Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet canım iyiye işaret böyle belirtiler..
senn gününe ne kadar vardı?

doktor verdiyse bişey olmaz sistist berbat bişey .
kurtulman için içmen lazım..

çok sevindim canım ya. geçen ay 17.sinde adet oldum benim genelde 1 hafta yada 4-5 gün erken olur bu nedenle 17 sine kadar olmazsam bu iyiye işaret olacak doktorda zaten 14 ünde adet olursan gel yoksa 24 ünde gel dedi. ve 24 mayıs benim doğum günüm. inşallah o gün öğrenirim de bana en güzel hediye olur allahımdan:KK9:
evet sistit iğrenç birşey ve benim sürekli tekrarlıyor umarım gebelikte falan olmaz o zaman daha sıkıntı.

Kızlar sizinle çok değişiklik duygular yaşadıgım bişey paylaşıcam..

Eşimde ilk kez bu ay çok hevesli ve istekli görseniz..
cuma sabahı saat 6 ya kurduk saati ve o saatte çalışma yaptık : ))) sonra abdest aldı Cuma namazına gidicem dedi..
ki normalde asla o saatte yapıp kalkıp abdest alıp işe gitmez.. gece yapar filan filan..

Cuma namazında camideyken üstüne uğurböceği gelmiş onunla oynamış filan görseniz öyle güzel anlatıyoki..
bende dedim acaba uğurböceğimiz babasına işaret mi veriyor: )))

oglumuz olursa 1 adını Uğur koyarız bile dedik :nazar:

Allah hayra cıkartsın
Olmazsa da yine tedaviye devam edicez bakalım.. böyle işte..

okurken tüylerim diken diken oldu. inşallah cuma günü hörmetine bebiş oluşmuşturda babasına merhaba demeye gelmiştir. :KK34:

sağol canım benim de yuvamı dağıtmaya hiç niyetim yok eşimi günahıyla sevabıyla seviyorum ama zaman herşeyin ilacı belki güzel bir bebek haberiyle barışırız herşey daha tatlı olur.

böyle düşünmene çok sevindim canım. biz olmazsak onlar ne olur biliyor musun? perişan perişan.... bütün artistlikleri bize ama napsınlar çevrelerinde onları bizim kadar seven kimse yok ki nazları bize geçiyor yani. zaten barışırsınızda bebekte üzerine kaymak olur inşallah:KK36:

çok sevindim canım ya. geçen ay 17.sinde adet oldum benim genelde 1 hafta yada 4-5 gün erken olur bu nedenle 17 sine kadar olmazsam bu iyiye işaret olacak doktorda zaten 14 ünde adet olursan gel yoksa 24 ünde gel dedi. ve 24 mayıs benim doğum günüm. inşallah o gün öğrenirim de bana en güzel hediye olur allahımdan:KK9:
evet sistit iğrenç birşey ve benim sürekli tekrarlıyor umarım gebelikte falan olmaz o zaman daha sıkıntı.

okurken tüylerim diken diken oldu. inşallah cuma günü hörmetine bebiş oluşmuşturda babasına merhaba demeye gelmiştir. :KK34:

of az kalmış hadi canım ya inşallah gelmez kırmızılarda doğum günü paketin hazırlanıyordur suandan :)))))) :KK16:

dün kocam olayı anlatırken ilk kez inandıgını gördüm ..
hiç inanmıyordu olacagına...

sağol canım benim de yuvamı dağıtmaya hiç niyetim yok eşimi günahıyla sevabıyla seviyorum ama zaman herşeyin ilacı belki güzel bir bebek haberiyle barışırız herşey daha tatlı olur.

böyle düşünmene çok sevindim canım. biz olmazsak onlar ne olur biliyor musun? perişan perişan.... bütün artistlikleri bize ama napsınlar çevrelerinde onları bizim kadar seven kimse yok ki nazları bize geçiyor yani. zaten barışırsınızda bebekte üzerine kaymak olur inşallah:KK36:

evet bende sevindim öyle düşünmesine..
söylenmemesi gereken şeyler bazen söyleniyor malesef
ve ercelf in tepkisini koyması inşallah akıl olur bir daha tekrarlanmaz.
Tatlıya baglanır canım iki kişide birbirini sevdikten sonra sorunlar halledilir.
Zaman herşeyin ilacı...
bizim ilacımızda zaman .....

of az kalmış hadi canım ya inşallah gelmez kırmızılarda doğum günü paketin hazırlanıyordur suandan :)))))) :KK16:

dün kocam olayı anlatırken ilk kez inandıgını gördüm ..
hiç inanmıyordu olacagına...

evet bende sevindim öyle düşünmesine..
söylenmemesi gereken şeyler bazen söyleniyor malesef
ve ercelf in tepkisini koyması inşallah akıl olur bir daha tekrarlanmaz.
Tatlıya baglanır canım iki kişide birbirini sevdikten sonra sorunlar halledilir.
Zaman herşeyin ilacı...
bizim ilacımızda zaman .....

inşallah canım ya gelmesin kırmızılar artık. eşinde inanıyorsa olur erkeklerin iç güdüleri iyidir birde oluşuma en büyük katkı onların ya bilirler. :KK51:

canım benim bak sen yaramaza huysuzluk yapıyor ha cimcime . allahım ne güzeldir onun huysuzlugu bile. patlat kıcına bi tane :)) koç burcu oldu sanırım koçlar zordur canım . maşşallah kilosuda güzel . dogumdada bekletmiş seni bak. annende şimdi yorgunluklarını atarsın. tam bahar bebegi ne güzel yıkayıp çıtçıtlı badilerle atarsın yataga fosur fosur uyusun kerata . demos benim adımdan face de bir kız daha var aynı okulada gitmişiz tesadüf . bi ara özelden sevdeye ismimi yazmıştım aratmış o kız çıkmış . velhasıl ben isim göndereyim sana özelden diye düşündüm ama seninde o kız çıkacak karşına . göndermek istersen sen bana özelden ismini gönder ben sana istek göndereyim canım çook öptüm kardeş gibi olduk burada ya kalbimiz sevinçlerimiz üzüntülerimiz ortak oldu .[/QUO

Ahhhh teyzesii huysuzkii ne huysuzzz uyumakmıı oo ne demekkk ::))) battaniyenin içine koyup ikikişi sallıyoruz o şekilde uyuyor canım yerine kydukmu uyanıyor ama canı sağolsun meleğimin...

kızlarrrrr :KK3::KK3: ben bugün çatlatma iğnemi oldum saat 11 de yarın gece 11 de ve ertesi sabah ilişki verdi:KK17: bakalım ne olcak sonuç:KK16:

Kızlar sizinle çok değişiklik duygular yaşadıgım bişey paylaşıcam..

Eşimde ilk kez bu ay çok hevesli ve istekli görseniz..
cuma sabahı saat 6 ya kurduk saati ve o saatte çalışma yaptık : ))) sonra abdest aldı Cuma namazına gidicem dedi..
ki normalde asla o saatte yapıp kalkıp abdest alıp işe gitmez.. gece yapar filan filan..

Cuma namazında camideyken üstüne uğurböceği gelmiş onunla oynamış filan görseniz öyle güzel anlatıyoki..
bende dedim acaba uğurböceğimiz babasına işaret mi veriyor: )))

oglumuz olursa 1 adını Uğur koyarız bile dedik :nazar:

Allah hayra cıkartsın
Olmazsa da yine tedaviye devam edicez bakalım.. böyle işte..

benimm eşimde bu ay hevesli sanırsam ama belli etmiyo:KK1: saat 10 buçukta aradı ne oldu kalktınmı diye evet ne oldu dediimm.. iğnen varya unutma diyo :KK1:

canlarım ben ve eşim dayanamadık dr gittik az önce geldik kan testim 34 olmuş dr değiştirdim 3 4 günde bu ücünçü dr bu seferki folik asit ve progestan verdi bir hafta sonra tekrar gel ne olur dua edin eğer dışsa bile daha yeni tedavi ederiz

canım inşallah değerin katlanarak artar:nazar:

inşallah canım ya gelmesin kırmızılar artık. eşinde inanıyorsa olur erkeklerin iç güdüleri iyidir birde oluşuma en büyük katkı onların ya bilirler. :KK51:
inşallah
zaten ben istemediğimiz zamanlarda bile riskli zamanlara ya olduysa filan diyodum
bişey olmaz bişey olmaz diyodu..
calışmalar gerçek anlamında olunca bile kesin yoktur diyodu hiç bi zaman inanmadı..
ilk kez böyle oldu inşallah bu ay olur. olmazsa da yaıpcak bişey yok gerçi

Allah dualarımızı kabul eder inşallahh

kızlarrrrr :KK3::KK3: ben bugün çatlatma iğnemi oldum saat 11 de yarın gece 11 de ve ertesi sabah ilişki verdi:KK17: bakalım ne olcak sonuç:KK16:

benimm eşimde bu ay hevesli sanırsam ama belli etmiyo:KK1: saat 10 buçukta aradı ne oldu kalktınmı diye evet ne oldu dediimm.. iğnen varya unutma diyo :KK1:

canım inşallah değerin katlanarak artar:nazar:

heheh evet hevesli olsunlar tabii ya
hep biz istiyoruz birazda onlar cebelleşsinler dimi :KK1:
inşallah bu heyecanımız boşa değildir...:18::18:

canım en son dün beta baktılar 34 olmuş dr ilaç verdi bir hafta sonra tekrar gitcem dualarınızı bekliyorum

Aminnn canım darısı sizlere olsun inşallahhh en kısa zamanda. Sen nasılsın canım haberler iyimi yazarsan sevinirim....

bebişin Ana - babalı büyüsün inşallah...
biz o yaramazlar için ne kadar uğraşıyoruz bitmiyo bide gelince onların yaramazlıklarıyla uğraşcaz Ah bu annelik nasıl birsey böyle
Allah nasıl bir lutuf vermiş içimize...

Gerçekten Cennet Anaların ayakları altında :KK16::KK16:

canım en son dün beta baktılar 34 olmuş dr ilaç verdi bir hafta sonra tekrar gitcem dualarınızı bekliyorum

hazan cok sevindim degeriin yükselmesine..
neden hemen korkutuyolar kiii
bi beklesinler yükseltmesi için..
bak ne güzel yükselmiş maşallah..
hadi bebiş büyü de gel annene :))):KK49:

canım inşşş hayarlarla gelir bebeğin desteğin için çok saol

amiinn :KK16: dualarımız seninle canımm:KK34:

inşallah
zaten ben istemediğimiz zamanlarda bile riskli zamanlara ya olduysa filan diyodum
bişey olmaz bişey olmaz diyodu..
calışmalar gerçek anlamında olunca bile kesin yoktur diyodu hiç bi zaman inanmadı..
ilk kez böyle oldu inşallah bu ay olur. olmazsa da yaıpcak bişey yok gerçi

Allah dualarımızı kabul eder inşallahh

heheh evet hevesli olsunlar tabii ya
hep biz istiyoruz birazda onlar cebelleşsinler dimi :KK1:
inşallah bu heyecanımız boşa değildir...:18::18:

inşallah canımmm meraktan şimdi baktım hamile kalırsam doğum nezaman diye 25 ocak mış :KK1:

amiinn :KK16: dualarımız seninle canımm:KK34:

inşallah canımmm meraktan şimdi baktım hamile kalırsam doğum nezaman diye 25 ocak mış :KK1:

heheh bende bakıyorum vallaaaa
ben hiç kışın dogurmak istemiyorum aslında ama artık olsun da istiyorumm

Tam kışın göbeğinde dogurcan desene .))))

heheh bende bakıyorum vallaaaa
ben hiç kışın dogurmak istemiyorum aslında ama artık olsun da istiyorumm

Tam kışın göbeğinde dogurcan desene .))))

heheee :KK1: kış yaz meselesi değilde ben burçlara meraklıyım:KK1: ben teraziyim eşimde ikizler.. bize şimdi bi oğlak bebek gelirse başa çıkamayız vallaa :KK1:

heheee :KK1: kış yaz meselesi değilde ben burçlara meraklıyım:KK1: ben teraziyim eşimde ikizler.. bize şimdi bi oğlak bebek gelirse başa çıkamayız vallaa :KK1:

aaa ikinizde dengesiz gurunundasınız heeheee:KK1:
bende ikizler burcuyumm
bebişimi de mayıs ayında dogurmak isterdim ama ikizler olmasın terazi de olmasın yaaaaa

oğlak burcunun özelliklerini hiç bilmiyorum .......

aaa ikinizde dengesiz gurunundasınız heeheee:KK1:
bende ikizler burcuyumm
bebişimi de mayıs ayında dogurmak isterdim ama ikizler olmasın terazi de olmasın yaaaaa

oğlak burcunun özelliklerini hiç bilmiyorum .......

eşim değişken ben öncüyüm.. evde bi sabit eksik yani :KK1: bende hep aralık ayında olsun istiyodum ama kısmet değilmiş :KK25:

X