Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar ben fenalardayım yine.adetime 3 gün kaldı.henüz bir adet belirtim yok.bu ay klomen ve ovitrell kullanmadım,geciktim dr a gitmeye.adete 15 gün varken kan testi yaptım dayanamadım.negatif çıktı tabi.şimdi yine psikoljik olarak fenalardayım.nolur bişey söyleyin.hemşireyim ve şuan nöbetteyim.acaba test yaptırsammı yine.sonuç negatif bile olsa rahatlıyorum görünce ama bu bilinmemezlik beni öldürecek.

kızlar ben fenalardayım yine.adetime 3 gün kaldı.henüz bir adet belirtim yok.bu ay klomen ve ovitrell kullanmadım,geciktim dr a gitmeye.adete 15 gün varken kan testi yaptım dayanamadım.negatif çıktı tabi.şimdi yine psikoljik olarak fenalardayım.nolur bişey söyleyin.hemşireyim ve şuan nöbetteyim.acaba test yaptırsammı yine.sonuç negatif bile olsa rahatlıyorum görünce ama bu bilinmemezlik beni öldürecek.

kanda adete 15 gün varken çıkmaz zaten umurtlama dönemlerine denk geliyor yanılmıyorsam...hastanedeymişsin bence yaptır öğren en azından stresden kurtulursun...adetin deçikince bir daha yaptırırsın... adeti 20 gün gecikince kanda anca görülen gebelikler var moralini bozma iyi düşün iyi olsun..haberdar et bizi

canım dur bakalım hemen karaları bağlama ben sana demiyomuyum karaları bağlama diye. sancılar oluyor evet progestanı atınca rahatlıyorsun ama bu adet mi oluyorsun bebek mi yerleşiyor asla bir göstergesi olamaz. eğer tutmazsa da üzülme emi nasip değilmiş rabbim belki böylesini daha hayırlı görmüştür benim eşim hep böyle der olmuyorsa zorlamayalım der belki olmaması daha hayırlıdır der hem bana moral veriyor olmasını ben de çok istiyorum ama olmaz sa da üzülmem yani alıştırırız kendimizi hayatımıza bakarız diyor. o sanırım benden daha methanetli olmamasına alıştırmış kendisini. temkinli. ama ben hala ümitliyim tüp bebekten özellikle. işte nasibimizde varsa olacak 1 kuzumuz ve eğer rabbim onu bağışlarsa belki de başka düşünmem.Allahım 1 tane versin ona ömür versin. ama 1 kere de yollar açılınca hep oluyor diyolar. geçen gün bir eczacı arkadaşım da 5 sene tedavi görmüş iğneler falan işte olmuş sonra 1 tane o bikaç aylıkken ikinciye hamile kalmış. sonra durduramıyosun diyo hemen arkadan yine geliyo diyo.

dün de 22 yaşında evli bir arkadaşım 1 kızı vardı zaten ikinciyi doğurdu ilki 3 yaşındayken. çok erkek istediler o da kız oldu. o 4 aylıkken üçüncüye hamile kalmış kazayla düşünebiliyomusun ya biz didiniyoruz kazası belası kalmıyo heryere saçıyoruz spermleri ama yine de olmuyo rabbim ona 3. cüyü veriyo. neyseki erkekmiş muradlarına erdiler yakında doğuracak. sanırım en fazla 25 yaşında ve 3 çocuk annesi. o kadarı da fazla nasıl bölecek sevgisini daha büyümeyen çocuklarına bilmem. işte herşeyin bir dozu var. o da genç yaşında onları büyütmek için sinir hastaso olur gençliği gider :) herşeyde bir hayır vardır. ben artık rabbime teslim ettim kendimi.

canım öyle herşeyin hayırlısını versin allah. nasip ne ise öteye köy yok . bizde karı koca hayatımızı yaşarız artıkın ne yapalım . dedigin gibi kimisi ugraşır kimisinin biri eteginde biri kucagında biride göbeginde :)) duam hep allahtan hayırlısı elimizden geleni yaptık biz . bu arada ilaçlar vitamin gibi . tüp bebek merkezleride kullandırtıyor içerigi dhea yumurtalıklar güçlendiren ve geçleştiren bir madde net te araştır kafana yatarsa bu 1 ay zarfında onuda kullanabilirsin dr. bana aşılama olduktan sonra bıraktırdı dhea nın bir çok markası var benim kullandıgım biosteron ve melitonina biosteron 25 mg günde 3. melitonina da günde 1 . öptüm canım

kanda adete 15 gün varken çıkmaz zaten umurtlama dönemlerine denk geliyor yanılmıyorsam...hastanedeymişsin bence yaptır öğren en azından stresden kurtulursun...adetin deçikince bir daha yaptırırsın... adeti 20 gün gecikince kanda anca görülen gebelikler var moralini bozma iyi düşün iyi olsun..haberdar et bizi

CEVAPLADIĞIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.kan verdim az önce sonucu söyliycem.benim için dua edin nolur.sağol tekrar...

Galatasarayım da şampiyon oldu senden de inşallah güzel hblerini alırım çifte mutluluk olur bu gece bana...allah sana hayırlı zamanda hayırlı evlat versin...

canım nasılsın?? test falan yaptınmı?? merak ettim seni.. ben tets yaptım bu sabah yine negatif tabiiki =((

Galatasarayım da şampiyon oldu senden de inşallah güzel hblerini alırım çifte mutluluk olur bu gece bana...allah sana hayırlı zamanda hayırlı evlat versin...

bu arada kendimi hatırlatiyim sana =)) geçenlerde yazmıştım aynı gün iğne olmuştuk ve aynı gün adet tarihimiz canım...

akşam işten eve geldiğimde test yaptım önce tek çizgi vardı aradan biraz zaman geçti çöpe atmıştım hemde merak edip baktım ikinci çizgi silik çıkmıştı çok şaşkınım aptal gibiyim ne yapmalıım akıl verin lutfen...

canım nasılsın?? test falan yaptınmı?? merak ettim seni.. ben tets yaptım bu sabah yine negatif tabiiki =((

bel ağrısı ve kasık ağrısı çekiyorum patlayacak sanki kısıklarım...yarın adet günüm bakalım olmazsam pazartesi test yapıcam...o çift çizğiyi görücem ve çerçeveye koyucam..:))))) beklemedeyim yani canım erkenden yapıp canımı sıkmayım dedim

akşam işten eve geldiğimde test yaptım önce tek çizgi vardı aradan biraz zaman geçti çöpe atmıştım hemde merak edip baktım ikinci çizgi silik çıkmıştı çok şaşkınım aptal gibiyim ne yapmalıım akıl verin lutfen...

oley ilk hamişimiz geliyorrrrrrrrrrrrr...git bir tane daha test al yap ya da acike git kanda baktır...

desene yarın büyük gün bize..:)))

canım bende salı gününden beri adet ağrısı yaşıyorum ara ara ama halaa bişey yok =((.. ben testimi yaptım benden ümit yok canım.. ama yarın bi progestron testi yaptırmak istiyorum çok merak ettim yumurtam çatlamışmı diye.. geçmi kaldım acaba progesteron tahlili için :18::18:

canım bende salı gününden beri adet ağrısı yaşıyorum ara ara ama halaa bişey yok =((.. ben testimi yaptım benden ümit yok canım.. ama yarın bi progestron testi yaptırmak istiyorum çok merak ettim yumurtam çatlamışmı diye.. geçmi kaldım acaba progesteron tahlili için :18::18:

bende de var ama adet ağrısıyla gebelik belirtileri aynı...bence kanda yaptır gebelik testini...en azından kesin sonuç veriyor gerçi yengemin kanda 20 gün geçtikten sonra görünmüş...kişiden kişiye değişiyor

X