Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

mrb iğne klomenden bi ileride kullanan bi tedavi yöntemi önce klomen deniyor doktorlar olmassa iğneye geçiyorlar yumurtlamada sorun mu vardı acaba senin endişelenmene gerek yok iğne kullanan bi arkadas cvp yazar geçmiş olsun ve hayırlı olsun tedavin

teşekkür ederim cevabın için.bende polikistik over var.direk iğneyle başladı bakalım hayırlısı.

merhaba cnm ya kusura bakma o gün sorunlar çıktı ve ben doktora gidemedim bu ay doktora ara vermek zorunda kaldım önümüzdeki ay rahim filmi çektircem o zamana kadar gidemiyorum doktora valla sanada söz verdim lütfen kusura bakma özür dilerim

ne kusuru canım benim. düşünüp niyetlenmen yeter. film kararı vermekle iyi etmişsin insan rahatlıyor umarım hayırlı sonuçlar alırsın.:emir_bebek: canım düşündügün için tekrar teşekürler.

sorunu şimdi gördüm canım ya..bilgilisin cümlen için tşk ederim estafurullah diyim yardımcı olmaya çalışayım :21: ben iğneden 1 hafta sonra yumurtanın çatladığını hiç duymadım canım ya varsa da inan bilmiyorum..internette bile 36 saat civarında yumurta çatlar yazıyor hep..çünkü iğneyle hormon yükleniyor vücuda..o hormon tavan yapıyor kanda iğne sayesinde ve o an çatlama oluyor (olursa tabi kist oluşmazsa)..
yumurta çatladıktan sonra sarı cisim denen bi yapı oluşuyor..döllenme olmazsa 14 gün sonra o yapı adete çeviriyor kadında..o yüzden mesela atıyorum yarın adet oldun ya yarından önceki 14.günde yumurtan çatlamış demek..yani yumurta çatladıktan sonra adete çevirme süresi 14 gün..

cnm tabiki bilgilisin dicez :KK51:
evet bende senin gibi biliyorum ama kist ağrım geçti eminim yani kistin yok olduğuna anlamadım hiçbişi eger iğneye göreyse yarın 14.günüm yoksa bi hafta daha sonra:KK55:

slm kızlar
bende bu ay klomen kullandım günde 2 tane akşamları ikisini bir aldım adetin 5.günü başladım 5 gün kullandım yarın kontrol var boyutuna bakıcak doktor ona göre çatlatma iğnesi olucam bu iğneyi eczanelerde yada sağlık ocaklarında ücretsiz yaptırabiliyormuyuz? çünkü ben kendim yapamam:18:

iyi akşamlar arkadaşlar
bende önümüzdeki ay klomen kullanmaya başlıcam ama kafamı kurcalayan bi konu var
doktorum çatlatma iğnesi vermedi sadece klomen kullan dedi yumurtaların gayet iyi görünüyo dedi
acaba bi sorun olurmu yani kist falan oluşurmu bilen varmı acaba aranızda

selam kızlarr ben 1hafta önce çatlatma iğnemi oldum bugün göğsümde bi ıslaklık farkettim ve ucunu sıkınca beyaz süt gibi bişi gelio sizce bu neyin belirtisi hamilelik belirtsi olabilr mi ama daha çook erken bunun içi diimi.doktoru aradım prolaktin hormonuylamı alakalı acaba die degerlerin normalmiş dedi...çatlatma iğnesinin yan etkisi olabilir dedi böyle bişey yaşayan varı aranızda

iyi akşamlar arkadaşlar..

galiba ben hamileyiiiiiiimmm... çok heyecanlıyım, karışık duygular içindeyim... geçen hafta testlerim pozitif çıkmıştı hatırlarsanız ama ben ilacın etkisi diye dikkate almamıştım... ama bu sabah bi daha idrar testi yaptım. ( adet günüm 3 gün geçti, iğneden sonrada 20. günüm) testim çoook belirgin çıktı, ama ben yinede kan testi verdim bugün, yarın belli olacak..

galiba ben hamileyiiiiiiimmm... çok heyecanlıyım, karışık duygular içindeyim... geçen hafta testlerim pozitif çıkmıştı hatırlarsanız ama ben ilacın etkisi diye dikkate almamıştım... ama bu sabah bi daha idrar testi yaptım. ( adet günüm 3 gün geçti, iğneden sonrada 20. günüm) testim çoook belirgin çıktı, ama ben yinede kan testi verdim bugün, yarın belli olacak..[/QUOTçok sevindim canım inşallah hemilesindir zaten günün geçmiş idrar testin de pozitif çıkmış yarın inşallah mutluluktan havalara uçarsın...

iyi akşamlar arkadaşlar
bende önümüzdeki ay klomen kullanmaya başlıcam ama kafamı kurcalayan bi konu var
doktorum çatlatma iğnesi vermedi sadece klomen kullan dedi yumurtaların gayet iyi görünüyo dedi
acaba bi sorun olurmu yani kist falan oluşurmu bilen varmı acaba aranızda

ben 7 aydır çatlatma iğnesiz klomen kullanıyorum kist olmadı ama bünyeye göre değişebilir..

galiba ben hamileyiiiiiiimmm... çok heyecanlıyım, karışık duygular içindeyim... geçen hafta testlerim pozitif çıkmıştı hatırlarsanız ama ben ilacın etkisi diye dikkate almamıştım... ama bu sabah bi daha idrar testi yaptım. ( adet günüm 3 gün geçti, iğneden sonrada 20. günüm) testim çoook belirgin çıktı, ama ben yinede kan testi verdim bugün, yarın belli olacak..

ne mutlu sana gülüm...ne heyecan ne sevinç dimi...umarım kanda da hamiş degerleri görünür ki zaten öyle olacağı kuvvetli ihtimal idrar testine bakılırsa...ne güzel ya...................:KK66::KK66::KK66:

canlarımm çok teşekkür ederim.. Allahım hepimize nasip etsin inşallah.. ben kan testini görmeden çok kendimi kaptırmamaya çalışıyorum... hevesim kursağımda kalacak diye çok korkuyorum..Rabiim hepimize nsip etsin inşallaaaaaaaaaaahhhhh

hayırlı olsun cnm tebrikleeerr:KK9:.inş.kan testinde de çıkar kesin emin olursun.kaçıncı denemendi cnm klomen ve çatlatma iğnesi mi kullandın.bide belirti hissettin mi çok musordum ne:KK9:

ayyyyyy canım çok sevindim allah tamamına erdirsin saglıkla kucagına alırsın inşallah tebrikler:KK64::emir_bebek:

hayırlı olsun cnm tebrikleeerr:KK9:.inş.kan testinde de çıkar kesin emin olursun.kaçıncı denemendi cnm klomen ve çatlatma iğnesi mi kullandın.bide belirti hissettin mi çok musordum ne:KK9:

canım ben kan testini görmeden kesin emin olamıyorum ama yinede yazayım..

ben serophene kullanmıştım günde 4 tane, baya yüksek bi doz yani, iki tane yumurta vardı, çatlatma iğnesi olarakta ovitrelle yaptırdım göbekten, ayın 6 sında...

3-4 gündür göğüslerim berbattı, şişti ve aşırı hassas ( ben adet olacağım zamnada böyle olur, aedt olacağımı düşünmüştüm ben), kasıklarımda şiddetli ağrılar var, batma şeklinde... bide ilgisi var mı bilmiyorum ama çok üşüyorum, özellikle sırtıma kar yağıyo sanki.. öyle belirgin bi belirtim yok yani..

inşallah kan testimde güzel bi değer çıkar, dua edin bana arkadaşlar ne olurrr...

benim ilk ayım sayılır, önceki ayda ilaç kullanmıştım ama yumoşlar büyümemişti.. ilk defa bu ay büyümüş bi yumurta görebilmiştik, çatlatma iğnesi ilk defa kullandım yani..

siiramis cnm bugun drumda bana gunde 2 tane adtımın 3. gunu kullanmam için serophone verdı fakat eczanecı bana klomen orjınelı dıye onu verdı dr da olur dedı ne yapıp edıp serophoneyı bulup onumu kullanayım sence bırde kaçıncı gununde basladın sen

canım ben kan testini görmeden kesin emin olamıyorum ama yinede yazayım..

ben serophene kullanmıştım günde 4 tane, baya yüksek bi doz yani, iki tane yumurta vardı, çatlatma iğnesi olarakta ovitrelle yaptırdım göbekten, ayın 6 sında...

3-4 gündür göğüslerim berbattı, şişti ve aşırı hassas ( ben adet olacağım zamnada böyle olur, aedt olacağımı düşünmüştüm ben), kasıklarımda şiddetli ağrılar var, batma şeklinde... bide ilgisi var mı bilmiyorum ama çok üşüyorum, özellikle sırtıma kar yağıyo sanki.. öyle belirgin bi belirtim yok yani..

inşallah kan testimde güzel bi değer çıkar, dua edin bana arkadaşlar ne olurrr...

hımmm anladım cnm inş.iyi sonuçlar alırsın yarın:KK16:.ben de 1hafta önce çatlatma iğnemi oldum ama benimde gögsümden süt geldi bugün gebelik belirtisi olabilir mi acaba bu kadar erken.doktoru aradım iğnenin yan etkisi olabilir dedi.senin bi bilgin var mı bu konuda

X