Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canlarım çok ama çok heyecanlıyım sabah gittim doktora beta hcgye baktırdım kanda 32 çıktı doktor çok yeni haftaya tekrarla dedi RABBİM bu duguyu yaşamayı sizede nasip etsin inşallah

oley oley oleyyyyyy.... çok sevindim yaaa...allahım şükürler olsun sayfamız şenlendi. oh ohhh bebek geliyor. alllahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

inşallah canım allah isteyen herkese versin

herkesin anneler günün kutluyorum kızlar... inşallah evlatsız geçirdiğimiz son anneler günü olur seneye çocuk ağlamasından anneler günün unuturuz inşallahhhhhhh

canlarım çok ama çok heyecanlıyım sabah gittim doktora beta hcgye baktırdım kanda 32 çıktı doktor çok yeni haftaya tekrarla dedi RABBİM bu duguyu yaşamayı sizede nasip etsin inşallah

inşallah herşey yolunda gider bebeğini görürsün ve sağ salim kucağına alırsın canım eğer gebeliğin kesinse tebrik ederim

kızlar çok teşekkr ederim hepinize ne kadar guzel bir aileyiz biz yaaa ALLAH razı olsun hepinizden benim kadar sevindiniz hepiniz çok seviyorum hepinizi . bu arada bende pko luyum canlarım doktorumun doğru tedavisi ve RABBİMİN yardımı ile hamişim artık. ve inanırmısınız hiç bir belirti yok bende sadece kasıklarım ağrıyo o kadar ilk hamileliğimde göğuslerim çok hassalaşmıştı ama bunda hiç olmadı o yuzden çok umutlanmamıştım ama RABBİM nasip etti çok şukur dilerim ALLAH tan en kısa zamanda hepinize bu duyguyu yaşatır öpuyorum hepinizi

Canım ne güzel ya...umut oldun bize de...sanırım ilk tedavindi değilim? İlkinde güzel sonuca ulaştın tebrikler..Rabbim bize de nasip etsin...malum 2yildir uğraşıyoruz..!!!!

Canim nezamndan beri kasık ağrın var benimde yumurtaliklarim ağrıyo özellikle yumoslarimin olduğu taraf iğneyi vurduğum 3.gunden beri ağrıyo bu gün 7. Gunüm hala ağrım var senin nezaman başladı ağrılar benim gibimi

allah tez zamanda sglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.

Hepimize canım benim...sen ne durumdasın...gerilmeden sakın olmaya çalış canım...16 Mayıs gunün değilmi? Allahım sanada sevinmeyi nasip etsin inşallah..bende hala bekliyorum..cuma idi gunüm..28 günde gelirdi hep..çatlatmaya iğnesi vurulmayinca gün sarkıyor..bir an önce gelsede bitince gitsem doktora...ne çıkacak çok merak ediyorum..

canım benim hep ağrıdı yumurtalıklarım ve kasıklarım halada ağrıor

canım çok sevindim.çok güzel bi anneler günü hediyen var.rabbim bize de önümüzdeki anneler gününde kucağımızda bebeğimizin olmasını nasip eder inşallah.rabbim kucağına da almayı nasip etsin inşallah.dualarında bize de yer ver olur mu canım.

caaanıımmmm tebriklerrr inşallah değerin katlanarak artarrr Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin benimde bu ay ilk ayım bakalım ne olucakkk sadece adet olcakmışım gibi karnım ağrıyor.. ama sanırım çatlatma iğnesi yüzünden :26: çünkü adete daha 8 gün var

kızlar bugün adet günüm ve adet olmadım...anneler günü diye idrar testi yapayım dedim hani belki dedim...ama negatif çıktı..sağlık olsun dedik eşimle bakalım bu ay nasip mi değil mi...aşırı şekilde kasıklarım ağrıyor ve çok kötü fena gazım var gazmana adayım..:))))) bakalım önümüzdeki günler neler gösterecek

adet günündeymişsin işte du bakalım hemen moral bozmak yok ben bile hala umudumu yitirmedim.ben olmam gereken adet günümde kan testi yaptırdım negatif.üstüne 4 gün geçti hala adet olmadım.idrarda hemen çıkmaz canım.umudunu yitirme adet olmadıysan umut var demektir.bence 2 gün bekle kanda baktır.rabbim hakkına hayırlı olanı nasip etsin

saol canım umudumu yitirmedim umut olmadan olmaz zaten...ama ne hikmetse bu ay ilk defa kafam çok rahat bu sayfadaki herkesden allah razı olsun acılar paylaştıkca azalırmış...inşallah güzel hbrlerimizi veririz bir an önce

canım naber nasılsın adet mi bekliyorsun sende inşallah çok gecikmeden gelir. sen şimdi ofis histeroskopi mi yaptırıcaksın canım?

ben de rahim filmi konusunda kararsızım yine de zeynep kamil e giden kızlar kürtajdan sonra hiç hamile kalamamışsın bence kesin çektirmelisin diyor en önemlisi prikolojin rahatlar ve varsa tıkanıklık belki açılır diyorlar. zeynep kamil de çektirme diyen var özelde çektir kendin için diyorlar. çünkü zeynep kamilde çektirirsem isteyip ve tıkalı çıkarsa tüp bebek işi yatar. heyetteki kadın da rahim filminiz varsa birdaha istemezler demişti zaten.

nene hatun u aradım sonra hemşiremle konuştum sağolsun bilgilendirdi beni hsg 240 tl imiş gelirseniz salı çarşamba çekeriz dediler ama bence gerek yok diyor kız. zaten rahim filminiz var ve sizin rahiminiz problemli zaten diyor birdaha çektirmeye gerek yok diyor. bu tüpün tıkanma ihtimali de o kadar yüksek ihtimal değilmiş canım. benim 1 senedir tedavi gördüğüm aylarda hamile kalamamamın sebebi sol yumurtalığımın zayıf cevap vermesi bence başka hiçbir sebebi yok.
bıktım artık kendimle oynamaktan sevde çektirmicem birdaha önümdeki aşılamamı da yaptırıcam sonra tüp bebeğe geçicem. rabbime teslim ettim kendimi. artık 2. aşılamam da tutmaz sa tüpümle hiçbir işim kalmıyor zaten.
öpüyorum seni canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…