Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

arkadaşım uğurlu listemizi görmedin sanrıım...ne kadar cok hamiş kalan var..onlar bizim umudumuz..sen şimdiden böyle negatif bakarsan olmaz ama..moral cok önemli biliyorsun..inşallah Rabbim bu ilacları vesile kılarak verecek bize de bebişlerimizi....

canımcım..3-4 gün öncesinde kahve leke gelipte sonrasında zamanı geldiğinde regl olduğum ay cok oldu benim...üzülmeni istemem ama regl geliyor olabilir..kendini fazla kaptırma olmaz mı???ama umarım bebişin vardır da sevindirirsin bizi ...

iğnenin vurulduğu gün 1. gün diye sayıyorsun canım..

canım saol..bakalım nasıl geçireceğim 12 günü...beklenmeyen günüm 15 mart amma bu durumda 8 mart da belli olur o zaman...bir hafta erken yani..son hafta geçmek bilmiyor zaten böylesi iyi oldu..Allahım inşallah hepimize bebişler versin..bi daha vajinal ult.girmek istemiyorum yaaaaa...........................................

yaa ne bilim iste sanki birazcik umutsuz gibiyimm elimde degil gercekten ben adet olayim benide eklermisiniz listenize lutfenn.....insallah banada ugurlu gelir....

sevde1 ugurlu listedeki 152 kiside hamilemii

hayır 152 kişiden bir çoğu artık anne:)

152 kısıden bırıde benım 4 agustos 2010 tarıhınde bır kız annesı oldum ısmı DORA REVNA kızım su an 6 AY 22 gunluk hergecen gun hızla buyuyorrr darısı tum ısteyen arkadasların basına olsunnn

eskılerden bırkac arkadasımın hamıle oldugunu gordum cok sevındım hepsını kutlarım

canlarım sızler nasılsınız umutlum serselom esemosum zazezım kuzum hepınız ıyısınız

21 gün geçince olmaz ya o ne öyle. iğneden sonra 13 gün demiştir o.. bugün kaçıncı gün iğnenin??

6. gün bugün cnm. bende öyle düşündüm ama bi sorayım dedim benden sonraki hasta saygısızca içeri girince laf kargaşasında anlamadım. ama ben yinede 7 gün sonra bi test yaptırayım kandan. senin durum ne . var mı belirtiler?

Son düzenleme:
merhabala kızlar benim klomen dün bitti.bugün 10 gün pazartesiye gel dedi doktor 11 gün pazar oluyo ama kapalı diye pazartesi dedi geç kalmış oluyormuyum?dün akşam sol kasığımda ağrı vardı çatlıyor olabilirmi?cevap verirseniz çok sevinirim.

cnm klomen bittikten 3 gün sonra yumoşlar yeterli olgunluğa ulaşıo.benim 3 günü 12.5 ve 13 mm ikitane idi. 2 gün sonra yani 5. gün yine bakıldı yeterli olgunluğa gelmişlerdi. bence geç değil pazartesi tam zamanı.

Allah bağışlasın.. güzel ömürlü olsun.. ismi de çok güzelmş... benim kuzenimin kızı da dora...Allah nerde bekleyen varsa kucaklarını sağlıklı bebişlerle doldursun..benim de:) amin...

çok teşekkürler bitanem ben geçen ay 26 günde adet oldumda o yüzden telaş yaptım birde geçen yaz klomen kullandım ama doktor kontrol dememişti bu yüzden gitmemiştim 4 gün geç olmuştum.klomen geç olmaya sebepmidir?bu aydamı geç gelir acaba?

hayırlısı olsun... ben geçen ay o hayal kırıklığını yaşadığım için belirtilere takmıyorum...geçen ay herbir belirti bende mevcuttu. 8 gün geçti adetim bir de .. iyice umutlanmıştım.. bu ay bakmıyorum.. olsa da başka şeylere yorumluyorum.. yoruldum,üşüttüm,çok yedim gibi şeyler söylüyorum..tam adet günü yap yada iğnenin 12. günü..

evet klomen adeti geciktirir maalesef bizde gebelik var zannederiz :)). benim ilk ay 2 gün erken oldu bu ay da 4 gün gecikti. ama klomen gerçekten genelde adeti düzenliyor. benim uzun sürerdi. şuan gerçekten düzenledi. iyi geldi bu hap.

bakalım bu ay ne yapacak hayırlısı canım ama öğrendiğim iyi oldu bebiş vardır diye telaş yapmayayım o zaman.gerçi doktor ne derse bu ay onu yapacağız.hayırlısı canım inşaallah bebişlerimiz bu ay gelir.

bu ay tekrar dön başa başladık. ikl kullandığımda günde 2 tane verdi çabuk gelişti yumurtalar ve rhim duvarım gelişmedi. sonra günde 1 tane 5 gün içtim. bu sefer geçen aya göre daha iyi ama yine erken olmuş dr bu son gittiğimde söyledi. bu ay da yine günde 1 tane ama 4gün içicem. bakalım bu ay nasıl olacak. aslında belki hiç ihtiyaç bile yok ama işte bi umut içiyoruz. kısmet rabbim inş. herkese mart ayında kediler gibi bol bol versin :)))

Son düzenleme:

öyle canım yaaaaaaaa sorun yok deniyor ama bir aksilik oluyor işte.hakkımızda hayırlısı gülüm her zaman.hadi bakalım bu ay inşaallah bebişlerimize kavuşacağız allahın izniyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…