Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar mrb bende bir aralar hep bu sayfadaydım bi uğruyayım dedim bende klomen+çatlatma iğnesiyle hamile kaldım çok şükür allahım sizlerede nasip etsin kucağınızı bebekle doldursun

kızlar mrb bende bir aralar hep bu sayfadaydım bi uğruyayım dedim bende klomen+çatlatma iğnesiyle hamile kaldım çok şükür allahım sizlerede nasip etsin kucağınızı bebekle doldursun

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinnn :KK16: kaçıncı denemenizdi ve kaç yumurtanız vardııı:26: benim ilk denemem heyecanlıyımm:KK17:

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinnn :KK16: kaçıncı denemenizdi ve kaç yumurtanız vardııı:26: benim ilk denemem heyecanlıyımm:KK17:

amin cnm sağol ben ilk denememde kaldım 14 şubatta öğrendim meleğim olduğunu gelişmiş 3 yumurtam vardı sağda 2 solda 1 di sanırsam çok güzel bi duygu allahım herkese yaşatsın hiç korkma düşünme olurmu olmazmı diye akışına bırak bide kendini dinleme yoksa olmadık belirtiler bulur sonuç olumsuz olursa hüsrana uğrarsın canım

amin cnm sağol ben ilk denememde kaldım 14 şubatta öğrendim meleğim olduğunu gelişmiş 3 yumurtam vardı sağda 2 solda 1 di sanırsam çok güzel bi duygu allahım herkese yaşatsın hiç korkma düşünme olurmu olmazmı diye akışına bırak bide kendini dinleme yoksa olmadık belirtiler bulur sonuç olumsuz olursa hüsrana uğrarsın canım

benimde 3 yumurtam oldu ikisi solda biri sağda :KK17::KK17: bugün iğnemi oldum :KK17: inşallah hakkımızda hayırlısı olur :KK16: evet haklısın çok düşünmek istemiyorum tabii.. kısmette ne varsa o olur.. bide tam o günlerde şehir dışında olucaz belki bu durum beni oyalar düşünmem :KK34:

istek gönderdim canım üstümde yeşil kısa kollu bir tişört var. sanırım dogru gönderdim adı duru degilmi. maşşallah ya çooookk tatlı allah nazardan korusun. öptüm canım

benimde 3 yumurtam oldu ikisi solda biri sağda :KK17::KK17: bugün iğnemi oldum :KK17: inşallah hakkımızda hayırlısı olur :KK16: evet haklısın çok düşünmek istemiyorum tabii.. kısmette ne varsa o olur.. bide tam o günlerde şehir dışında olucaz belki bu durum beni oyalar düşünmem :KK34:

bide canım eğer çok düşünmezsen hissediyosun ben hissetmiştim adetime 4 gün kala öğrenmiştim oğlumun varlığını ağrıyı akıntıyı sakın dikkate alma burda hep konuşuluyodu belirti olarak akıntı die hiç akıntım olmadı sadce kasıklarımda ara ara ağrılar oldu o kadar bide mide yanması oldu yani o belirtilerin çoğunu yaşamadım

bide canım eğer çok düşünmezsen hissediyosun ben hissetmiştim adetime 4 gün kala öğrenmiştim oğlumun varlığını ağrıyı akıntıyı sakın dikkate alma burda hep konuşuluyodu belirti olarak akıntı die hiç akıntım olmadı sadce kasıklarımda ara ara ağrılar oldu o kadar bide mide yanması oldu yani o belirtilerin çoğunu yaşamadım

tamam canım çok teşekkürler deneyimlerini paylaştığın için:KK34: bu arada demek oğlun oluyo bende merak etmiştim :KK1:

kabul etmişsin istegi şimdi baktım bıdıgın fotoraflarına ayyyyy canım ne tatlı şey o öyle maşşallah esmer güzeli özellikle gözler. ana güzel baba güzel ee neolacak çocuk güzeller güzeli . demos kesinlikle beyaz giydirmelisin çok yakışıyor sen de çok tatlıymışsın canım çoook öptüm

kabul etmişsin istegi şimdi baktım bıdıgın fotoraflarına ayyyyy canım ne tatlı şey o öyle maşşallah esmer güzeli özellikle gözler. ana güzel baba güzel ee neolacak çocuk güzeller güzeli . demos kesinlikle beyaz giydirmelisin çok yakışıyor sen de çok tatlıymışsın canım çoook öptüm

::)))) teşekkür ederim canım darısı başınızaaa inşalllahhhhhhhh en kısa zamanda ben henüz sayfanı inceleyemedim ama çıtı pıtısın ne güzell.....

istek gönderdim canım üstümde yeşil kısa kollu bir tişört var. sanırım dogru gönderdim adı duru degilmi. maşşallah ya çooookk tatlı allah nazardan korusun. öptüm canım

Amin canım teşekkür ederim. Evet adı Duru,,,

canım en son dün beta baktılar 34 olmuş dr ilaç verdi bir hafta sonra tekrar gitcem dualarınızı bekliyorum

Gözünaydın canım bu çok güzel bir haber inan bana sürekli duaaa ediyorum allah dualarımızı kabul etsin canım en kısa zamanda dahada güzel haberlerini bekliyorum....

kızlar 10. günü de devirdim. az önce nisan aşılama topiğinde okudum bir arkadaş aşılamadan 5 gün sonra kan testi yaptırmış değeri 500 çıkmış. 7. gününde ultrasonda bakmışlar 2 kese gözükmüş yani ikiz. öyle olsa bile bu kadar erken çıkar mı bu ya ? çatlatma nın etkisi 14 gün sürüyor diye biliyorum. bir de dün ard arda 6 hamile haberi aldık iyice depreştim bende. belirgin sarı akıntım var kasıklarım ağrıyor arada adet olacakmışım gibi göğüs uçlarım belirgin koyulaştı ve acıyor. bu kadar.geçmicek bu 5 gün. kendime de rahat vermiyorum. en güzeli eşler ohhh. hele benimki hala aramadı beni biliyomusunuz. bu gidişle de aramicak kendi gitti kendi gelsin diyodur.insan merak etmez mi karısını etmiyor işte kıramadı inadını. ama ben de kırmicam. kahvaltı masasını dağıtan o. ağlayarak toplayan da ben. ya hamileysem ve hala aramazsa :KK43:((

inanamıyorum ya şu düştüğüm duruma bak, neydim değil ne olucam diceksin. başına neyin geleceği hiç belli olmuyor. çok moralim bozuk. bazen alıp başımı gitmek istiyorum kimseye haber vermeden. beni merak etsin herkes istiyorum. herkes kıymetimi anlasın istiyorum. divane gibi beni arasınlar :) delimiyim ne? çok zor geçecek bu 5 gün.

inanamıyorum ya şu düştüğüm duruma bak, neydim değil ne olucam diceksin. başına neyin geleceği hiç belli olmuyor. çok moralim bozuk. bazen alıp başımı gitmek istiyorum kimseye haber vermeden. beni merak etsin herkes istiyorum. herkes kıymetimi anlasın istiyorum. divane gibi beni arasınlar :) delimiyim ne? çok zor geçecek bu 5 gün.

canım senin gibi yüreyi temiz bir insanı oda kaybetmek istemez inat yapıyor sıkma canını ne olur üzülme hamileysen :KK49:ki inşşşş hayırlısı olur

canım senin gibi yüreyi temiz bir insanı oda kaybetmek istemez inat yapıyor sıkma canını ne olur üzülme hamileysen :KK49:ki inşşşş hayırlısı olur

günler çok zor geçiyor hazan hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz sonuç bekleme sürecinde sen de bilirsin. zaten gerginim ilaçlardan dolayı vücudumda türlü türlü haller var. daha hamile kalmadan inan karnım 4,5 aylık gibi şiş.herşeyi kadınlar çekiyor zaten. keşke erkek olsam diyorum bazen. spermleri ver oh. bize bak bir de, gebe kalmak da zor olunca üstüne bir de 9 ay karnında taşı her türlü sıkıntıyı sen çek ama yeri gelince lafları da bir bir soksunlar. zaten ilk gebeliğimden görümceme de kırgınım eğer bu sefer hamile kalırsam kimseye taviz vermicem. ailemden başka kimseye de 3 aylık olana kadar söylemicem.

kızlar bu nedir anlamadım ya kaç gündür ara ara karnım ağrıyo .6-7 günüm var daha ? böyle yaşayan var mı?

::)))) teşekkür ederim canım darısı başınızaaa inşalllahhhhhhhh en kısa zamanda ben henüz sayfanı inceleyemedim ama çıtı pıtısın ne güzell.....
ay canım sagol ben 7 aylık dogmuşum aslında boyumda 1.65 kısa sayılmam ama kemiklerim ince serde çerkezlikte var göçmenlikte . sanırım ondan .öptüm canım.
kızlar 10. günü de devirdim. az önce nisan aşılama topiğinde okudum bir arkadaş aşılamadan 5 gün sonra kan testi yaptırmış değeri 500 çıkmış. 7. gününde ultrasonda bakmışlar 2 kese gözükmüş yani ikiz. öyle olsa bile bu kadar erken çıkar mı bu ya ? çatlatma nın etkisi 14 gün sürüyor diye biliyorum. bir de dün ard arda 6 hamile haberi aldık iyice depreştim bende. belirgin sarı akıntım var kasıklarım ağrıyor arada adet olacakmışım gibi göğüs uçlarım belirgin koyulaştı ve acıyor. bu kadar.geçmicek bu 5 gün. kendime de rahat vermiyorum. en güzeli eşler ohhh. hele benimki hala aramadı beni biliyomusunuz. bu gidişle de aramicak kendi gitti kendi gelsin diyodur.insan merak etmez mi karısını etmiyor işte kıramadı inadını. ama ben de kırmicam. kahvaltı masasını dağıtan o. ağlayarak toplayan da ben. ya hamileysem ve hala aramazsa :KK43:((

erken yaptırma ecelf yaptırırsan bu seferde deger seni endişelendirecek . bak şurada 5 günün kalmış kendini oyalamaya calış canım . ecelf sana bir şey soracagım ya bu pregesteron fitil beni çok rahatsız etti sürekli geri gelem beyaz akıntı ıslak ıslak yanma yapıyor hafif kaşıntı yapıyor . dün dr. aradım crione jel kullanabilirsin dedi . net te crione jel kullananları okudum onlarda aynı şikayetlerden muzdarip. sen crioneyi kullanırken aynı şeyleri yaşıyormusun . çok çabuk mantar olabiliyorum bu ılslaklık ve kımıl kımıl kaşıntı çok rahatsız etti mantar olacagım diye korkuyorum . ben bu sabahki dozu fitil olarak degil hap olarak aldım . mantar olmaktansa mide bulantısına razıyım aklımdada crione jel var ama sana sorayım dedim sen neler yaşıyorsun crioneyi kullanırken canım yazı ver . fikir ver. bukadarda karamsar olma be be güzelim.

Amin canım teşekkür ederim. Evet adı Duru,,,

Gözünaydın canım bu çok güzel bir haber inan bana sürekli duaaa ediyorum allah dualarımızı kabul etsin canım en kısa zamanda dahada güzel haberlerini bekliyorum....

demoscum doğum yapmışsın Rabbim sağlıcakla analı babalı büyütmeyi nasip etsin ismide çok güzel maşallah...:nazar::nazar::nazar:

3 gündür giremiyorum delirdim meraktan...oğlum hastalandı..üşütmüş..onun yanındaydım pek giremedim canlarım..cok şükür bugün iyi..pazar pazar nöbetçiyim işyerindeyim ne gıcık...
öncelikle demoscummmm gelmiş ...cok sevindim..canım seni görmek duru dan senden haber almak ne güzel...yaramazmış anladığım kadarıyla..uyumuyormuş bıcırık...tatlım ya ilk günler ilk aylar zor olur bilmezmiyim..benimde aynı senin gibi oldu..bi sürü sancı cektim doğmadı apar topar sezeryana aldılar bide onun sıkıntısını çektim..şimdi senin yazdıklarını okuyunca kendi cektiklerim aklıma geldi...gün gün daha da iyi olacak daha rahatlıyacaksın inşallah canım..gögüslerine bol bol hakiki zeytin yağından sür..yumuşatıyor ve cok iyi geliyor..resmini bende görmek istiyorum..ekle veya bana da gönder..oğlumun faceinden ulaşırım sana...benim başıma gelenleri yazmış kızlar sana...canım imtihan vallahi..sürünüp duruyoz buralarda bıraktıığın gibi ..ercelf bi taraftan sevo bitaraftan ben bitaraftan....öpüyorum cok..
sevocum.... canım senin adına umutlu ve heyecanlıyım..Allahım nasıl geçicek bu zaman dilimi şimdi..en zoru bu aslında beklemek...günler geçmek bilmez..belirtiler ve kendini dinlemenin verdiği gerğinlik...umarım su gibi akar günler de geçer gider zaman..ve sonunda güzel haberlerle coşarız burda inşallah..çifte bayram yapsak keşke..sen bitaraftan erçelf bi taraftan..sevinsek deli gibi...iki güzel haberle yoğunlaşsa umutlarımız...
erçelfim.. demek aramadı hala...bak sen ..direniyor...ama merak etme fazla sürmez..dayanamaz o sana...zorluyordur kendini ..gurur yapacaklar ya..ilk adımı senden bekliyor kendince..hep haklı zannederler kendilerini ya ondan ötürü...üzme kendini gülüm sen..biliyorum zaten gerginsin..son 5 gün daha zorlayacak seni..ben son haftada yakıp yıkmak istiyordum herşeyi...biliyorsun ya psikolojim cok bozulmuştu..umarım daha rahat atlatırsın bu günleri...belirtilerin güzel..umut verici..erkenden tahlil yapmak sakın..en azından 14.güne kadar bekle canım ..biliyorum cok zor ama sabret gülüm..yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin..rabbim uğraştırmasın bi daha..emek çektirmesin...bi sürü ilaç..bi sürü hormon..aşılama zamanında tam 1.5 kilo aldım hemen..kimbilir daha kaç kila alacağım..alacağız...hayırlısı artık..moralin yüksek tut..herşey geçiçek..her şey bitecek..demos ne güzel örnek sana..bitecek gülüm..her şey bitecek..öpüyorum seni de,,,

demos84 bebeğin hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşallah ben de görürüm o günü

X