Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bu ay rahim filmi çekincem adetin 7. günü gitcem o yüzden klomene başlamıcam bu ay böle yan yapım diorum

canım ben rahim filmi çekildiğim ay yani geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım çünkü rahim filmi çekildiği ay bi çok kişi hamile kalıyomuş hoş ben kalmadım ama kalan çok duydum doktorumda onayladı bunu sende bi doktorunla konuş istersen

Anladım Canim sagol ins hamileyimdir Noglur dua et

cnm ben 14ünde hasta oldum 5. gün yarın yani şimdi alıp kullansam mı bilemedim aslında bende çok duydum demoşta öle hamile kalmıştı dur yaa bende yarın alım başlayım çünkü cumartesi günü gitcem film çekinmeye doktorada sölerim başladım die diğer haftada gider iğnemi vurunurum rabbim büyük demi şansa bırakmayım işimi bakarsın hamiş kalırım bu ayy inşallaahh

bazen düşünüorum da kızlar keşke 13 yasımda evlenseydim her yıl bi bebek doğursaydım şimdiye 12 bebeğim olurdu ohhh ne güzel:)))))))))))))

ooo kimleri görüyorum nerelerdesin cnm yaaa hep kayboldunuz sedada bi görünüp bi kayboluo sen napıosun bakım

selam kızlar nasılsınız giremedim birkaç gündür bayağı ilerlemiş sayfalar.

sevdecim canım nasılsın mesaj yazdın mı bana bilemiyorum ama okuyamadım son 10 sayfayı adetin geldimi mi canım gittin mi doktora?

sevo cum sen nasılsın kaçıncı gün bugün sanırım yarın kan testine gideceksin umarım hala adet olmamışsındır ve bebeğin seninledir.yarın girip bakıcam senin için bizi merakta bırakma mutlaka yaptır kan testini canım. Allah yanında olsun dualarım senin için.

demos cum kuzucum sakin ol stres yapma altını alıyosan karnını doyuruyosan gazını alıyosan sorun yok demektir kimi çocuk huysuz olur sır finadından yapar onu sakinleştiricek şeyler bulmaya çalış. ağladığında ayakta salla yada kucakta şarkı söyle ninni söyle yada dikkatini çekebilecek bir müzik aç telefonundan benim kuzenimin de daha 10 günlük tü çarşafla sallıyolardı şimdi mustafa ceceli nin bir slov parçasıyla uykuya geçiyo çok komik onu açmadan uyumuyo gitar sesi sakinleştiriyo heralde çocuğu. gazından yapıyodur seninkide kimi çocuk çok gazlı olur yedirince hemen yatırma güzelce gazını al dik tut sonra uyut ne diyim kuzum büyüdükçe gezer bizler streli anne adayları oluyoruz bence bu çocuğa da yansıyor.

bu arada ben de dün gittim zeynep kamil e dosyamı teslim ettim tekrardan bugün heyete girecek haftaya perşembe de 2. aşılama raporum çıkacak gidip ilaçlarımı yazdıracağım ve sonra adetimi bekliyeceğim. ultrasonla bakmadılar bana kist var mı yok mu bilmiyorum umrumda da değil zaten sadece soğan suyuna başladım 10 gün içicem. ilaçlarımı aldıktan sonra aşılama ertelenirse ertelenir zaten aşılamaya kadar 1 adet daha görücem varsa bile onda atılır.

rahim filmi konusunda hala karar veremedim nasılsa bu 2. aşılamayı da yaptırmak zorundayım.devlet tüpe geçmek için 2 aşılamanın kesin yapılması şartını koşuyor. şu ikincisini de atlatayım.tüpe geçmeden önce belki çektiririm.

hazan arkadaşımız yazmış bana onun da kürtajdan sonra rahimde yapışıklık olmuş rahim filminde açılmış ve hep rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalmış. bu da aklıma takılıyor.
zaten çektirirsem zeynep kamil de çektirmicem. kendi özel hastanemde çektiricem. 240 tl ye çekiyolarmış. eğer zeynep kamil de çektirirsem beni tüpe almayabilirler sonrasında. gerçi 2 aşılama da yapıldıysa alırlar belki ama laparoskopi sonrası bir 3. aşılama daha denemek isteyebilirler.

ben de ameliyattan korkuyorum. sorunsuz bir şekilde tüpe geçebilsem keşke. Allahıma dua ediyorum 2. aşılamam tutmasa bile sonrasında çektirdiğim rahim filmim temiz çıksın. tüp bebek için bir sorunumuz olmasın. o da tutunamazsa yıkım olur benim için...

hepinizi öpüyorum. Allah a emanet olun.

canım sen gene doktoruna sormadan bişey yapma ama dediğim gibi benim doktorum klomene başlatmıştı yanii bende 5. günü başlamıştım yani rahim filmini çekildiğim zaman klomen kullanıyodum ben ama sen tedavi gördüğün doktora sormadan bişey yapma cnm

duruselcım mrb sen hala rahım fılmı cekılmedınmı bacım ben sneı hep bu topıkte goruyodumm..

yok bacım yaa hala cekinmedim ama bu sefer kesin gidiom 2 ay falan dinlendim zaten hiç tedavi görmedim nisanda tekrar başladım olmayınca artık çekineyim dedim ama korkuom anestezili çekinirim dedim kendi doktoruma ama radyoloji uzmanı napar ne eder bilmiom ben hep bu topikteyim cnm evet en son sanada sormuştum rahim filmini ama cumartesi başlıoz dktra sordum şimdi klomeni al başla yarın dedi bakalım hayırlısı sen neler yaptın aşılama olmuştun sanırım yanlış hatırlamıosam

Benimde rahim filmi çekilmem lazıım ama korkuyorumm :18: Arkadaşlar, çatlatma iğnesi yanı sıra diaformin ve Dostinex kullanıyorum. Dostinexsi 4gun arayla içiyorum. Doktora sormadım kullanmaya devam edeyim mi diye ya hamile kalırsam bebeğe zararı olmaz mı? Kullanmalımıyımm?

Son düzenleme:

cnmm dostineksi bıraktırmıo doktorlar taki hamile kaldıgını öğrenene kadar içecen bende kullanıorum bi ara parlodel kullandım 3 ay kadr şimdide haftada yarım içiyorum dostineks çünkü bu prolaktin ilacı bırakınca 1 aydan geri çıkıo bela bu bela bende çok sordum dktrada gebelik testi yapıp pozitifi görene kadar içecen demişti gerçi bu doktorum parlodelden sonra içme bişe dedi ama elimde bi kutu vardı onu değerlendiriorum ben:)))

kızlar rahim filminden korkmayın bende birçok şey okumuştum çok korkmuştum ama allaha şükür korktuğum gibi olmadı.anastezi almadım satende pek gerekli değil.toplam 5 dakika sürdü jinekolik muayene nasılsa 4 dakkası öle geçti. sadece 30 sn lik bir sancı oldu ben sandımki hep öle sancım olcak ondan sonra pat geçti.kaldım o gün kanamam oldu biraz ertesi gün bir iki damla o kadar.korkmayın sakın.sonuç için dua edin sadece

valla cnm korkudan erteleyip durdum ama çekincem bende acı eşiğim çok düşük dayanamam kan bile aldırırken cnm acıo anestiziyle merak ettiğim kaç dkkada ayılıoz yaaa kaç gündür soruom kimse bişe demio

Çok teşekkür ederim.. Kullanmaya devam o halde dün içmicektim iyi ki içmişim :)

canım yarım saat diyorlar.ben olmadım çünkü bende adet sancısı gibi oldu saten.ama sen çok korkuyorsan narkoz al o şekilde tahminimce 40 dk falan sürer ayılman.
keşke cesaretini toplayıp narkoz almasan ama kısmet.sadece renkli bir sıvı gönderiyolar canın sadece o zaman acıyo.benim bir tarafım açık diğer tarafım tıkalıymış fakat ilaçlı su basınçlı olunca o da açıldı ben izledim herşeyi.inşallah sonuçların iyi çıkar

Ya bide bu Dioformin şeker dengeleyici ilaç varya o beni maf etti halsizlik, uyku hali mide bulantısı vb. istemiyorum o ilacı içmekk.. :44:

Kızlar kan sonucumu aldım az önce 104,97 olmuş hemşire çok iyi yükseliyo dedi yarın tekrar vericem kan bakalım o nasıl çıkacak çok yavaş mı yükseliyo yoksa iyi mi bi akıl verin lütfen

canım. ayın 3 akşam üstü oldu aşılama o günü saymıyorum. yarın 15. gün olacak dr. 15 gün sonra yaptır demişti . günde 2 estrofem 3 pregesteron 200 mg fitil le gebelik yoksada ilaçları bırakmadan regli olmam herhalde . sende nasıl olmuştu ilaçları bırakıncamı gelmiş hatırlayamadım yazsana gülüm. rehim filmi olayını aşılamadan sonra tüpten önce demişsin yanlış anlamadıysam . bence aşılamandan önce bu boş ayında çektir çektireceksen belki tüpe bile gerek kalmaz . tüp için zaten fallap tüpüne gerek yok yumurta döllenip konuluyor ben olsan çektireceksem bu boş ayda çektiririm hem temizlenmiş olur rahmin . yarın eşimle gidecegiz canım eve gelir gelmez haber edecegim . dua edin canım . son kurşunum . çok öptüm.

Çok teşekkür ederim.. Kullanmaya devam o halde dün içmicektim iyi ki içmişim :)

ne demek cnm ben gecen sene nisandan beri biliorum bu prolaktin yüksekliğini bunu besleyen en önemli şey stres o zaman iş hayatım çok kötüydü eşim askerdeydi çocuk düşünmüodum adet düzensizliği için gittim bu ilacı verdi temmuza kadar kullandım temmuzda tayinimiz çıktı eşim geldi ve çocuk düşünmeye başladık işte ama eylül gibi düzensizlik yine başladı o zamanda yeni doktoruma gittim palodel verdi oda sabah akşam yarım yarım alınıo 3 ayda onu içtim sonra tamam bırak dedi doktor ama korktum o aydan beri haftada yarım içiorum dostinexi. dereotu filanda yeme en çok prolaktin onda varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…