Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm göğüsten süt gelmesi prolaktin hormonuyla ilgili bence iğnenin yan etkisi olduğunu sanmıyorum
hımmm anladım cnm inş.iyi sonuçlar alırsın yarın:KK16:.ben de 1hafta önce çatlatma iğnemi oldum ama benimde gögsümden süt geldi bugün gebelik belirtisi olabilir mi acaba bu kadar erken.doktoru aradım iğnenin yan etkisi olabilir dedi.senin bi bilgin var mı bu konuda

aynen cnm bende de öyle belirtiler vardı inşallah hamileesindir felaket bi şekilde üşüdüm dondum resmen:nazar::nazar::nazar:
canım ben kan testini görmeden kesin emin olamıyorum ama yinede yazayım..

ben serophene kullanmıştım günde 4 tane, baya yüksek bi doz yani, iki tane yumurta vardı, çatlatma iğnesi olarakta ovitrelle yaptırdım göbekten, ayın 6 sında...

3-4 gündür göğüslerim berbattı, şişti ve aşırı hassas ( ben adet olacağım zamnada böyle olur, aedt olacağımı düşünmüştüm ben), kasıklarımda şiddetli ağrılar var, batma şeklinde... bide ilgisi var mı bilmiyorum ama çok üşüyorum, özellikle sırtıma kar yağıyo sanki.. öyle belirgin bi belirtim yok yani..

inşallah kan testimde güzel bi değer çıkar, dua edin bana arkadaşlar ne olurrr...

canım ben kan testini görmeden kesin emin olamıyorum ama yinede yazayım..

ben serophene kullanmıştım günde 4 tane, baya yüksek bi doz yani, iki tane yumurta vardı, çatlatma iğnesi olarakta ovitrelle yaptırdım göbekten, ayın 6 sında...

3-4 gündür göğüslerim berbattı, şişti ve aşırı hassas ( ben adet olacağım zamnada böyle olur, aedt olacağımı düşünmüştüm ben), kasıklarımda şiddetli ağrılar var, batma şeklinde... bide ilgisi var mı bilmiyorum ama çok üşüyorum, özellikle sırtıma kar yağıyo sanki.. öyle belirgin bi belirtim yok yani..

inşallah kan testimde güzel bi değer çıkar, dua edin bana arkadaşlar ne olurrr...

Canım benım İnşallah cok cok iyi cıkar degerin saglıklıbi sekilde tutunur bebişiniz hayırlısıylada kucagınıza Almak nasip eder rabbim ..
Bende bu ay klomen tedavısı gördüm ama catlatma iğnesi vurdurmadım ayın 18 ile 22 si arası gün asırı 3 gün ilişki verdı doktor 2 gündur beklemedegım geri sayım basladı yanı adetımın 20. günündeyım bugün bide yola gidip geldım 6 saat kasıklarımda acayip bir sancı oldu korktum ne oluyor die acıkcası Sonra geriye gidip bi düşündümki ilk gebeliğimde de 21. günü kasıklarımda asırı bı sancı hıssetmıstım aynısı oldu ve aynı zamanlarda ilk bebegımı düşürdüm eger hamıleysem inşallah bebeğim tutunur bu defa bende suan karmakarısıgım :26:

cnm göğüsten süt gelmesi prolaktin hormonuyla ilgili bence iğnenin yan etkisi olduğunu sanmıyorum

ben de öyle dedim doktora ama senin prolaktin hormonun normalmiş 5ay önce 5ayda süt gelicek kadar artmaz dedi ama bilmiorum şaşkınım ben de neyse adet günüm 1nisan ozman belli olur ne olduğu:KK34:

kızlarrr bu ne sımdı az önce wc ye gıttım afedersınız ama pedımde kocaman avcumun ıçıne sıgcak kadar bışı gelmış nasıl anlatcam parca gıbı bışı ne yapmam lazım çok korktum esımde nöbetcı ne yapcagımı sasırdım

iyi akşamlar arkadaşlar..

galiba ben hamileyiiiiiiimmm... çok heyecanlıyım, karışık duygular içindeyim... geçen hafta testlerim pozitif çıkmıştı hatırlarsanız ama ben ilacın etkisi diye dikkate almamıştım... ama bu sabah bi daha idrar testi yaptım. ( adet günüm 3 gün geçti, iğneden sonrada 20. günüm) testim çoook belirgin çıktı, ama ben yinede kan testi verdim bugün, yarın belli olacak..

tebrikler cnm saglicakla kucaginada alirsin insallah:nazar: Rabbim bizede nasip eder insallah......

herkese günaydın,bende hala tık yok ağrım oluyo bi de şeffaf akıntım var ama hasta olamadım 6 gün geçti of çok sitresliyim,çok geriliyorum :KK43:(

kızlar selam ben klomen kullanacam diye düşünürken doktor bana iğne kullanmamı soyledi gonal f diye bi iğne bu iğneyi kullanan veya duyan var mı?neden ilaç vermedi bilmiyorum.HEPİMİZİN HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN.gonalf ile ilgili bu yıla ait pek bi yorum bulamadım klupte.
canım bi gonal f iğne kullanan biri olarak seni birazcık aydınlatayım:KK28: bende günde 150 lik doz

vurdum ve yumurtalarım acayip gelişti 10 yumurtam oldu ayın 15NDE çatlatma iğnesi oldum ama

çatladığına dair bi fikrim yok neyse yani korkma göbekten yapılıyo sen kendin bile yapabilirsin iğnesi

çok ince kıl kadar etkili bi yöntem yumurta olacağı garanti en az iki tane kesin olur ama tabi

çatlaması önemli umarım tedavin hayırlı olur kafana takılan bişey olursa sor ben hergün bakıyorum

bazen evde işim oluca nete girmiyom ama takip ediyorum cevap veririm yani :KK54:

çatlatma iğnesi vurulduğun halde 10 bonus kistin olduysa eyvah eyvah :KK9: bide çatlatma iğnesi olmasan kaç olcaktı acaba :KK61: şakası bi tarafa Allah hepinizin gönlüne göre versin inş..zor süreçler bunlar hepimiz yaşadık çoğunuz hala yaşıyorsunuz..dua edip içinizi ferah tutun bu ay olmazsa bidahaki aya diye düşünün hep :21:
evet ya bende şakaya vuruyorum artık napalım:KK1:ama şunu merak ediyorum her çatlatma iğnesi

olanda kasık ağrısı olurmu mesela bende 10 yumoş oldu biraz sağ tarafımda ağrı oldu okadar ama sol

tarafta 2 tane 17 lik yumoş vardı tedavinin 6. günü hemde:KK53: belki ben uyurken çatlamıştır

olamazmı yani:63: dediğin gibi nisanı düşünelim hakkımızda hayırlısı illaki olcak ama za-ma-nın-da
selam kızlarr ben 1hafta önce çatlatma iğnemi oldum bugün göğsümde bi ıslaklık farkettim ve ucunu sıkınca beyaz süt gibi bişi gelio sizce bu neyin belirtisi hamilelik belirtsi olabilr mi ama daha çook erken bunun içi diimi.doktoru aradım prolaktin hormonuylamı alakalı acaba die degerlerin normalmiş dedi...çatlatma iğnesinin yan etkisi olabilir dedi böyle bişey yaşayan varı aranızda
gebelik için daha çok erken göğüslerden süt gelmesi benim ablam bile artık doğuracak

son haftadayız ama sıksan süt gelmiyo AYRICA eğer yanlış anlamadıysam DRN 5 ay önceki tahlillere göre konuşuyu çok yanlış ben adetliyken her ay

hormon tahlili yaptım bitanesinde lh 11 di bitanesinde 4 oldu bu ayda 5 ti yani anlayacağın hormon tahlillerini keşke bir iki ay daha tekrarlasaydın süt oluşması 1. ayda başlıyo gelmesi olayı doğumla başlıyo

ben öyle biliyorum ama genede inşallah gebelik belirtisidir:KK54:
iyi akşamlar arkadaşlar..

galiba ben hamileyiiiiiiimmm... çok heyecanlıyım, karışık duygular içindeyim... geçen hafta testlerim pozitif çıkmıştı hatırlarsanız ama ben ilacın etkisi diye dikkate almamıştım... ama bu sabah bi daha idrar testi yaptım. ( adet günüm 3 gün geçti, iğneden sonrada 20. günüm) testim çoook belirgin çıktı, ama ben yinede kan testi verdim bugün, yarın belli olacak..

süperrr bi haber bu hayırlısı olsun tatlım:KK52::KK52: bi bebik daha geliyo:emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.KM0734........................................ .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... .............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... .............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

...................................MART AYI LİSTEMİZ..............................

PAPATYA_020................................13 MART
FEYZAKT.......................................19 MART
NURSELCAGRİ.................................20 MART
GUL.UCUK......................................20 MART
SİMİRAMİS.....................................22 MART
KİDY.............................................2 3 MART
SEVDEBİLGE...................................24 MART
HULYA_41......................................25 MART
TOOBE..........................................27 MART
ESEMOS........................................28 MART
POCAPOCA.....................................29 MART
GİDA_PİNAR....................................31 MART

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................1 NİSAN
HASRETİMSİN...................................1 NİSAN
MELEK04..........................................1 NİSAN
BALKOPUKNURS.................................3 NİSAN
SARIŞINW........................................4 NİSAN
SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
SEVOSEVO.......................................6 NİSAN (Bu ay korunuyor)
HATEM...........................................10 NİSAN
SEVDE1..........................................10 NİSAN
BİHTER07........................................10 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
G.ERKL............................................ 15 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
CİMEKA...........................................2 0 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
ASKTUTKUNU....................................20 NİSAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Günaydın Meleklerim Hayırlı cumalar diliyorum hepimize.Ya canlarım benim çok ciddi bi problemim var al tarafım yani vaj. inanılmaz bi kaşıntı peydah oldu geceleri kalkıorum yıkıyorum ama nasıl pudralıyorum felan ancak o şekilde rahat ediyorum düşünün uykudan uyanıyorum. Acaba diyorum tek dozluk iğne olmuşdum ya ben göbektek bide ilaç almışdım klomen 5 günlük acaba onların bi etkisi olabilirdi adetimede az kaldı gerçi napsam bilmiyorum öprim sizi canlarım benim:KK70:

3 günlük gebelik kan testinde gözükür canım.
allah gönlüne göre versin.

Canım benim çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için... Ama çok da deneyemedik gerçi ben grip oldum çok fenayım hala gripim gerçi de bide şu kaşıntı illet oldu işde neyse bişi sorucaktım ben sana 3 günlük gebelik testi nedir? Nasıl yapılır?

Günaydın Meleklerim Hayırlı cumalar diliyorum hepimize.Ya canlarım benim çok ciddi bi problemim var al tarafım yani vaj. inanılmaz bi kaşıntı peydah oldu geceleri kalkıorum yıkıyorum ama nasıl pudralıyorum felan ancak o şekilde rahat ediyorum düşünün uykudan uyanıyorum. Acaba diyorum tek dozluk iğne olmuşdum ya ben göbektek bide ilaç almışdım klomen 5 günlük acaba onların bi etkisi olabilirdi adetimede az kaldı gerçi napsam bilmiyorum öprim sizi canlarım benim:KK70:

Sana da günaydın canım. Hayırlı cumalar. Bu kaşıntının sebebi ilaçlar değildir gülüm. Enfeksiyon oluşmuştur vajinada. Bunun için de ayrıyetten ilaç kullanman gerekiyor. Genelde vajinal ovül veriyorlar. Geçmiş olsun gerçekten zor bi kaşıntı bu. Çekmeyen bilmez.

Kızlar, benim ay sonuna bir haftam kaldı, doktorum dedi hamile olma şansın çok. Biy şeyi beklerken zaman o kadar ağır geçir ki.. Bir hafta 5 aya beraber oluyor vallahi.. Sizlerin de hoş müjdelerinizi bekliyorum, çok yazmasam hepinizi devamlı olarak okuyub hepinize dua edirem! :79:

ben de öyle dedim doktora ama senin prolaktin hormonun normalmiş 5ay önce 5ayda süt gelicek kadar artmaz dedi ama bilmiorum şaşkınım ben de neyse adet günüm 1nisan ozman belli olur ne olduğu:KK34:

canım göğsünden süt gelmesi ile ilgili soru sormuşsun dün..göğüsten süt gelme sebebi prolaktin yüksekliği..normal değeri max 19 olmak zorunda..19 üstü sınırı aşmış demek oluyor..
sana 5 ay önce prolaktinin normalmiş diyen dr a çokkkk güldüm ya :KK9: ne kadar komik dr lar var..her hormon her ay değişir değer olarak..sana şöyle örnek vereyim ben 15 senedir prolaktin hastasıyım..prolaktinim 70 lerde idi en son hamile kalmadan mesela..ilaçla 70 den 2 ye indirdik..dr un teki bana ilacı bırak değerin düşmüş artık yükselmez dedi onu dinledim..değerim 15 günde 2 den 35 e çıktı :KK50: senin hormon tahlilinin üstünden 5 koca ay geçmiş..mutlaka baktır prolaktine..prolaktin hamile kalamamanın en önemli nedenlerinden..çok yüksek bi değer çıkarsa dr lar hipofiz bezi mr ı istiyorlar..ben mr a da girdim mesela 5 milim tümörüm var..
+ hiçbi iğnenin etkisi göğüsten süt gelmesi olmaz..ben hiç duymadım en azından..ne internette okudum ne duydum yani..bana prolaktin sorunumu söylediğim her dr un ilk sorusu göğsünden süt geliyor muydu..bu zaten prolaktin sorunu belirtisi..ama herkete gelcek diye bişey yok..mesela benim prolaktin 70 kende süt gelmiyordu benden..
bide hamile kalsan dahi ilk aylarda süt gelmez..ben 3,5 aylık hamileyim..normale göre prolaktinim herkesten yüksek olduğu halde süt gelmiyo benden..süt doğuma yakın gelir..şuan hormonlar hamilelerde bile erken aylarda yapım aşamasında yani süt yapım aşaması süt gelmesi değil :KK76:
mutlaka mutlaka prolaktin için bi dr a görün..çocuk isteğin vardır..prolaktinin yüksek çıktığı sürece hamile kalman zorlaşır..yüksekse önce onu düşürmek lazım ilaç alman lazım dostinex yada parlodel,gynodel vb..

Canım benim çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için... Ama çok da deneyemedik gerçi ben grip oldum çok fenayım hala gripim gerçi de bide şu kaşıntı illet oldu işde neyse bişi sorucaktım ben sana 3 günlük gebelik testi nedir? Nasıl yapılır?

yok canım bu bildiğimiz beta-hcg yani,<kanda gebelik testi.

gebelik gerçekleştikten sonra o hormonlar salgılanır ve kanda(en az üç günlük gebelik) gözükür.ben nette öyle okudum:KK71:

Son düzenleme:
Ay kızlar ben naptım biliomusunuz iğne oldum ya bu ay dayanamadım biliyorum çok çok erken ama eczaneye gttim ve erken gebelik testi varmış fiyatıda 5 ytl ondan alcam ve adetimin 17 günü bu gün ay çok heycanlıyım umarım param boşuna gitmez:KK5: veee hayırlı haberi yazarım inşallah burayaa:21:

Ay kızlar ben naptım biliomusunuz iğne oldum ya bu ay dayanamadım biliyorum çok çok erken ama eczaneye gttim ve erken gebelik testi varmış fiyatıda 5 ytl ondan alcam ve adetimin 17 günü bu gün ay çok heycanlıyım umarım param boşuna gitmez:KK5: veee hayırlı haberi yazarım inşallah burayaa:21:

canım iğneden sonraki kaçıncı günün?eğer en az 10.gününse testin doğru sonuç verir..eğer 10 günü geçmediyse test yanıltır bu günlerde..ne kadar erken gebelik testi olursa olsun adete 4-5 gün kala doğru sonucu gösterir..senin adete kaç gün kaldı,iğneden sonra kaçıncı günün?

canım iğneden sonraki kaçıncı günün?eğer en az 10.gününse testin doğru sonuç verir..eğer 10 günü geçmediyse test yanıltır bu günlerde..ne kadar erken gebelik testi olursa olsun adete 4-5 gün kala doğru sonucu gösterir..senin adete kaç gün kaldı,iğneden sonra kaçıncı günün?

Canım benim iğneden sonraki onun cu günüm bu gün.Adetimede 8 gün var canım çıkar mı sonuç ne diosun test i yapmadım daha aldım evde ama yapmadım beklim mi biraz daha ne diyosun?

Canım benim iğneden sonraki onun cu günüm bu gün.Adetimede 8 gün var canım çıkar mı sonuç ne diosun test i yapmadım daha aldım evde ama yapmadım beklim mi biraz daha ne diyosun?

valla arkadaşım bana dr um iğnenin etkisi kanda 8-9 gün kalır dedi..senin 10.günmüş..ben seni yönlendirmiş etkilemiş olmıyım bilmem ki valla..ama şöyle bişey var..idrarda gebelik testleri kanda gebelik 100 ün üstüne çıktığında pozitifleşiyor genelde..zaten iğnenin etkisi şuan sende 100 değildir..çünkü 10 gün olmuş..tahminen 5-20 arası olabilir..benim 10.günde 10 du...yani kanda gebelik 10 ken zaten idrar pozitif çıkmaz..idarara gebelik hormonu daha geç çıkıyor çünkü..eğer hamileysen erken gebelik testi diyorsun pozitifse bi umut var bence..ama yine de temkinli ol bence..ben hamile kalamayan insan yıkıldığında o acıyı kendim yaşıyorum gibi hissediyorum içimde..
ben kanda gebelik testini sıfırı görüp eve gelip kendimi duvardan duvara çok vuruyodum çünkü..duvarları yumrukluyodum ya..o yüzden üzülmeni istemiyorum..içinden nasıl geliyosa öyle yap..eğer testi yapayım bakayım diyosan yap pozitifse de kendine zaman tanı ama..ben böyle düşünüyorum ama sen bilirsin canım ya..

Son düzenleme:
X