Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ay canım sagol ben 7 aylık dogmuşum aslında boyumda 1.65 kısa sayılmam ama kemiklerim ince serde çerkezlikte var göçmenlikte . sanırım ondan .öptüm canım.

erken yaptırma ecelf yaptırırsan bu seferde deger seni endişelendirecek . bak şurada 5 günün kalmış kendini oyalamaya calış canım . ecelf sana bir şey soracagım ya bu pregesteron fitil beni çok rahatsız etti sürekli geri gelem beyaz akıntı ıslak ıslak yanma yapıyor hafif kaşıntı yapıyor . dün dr. aradım crione jel kullanabilirsin dedi . net te crione jel kullananları okudum onlarda aynı şikayetlerden muzdarip. sen crioneyi kullanırken aynı şeyleri yaşıyormusun . çok çabuk mantar olabiliyorum bu ılslaklık ve kımıl kımıl kaşıntı çok rahatsız etti mantar olacagım diye korkuyorum . ben bu sabahki dozu fitil olarak degil hap olarak aldım . mantar olmaktansa mide bulantısına razıyım aklımdada crione jel var ama sana sorayım dedim sen neler yaşıyorsun crioneyi kullanırken canım yazı ver . fikir ver. bukadarda karamsar olma be be güzelim.

canım bende yok kaşıntı falan maşallah.arada bir yanma falan oluyo ama geçiyo. ben günlük ped kullanıyorum. dışarı çıkma hepsinde oluyo canım jelde de fitilde de onu engelleyemezsin. zaten uyguladıktan sonra 5-10 dk yat yeter rahime dağılması için sonra kalkıp günlük işlerine devam et. rahim ihtiyacı olanı emiyor zaten fazlasını atıyor dışarı. mantar olmamak için günlük ped kullan sık sık değiştir ufak yaprak ped ler var ya onlardan. ıslak külotla sakın durma. hap olarak alınca da daha hamile kalmadan uyku hali başlıyor. sen jeli uygula bence daha kolay hem aplikatörü var. fitil den daha çabuk dağılıyor.

3 gündür giremiyorum delirdim meraktan...oğlum hastalandı..üşütmüş..onun yanındaydım pek giremedim canlarım..cok şükür bugün iyi..pazar pazar nöbetçiyim işyerindeyim ne gıcık...
öncelikle demoscummmm gelmiş ...cok sevindim..canım seni görmek duru dan senden haber almak ne güzel...yaramazmış anladığım kadarıyla..uyumuyormuş bıcırık...tatlım ya ilk günler ilk aylar zor olur bilmezmiyim..benimde aynı senin gibi oldu..bi sürü sancı cektim doğmadı apar topar sezeryana aldılar bide onun sıkıntısını çektim..şimdi senin yazdıklarını okuyunca kendi cektiklerim aklıma geldi...gün gün daha da iyi olacak daha rahatlıyacaksın inşallah canım..gögüslerine bol bol hakiki zeytin yağından sür..yumuşatıyor ve cok iyi geliyor..resmini bende görmek istiyorum..ekle veya bana da gönder..oğlumun faceinden ulaşırım sana...benim başıma gelenleri yazmış kızlar sana...canım imtihan vallahi..sürünüp duruyoz buralarda bıraktıığın gibi ..ercelf bi taraftan sevo bitaraftan ben bitaraftan....öpüyorum cok..
sevocum.... canım senin adına umutlu ve heyecanlıyım..Allahım nasıl geçicek bu zaman dilimi şimdi..en zoru bu aslında beklemek...günler geçmek bilmez..belirtiler ve kendini dinlemenin verdiği gerğinlik...umarım su gibi akar günler de geçer gider zaman..ve sonunda güzel haberlerle coşarız burda inşallah..çifte bayram yapsak keşke..sen bitaraftan erçelf bi taraftan..sevinsek deli gibi...iki güzel haberle yoğunlaşsa umutlarımız...
erçelfim.. demek aramadı hala...bak sen ..direniyor...ama merak etme fazla sürmez..dayanamaz o sana...zorluyordur kendini ..gurur yapacaklar ya..ilk adımı senden bekliyor kendince..hep haklı zannederler kendilerini ya ondan ötürü...üzme kendini gülüm sen..biliyorum zaten gerginsin..son 5 gün daha zorlayacak seni..ben son haftada yakıp yıkmak istiyordum herşeyi...biliyorsun ya psikolojim cok bozulmuştu..umarım daha rahat atlatırsın bu günleri...belirtilerin güzel..umut verici..erkenden tahlil yapmak sakın..en azından 14.güne kadar bekle canım ..biliyorum cok zor ama sabret gülüm..yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin..rabbim uğraştırmasın bi daha..emek çektirmesin...bi sürü ilaç..bi sürü hormon..aşılama zamanında tam 1.5 kilo aldım hemen..kimbilir daha kaç kila alacağım..alacağız...hayırlısı artık..moralin yüksek tut..herşey geçiçek..her şey bitecek..demos ne güzel örnek sana..bitecek gülüm..her şey bitecek..öpüyorum seni de,,,

ah canım sorma ne hallere geldik buhranlardayım günler geçmek bilmiyor. durup durum ağlamak geliyor içimden. neyseki bu sabah yine görümcem aradı kendisi arayamıyor belli ki orda kahvaltıdaymış dedem rahatsız benim kanser hastası hastanede yatıyor. ziyarete gelmek istediler hem bahane olur diye düşündüler sanırım ama ziyaret saatleri uymuyor. akşam da seni alıp döneriz diye düşündüm diyor kadın da arayı bulmaya çalışıyor.o da burda kendi açısından anlatıyor diyor iş yerinde çok bunalıyorum diyomuş kendine göre var tabiki onun da yükleri size de diyordum annesi babası yaşlı onların da sorunları oluyor. görümcem de sen de mesaj atıver diyor inat yapmayın diyor. napıcamı bilemiyorum. kıyamıyorum eşime de bi msj atsam koşa koşa gelir biliyorum.yine büyüklük bende kalıcak sanırım bu kadar ders ikimize de yeter. aricam gelsin alsın kovmayı bilyor da gelip almaktan mı çekiniyor. annem duydu diye de ondan çekiniyor sanırım.benim de dayanıcak gücüm kalmadı zaten tek başıma geçmicek günler..

kızlar ben hala adet olmadım testde negatif biliyosunuz benim adet düzensizliklerim var çatlatma iğnesinden sonra kendiliğinde adet olurmuyum yoksa adet olmam için ilaçmı kullanim off :KK43:

kızlar konuyla alakasız ama ne olur cevap verin
hafta sonunu kayınvalidemlerde geçirdik orda eltilerimin çocukları falan su çiçeği olmuştular haberim yoktu bende aldım kucağıma çocukları ben şu anda eve geldim 13 aylık yeğenim var acaba kucağıma aldığım için mikrop bulaşmışmıdır ve ye yeğenime bulaştırmaktan korkuyorum ne yapmam lazım acil cevap:KK34:

kızlar bu nedir anlamadım ya kaç gündür ara ara karnım ağrıyo .6-7 günüm var daha ? böyle yaşayan var mı?

canım ya bende aynen öyleyim 2 gündür fenayım..
Senin 6-7 gün oldugu için hamişlik belirtisi olabilir gözün aydın :KK1:

benim daha 20 gün var : )))) yumurtlama günlerimdeyim bu neyin agrısı olabilir işte....:26:

hafta sonunu kayınvalidemlerde geçirdik orda eltilerimin çocukları falan su çiçeği olmuştular haberim yoktu bende aldım kucağıma çocukları ben şu anda eve geldim 13 aylık yeğenim var acaba kucağıma aldığım için mikrop bulaşmışmıdır ve ye yeğenime bulaştırmaktan korkuyorum ne yapmam lazım acil cevap:KK34:

canım bulaşabilir...
neticede kaçış yok...

kızlar ben hala adet olmadım testde negatif biliyosunuz benim adet düzensizliklerim var çatlatma iğnesinden sonra kendiliğinde adet olurmuyum yoksa adet olmam için ilaçmı kullanim off :KK43:

canım ne zaman oldun igneyi?
genelde 14. 15 . gün adet olunur diyorlar
bende kendi adet günümde olmuştum

günaydın canım arkadaşlarım
yoğun bir hafta sonundan sonra tekrar işe başladık. yalnız şöyle bir durum oldu. cuma günü ve pazar günü performansımızı gerçekleştiremedik. son performanstı. ancak eşim iş değişikliği yaptı ve hesap devretmek için mesaiye kaldı. ve ben şu anda çabalarımın boşa gittiğini hissediyorum. ama yapacak bir şey yok yine bekleyecem bir umut. gerçekten çok gerginim sinirliyim dokunsalar ağlayacak gibiyim. kızgınım galiba eşime:KK14:

kızlar dün adet olmaya başladım biliyosunuz ben 8-9 ayda bir adet oluyorum ama çatlatma iğnesi bu ay tam geçen ayki günümde olmamı sağladı belki hamile değilim ama inanın bu bile yetti bana yumurtan çatlamadı diye çok korkmuşttum ama demekki biz tutduramadık hafiften ama kahverengi tonlarında geliyo adetim bide dün öğleden beri 4-5 damla anca gelmiştir off iyicene bi sökülse birazdan eşimle doktara gidicez ve bu ayki tedaavimizi belirlicez herşeyin hayırlısı

ya bilgisayar benim mesajı yine yedi . 2 tane mesaj çıkabilir . dün aşılamayı yaptırdık bir saat öncesinden sperm alındı 40 milyon saglıklı sperm çıktı . yumurtada çatlama seviyesine girmiş . 50 dk yattım kızlar . dr. progesteronda ekledi . veeeeeeeeee 10 gün ilişki yasagı . zaten bu akşam yumurta atılır spermlerde hazır başka ilişkiye gerek yok kaş yaparken göz çıkarmayalım dedi . gece 12 de çatlama akıntısıda geldi. bizde eşimle yasagı test gününe kadar uzattık zaten 10 günden sonra olursa yerleşmiş olur zarar vermeyelim diye . 15 gün sonrada test . böyle kızla daha önceki yazdıgım mesajda yayınlanabilir öptüm.
hadi hayırlısı sevocum hayırlısı ile güzel haberleri ver bize inşallaaaahhh amiinn..
Caanıımm nasılsınn sizleri çookkk özledimm umarım allahtan hayırlısı olsun allah emeklrinizi zayi etmesin hamile kalan arkadaşımız varmı fazla zamanım yok o yüzden geçmişe fazla bakamicam öpyorum sizlerii..
amaann amaaann kimle rgelmiş taze annemiz burdaymış rabbim kızına sana ailene sağlık mutluluk huzur versin gelinlikle görmeyide nasip etsin inş. :KK34: Ne güzeldir varyaa allahım herkese yaşatsın bu duyguyu kızımız yaramazmış hee aahh bu kız çocukları nazlı oluyorlar kim bilir benimkisi nasıl olacak allahım sağlık versin canım mutlulukla huzurla büyütmeyi nasip etsin sana aay bir tuhaf oldum yaaa nasıl sabırsızlanıyorum kızımı kucağıma almak için.. :)
canlarım ben ve eşim dayanamadık dr gittik az önce geldik kan testim 34 olmuş dr değiştirdim 3 4 günde bu ücünçü dr bu seferki folik asit ve progestan verdi bir hafta sonra tekrar gel ne olur dua edin eğer dışsa bile daha yeni tedavi ederiz
:)) süüüpppeeerrmiş canımm değerinde yükselmiş hadi hayırlısı inş. ters giden bişey olmaz ve gebesindir canım dularımız seninle..
kızlar 10. günü de devirdim. az önce nisan aşılama topiğinde okudum bir arkadaş aşılamadan 5 gün sonra kan testi yaptırmış değeri 500 çıkmış. 7. gününde ultrasonda bakmışlar 2 kese gözükmüş yani ikiz. öyle olsa bile bu kadar erken çıkar mı bu ya ? çatlatma nın etkisi 14 gün sürüyor diye biliyorum. bir de dün ard arda 6 hamile haberi aldık iyice depreştim bende. belirgin sarı akıntım var kasıklarım ağrıyor arada adet olacakmışım gibi göğüs uçlarım belirgin koyulaştı ve acıyor. bu kadar.geçmicek bu 5 gün. kendime de rahat vermiyorum. en güzeli eşler ohhh. hele benimki hala aramadı beni biliyomusunuz. bu gidişle de aramicak kendi gitti kendi gelsin diyodur.insan merak etmez mi karısını etmiyor işte kıramadı inadını. ama ben de kırmicam. kahvaltı masasını dağıtan o. ağlayarak toplayan da ben. ya hamileysem ve hala aramazsa :KK43:((
OOfff ercefim oofff ne diyim ne söyliyim bu günleri stressiz rahat geçirmen gerekirken eşinle destek olarak birbirinize geçirmen gerekirken annenin evinde stres altındasın ne diyim canım erkek milleti benimkide aynı seninki gibi inatçı hamile isen bile korkma canım tıpış tıpış gelir aramadı demek biraz sensiz kalsın özlesin değerini anlasın dank eder kafasına ben annemin evinde 2 haftayı aşkın kaldımda ancak dank etti benimkine zamanında herşey olacğaına varıyor canım bugünlerde geçecek inşallaah ama inşallaah şu aşılamanın sonucu iyi olur canım rabbim senden güzel haberler almayı nasip eder bize inş...

Arttık olsun bir hamiş haberimiz yaaa bereketi kaçtı topiğin kaç aydır kimseden tık yok yaa eski arkadaşlarımız ne yaptılar acaba ne durumlar bileniniz varmı?
Burada aramızda olan tüm bebek isteyen arkadaşlarımız rabbim bekletmesin çok fazla aratmasın dularınızı dualarımızı kabul eylesin inş.Amiinn..

benim kardeşim okuldan getirdi kendi geçirdi havlularımızı bile ayırdık dokunmadık birbirimize ama ben de oldum arkasından hem de 20 yaşımda o çok hafif atlattı 10 yaşındaydı ben 1 hafta yattım su çiçeği çıkmadık yerim kalmadı. hadi biz aynı evin içindeyiz bana bulaştı misafirliğe gitmiştik halamlara 1 günlüğüne halamın kızına da bulaştı 25 yaşında :)
yaşı olanlar daha ağır geçiriyor canım. küçükler daha hafif atlatıyor. korkma. geçirilecekse kaçış yok:)

kızlar eşimle barıştık şuan evimdeyim:)
geldi beni aldı annemden kendisi aradı geliyim mi almaya diye ben de gel dedim ne diyim :)
hala eski kociş hiçbişey olmamış gibi bağrına basıyor beni seviyor.sinirini attı geçti unutmuş bile herşeyi hiç konuşmadık.
ben daha kinciyim yapılan şeyi asla unutmam on sene geçse bile çıkarıp yüzüne vururum yapım bu. umarım alması gereken dersi almıştır.

bu arada eşimle barıştım evime döndüm ama bu stres de bebek mi gelir dün sabah jel kalıntılarının arasında çok az kahverengi leke geldi nokta kadar. hastalanıyorum sanırım dedim ağrım oldu o sırada belimde falan sıcak sıcak.sökülücek dedim ama geçti. zaten adet günüm 9 mayıs tutmadı demekki işaret geldi o güne kadar anca sökülür. son zamanlarrda adeti böyle gelmeden 3-4 gün önce leke oluyor haber veriyor sonra yok bişey günüme kadar anca sökülüyorum. bütün belirtilerim de geçti. göğüslerim yumuşadı.sadece dün akşam çok bacaklarım ağrıdı sızladılar resmen. artık beklemiyorum kendimi de dinlemekten vazgeçtim o kahverengiliği görünce hastalanıcam bence.hayırlısı böyleymiş demekki.
öpüyorum hepinizi.

günaydın kızlar

günaydın canım ne var ne yok????

kızlar dün adet olmaya başladım biliyosunuz ben 8-9 ayda bir adet oluyorum ama çatlatma iğnesi bu ay tam geçen ayki günümde olmamı sağladı belki hamile değilim ama inanın bu bile yetti bana yumurtan çatlamadı diye çok korkmuşttum ama demekki biz tutduramadık hafiften ama kahverengi tonlarında geliyo adetim bide dün öğleden beri 4-5 damla anca gelmiştir off iyicene bi sökülse birazdan eşimle doktara gidicez ve bu ayki tedaavimizi belirlicez herşeyin hayırlısı

canım olsun adet olman bile yeter ama kahverengi demen beni düşündürdü..
eger normal adet gibi değilse halen umut var: )))):KK52:

bende aranıza yeni katıldım benim sorunum 1 yıldır korunmamıza rağmen bebeğimiz olmuyor bütün testlerim temiz eşiminkide öyle hatta rahim flimim bile tertemiz çok şükür fakat yumurta çatlama problemim var doktorum 6 ay bekleyelim olmazsa aşılama yapıcaz dedi benim gibi olanlar varmı aranızda

bende aranıza yeni katıldım benim sorunum 1 yıldır korunmamıza rağmen bebeğimiz olmuyor bütün testlerim temiz eşiminkide öyle hatta rahim flimim bile tertemiz çok şükür fakat yumurta çatlama problemim var doktorum 6 ay bekleyelim olmazsa aşılama yapıcaz dedi benim gibi olanlar varmı aranızda

Alla alla
igne filan işe yaramadı mı? hemen aşılama demiş şaşırdım:KK53:

klomen kullandım iğne oldum işe yaramadı yumurtam istenilen boyuta geliyor fakat çatlamıyor daha sonrada rahim flimi çektirdim o da temiz çıktı eğer birdahaki ay regli olursan tüp bebek servisine git dedi yani direk aşılama demedi ben öyle tahmin ediyorum

günaydın canım arkadaşlarım
yoğun bir hafta sonundan sonra tekrar işe başladık. yalnız şöyle bir durum oldu. cuma günü ve pazar günü performansımızı gerçekleştiremedik. son performanstı. ancak eşim iş değişikliği yaptı ve hesap devretmek için mesaiye kaldı. ve ben şu anda çabalarımın boşa gittiğini hissediyorum. ama yapacak bir şey yok yine bekleyecem bir umut. gerçekten çok gerginim sinirliyim dokunsalar ağlayacak gibiyim. kızgınım galiba eşime:KK14:

Allahtan umut kesilmez canım millet son dakka golu yiyo
veren Allah ne zaman gelecği belli olmaz üzülme nolur...

içinden aglamak geliyosa agla at gitsin içinde tutma sakın:KK20:

klomen kullandım iğne oldum işe yaramadı yumurtam istenilen boyuta geliyor fakat çatlamıyor daha sonrada rahim flimi çektirdim o da temiz çıktı eğer birdahaki ay regli olursan tüp bebek servisine git dedi yani direk aşılama demedi ben öyle tahmin ediyorum

acaba beklesemmi biraz daha yoksa gitsemmi yine doktora

canım başka doktora gitmeni tavsiye ederim...

bakalım bu ayda bekliycem cnm olmazsa başka doktora gidicem Allah ım isteyen herkeze evlat nasip etsin.inş.bu ay tutar.

biraz keyiflenmek için dinleyelim :KK76::KK76:

[video=youtube;U0T51J-Lopc]http://www.youtube.com/watch?v=U0T51J-Lopc[/video]

:KK52: çok hoşuma gitti yaaaa

X