Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bende de var ama adet ağrısıyla gebelik belirtileri aynı...bence kanda yaptır gebelik testini...en azından kesin sonuç veriyor gerçi yengemin kanda 20 gün geçtikten sonra görünmüş...kişiden kişiye değişiyor

ama adet ağrısı dışında başka hiçç bir belirtim yok.. ben daha öncede gebelik yaşamıştım yani vücudumun verdiği belirtileri biliyorum.. geçen seferki belirtilerim hiçç yokkk =((( benden umut yok yanii.. şimdi tek düşüncem inşallah kist olarak kalmamıştır yumurtam! negatifliğe alıştım yani.. inşallah sen verirsin güzel haberlerini:KK16:

ama adet ağrısı dışında başka hiçç bir belirtim yok.. ben daha öncede gebelik yaşamıştım yani vücudumun verdiği belirtileri biliyorum.. geçen seferki belirtilerim hiçç yokkk =((( benden umut yok yanii.. şimdi tek düşüncem inşallah kist olarak kalmamıştır yumurtam! negatifliğe alıştım yani.. inşallah sen verirsin güzel haberlerini:KK16:

umutsuzluğa kapılma...ben troid hastasıyım vucudumdaki bütün hormonlar yeniden çalışmayı öğrendi bir nevi o yüzden rahat ol...hayırlı zamanda hayırlı evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin rabbim...aynı anda öğreniriz inşallah güzel hbrlerimizi

CEVAPLADIĞIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.kan verdim az önce sonucu söyliycem.benim için dua edin nolur.sağol tekrar...
canım inşallah hamişsindir. haberdar et bizi .
akşam işten eve geldiğimde test yaptım önce tek çizgi vardı aradan biraz zaman geçti çöpe atmıştım hemde merak edip baktım ikinci çizgi silik çıkmıştı çok şaşkınım aptal gibiyim ne yapmalıım akıl verin lutfen...
ayyyyyy canım ne güzel bence hamişsin zaten çatlatma igneside olmamıştın . tebrikler canım oleeeeeeeeeeyyyyyyy ne zamandan beri hamiş haberi ya cok sevindim can hadi bakalım anneler gününde koş kan tahliline hemende bize haber et . darısı tüm arkadaşların başına. amiiiiiiiiiiiinn.
bel ağrısı ve kasık ağrısı çekiyorum patlayacak sanki kısıklarım...yarın adet günüm bakalım olmazsam pazartesi test yapıcam...o çift çizğiyi görücem ve çerçeveye koyucam..:))))) beklemedeyim yani canım erkenden yapıp canımı sıkmayım dedim

canım pazar günü ikizimolsuna sevindim pazarteside sana seviniriz inşallah . öptüm.

bugün anneler günü başta kendim annem olmak üzere tüm annelerin ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun inş. bizde bigün anne olcaz :KK43: offff

hoşgeldin bende yeni sayılırım bu sayfada...çatlatma iğnesiyle kan gelmesinin bağlantısı olduğunu sanmıyorum...bence vakit kaybetmeden doktorunu ara yada git umarım önemli bişey değildir...bizi de bilgilendirirsen sevinirim

Doktora sordum normaldir,olabilir dedi.:s Çatlatma iğnesinden 15 gün sonra gebelik belli oluyormu? Ayrıca doktora sormayı unuttum Dostinex kullanıyorum iğneden sonrada devam etmem gerekiyor değil mi?

canlarım çok ama çok heyecanlıyım sabah gittim doktora beta hcgye baktırdım kanda 32 çıktı doktor çok yeni haftaya tekrarla dedi RABBİM bu duguyu yaşamayı sizede nasip etsin inşallah

Doktora sordum normaldir,olabilir dedi.:s Çatlatma iğnesinden 15 gün sonra gebelik belli oluyormu? Ayrıca doktora sormayı unuttum Dostinex kullanıyorum iğneden sonrada devam etmem gerekiyor değil mi?

dostinexi prolaktin değerini düşürmek için vermiş bende de aynı sorun var bana kullan dedi hatta eger gebe olmazsam 3 ay kullanacağımı söyledi prolaktin değerimi dengelemek için...kimilerinde 15 gün sonra belli oluyor istersen kanda test yaptır

Canim bu ay bende çatlatma ignesi vuruldum Dr.bana vurulduktan 15gun sonra adet olmazsan gel test yapıcaz dedi yani 15 gün sonra kanda belli oluyor

X