Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba kızlar...
ben d bugün klomen kullanmaya başladım,5.günümdeyim ve ne zaman kontrole gitmem lazım,heyecandan doktor 15 mayıs mı 10 mayıs mı dedi anlamadım??klomenden sonra kaç gün sonra kontrol oluyor???:18::18::18:

ben klomen bittiğinin 2. günü gitmiştim.. yani bi gün boş kaldım ertesi günü gittim :KK34: hayırlı olsunn :KK34:

valla heycanlı değilim negatif olduğunu biliyordum şimdi aradım negatif dediler ,bir dahaki aylara artık

canım kısmet değilmiş bu ay demekki:26: inşallah tez zamanda olur :KK34:

sevocum çok sevindim RABBİM inşallah emeklerinin karşılığını verir canım
sagol güzelim amin inşallah arka arkaya güzel haber veririz.
canım inşallah bebeğin seninledir. ben öyle inanıyorum.dış gebelik belirtileri var mı canım herhangi bir rahatsızlık karın ağrısı falan çok şiddetli sancılar yaparmış o.gerçi erken daha dış gebelik olsa bile üzülme tamam mı erken farkedildiği için şükret canım yine olur inşallah. ama ben inanıyorum değer yavaş yavaş yükselecek miniğin sana tutunacak. bir arkadaş şimdi adını hatırlamıyorum onun da düşük çıkmıştı değeri sonra iki karı şeklinde de artmadı yavaş yavaş arttı lekelenmeleri oldu 1 hafta hastanede yattı ama bebeği ona tutundu şuanda hamile :)

sevo cum hadi hayırlı olsun gülüm ama zaten 1 yumurta yokmuydu neden ilişki yasağı koydu ki aşılamadan sonra bari 1 kez de kendiniz yapsaydınız sadece 1 ilişkiyle olma ihtimali az.arttırmak için hep ilişki önerirler halbuki.ama bir bildiği vardır. eğer tutmazsa bence sen hemen tüp bebek yaptırmalısın canım puregon kullanmıştın sanırım 1 tane gelişti eğer gonal f kullanırsan daha çok gelişir eşinin değeri de iyi maşallah.vakit kaybetmeden şansını deneyebilirsin. ama inşallah gerekmez son ümit gerçek olur bebeğin seninle olur.
ecelf dr. a bende ısrar ettim 1-2 defa yapalım şansı arttıralım diye . hani dr. ların duvarında rahim şekli varya onun başına geçti. normal ilişkide spermlerin boşaldıgı yeri gösterdi. sonrada aşılamada tüpün agzına bıraktım spermleri zaten yumurtan çatlamak üzere bu akşam çatlar spermlerde yumurtayı sarmış bekliyor olacak kaş yaparken göz çıkarmayalım bundan sonra agır kaldırma vs vs . sende pregesteron kullanıyosun degilmi estrofeme onuda ekledi fitil olarak 200mg günde 3 sefer vajinadan. 10 gün yasagı test gününe kadar uzattık bizde. bende plan yapmışrım 36. saat ve 3,4 gün ilişki diye ama dr. öyle söyleyince eşimde mantıklı diyor. benim endişem net te spermler 2 saatle 72 saat arası yaşıyor ya onu sordum dr. a saglıksız spermler 2 saat dedi . yıkamadan sonra saglıklı spermler gittigi için yumurtanın yaşama süresi olan 24 saati aşıyorlar zaten . eşimde mantıklı riske atmayalım dedi. yani ilişki yaşanmayacagı için içimdeki endişede kalktı bundan sonrası dinlenme süreci kayısı çayı içiyorum kabız olmamak için içebilirsin dedi. kabızlık şurubuda yazdı hangisinine kullanmak istersem diye 15 gün sonra test. sen nasılsın canım kendi stresimden sizlerle ilgilenemedim biliyosun son umudum. umarım yumoşun güzel güzel döllenip yerleşmiştir hadi az kaldı canım . çok öptüm
ohhh ohh maşallah cnm bu ay senden umutluyum inşallah tutar biride bize ilişki yasağı verse pas tuttum artık su görmek istemiorum:))))):KK1::KK1::KK1:

inşallah be güzelim . aman canım umut olsunda pas tutun yada sudan buruş buruş olun yeterki umudunuz olsun.

normalde adetin kaç günde bir bide 10 mayıs kaçıncı günün oluyor :26:

28 günde bir oluyor cnm,bu ay 30.gün geldi.5.günüm bugün.ve doktorum kaba taslak gün çıkardı ama hangi gün olduğunu karıştırdım.15 mi dedi 10 mu dedi anlamadım.klomeni bitir gel dedi,ondan sonra 15'i der mi?kafam çok karıştı,ister kız ister kızmasın ben ayın 10'unda gideyim kısmetse.bana dicek ki sen dinlemedin mi beni,der mi acaba??:KK9::KK9:

ben klomen bittiğinin 2. günü gitmiştim.. yani bi gün boş kaldım ertesi günü gittim :KK34: hayırlı olsunn :KK34:

canım kısmet değilmiş bu ay demekki:26: inşallah tez zamanda olur :KK34:

salı bitecek klomen,ben de perşembe gideceğim o zmn kısmetse,inşallah doktor ben sana 15'inde gel demedim mi demez.:18:

28 günde bir oluyor cnm,bu ay 30.gün geldi.5.günüm bugün.ve doktorum kaba taslak gün çıkardı ama hangi gün olduğunu karıştırdım.15 mi dedi 10 mu dedi anlamadım.klomeni bitir gel dedi,ondan sonra 15'i der mi?kafam çok karıştı,ister kız ister kızmasın ben ayın 10'unda gideyim kısmetse.bana dicek ki sen dinlemedin mi beni,der mi acaba??:KK9::KK9:

bencede 10 mayısta gitsen iyi olur :KK34: bişey demez:KK34: yanlış anlamışım dersin:KK1: bide zaten gün aşırı felan yine çağırıyor büyüyomu bakmak için :KK34:

bencede 10 mayısta gitsen iyi olur :KK34: bişey demez:KK34: yanlış anlamışım dersin:KK1: bide zaten gün aşırı felan yine çağırıyor büyüyomu bakmak için :KK34:

öyle dicem artık...bi daha giderim 15'inde yanlış olursa,sonuçta klomenden sonraki yumurta durumu önemli,bana da 10unda gitmek mantıklı geldi aslında.15'inde de çatlamış mı diye çağırırı belki.

teşekkürler arkadaşlar....:KK3::KK3::KK54::KK54:

sagol güzelim amin inşallah arka arkaya güzel haber veririz.

ecelf dr. a bende ısrar ettim 1-2 defa yapalım şansı arttıralım diye . hani dr. ların duvarında rahim şekli varya onun başına geçti. normal ilişkide spermlerin boşaldıgı yeri gösterdi. sonrada aşılamada tüpün agzına bıraktım spermleri zaten yumurtan çatlamak üzere bu akşam çatlar spermlerde yumurtayı sarmış bekliyor olacak kaş yaparken göz çıkarmayalım bundan sonra agır kaldırma vs vs . sende pregesteron kullanıyosun degilmi estrofeme onuda ekledi fitil olarak 200mg günde 3 sefer vajinadan. 10 gün yasagı test gününe kadar uzattık bizde. bende plan yapmışrım 36. saat ve 3,4 gün ilişki diye ama dr. öyle söyleyince eşimde mantıklı diyor. benim endişem net te spermler 2 saatle 72 saat arası yaşıyor ya onu sordum dr. a saglıksız spermler 2 saat dedi . yıkamadan sonra saglıklı spermler gittigi için yumurtanın yaşama süresi olan 24 saati aşıyorlar zaten . eşimde mantıklı riske atmayalım dedi. yani ilişki yaşanmayacagı için içimdeki endişede kalktı bundan sonrası dinlenme süreci kayısı çayı içiyorum kabız olmamak için içebilirsin dedi. kabızlık şurubuda yazdı hangisinine kullanmak istersem diye 15 gün sonra test. sen nasılsın canım kendi stresimden sizlerle ilgilenemedim biliyosun son umudum. umarım yumoşun güzel güzel döllenip yerleşmiştir hadi az kaldı canım . çok öptüm

inşallah be güzelim . aman canım umut olsunda pas tutun yada sudan buruş buruş olun yeterki umudunuz olsun.

canım şimdi sen anlatınca bana da mantıklı geldi gerçekten bak neticede herşeyin bir açıklaması oluyor. benim de içim rahat edebilir o zaman aşılamam yapıldığında kasık ağrılarım vardı o gün aşılamadan sonra da arttı en geç akşamına çatladı hepsi o gün çok ağrım oldu hatta sabahına. yıkandığı için de kalitesizler gidiyor.diğerleri hazır yumurtanın çatlamasını bekliyor. benim aslında gün yaklaştıkça ümidim de artıyor umutsuzluğum kalmadı yine de insan bekliyor işte. belirtiler falan da iyi. ama sadece bana doktorum yumurtan şekilsizdi demesi canımı sıktı olmayacağını o sebepten düşündüm hep. hala da düşünüyorum. ama 18 mm olan yumurtam 4 gün önce 12 mm idi ve bir tane de 10 mm vardı. 18 mm olduğu gün 10 mm olanı sormadım ama belki o da 16 mm olmuştur ve arkasından çatlamıştır :) umut kesilmiyor işte. ben inanıyorum eğer rabbim isterse sağdaki güzel yumurtalarımdan birisini bile yakalamış olabilir tüpüm.Allah bizi tek tüple yarattıysa belki o yetecektir bana. Rabbimden hayırlısını dilyorum.

canım şimdi sen anlatınca bana da mantıklı geldi gerçekten bak neticede herşeyin bir açıklaması oluyor. benim de içim rahat edebilir o zaman aşılamam yapıldığında kasık ağrılarım vardı o gün aşılamadan sonra da arttı en geç akşamına çatladı hepsi o gün çok ağrım oldu hatta sabahına. yıkandığı için de kalitesizler gidiyor.diğerleri hazır yumurtanın çatlamasını bekliyor. benim aslında gün yaklaştıkça ümidim de artıyor umutsuzluğum kalmadı yine de insan bekliyor işte. belirtiler falan da iyi. ama sadece bana doktorum yumurtan şekilsizdi demesi canımı sıktı olmayacağını o sebepten düşündüm hep. hala da düşünüyorum. ama 18 mm olan yumurtam 4 gün önce 12 mm idi ve bir tane de 10 mm vardı. 18 mm olduğu gün 10 mm olanı sormadım ama belki o da 16 mm olmuştur ve arkasından çatlamıştır :) umut kesilmiyor işte. ben inanıyorum eğer rabbim isterse sağdaki güzel yumurtalarımdan birisini bile yakalamış olabilir tüpüm.Allah bizi tek tüple yarattıysa belki o yetecektir bana. Rabbimden hayırlısını dilyorum.

Caanıımm nasılsınn sizleri çookkk özledimm umarım allahtan hayırlısı olsun allah emeklrinizi zayi etmesin hamile kalan arkadaşımız varmı fazla zamanım yok o yüzden geçmişe fazla bakamicam öpyorum sizlerii..

15 mayısta 16.gün oluyo,acaba 10 mayıs mı dedi?10'unda da gitsem mi acaba?

doktor bana ilaç bitiminden 4 gün sonra demiş ama ben unuttum ve ertesi günü gittim. bana yumurtan oluşmuş dedi 20 mm. ertesi günüde çatlatma iğnesi verdi bakalım bekliyorum 8 gün oldu iğneyi yapalı. bence 10 mayıs ta git canım

doktor bana ilaç bitiminden 4 gün sonra demiş ama ben unuttum ve ertesi günü gittim. bana yumurtan oluşmuş dedi 20 mm. ertesi günüde çatlatma iğnesi verdi bakalım bekliyorum 8 gün oldu iğneyi yapalı. bence 10 mayıs ta git canım

aynıyız demek ki geçen hafta perşembe mi yaptırdın iğneyi? hadi hayırlısı ...benim karnım ağrıdı bikaç kez ya sende de var mı?

geçmişi okudum iyi dileklerde bulunmuşsunuz çok teşekkür ederim herkese....allahım yüzümüzü güldürsün inşallah...

canlarım ben ve eşim dayanamadık dr gittik az önce geldik kan testim 34 olmuş dr değiştirdim 3 4 günde bu ücünçü dr bu seferki folik asit ve progestan verdi bir hafta sonra tekrar gel ne olur dua edin eğer dışsa bile daha yeni tedavi ederiz

canlarım ben ve eşim dayanamadık dr gittik az önce geldik kan testim 34 olmuş dr değiştirdim 3 4 günde bu ücünçü dr bu seferki folik asit ve progestan verdi bir hafta sonra tekrar gel ne olur dua edin eğer dışsa bile daha yeni tedavi ederiz

canım bu çok güzel bi haber iyiki başka bi doktora gitmişsin dualarımız seninle canım benim sen gönlünü ferah tut yeterki biz her zaman senin yanındayız

Caanıımm nasılsınn sizleri çookkk özledimm umarım allahtan hayırlısı olsun allah emeklrinizi zayi etmesin hamile kalan arkadaşımız varmı fazla zamanım yok o yüzden geçmişe fazla bakamicam öpyorum sizlerii..

demosss canım benim seni görünce gözlerim doldu inan patlamak üzereyim zaten şuan ben de diyorum bu kız kayboldu doğumu da yaklaşmıştı ne oldu sevo söyledi doğurduğunu hiç denk gelmedim mesajına yazdın mı bilemiyorum doğumum oldu diye canım duru kızımız nasıl herşey yolunda mı sen nasılsın?
ben çok kötüyüm demos bikaç gündür kulaklarını çınlattık sevde ve sevo ile aşılamam yapıldı bugün 9. günüm . 15. günümde kan testiyle baktıracağım sonuca. ruhum daralıyor.başladı son günlerin gerginliği.ve en kötüsü de ne biliyomusun.biz eşimle kavga ettik. ben annemin evindeyim. salı gününden beri dargınız. ben aramıyorum o da aramıyor.şiddetli bir kavga ettik.bu yüzden sen geldin aklımıza böyle bir anında almıştın sen de hamilelik haberini. ben çok karmaşık duygular içindeyim. durumumuz ne olucak bilemiyorum sonuç günü de yaklaştıkça geriliyorum. Allahım bana nasip etsin inşallah bu ay bebeğimi...

canım değerin yükseliyor ben sana demedim mi sabretmelisin bol bol istirahat et ayaklarının altına 1 yastık koy ve uzan ilaçlarını düzenli kullan bol bol su iç ve vitamin içeren meyveler sebzeler yemekler ye. ben inanıyorum tutunucak sana bebeğin.

demosss canım benim seni görünce gözlerim doldu inan patlamak üzereyim zaten şuan ben de diyorum bu kız kayboldu doğumu da yaklaşmıştı ne oldu sevo söyledi doğurduğunu hiç denk gelmedim mesajına yazdın mı bilemiyorum doğumum oldu diye canım duru kızımız nasıl herşey yolunda mı sen nasılsın?
ben çok kötüyüm demos bikaç gündür kulaklarını çınlattık sevde ve sevo ile aşılamam yapıldı bugün 9. günüm . 15. günümde kan testiyle baktıracağım sonuca. ruhum daralıyor.başladı son günlerin gerginliği.ve en kötüsü de ne biliyomusun.biz eşimle kavga ettik. ben annemin evindeyim. salı gününden beri dargınız. ben aramıyorum o da aramıyor.şiddetli bir kavga ettik.bu yüzden sen geldin aklımıza böyle bir anında almıştın sen de hamilelik haberini. ben çok karmaşık duygular içindeyim. durumumuz ne olucak bilemiyorum sonuç günü de yaklaştıkça geriliyorum. Allahım bana nasip etsin inşallah bu ay bebeğimi...

canım değerin yükseliyor ben sana demedim mi sabretmelisin bol bol istirahat et ayaklarının altına 1 yastık koy ve uzan ilaçlarını düzenli kullan bol bol su iç ve vitamin içeren meyveler sebzeler yemekler ye. ben inanıyorum tutunucak sana bebeğin.

canııımmmmsınızzz benim benn yazmıştım doğumdan önce bir süre nete giremem diye evimde net yok canım sevo bugünmü okumuş mesajımı çünkü biraydır hiç girmedim siteye. Canım doğum yapalı bir ay oldu 3 nisanda dğum yaptım kızım çok huysuz ve yaramaz uyumak susmak bilmiyor sürekli ağlıyor ama şikayet değil bu o kadar ağlıyorki kendiside bitkin düşüyor dr a götürdük birşeyi yok diyor kendisi huysuz muş. Canım size ne oldu böyle çok üzüldüm ama okur okumaz yüzümde bir gülümseme oluştu çünkü hemen benim durumum aklıma geldi dedimki inşallah sonuda benimki gibi hayırlı olur konuyu bilmiyorum ama umarım herşey yoluna girer bu süreçte stres yapmaman lazım kendine dikkat etmen gerek belkide bebişin şimdi sana tutunmaya çalışıyordur inanınki bana doğuma girerken hepiniz için duaa ettim sizlerede nasip etsin diye. Lütfen kendini üzme ne olursun kakkınızda hayırlısı neyse o olsun bizimde kavgamız çok şiddetliydi hatta hatırlıyorsan benim eşim ölümden döndü ama ben yine görmeye gitmedim çünkü çok kızgındım ona ama barıştık tabiki sihirli deynek değmedi halaa birbirimizi yiyoruz doğuma girerken bile tartıştık ::)))) ama birlikteyiz o yüzden sıkma canını sen bebişine odaklan umarım en kısa zamanda hayırlı haberler alırsın ve barışırsınız seni öpüyorum canım kendine iyi bak..

nasılsın taze annemiz. bebişimiz nasıl minik kızımız . 1 aylık olmak üzere sanırım allah analı babalı büyütsün saglıkla sıhatle allah güzel kaderler yazsın. fırsat bulursan cimcimenin resmini koy canım görsün teyzeleri. bende dün aşılama yaptırdım canı son umut 15 gün sonra test . bebişle meşgulsündür ama ara ara haber et canım minigi ve seni çok öptüm mpb vardı hatırlarsın oda aşılama yaptırmıştı dier topikte onunda hamiş haberini aldım bu gün onada çok sevindim. bir ara melek giriyordu yok şimdi. sevdede tedavi süreciyle ugraşıyor bu arada topikte yeni erkadaşlarımız var allah bir an önce anne yapsında topikte eskitmesin onları bizim gibi. çoook öptüm canım.

sevo nasılsın canım seninle görüşmeyeli o kadar uzun zaman oldukii bende bir aydır ilk defa giriyorum seni görünce o kadar sevindimki aşılama yapmışsın heralde fazla okuyamadım umarımkiiii bebişine kavuşursun biranönce. Sevde nasıl oda aşılama yaptırmıştı sonuç ne olduu.... sizleriii çoookkkkk özledimm yaaa hamile olan arkadaşımız varmıı.. ????

X