Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım tebrik ederim hamilesin demek çok sevindim daha çok yeni kendine çok dikkat et artık bebeğin sana sıkı sıkı tutunsun..

ercelf ben iki defa rahim filmi cekildim ikisindende 1 kaç ay sonra hamile kaldım 4 defa hamile kaldım yaşıyanım bir kızım var ömrüm ona kurban olsun

kızlar bugün adet günüm ve adet olmadım...anneler günü diye idrar testi yapayım dedim hani belki dedim...ama negatif çıktı..sağlık olsun dedik eşimle bakalım bu ay nasip mi değil mi...aşırı şekilde kasıklarım ağrıyor ve çok kötü fena gazım var gazmana adayım..:))))) bakalım önümüzdeki günler neler gösterecek

canım bence hemen umdunu kaybetme benimde kasıklarım hep ağrıdı ve halada ağrıyor hele gazı hiç sorma karnım taş gibi oluyo ayrıca benim bata daha 3 gn var 16 mayısta ama ben dayanamayıp erken test yaptım bence yarın git ve kan testi yaptır derim canım

canım bence hemen umdunu kaybetme benimde kasıklarım hep ağrıdı ve halada ağrıyor hele gazı hiç sorma karnım taş gibi oluyo ayrıca benim bata daha 3 gn var 16 mayısta ama ben dayanamayıp erken test yaptım bence yarın git ve kan testi yaptır derim canım

hayırlısı canım ya bakalım artık...kan alan hemşireler bile ezberlediler beni...biraz daha beklemek istiyorum...ama kan testinde gebe olduğum çıksın o çift çizgiyi görene kadar o testi yapıcam..:))))))

204 numaraya beni de eklemişsin sevindim. geçen sene bi kimyasal geçirdiğimde 140lı numaralardaydım hatırlıyorum.Allah hepinize en kısa zamanda bu duyguyu yaşatsın,bana ve diğer hamile arkadaşlara hayırlı doğumlarla kucağımıza almayı nasip etsin..

çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına.........

günaydın kızlar,
ben bügün sabah itibariyle kırmızıları gördüm. üzüldüm,ağladım rahatladım. hayırlısı diyelim ne diyelim.

Hepimize canım benim...sen ne durumdasın...gerilmeden sakın olmaya çalış canım...16 Mayıs gunün değilmi? Allahım sanada sevinmeyi nasip etsin inşallah..bende hala bekliyorum..cuma idi gunüm..28 günde gelirdi hep..çatlatmaya iğnesi vurulmayinca gün sarkıyor..bir an önce gelsede bitince gitsem doktora...ne çıkacak çok merak ediyorum..
saoll sevdecim ama hiç bir şry hissetmiyorum yani umudum yok . o yuzden stres bile gitti . canım regli günüm 21 nisandı aşılama 3 mayıs dr. aşılamadan 15 gün sonra test yap dedi oda 18 i cumaya denk geliyor cuma sabahına kadar regl olsamda olmasamda iilacları bırakmak adına test yaptıracagım . cumayı saymassak şurda kaldı 4 gün . rüya gördüm test yapmısım negatif çıkmış . .allah hayırlısını versin artık. sevde bu ay korundunuzmu canım günün geçmiş korunmadıysanız süpriz olurmu ne dersin. çok öptüm.
günaydın kızlar,
ben bügün sabah itibariyle kırmızıları gördüm. üzüldüm,ağladım rahatladım. hayırlısı diyelim ne diyelim.

canım bu ay olmasada .önümüzdeki ay inşallah olur canım agla içini boşalt stresini at ve yeniden başla öptüm.

günaydın kızlar,

rahatladıysan sorun yok bende 2 yıldır bende adetimin ilk günü ağlar ağlar rahatlarım...bu sabah hbrleri izledim 8 yıldır 15 kere tüp bebek denemişler almanyada son kez türiyede deneyelim demişler ve ilk denemede gebe kalmış...almanyadai doktorlar yalnış teşhis etmiş falan filan....herşey nasip allahın işi işte....vardır bunda da bir hayır canım hayatın neler göstereceği belli olmaz

canım taze anne adayı . çok dikkat et kendine agır kaldırıp ayakta çok durma canım. canım kanda 32 çıkmış galiba evde yaptıgın idrar testi hassas testlerdenmiydi . degilse o basit testlerbile 32 de sonuç okuyabiliyor demek . kan testini ne zaman tekrar edeceksin öptüm. bi de ikizin olurmuş ne güzel :)))

canlarım çok ama çok heyecanlıyım sabah gittim doktora beta hcgye baktırdım kanda 32 çıktı doktor çok yeni haftaya tekrarla dedi RABBİM bu duguyu yaşamayı sizede nasip etsin inşallah

cnmm çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah anneler gününde ne güzel hediye almışsın :KK16::KK16:

bende dün kan testi yaptırdım kızlar memlekete gitmiştim haftasonu dönüşte yaptırayım eve öle geçeyim dedim bugün adet günüm aradım malesef negatif dediler yıkıldım artık gücümün tükendiğini hissediyorum batım gelsin filmi çektirecem artık inanın kızlar çok yoruldum,gittim memlekete bana o sen dur ben yaza evlenim üstünüze hemen doğuracam,abimi dayı yapcam sen bizi hala yapamadın diyen görümcemide gördüm malesef memlekette hep annemde kaldım gitmedim kayınvalidemlere pazar günü bi saat uğradım hiiiççç yüzüne bakmadım,aman tek olumlu haberi alsaydım da kimse umrumda deildi rabbim banada o annelik duygusunu nasip edecek mi acaba bu ay o kadar ümitliydim ki alışveriş merkezine gittim radyasyon var die kapıdan bile geçmedim,kendimi böle hayal dünyasında yaşayan masal kahramanı gibi hissediyorum hepinizi çok öpüyorumm........:KK14::KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bende dün kan testi yaptırdım kızlar memlekete gitmiştim haftasonu dönüşte yaptırayım eve öle geçeyim dedim bugün adet günüm aradım malesef negatif dediler yıkıldım artık gücümün tükendiğini hissediyorum batım gelsin filmi çektirecem artık inanın kızlar çok yoruldum,gittim memlekete bana o sen dur ben yaza evlenim üstünüze hemen doğuracam,abimi dayı yapcam sen bizi hala yapamadın diyen görümcemide gördüm malesef memlekette hep annemde kaldım gitmedim kayınvalidemlere pazar günü bi saat uğradım hiiiççç yüzüne bakmadım,aman tek olumlu haberi alsaydım da kimse umrumda deildi rabbim banada o annelik duygusunu nasip edecek mi acaba bu ay o kadar ümitliydim ki alışveriş merkezine gittim radyasyon var die kapıdan bile geçmedim,kendimi böle hayal dünyasında yaşayan masal kahramanı gibi hissediyorum hepinizi çok öpüyorumm........:KK14::KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım senin bat ne zaman benim ki 16 mayısta ben geçen hafta çarşamba günü kan testi yaptırmıştım negatif çıkmıştı sonra cumartesi günü dayanamadım idrar testi yaptım çok silik bi çizgi çıktı pazar günü sabahta kan testi yaptırdım 32 çıktı yani umudunu kaybetme canım

canım taze anne adayı . çok dikkat et kendine agır kaldırıp ayakta çok durma canım. canım kanda 32 çıkmış galiba evde yaptıgın idrar testi hassas testlerdenmiydi . degilse o basit testlerbile 32 de sonuç okuyabiliyor demek . kan testini ne zaman tekrar edeceksin öptüm. bi de ikizin olurmuş ne güzel :)))

sevocum canım benim çok teşekkür ederim sana ben inanıyorumki RABBİMİN izniyle senden de hayırlı haberler alıcaz canım zaten ikizim olursa senden bilicem :)) bana çok dua ettin bunun için ben çalışıyorum canım ama kendime dikkat edicem söz. testi eczaneden aldım ucuz testlerden yani ama çıktı gerçekten çok şaşkınım bende çünkü bu ay beklemiyodum kasık ağrısı ve gazdan başka hiçbir belirti yoktu oda normal diye düşünüyodum ilaç falan kullandım diye kan testi sabahtan yaptırdım tekrar bu hafta doktora gitmeyip sürekli kantesti yaptırıcam artış normalmi diye baıkcam zaten gitsemde kese filan görünmeyeceği için boşu boşuna para vermiyim diyorum canım

adet olmamışsın daha ümidini kaybetme canı gün doğmadan neler doğar....şu görümceler yok mu hepsini kaynar kazana atmalı..:))) gerç bende görümce olucam iki erkek kardeşim var...bu derdi yaşamayan bilmez takma kafanı onlara

dün adet günümdü bugün bu saat itibariyle gelen giden yok...vucudumdaki en büyük değişiklik gazmana dönüşmüş olmam dün idrar testi yaptım negatif çıkmıştı eger kırmızılar gelmezse 3 gün sonra test yaptırıcam bakaım hayırlısı prolaktin hormonum yüksek olduğu için adetimde geçikiyor o yüzden bu geçikmeyi önemsemiyorum...allah isteyen herkese bir an önce evlatlarına kavuştursun............AAAAAAAAAMMMMMMMMMMİİİİİİİİİİNNNNNNNN

dün adet günümdü bugün bu saat itibariyle gelen giden yok...vucudumdaki en büyük değişiklik gazmana dönüşmüş olmam dün idrar testi yaptım negatif çıkmıştı eger kırmızılar gelmezse 3 gün sonra test yaptırıcam bakaım hayırlısı prolaktin hormonum yüksek olduğu için adetimde geçikiyor o yüzden bu geçikmeyi önemsemiyorum...allah isteyen herkese bir an önce evlatlarına kavuştursun............AAAAAAAAAMMMMMMMMMMİİİİİİİİİİNNNNNNNN

Aynı şekilde benimde klomen ve çatlatma iğnesi vurulduğum halde adetim 4 gun geçikti:KK43: Umarım gecikme değildir. Dostinex kullanıyorsunuz ya belki geçikme olmaz.. Şu beklemek ne zor insanın ömründen gidio ben tedaviye başladığımda 20snde adet olmuştm en sonra 30a kadar geldii geçikmeli olarak:/ Daha 15gün varr nasıl beklicem yaaa:KK43:

canım senin bat ne zaman benim ki 16 mayısta ben geçen hafta çarşamba günü kan testi yaptırmıştım negatif çıkmıştı sonra cumartesi günü dayanamadım idrar testi yaptım çok silik bi çizgi çıktı pazar günü sabahta kan testi yaptırdım 32 çıktı yani umudunu kaybetme canım

cnm bat bugün yaptırdım kaç çıktığını sölemediler ama negatif dediler bilmiyorum umudum kalmadı

hayırlısı olsun canım ,eğer dr adet olman için ilaç verirse onun yerine soğan kürünü uygula

X