Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

günaydın kızlar dün bhcg baktırdım 21 çıktı çatlatma iğnesinden sonra 6. gün doktoru aradım iğnenin etkiside olabilir ümitlenme ama hamilede olabilirsin dedi cuma tekrar baktır ona göre konuşalım dedi sizce nedir

günaydın balkopuknurs. ben iğneen sonra 11. gün baktırmıştım 8 cıkmıştı. doktoruma sorduğumda ovitrellenin etkisi bir haftadan sonra gecer demişti. ama 21 e kadar yükselteceğini sanmıyorum doktor bana en fazla 10 a kadar yükseltir dedi. bence bugün hemen bidaha baktır varsa zaten en az 30 falan olmuştur yani yükselme kesin vardır. hadi inşallah sende kavusursun kuzucuğunaa...:KK49:

günaydın kızlar dün bhcg baktırdım 21 çıktı çatlatma iğnesinden sonra 6. gün doktoru aradım iğnenin etkiside olabilir ümitlenme ama hamilede olabilirsin dedi cuma tekrar baktır ona göre konuşalım dedi sizce nedir

canım hoşgeldin:KK54: bende çatlatma iğnesi yaptırdım pazartesi 14. gün oluyo drm o zaman yap kesin

sonuç alalım dedi. bencede 6 gün bekle ondan sonra yap hayırlısı olur inşallah bu arada progesteron

yaptırdınmı hiç

günaydın balkopuknurs. ben iğneen sonra 11. gün baktırmıştım 8 cıkmıştı. doktoruma sorduğumda ovitrellenin etkisi bir haftadan sonra gecer demişti. ama 21 e kadar yükselteceğini sanmıyorum doktor bana en fazla 10 a kadar yükseltir dedi. bence bugün hemen bidaha baktır varsa zaten en az 30 falan olmuştur yani yükselme kesin vardır. hadi inşallah sende kavusursun kuzucuğunaa...:KK49:

canım ya ne güzel yazmışsın umutla doldum inşaallah dediğin gibidir benim doktorda iğne bu kadar yükseltebilir dedi bilmiyorum ki ama hamilede olabilirsin dedi yani

canım hoşgeldin:KK54: bende çatlatma iğnesi yaptırdım pazartesi 14. gün oluyo drm o zaman yap kesin

sonuç alalım dedi. bencede 6 gün bekle ondan sonra yap hayırlısı olur inşallah bu arada progesteron

yaptırdınmı hiç
hadi bakalım kızlar...ikinizden de müjdeli haberleri bekliyoruz...bizede umut olun yeniden..yine yeni yeniden....:KK62:

yaptırdınmı hiç

çok sabırsız davranıyorum dayanamıyorum işte inşaallah güzel sonuçlar alırız seninki varsa çıkar canım ya 14 gün olmuş bi baktır istersen progesteron bu ay baktırmadım geçen ay reglime yakın zamanda baktırmıştım 35 çıkmıştı

hadi bakalım kızlar...ikinizden de müjdeli haberleri bekliyoruz...bizede umut olun yeniden..yine yeni yeniden....:KK62:

bende bu ayda ümit yok :KK59: Progesteron 0,742 çıktı bi dr çatlamamış dedi :KK59: Kendi doktorm bu

değer değişkendir çatlamıştır diyo hangisine inanacağımı saşırdım:KK57:

bende bu ayda ümit yok :KK59: Progesteron 0,742 çıktı bi dr çatlamamış dedi :KK59: Kendi doktorm bu

değer değişkendir çatlamıştır diyo hangisine inanacağımı saşırdım:KK57:

ümidini yitirme hemen canım ya...anlıyorum kafan cok karışık..zaten bizim süreçlerimiz hep stressle geçiyor...kendimizi dinlemekten neler oluyor acaba catladı mı çatlamadımı regl geldi mi gelmedi mi hamiş kaldım mı kalmadım mı...dı dı da ..dı dı.....nasıl aşıcağız bunları da nasıl rahatlayacağız bilmiyorum...bu tedirginliklerle olacaksa da olamıyor belkide...:KK34:

günaydn arkadaşlar bugun form çok hareketli hareketten bereket gelir hadi kızlar üst listeye koşun inşallah . ben de tez zananda tedaviye başlayabilsemde böyle tatlı stresler yapabilsem. sevde başka dr yokmu oldugun yerde tıp merkezi falan alttan baktır bence ust ultrasonda nekadar anlaşılacakki minimininin ilk yazdıgı sayfalara bi dönüp baksana oda zannedersen çatlatma ignesi vermemiş kendi yaptırmış galiba bak bi tabi yanlış hatırlayada bilirim canım ama bu stresi üstünden atmak için alttan baktır derim .diger gün sayan arkadaşlar inşallah bebişleriniz sizinledir güzeller.:emir_bebek:

kızlar hani geçen gün yazmıştım ya progesteron 0,742 yumoş çatlamamış diye:KK59: drm şehir dışında

diye görüşememiştik dün beni aradı bende anlattım hocam sonuç bu çatlama olmamışmı dedim drum bu

biseferde anlaşılacak bişey değil bu değerler değişken olabiliyo dedi. bu pazartesi gebelik testi yap

sonucu bana bildir dedi. oof ya dün umutlarım tamamen bitmişti drda öyle deyince birazcık moralim

yerine geldi:86:bakalım pzartesiyi iple çekiyorum:KK64:
Valla hangi doktora güvenecez, kime inanacaz ben iyiycee karıştırdıım. İnşallah kendi doktorun haklıdır daaa pazartesi sen de bizi sevindirirsin canım.
Ahh be canıım niye erken erken yaptırdın ki testini. Biraz daha relaks lütfeeen. Benim bildiğim ve burdaki arkadaşlardan duyduğum kadarıyla doğru sonuç alabilmek için çatlatma iğnesinin üstünden 12-14 gün geçmesi gerekiyor. Zaten öncesinde yapılan testler de yaptıranı tedirgin ediyor. Acaba bebek miii iğnenin etkisi mi diyee. Bu tedirginliği test yapmadan da yaşabilirsiniz yani. Erken erken kan testi yaptırıp kendinizi yıpratmanızı da istemiyorum açıkçası. Hadi biraaaz sabır gülüm. Boşveer varsa var bebek, yoksa yook. Bak baahar geldi. Gez eğleeen başka şeylerle oyalanmaya çalış. İnşallah da sonunda güzel haberi alırsıın.
ümidini yitirme hemen canım ya...anlıyorum kafan cok karışık..zaten bizim süreçlerimiz hep stressle geçiyor...kendimizi dinlemekten neler oluyor acaba catladı mı çatlamadımı regl geldi mi gelmedi mi hamiş kaldım mı kalmadım mı...dı dı da ..dı dı.....nasıl aşıcağız bunları da nasıl rahatlayacağız bilmiyorum...bu tedirginliklerle olacaksa da olamıyor belkide...:KK34:
Sana kesinlikle katılıyorum Sevdeciğim. Ama kaafaya takmayınca da gelmiyor bu bebişleeer. Napçeez netçeez ben de şaşırdım vallahi. :86:

günaydn arkadaşlar bugun form çok hareketli hareketten bereket gelir hadi kızlar üst listeye koşun inşallah . ben de tez zananda tedaviye başlayabilsemde böyle tatlı stresler yapabilsem. sevde başka dr yokmu oldugun yerde tıp merkezi falan alttan baktır bence ust ultrasonda nekadar anlaşılacakki minimininin ilk yazdıgı sayfalara bi dönüp baksana oda zannedersen çatlatma ignesi vermemiş kendi yaptırmış galiba bak bi tabi yanlış hatırlayada bilirim canım ama bu stresi üstünden atmak için alttan baktır derim .diger gün sayan arkadaşlar inşallah bebişleriniz sizinledir güzeller.:emir_bebek:

canım..ben Ankaradan Bayburt a tayin oldum..Ankarada doktor begenmez iken burda tek doktora mecbur kaldık...haklısın alttan baktırmak lazım...önümüzdeki hafta baktırayım diyorum bende..

gunaydın müjdeler olsunkı çok koyu bı şekılde reglım geldı tam sökmedı ama sökulur ınsallah çok çok sevındım vallahı.kıst olsa gelmezdı degılmı yada kıst oluşmamıştır heralde.yenı tarıhım 20 nisan ben vereyım ama esımın gıtcegı gun benım reglımın 14. gunu oluyor allahtan umıt kesılmez......

canım öncelikle hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin inş diyim ama benim tavsiyem kendini kaptırma..bu olayı ben yaşadım..daha önce de anlatmıştım..iğneden 5 gün sonra kanda beta hcg m50 çıktı..2 ayrı dr hamilesin dedi..hatta biri reçete yazdı teşhis kısmı hamile ve bebek tutunsun diye progesteron veriyorum dedi..ve olanı söyliyim sana 2 gün sonra kan değerim 20 ye düştü..ondan 2 gün sonra 7 ye..ve ben çok güvendiğim bi tüp bebek dr una durumu anlattım..bana hamile teşhisi koydular hamile değilmişim dedim adam güldü kim hamile dedi sana diye..çatlatma iğnesinin etkisi kanda 8-9 gün kalır dedi..eğer 1 gün önce yaptırsaydın kanda beta hcg yi belki değerin 80 bile çıkardı dedi..ben naptım sence?gittim bana yanlış teşhis koyan dr la çatırrrrr çatırrrrr kavga ettim..nasıl emin olmadan teşhis koyuyorsunuz?bebeği olmayan bi insana hemde nasıl tebrikler hamilesin dersiniz emin olmadan diye adamın suratını kızartana kadar bağıra bağıra kavga ettim..hatta mahkemeye vercektim..sizi istesem mahkemeyede veririm dedim..
en son değerim 4 e düştü hatta benim..dr a peki neden 4 benim gebe kalmadığımda her ay kanda beta hcg m 0,5 çıkardı dedim..dr bi ilacı vücut tamamen hemen atamaz dedi..1 ay geçmesi lazım en az dedi..
hamilesindir inş ama gene de üzülmemek adına kaptırma kendini derim ben..çünkü ben yaşadım çok kötü bi duygu..Allahın cahil dr ları yüzünden yaşadım hemde dr olmuşlar bilgi yok deneyim yokkk ama kavga ettim hırsımı aldım iyi oldu anlasın yaptığını :KK76:

kızlar benım çok çok sancım var belım kopuyor resmen yerde kıvranıyorum normalmı dayancak gucum yok nerdeyse cok kötu sancı ılaç alsam bışı olurmu kı

canım doğru hatırlıyorsun..dr a sordum çatlatma iğnesi yaptırayım mı elimde var diye (ben eczaneden tedavim başlarken 12 çatlatma iğnesi almıştım da :KK9: ) dr gerek yok vurdurma bugün çatlarlar dedi..ben de gittim acilde eski reçetemi gösterip 2 pregnly vurdurdum..iyi ki de vurdurmuşum vurdurduğum halde 1 i çatlamadı :KK61:
10 yumurtası olup dr un çatlatma iğnesi vermeyen arkadaş derhal dr unu değiştir bence..10 yumurta ne demek yaaaa..tüp bebek tedavisinde bu kadar yumurta toplanmıyor çoğu kişiden..tedavinde eksiklik çok bence..dr un sana hangi yüzle 10 yumurtanın hiçbiri çatlamamış dedi?10 çatlamayan kist olan yumurta ne kadar sürede büzüşüp kist olmaktan çıkar sen biliyo musun?
ben 3,5 aylık hamileyim bende hala hamile kaldığım ayda ki çatlamayan tek yumurta kist olarak duruyor..senin 10 yumurtaymışşşşşş dehşet bişey yaaa senin yerinde olsam var ya dr la çatırrrrrrrrr çatırrrrrrrrr kavga etmiştim beni nasıl riske atarsınız diye :44:

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.KM0734........................................ .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... .............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... .............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

...................................MART AYI LİSTEMİZ..............................

PAPATYA_020................................13 MART
FEYZAKT.......................................19 MART
NURSELCAGRİ.................................20 MART
GUL.UCUK......................................20 MART
SİMİRAMİS.....................................22 MART
KİDY.............................................2 3 MART
SEVDEBİLGE...................................24 MART
HULYA_41......................................25 MART
TOOBE..........................................27 MART
ESEMOS........................................28 MART
POCAPOCA.....................................29 MART
GİDA_PİNAR....................................31 MART

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................1 NİSAN
HASRETİMSİN...................................1 NİSAN
MELEK04..........................................1 NİSAN
BALKOPUKNURS.................................3 NİSAN
SARIŞINW........................................4 NİSAN
SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
SEVOSEVO.......................................6 NİSAN (Bu ay korunuyor)
HATEM...........................................10 NİSAN
SEVDE1..........................................10 NİSAN
BİHTER07........................................10 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
G.ERKL............................................15 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
CİMEKA...........................................20 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
ASKTUTKUNU....................................20 NİSAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

agrım azda olsa gectı reglım sokuldu çok şükür şimdi randevu aldım yenı drumla tanışıcam.gercı esım gıdıcek ama belkı gıtmez dıyorum ınsallah ya

kızlar dr dan geldım serophone yazdı fakat eczanecı orjınelı klomen dıye onu verdı reglımın 3. gunu baslıcam bu sefer ve sabah aksam 2 tane kullancam.daha önce reglımın 5. gunu gunde 3 tane kullanmıştım.şimdi 2 tane fayda olurmu acaba.bu salı degıl bıdahakı salı gelıceksın kontrole dedı ıgneyıde duruma göre verıcem dedı.yenı drumda gayet ıyı konuşkan bastan berı herseyı soran baya ılgılı bırıydı

kızlar dr dan geldım serophone yazdı fakat eczanecı orjınelı klomen dıye onu verdı reglımın 3. gunu baslıcam bu sefer ve sabah aksam 2 tane kullancam.daha önce reglımın 5. gunu gunde 3 tane kullanmıştım.şimdi 2 tane fayda olurmu acaba.bu salı degıl bıdahakı salı gelıceksın kontrole dedı ıgneyıde duruma göre verıcem dedı.yenı drumda gayet ıyı konuşkan bastan berı herseyı soran baya ılgılı bırıydı

hayırlısı olsun canım inşallah bu ay tuturursunuz :emir_bebek:

canım doğru hatırlıyorsun..dr a sordum çatlatma iğnesi yaptırayım mı elimde var diye (ben eczaneden tedavim başlarken 12 çatlatma iğnesi almıştım da :KK9: ) dr gerek yok vurdurma bugün çatlarlar dedi..ben de gittim acilde eski reçetemi gösterip 2 pregnly vurdurdum..iyi ki de vurdurmuşum vurdurduğum halde 1 i çatlamadı :KK61:
10 yumurtası olup dr un çatlatma iğnesi vermeyen arkadaş derhal dr unu değiştir bence..10 yumurta ne demek yaaaa..tüp bebek tedavisinde bu kadar yumurta toplanmıyor çoğu kişiden..tedavinde eksiklik çok bence..dr un sana hangi yüzle 10 yumurtanın hiçbiri çatlamamış dedi?10 çatlamayan kist olan yumurta ne kadar sürede büzüşüp kist olmaktan çıkar sen biliyo musun?
ben 3,5 aylık hamileyim bende hala hamile kaldığım ayda ki çatlamayan tek yumurta kist olarak duruyor..senin 10 yumurtaymışşşşşş dehşet bişey yaaa senin yerinde olsam var ya dr la çatırrrrrrrrr çatırrrrrrrrr kavga etmiştim beni nasıl riske atarsınız diye :44:

canım sen yanlış anlamışsın çatlatma iğnesi yaptırdım:KK19: overlitte göbekten

bu gün 10. gün adetin 21. günü yani geçen salı progesterona baktırdım değer 0,742 çıktı:KK59: benim

doktorm şehir dışında olduğu için burdaki devlet hastnesindeki dra gösterdim dr çatlama olmamış dedi:KK59:

zaten hissetmiştim çatlamadığını hiç kasık ağrısı ,akıntı felan yoktu neyseciğme tabi hemen drumu aradım hiçbiri

çatlamamış hepsi kis olmuştur dedim:KK57: doktorum iğne olalı 8 gün geçmiş yumurta çatlamıştır dedi bu
hormon değerleri değişebiliyomuş bu pazartesi bhcg test yap dedi beni ara sonucu bildir dedi ama

açıklaması beni tatmin etmedi bu ayda boşa gitti üstüne üstelik 10 tane bonuss kis kazandım:KK1::KK1::KK1::KK1:

X