Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm ben 1 nisan yazdirdim ama doktorum 28 gunun sonunda adet yazdi yani 12. gun igne oldum ilk gunu saymasak yarin 12.gunum belli olmazmi diyosun bu durumda adete 4 gun var bende erken gosteren gebelik testi yaa cok sabirsizim aslinda belirtimde yok biliyomusun ama niyeyse yapmak istiyorumm belki cikar diye dr. bana adet olmazsan igneden 17 gun sonra test yap dedi ama ben bekleyemem o kadar yaaa:KK50:

dr un 28 günden mi hesapladı hımmm benim dr 30 dan hesaplıyordu :44: sen bilirsin canım ya o zaman içinden nasıl geliyosa öyle yap ne diyim valla bilmem ki :KK50:

dr un 28 günden mi hesapladı hımmm benim dr 30 dan hesaplıyordu :44: sen bilirsin canım ya o zaman içinden nasıl geliyosa öyle yap ne diyim valla bilmem ki :KK50:

sgl yazdiklarin icin cnm ama kafam yerinde deil inanki her saniye aklimda bir once yapim negatifte ciksa en azinda negatif diye kafamdan atarim bekleyemiyorum cnm yaaa esimde bana kiziyo bekle diye ama yarin sabah erkenden yapicam yazarim sonucu hemen insallah hayirlisi olur.....

ah canım yazdıklarını okurken gözlerim doldu zaten bugün ağlamaktan bi hoş oldum niye bu kadar baktırıyorsam doktorda çok erken baktırmışsın dedi ama artık gebelik olmasıda çok küçük bi ihtimal dedi çok üzüldüm ben ayın 18 inde çatlatma iğnesi yaptırdım canım kaçında çatladı bilmiyorum ama sence ihtimal var mı hala benim umudum kırıldı üç aydır bu doktora gidiyorum gitmeyeceğim birdaha değiştireceğim

18 inde çatlatma iğnesi olmuşsun 2 gün sonra yumurtan çatlasa,çatladıktan sonra da yumurta ile spermin döllenmesi 1 günü buluyor..toplam iğneden sonra 3 günlük süreç yani yumurta döllenmesi..18 inde olduysan 18+3=21 inde döllenme olmuş olması lazım..bugün ayın 25 i..yani 4 gün fark var arada..4 günde şuan döllenme olduysa bile embriyo rahime tutunmadı daha..çünkü döllenen yumurta önce 2 ye sonra 4 e sonra 8 e vb bölünerek yavaş yavaş rahime doğru ilerliyor..bu da 7-9 gün arası (kadından kadına değişiyor)..daha döllenme olduysa bile kaba hesaba göre embriyo sadace bölünme aşamasında..bu aşamadada kanda beta hcg değeri normalde sadece 5 in üstüne çıkar ve yavaş yavaş artar..rahime tutunduğunda hızlı artış başlıyor..iğnenin etkisi kafayı karıştırıyor işte :KK59: iğne vurulmasan 12 döllenme olmuş demek diyebiliriz ama 12 nin içinde hepsi iğne etkisi mi embriyo etkisi var mı bilemeyiz şuan canım ya..:KK59: umarım hayırlısı olur..dr değiştirmekte fayda var..çünkü hepsinin görüşü farklı..iyi oluyo yani dr dan dr a fark çok oluyo :KK61:

kızlar umutlu ve minimini dogru söylüyor 14 günden evvel ignenin etkisi geçmiyor benim bi arkdaş adet tarihini 3 gün geçtikten sonra idrarda baktı silik bi çizgi çıkmıştı ondan sonra kanda baktırdı gebeydi .erken bakmayın 2 çizgi çıksa bile ignedenmi acaba şüpesi , tek çizgi çıksa acaba geç döllenmemi şüpesi velhasıl boşu boşuna test. insanoglu varoldugundan beri en garanti test adetin gecikmesi (kist falan yoksa) bence bekleyin arkadaşlar acabalardansa umutla belli bi günü beklemek daha iyi.:emir_bebek:

sgl yazdiklarin icin cnm ama kafam yerinde deil inanki her saniye aklimda bir once yapim negatifte ciksa en azinda negatif diye kafamdan atarim bekleyemiyorum cnm yaaa esimde bana kiziyo bekle diye ama yarin sabah erkenden yapicam yazarim sonucu hemen insallah hayirlisi olur.....

seni çok iyi anlıyorum..bende idrar testi değil de her ay kanda gebelik testi yaptırıyordum adete 4-5 gün kala..annemle kız kardeşim bana kızıyordu kan vere vere kanın kalmadı diye :KK1: bırak zaman geçsin diyodu ama ben dayanamıyordum tabii :KK34: inş iyi sonuçlar verirsin bize..bende merak etcem..
şuan merak ettiğim 3 kişi var sen,simiramis bide balkopuknurs..umarım 3 ünüzden de hayırlı haberler gelir ilerleyen zamanlarda da..seviniriz bol bol :KK16:

seni çok iyi anlıyorum..bende idrar testi değil de her ay kanda gebelik testi yaptırıyordum adete 4-5 gün kala..annemle kız kardeşim bana kızıyordu kan vere vere kanın kalmadı diye :KK1: bırak zaman geçsin diyodu ama ben dayanamıyordum tabii :KK34: inş iyi sonuçlar verirsin bize..bende merak etcem..
şuan merak ettiğim 3 kişi var sen,simiramis bide balkopuknurs..umarım 3 ünüzden de hayırlı haberler gelir ilerleyen zamanlarda da..seviniriz bol bol :KK16:

aslinda benim hic belirtim yok igne olduktan sonra yumurtamin catlayip catlamadiginida bilmiyorum cunku hic bisey hissetmedim agri filan burdaki herkes cok agri cektiklerini yazmisti igneden sonra yani bakma iste belirti filan yok ama dayanamiyorum:97:

18 inde çatlatma iğnesi olmuşsun 2 gün sonra yumurtan çatlasa,çatladıktan sonra da yumurta ile spermin döllenmesi 1 günü buluyor..toplam iğneden sonra 3 günlük süreç yani yumurta döllenmesi..18 inde olduysan 18+3=21 inde döllenme olmuş olması lazım..bugün ayın 25 i..yani 4 gün fark var arada..4 günde şuan döllenme olduysa bile embriyo rahime tutunmadı daha..çünkü döllenen yumurta önce 2 ye sonra 4 e sonra 8 e vb bölünerek yavaş yavaş rahime doğru ilerliyor..bu da 7-9 gün arası (kadından kadına değişiyor)..daha döllenme olduysa bile kaba hesaba göre embriyo sadace bölünme aşamasında..bu aşamadada kanda beta hcg değeri normalde sadece 5 in üstüne çıkar ve yavaş yavaş artar..rahime tutunduğunda hızlı artış başlıyor..iğnenin etkisi kafayı karıştırıyor işte :KK59: iğne vurulmasan 12 döllenme olmuş demek diyebiliriz ama 12 nin içinde hepsi iğne etkisi mi embriyo etkisi var mı bilemeyiz şuan canım ya..:KK59: umarım hayırlısı olur..dr değiştirmekte fayda var..çünkü hepsinin görüşü farklı..iyi oluyo yani dr dan dr a fark çok oluyo :KK61:

çok saol canım eline diline sağlık bakalım inşallah hakkımızda hayırlısı olsun bakalım bekleyip göreceğiz ama hala bi umut var inşaallah yarabbim

kızlar bende klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalmıştım uzun süredir giremiyodum buraya listede adımı görünce eski günler geldi aklıma 76.sıradaki _ezgi_benim ve kızım nisanın 13 ünde 1 yaşına girecek adı melis listeye bunuda eklerseniz çok sevinirim bizden sonra ne kadar ilerlemiş liste birsürü hamile arkadaşlar gelmiş umarım şuan burda olanlarda en kısa zamanda kavuşurlar bebişlerine öpüyorum hepinizi:KK48::KK48:

kızlar ben klomen kullandığım 5 ay 31 günü hiç şaşmadı geçen ay 35 günde geldi adetim bu ay 31 günde gelir dedim çünkü günde 2 klomen kullandım bugun 33 günüm daha gelmedi 30 günümde test yaptım negatif birde başka bir doktora gittim bana ilk aydan itibaren günde 2 tane kullanman gerekli tek olmaz dedi kendi doktorum da tek klomenle ovulasyon oluşuyorsa iki kullanmamak gerekli dedi her doktor başka birşey diyor bende sürekli erkenden idrar testi yapıyorum üzülüyorum buradaki devlet hastanesi doktorları fazla agresif olduğu için kanda gebelik testini idrarda pozitif çıkmadıkça yapmak istemiyor hiç belirtim yok ama bekliyorum işte..

kizlar ben 12. gunumde ignemi olmustumya atesimide olcuyodum ben ates olcum topigine yazdim ateslerimi bana 16 gunde yumurtlama tamamlanmis dedi bi arkadas ya acaba igneden 3,4 gun sonrada catlama ihtimali varmi
12.36,0 catlama ignesi oldum
13.36,0
13.36,0
14.36,0
15.36,0
16.36,3
boyle yukselerek devam ediyo atesim hepsini yazmadim anlayan arkadaslar bi yorum yapsin lutfen

kizlar ben 12. gunumde ignemi olmustumya atesimide olcuyodum ben ates olcum topigine yazdim ateslerimi bana 16 gunde yumurtlama tamamlanmis dedi bi arkadas ya acaba igneden 3,4 gun sonrada catlama ihtimali varmi
13.36,0
13.36,0
14.36,0
15.36,0
16.36,3
boyle yukselerek devam ediyo atesim hepsini yazmadim anlayan arkadaslar bi yorum yapsin lutfen

iyi geceler canım. iğneden 36 saat sonra ya da 36 saat içinde ilişki istediğine göre doktorlar herhalde hemen çatlamıyo:44: benim de tam tersi uzun süre 36.8 lerde gezdi şimdi 36.3 e düştü.. dün bugün adet olmam lazımdı ama tık yok ağrı da yok.

iyi geceler canım. iğneden 36 saat sonra ya da 36 saat içinde ilişki istediğine göre doktorlar herhalde hemen çatlamıyo:44: benim de tam tersi uzun süre 36.8 lerde gezdi şimdi 36.3 e düştü.. dün bugün adet olmam lazımdı ama tık yok ağrı da yok.

sanada iyi geceler cnm zaten ben hic agri hissetmemistim igneden sonra kendimce diyodum ya catlamadi yada benimki agrisiz catliyo yarin sabah test yapicaktim vazgectim biraz daha bekliyim eger gec catladiysa belli olmaz....baya yukselisten baya bi dusus olmus cnm senin isinda gerci bende pek anlamiyorum daha bu ay olcmeye baslamistim isimi ama okudugum kadariyla dusus oldugunda adet olacaksin anlamina geliyo insallah seninki oyle deildir hic belirtin varmi hamilelige dairr

kızlar doktorum bana ''ilacın bittikten sonra ilişki olsun''dedi
ilaç kullanırken olursa ne gibi bir sakıncası olur?
klomene başlayalı 3 gün oldu.

Son düzenleme:
sanada iyi geceler cnm zaten ben hic agri hissetmemistim igneden sonra kendimce diyodum ya catlamadi yada benimki agrisiz catliyo yarin sabah test yapicaktim vazgectim biraz daha bekliyim eger gec catladiysa belli olmaz....baya yukselisten baya bi dusus olmus cnm senin isinda gerci bende pek anlamiyorum daha bu ay olcmeye baslamistim isimi ama okudugum kadariyla dusus oldugunda adet olacaksin anlamina geliyo insallah seninki oyle deildir hic belirtin varmi hamilelige dairr

benim gögüslerimde acayip hassasiyet vardı onlar geçti şimdi hiçbişe yok. adet ağrılarım vardı onlar da kesildi. bi de salı -çarşamba günlerinde akıntımda silince gelen pembe lekeler oldu ama dünden beri o da kesildi. ben de sabırsız tabi dün acilde kan testi yaptırdım ama 2 çıktı:KK43: bugün doktoruma gidecektim öğleden sonra gittim hastaneye sıra bitmiş gidemedim ya:KK43::KK43: pazartesiye kadar progestana devam edip gitcem artık sabahtan bakalım. umutlu değilim ama ya. klomen adeti geciktiriyo diye yazmış sitede bazı arkadaşlar.

kızlar doktorum bana ''ilacın bittikten sonra ilişki olsun''dedi
ilaç kullanırken olursa ne gibi bir sakıncası olur?
klomene başlayalı 3 gün oldu.

cnm bilemiyorum tam olarak ama banada dr. 12. gunden 1 gun once yasak koymustu 12.gun vajinal ultrasondan bakicakti ondanmi bilemiyorum...acaba yumurtaliklar daha buyusun diyemi diycem ama ilgincc bilemiyorum cnm yaa

13.36,0
13.36,0
14.36,0
15.36,0
16.36,3

ya ateşini nerden ölçüyosun merak ettim ağızdan mı koltuk altından mı?

benim gögüslerimde acayip hassasiyet vardı onlar geçti şimdi hiçbişe yok. adet ağrılarım vardı onlar da kesildi. bi de salı -çarşamba günlerinde akıntımda silince gelen pembe lekeler oldu ama dünden beri o da kesildi. ben de sabırsız tabi dün acilde kan testi yaptırdım ama 2 çıktı:KK43: bugün doktoruma gidecektim öğleden sonra gittim hastaneye sıra bitmiş gidemedim ya:KK43::KK43: pazartesiye kadar progestana devam edip gitcem artık sabahtan bakalım. umutlu değilim ama ya. klomen adeti geciktiriyo diye yazmış sitede bazı arkadaşlar.

yerlesme kanamasidir diycem ama o pembe akinti yinede yanlis bi sekilde umitlendirmek istemem kan testide yaptirmissin negatif cikmis sanirim adetin biraz gec gelicek ondan dolayi olabilir cnm:KK43:(((

yerlesme kanamasidir diycem ama o pembe akinti yinede yanlis bi sekilde umitlendirmek istemem kan testide yaptirmissin negatif cikmis sanirim adetin biraz gec gelicek ondan dolayi olabilir cnm:KK43:(((

ben de ümitlenmek istemiyorum. ama elimde değil merak öldürecek beni:nazar: ya bi hafta önce doktora gittiğimde <1 yazıyodu acilde de <2 yazıyodu:KK1: bak ikiye katlanmış:KK1::KK1::KK1::KK1:

X