iğne var dedi nedir bilmiyorum, şimdi bende kararsızım, eğer adet olursam hangi yöntemi seçeyim, aşılama 350 tl civarı - iğneler 700 - 800 dedi, hangisi ile hamile kalma şansım yüksek bilmiyorum ve bende çok kararsızım ne yapacağım konusunda, sizlerde bana fikir verirseniz çok sevinirim. Maliyetler az da değil ki sırayla deniyeyim, düşünsenize buna vereceğim parayla biraz daha koyarım üstüne tüp bebek yaptırırım.

Merhaba canım. Daha adetine 2 gün var ve sen belirtim yok diye şimdiden kendini üzüyorsun. Dur biraz güzelim, bi adetin geçsiin ondan sonra belirti ararsın. Hemen umutsuzluğa kapılmamalısın. Ben aşılama yaptırmadım çünkü eşim istemiyor. Bir tane yavrumuz var, niye zorluyorsun diye söyleniyor bana. Geçen akşam yine aşılamanın lafını yaptım, sen bilirsin dedi. Yaşasın ikna oldu galiba diye düşünürken iki gün sonra demek aşılamaya evet diyorsun dedim yooo ben öyle bişi demedim diyooo. Ama benim planlarım arasında şimdilik yeni bir doktor bulup, rahim filmi çektirmek var. Ondan sonra da büyük olasılıkla aşılama yaptırırım. Sen kaç aydır tedavi görüyordun?

İnşallah canım bebişlerimiz gelir en yakın zamanda, ama dediğin gibi olmayınca olmuyor, benim eşim aşılama işine sıcak bakıyor, uğraşma demiyor, hatta olmuşken ikiz olsa ne güzel olur diyor, ama ben ne yapacağım konusunda kararsızım, hangisinde kalma olasılığı daha yüksek onuda bilmiyorum, kafam çok karışık.

selam size...

Ne güzel yeni arkadaşlar katılmış aramıza...ailemiz gittikçe genişliyor..bide hamiş kalanlar terketmese bizi...minimini gibi moral verse destek olsa bize hoş olmaz mı???
cimcimecağla , kırciceği...Hoşgeldiniz canım...tedavileriniz hayırlı olsun...hep beraber duacıyız burdan...
cimcimecagla cım..benimde 8 yaşında bi oğlum var...umutlum da bende ve sende inşallah kavuşuruz ikinci yavrularımıza...haklısın yaş ilerledikce daha bir sabırsız oluyor insan...bir an önce olsa da yavrum kardeşsiz kalmasa diye heyecanlanıryor insan...hayırlısı bakalım...
bu arada günde tek doz olmak üzere bugün itibari ile tekrar klomene başladım....vira bismillah...
(içimiz dışımız klomen oldu...böhhhh)))

Teşekkür ederim canım, umarım herkes sırayla güzel haberler verir buradan, bu tedavi yöntemleri ile bir kişinin hamile kaldığını duymak bile insanda heyecen ve mutluluk uyandırıyor, umutlar birden canlanıyor.

kızlar bende çok üzgünüm...
bu ay klomen kullanmıştım geçen hafta bugun çatlatma iğnesi olmuştum bugun 20.günüm gititm ve progesterona baktırdım bide hcg ye...progesteron hormonu 41 çıktı.hcg hormonu :3.3 çıktı....adete daha 8 gün var...:95::95::95::95::95:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…