Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

dayanamadım şartları zorlayıp hastaneye gittim. soldaki kistim 2,5 cm iken büyümüş 6 cm olmuş=(((((((((( ayrıca BhCG de 0.21=(((( çok üzgünüm. doktor doğum kontrol hapı yazcakmış. adet olduğumda ona başlayacakmışım Allah tan sabır diliyorum=(
üzülme canım doğum kontrol hapını kullanman seni dinlendirecek bu ay da çocuk düşüncen olmadan geçsin gör bak nasıl rahatlayacaksın. bana da "kistin var,bir ay doğum kontrol hapı kullanacaksın" dediğinde ağlamıştım ama o ay çok rahatladım kafam dinlendi

kızlar bişey sorcam ben geçen ay çatlatma iğnesi aldım 80 küsür ödedim devlet karşılamıyo raporunuz olmadığı için dendi sizin çatlatma iğneleriizi devlet karşılıyomu

canım rapor alırsın ,ama "toplamda 3 kere rapor alma hakkın var onu boşyere kullanmış olursun" demişlerdi bana. "klomenden sonra iğneyle tedavi basamağı var onun iğneleri daha pahalı, o zaman kullanırsın rapor hakkını" demişlerdi.

kızlar bişey sorcam ben geçen ay çatlatma iğnesi aldım 80 küsür ödedim devlet karşılamıyo raporunuz olmadığı için dendi sizin çatlatma iğneleriizi devlet karşılıyomu

canım pregnly iğne 10 tl orvitelle 67 tl dedi bizim eczane :KK53: nasıl bukadar fark olur dedim.. pregnly ver dedim.. piyasada yokki dedii. bikaç eczaneye sordum sahidene yoktu:KK50: mecbur orvitelle aldım.. bide benim doktor tane yazdı ikisini 115 e verdi eczane :KK31:

dayanamadım şartları zorlayıp hastaneye gittim. soldaki kistim 2,5 cm iken büyümüş 6 cm olmuş=(((((((((( ayrıca BhCG de 0.21=(((( çok üzgünüm. doktor doğum kontrol hapı yazcakmış. adet olduğumda ona başlayacakmışım Allah tan sabır diliyorum=(

canım üzülme.. olsun bu ayda dinlenirsin napıcan:26: geçer kistin merak etme.. her şerde bi hayır vardır:KK34:

Merhaba arkadaşlar.. Bende aranızda yeniyim. Uzun süredir aklıma takılan bir çok soruya burdan bakıyordum. Üye olmak buguneymiş. Bir sorum olucakk bende 1senedir evliyim ve dün 2çatlatma iğnemi vuruldum. (Ovitrelle) eve geldiğimde avuç içinden fazla kan gelmişti. Çok korktumm:/ 6 senedir hamile kalamayan bir arkadaşım vardı o daha tecrubelidir diye aradım o da çok endişelendi böyle bişe duymadım dedi:s Sizler neler diyorsunuz normal mi?

Merhaba arkadaşlar.. Bende aranızda yeniyim. Uzun süredir aklıma takılan bir çok soruya burdan bakıyordum. Üye olmak buguneymiş. Bir sorum olucakk bende 1senedir evliyim ve dün 2çatlatma iğnemi vuruldum. (Ovitrelle) eve geldiğimde avuç içinden fazla kan gelmişti. Çok korktumm:/ 6 senedir hamile kalamayan bir arkadaşım vardı o daha tecrubelidir diye aradım o da çok endişelendi böyle bişe duymadım dedi:s Sizler neler diyorsunuz normal mi?

hoşgeldin aramıza arkadaşım bende çatlatma iğnesi vuruldum 5 gün önce ama bana böyle bişi olmadı vurulan arkadaşlarımda var ama böyle bişi hiç duymadım bence hemen dr. ara çünkü bu anormal bişi bence panik yapma ama ara yada git bence

hoşgeldin aramıza arkadaşım bende çatlatma iğnesi vuruldum 5 gün önce ama bana böyle bişi olmadı vurulan arkadaşlarımda var ama böyle bişi hiç duymadım bence hemen dr. ara çünkü bu anormal bişi bence panik yapma ama ara yada git bence

Teşekkür ederim Hoşbulduk. Ya doktorun tel. numarası yoktu hastaneyi aradım ama doktor gitmişti:s Çok endişelendim sabaha kadr doğru düzgün uyuyamadım. Yarın arıcam inş. olmadı gidicem. O görüştüğüm arkadaşımda bende 6senedir uğraşıyorum böyle birşeye hiç rastlamadım,duymadım fln dedi. Belki damara gelmiştir fln dedi:S Umarım ciddi bişey değildir. Allah yar ve yardımcımız olsun. Ne çetin imtihanmış..

Son düzenleme:

hoşgeldin bende yeni sayılırım bu sayfada...çatlatma iğnesiyle kan gelmesinin bağlantısı olduğunu sanmıyorum...bence vakit kaybetmeden doktorunu ara yada git umarım önemli bişey değildir...bizi de bilgilendirirsen sevinirim

Teşekkür ederim Hoşbulduk. Ya doktorun tel. numarası yoktu hastaneyi aradım ama doktor gitmişti:s Çok endişelendim sabaha kadr doğru düzgün uyuyamadım. Yarın arıcam inş. olmadı gidicem. O görüştüğüm arkadaşımda bende 6senedir uğraşıyorum böyle birşeye hiç rastlamadım,duymadım fln dedi. Belki damara gelmiştir fln dedi:S Umarım ciddi bişey değildir. Allah yar ve yardımcımız olsun. Ne çetin imtihanmış..

kafana takma canım önemli bişi olduğunu sanmıyorum ama hafifede almamak lazım yarın gidersin dr.yada ararsın inş. önemli bişi değildir

hoşgeldin bende yeni sayılırım bu sayfada...çatlatma iğnesiyle kan gelmesinin bağlantısı olduğunu sanmıyorum...bence vakit kaybetmeden doktorunu ara yada git umarım önemli bişey değildir...bizi de bilgilendirirsen sevinirim

Evt :s Bende sanmıyorum nettede araştırdım baya öyle birşeyle karşı karşıya gelen yok. Ama ben hissettim eve gelirken iğneden sonra oldu :s Herşeyin hayırlısı. Dua edin inş. ciddi bişey yoktur. Allah razı olsun inş. haberdar ederim. :)

iyi geceler kızlar... piskolojik gebelik belirtilerinde çığır açtım...bugün miğdem bulandı ve kustum...en son ilkokula giderken bademcik zehirlenmesinden kusmuştum..:)))) eşimle dalga geçiyoruz artık bakalım daha neler görecez...pazar gününü bir atlatsam rahatlıcam...son 2 gün adete

iyi geceler kızlar... piskolojik gebelik belirtilerinde çığır açtım...bugün miğdem bulandı ve kustum...en son ilkokula giderken bademcik zehirlenmesinden kusmuştum..:)))) eşimle dalga geçiyoruz artık bakalım daha neler görecez...pazar gününü bir atlatsam rahatlıcam...son 2 gün adete

Hakikaten öyle ama bende kusmustum birkeresinde:) Hatta o kadar emindim ki ağır kaldırmıyorum çoğu işi eşim yapıyordu. 4gün geçti o 4gün sanki asır gibi o gece sabaha kadar belki 10 defa uyandım rüyamda test yaptım 2tane 2side pozitif çıktı. Uyandım ve acıı sonnnnnn:KK43: Arkadaşlar yanlış anlaşılmak istemiyorum ama biraz siteyi gezdim evt erkekler üye olamıyor ama dışardan okuyabiliyorlar. Mahremiyetin bu denli aşikara dökülmesi bana çok ilginç geldi. Ve bu hiç uygun değil. Ben yazarken bile haya ediyorum:s

bende takılmayacagım artık gülüm yıpranmaktan başka bi işe yaramıyor . hayırlısı ne ise o olacak artık. dedigin gibi şu stres yokmu . nasıl rahatlarız gülüm biliyormusun hamiş haberi alarak :))

ovitrellenin fiyatı 80 kusurcanım onun yerine 2 tane pregnyl 5000 lik te alabilirsin sanırım 2 si 50 civarıdır daha ucuz . çogu dr. pegnyl yazıyor.

offf canım ya üzüldüm . dogum kontrol hapı temizler . umuduna temiz temiz başlarsın geçmiş olsun. demos yine aynı şeyi yaptı kafayı yedi bizim gibi sitede :)))))))))))))))

inşaAllah canım ben de öyle düşünüyorum ruhum beynim dinlenir inşaAllah

üzülme canım doğum kontrol hapını kullanman seni dinlendirecek bu ay da çocuk düşüncen olmadan geçsin gör bak nasıl rahatlayacaksın. bana da "kistin var,bir ay doğum kontrol hapı kullanacaksın" dediğinde ağlamıştım ama o ay çok rahatladım kafam dinlendi

inş. canım inş. çok çok kötü bir durum değilmiş inş. öyle olur ve rahatlarım biraz olsun...

canım üzülme.. olsun bu ayda dinlenirsin napıcan:26: geçer kistin merak etme.. her şerde bi hayır vardır:KK34:[/QUOTE]

inş canım hayırlısı diyoruz artık. çekilecek derdimiz varmış=(

yok canım o kadarı da psikolojik olmaz bence. ayyyyy ilk gebemiz sen misin yoksa??? inşallah canım inşallah anneler gününe anne olarak girersin canım arkadaşım

canım inşallah melegin seninledir pazartesi test yapacaksın sanırım. umarım hamiş haberini alırız herkese moral olur ardındanda ikizimolsun gelir inşallah.

canım inşallah melegin seninledir pazartesi test yapacaksın sanırım. umarım hamiş haberini alırız herkese moral olur ardındanda ikizimolsun gelir inşallah.

yarın adet günüm ama pazartesi yada salı yapıcam test eger adet olmazsam..inşallah tutunmuştur yavrum...allah isteyem herkese bir an önce versin meleklerini...

sanırım benim aşılama tutmadı . :KK43:( . bu gün aşılamanın 8. günü hafaya cuma hem test hem regli günü . ve benim regli olmadan önceki sinir halleri yine başımda. her gün 3 defa pregesteron fitil kullanıyorum fitil zamanına yakın bel ve kasık agrısı başlıyor . fitili attıktan bir süre sonra geçiyor sanki fitili atmasam hemen regl olcak gibi. yani 2 gündür umudumu kaybettim ne heyecan kaldı ne bekleme stresi nede umut . alıştırmaya hazırlamaya calışıyorum kendimi . allah hayırlısını versin dedim hep halada öyle . çok öptüm kızlar.

canım dur bakalım hemen karaları bağlama ben sana demiyomuyum karaları bağlama diye. sancılar oluyor evet progestanı atınca rahatlıyorsun ama bu adet mi oluyorsun bebek mi yerleşiyor asla bir göstergesi olamaz. eğer tutmazsa da üzülme emi nasip değilmiş rabbim belki böylesini daha hayırlı görmüştür benim eşim hep böyle der olmuyorsa zorlamayalım der belki olmaması daha hayırlıdır der hem bana moral veriyor olmasını ben de çok istiyorum ama olmaz sa da üzülmem yani alıştırırız kendimizi hayatımıza bakarız diyor. o sanırım benden daha methanetli olmamasına alıştırmış kendisini. temkinli. ama ben hala ümitliyim tüp bebekten özellikle. işte nasibimizde varsa olacak 1 kuzumuz ve eğer rabbim onu bağışlarsa belki de başka düşünmem.Allahım 1 tane versin ona ömür versin. ama 1 kere de yollar açılınca hep oluyor diyolar. geçen gün bir eczacı arkadaşım da 5 sene tedavi görmüş iğneler falan işte olmuş sonra 1 tane o bikaç aylıkken ikinciye hamile kalmış. sonra durduramıyosun diyo hemen arkadan yine geliyo diyo.

dün de 22 yaşında evli bir arkadaşım 1 kızı vardı zaten ikinciyi doğurdu ilki 3 yaşındayken. çok erkek istediler o da kız oldu. o 4 aylıkken üçüncüye hamile kalmış kazayla düşünebiliyomusun ya biz didiniyoruz kazası belası kalmıyo heryere saçıyoruz spermleri ama yine de olmuyo rabbim ona 3. cüyü veriyo. neyseki erkekmiş muradlarına erdiler yakında doğuracak. sanırım en fazla 25 yaşında ve 3 çocuk annesi. o kadarı da fazla nasıl bölecek sevgisini daha büyümeyen çocuklarına bilmem. işte herşeyin bir dozu var. o da genç yaşında onları büyütmek için sinir hastaso olur gençliği gider :) herşeyde bir hayır vardır. ben artık rabbime teslim ettim kendimi.

X