Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

görümceleride kayınvaldeleride sevmiyorum pazar günü anneler gününü kutlamaya aramışın kendi beni kocama şikayet ediyor o sırada teli aldım söylediklerini ben dinledim ama eşimede söyledim evimin huzurunu bozuyorlar gerizekalılar

dostinex kabızlık yaptımı sizde ben içtiğimde mahvoldum 4 tane içtim oda birer gün arayla

Canım Dur bakalım gelmeyen battan Umut var: ))))

belkim gec cıkar..
ama yoksada inşallah cok bekletmez yaa
benim 5 gün gecmişti gecen ayyy

cok kötü etkiliyo insanııı

canlarım çok ama çok heyecanlıyım sabah gittim doktora beta hcgye baktırdım kanda 32 çıktı doktor çok yeni haftaya tekrarla dedi RABBİM bu duguyu yaşamayı sizede nasip etsin inşallah

Canım hadi gözün aydın..
En güzeli de bir gün Rüyaların gerçek olmasıııı

...........................................................................................................................................

Son düzenleme:
merhaba, bu ay bende ilk kez klomen kullanıyorum. üç kez iğnelerle aşılama denedik, fakat her seferinde fazla sayıda yumurta gelişmesi nedeniyle tedavilerim iptal edildi. doktorum bu ay klomene başlattı. üç ay da klomenle deneyeceğiz inş. adetin beşinci günü başladım. yedinci gün kontrole gitmem gerektiğini söyledi. bu durumda altı gün kullanmam gerektiğini sanıyordum, ancak sanıyorum siz beş gün kullanıyorsunuz. beş gün kullanıp bırakmak mı gerekiyor? bir de iğne kullanırken bende çok fazla kasık ağrısı olurdu. şimdi ise hiç yok. endişelenmeye başladım.

tedavin hayırlı olsun , her dr tedavi şekli farklı oluyor ,sen dr ne dediyse öyle yap ben 5 gün içtim 6. gün içmeden dr gittim

arkadaşlar, cumartesi günü kontrole gittik, bebişin kalp atışlarını duyduk :) ve de gördük, çok şaşırdım, kalbinin atışı göz kırpması gibi resmen görünyo ultrason ekranında. 8 mm olmuş bizim bebik. doktorum bundan sonra düşük riski çok düşük, artık istediğin herkese söyleyebilirsinr ahatça dedi.
ancak ne yazık ki dün akşam bir olumsuzluk yaşadım, kanamam yok ancak çok çok hafif pembe bir akıntı var, kan yok, kahverengi de değil, çok açık pembe iç çamaşırımı haffiçe kirleten ve peçeteye gelen bir akıntı. doktorumu aradım hemen, çok telaşlanmadı kontrole de çağırmadı, "daha dün gördüm her şey yolundaydı bir sorun olduğunu zannetmiyorum" dedi ama bir nöbetçi eczaneden progestan tablet alarak günde iki kez kullanmamı önerdi. rahim kasılmalarını azaltacakmış bu ilaç. umarım bir sorun çıkmaz, olumlu olmaya kötüyü düşünmemeye çalışıyorum ama ilk mesajımda da anlattığım gibi malesef hep en kötüsünü kuran garip bi kişiliğim vardır, bakalım ne olacak. olumlu veya olumsuz gelişmelerden sizi haberdar edeceğim benzer bir deneyimi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

bu arada bebeğimizin kalbi gümgümgümgüm dakikada 108 atıyor :)

Selam arkadaşlar nasılsınız. Ben çoookk yorgunumm kızım çok ağlıyor çok üzülüyorum boğazı yırtılacak sanıyorum dr da bişeyi yok diyor ne yapacam çok bitkin düşüyor her gören bu kadar ağlayan çocuk görmedik diyor acama bişeyimi var kafayı yicem gazı çok poposuda pişik olmuşş :((((((((((

bana dr yapmaz dedi dedim valla herkese sordum yapıyor hemde nasıl aç karnına kayısı ye üstüne ılık su iç ,benim bünyem çok hasasdır hemen anladım :)kesinlikle yapıyor

aynen cnm benimde öle en ufak yan etkiyi görürüm progestan içerim tansiyonum düşer gece nasıl uykumu getirir,glukofen içtim bi ara ayakta kusuodum şimdi haftada yarım içiyorum dostineks oda kabızlık yapıor ne deyim rabbim bizide bu ilaç yükünden kurtarsın inşallah,su anda da tam rahmimin üzerine nasıl sancı girio kaç gündür var hayırdır inşallah(

oyyy kıyamam cnm dut kaynat cnm ağzına çay kaşığıyla sabah akşam ver çocugun gazına o çok ii gelio benim kuzenimin çocuguda aynen öleydi sabahlara kadar gezdiriolardı kucakta gaz malesef çocukları böle yapıor yavruumm yaa inşallah düzelir üzülme cnm yoktur bişeyi

Alllah bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin kötü şeyler düşünme..

demos üzme kendini bebek bu aglar benim kardeşimde öyleydi gezmedik dr kalmadı en son dr edepsizliğinden aglıyor bu dedi , ama dikkatli ol sen yinede zilli olacak senin kız :)

Son düzenleme:

Canımmmmmm bende sana yazacaktım şimdi moralin nasıl lütfen kendini üzme boş ver oo gerzek insanları içimden kötü şeyler geçirdim görümcen için allah affetsin bazen öfkeme hakim olamıyorum nerden biliyor hemen çocuğu olacağını kuş beyinlii neyse biz allaha havale edelim. Canım sen umudunu kaybetme elbettekii sende anne olacaksın bak bende diyoyordum benim çocuğum olmicak diye ama dün herkes anneler günümü kutladı sanki o ben değilimde başkası gibi geldi inanamıyorum halllaaa allahtan umut kesilmez canım sen moralini yüksek tut...

Herkese slm kızlar..bende 2 yıl olmak üzere evliğim ve hiç korunmadık bu süre içinde.ama bebişimiz olmadı maalesef bende bu ay bütün tahlilleri yaptırdım rahim filmi dahil eşimin tahlileride yaptırdık cerrahpaşada. bana sebepsiz inferlite dediler ( ve direk aşılamaya gönderdilr.eşimide bir ürolog muane etti, sadece hızı biraz az demiş spermlerinin ona da evicap ve trentel die bir ilaç vermiş.şimdi size sorum ben bu ay başlim mi aşılamaya yoksa eşim ilaçları kullanmasını mı beklim. kararsız kaldım aslında bian evvel bebeğim olsun istiyorum bir yandadn da ilaç almak istemiyorum ( bide aşılamanın evreleri nasıldır.ben ilk aşılamamı olcam eğer karar verirsem. ilk olarak ilaç takviyesi iğne mi hapmı olur? bilen tecrübeli arkadaşlar varsa beni aydınlatırsa çooooookkkkk memnun olcam.rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın inşh.... aminn..

saol cnm benim moralim kötü yaa haftasonu memleketteydim işte babamın mezartası yapıldı çiçek aldım gittim diktim bi sürü çok ağladım bu da üstüne tuzu biberi oldu bende artık allaha havale ediyorum eşim memlekette kendi akrabalarından kimseyle görüştürmedi beni saolsun bişe derler lüzumsuzlarda moralin bozulur die onada üzülüyorum sonucu öğrendim telfda bu ay çok planlı güzel çalışmıştık daha ne yapalım dio üzüldü oda yani yüreğim pare pare bugün işyerindeyim dokunsalar ağlıcam yani

kızlar bide bişe sorcam aranızda arısütü deneyen varmı? bide onu mu denesem acaba die düşünüorum

canım bu ay olmasada .önümüzdeki ay inşallah olur canım agla içini boşalt stresini at ve yeniden başla öptüm.

inşallah canım önümüzdeki maçlara bakacaz. ister istemez üzülüyor insan çünkü umudun var içinde ve kendini hazırlıyorsun hep iyiye. tersi olunca gözyaşları ılık ılık iniyor kızsan bile kendine. hayat denen şey bu olmuş oluyor umut edip bekliyorsun olmayınca tekrar umut ediyorsun ömrün yeni umutlarla geçiyor. biz buna umut diyoruz allah da sabır diyor. allah sabrımızı bol versin.

çok rahatladım gerçekten. işte o yüzden isyan etmiyoruz. biliyoruz ki allah herşeyin en iyisini bilir ve bize taşıyamıyacağımızdan fazla yük vermez.

Ayy Canim benim çok sevindim Allah sağlıklı sıhhatli kucağa almayı nasip etsin darısı basımıza ins.bide korkma bebise bisi olacak diye olmayacak ins.kotuyu getirme aklina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…