Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar bu erkekler ne garipler yaaaaaa.benimki sağolsun benden önce kendisi muayene oldu.hatta bende pco olduğunu bildiği halde.sağolsun her konuda anlayışlı.ama bizimkisi de bu ay kelek yaptı bana valla.ayyy durun anlatayım da gülün.ben bi güzel muayeneye gittim.heyecanlı heyecanlı bekledi sonucu.hatta yumoşlarım büyüdüğü için çok mutlu oldu.herşey çok güzel taaaaaa kiiiiiiii ilişki günlerine kadar.eşim normalde hiç bu konularda sorun yaşamazdı aksine çok isteklidir.sen ilişki günlerinde etkilen.yok olmadı.ne yapsak boş çıktı.Allah Allah yaaa dedik bu da oldu ya yuh artık.3 ilişki gününden sadece birinde birlikte olabildik.adam öyle bi sorumluluk yüklemiş,öyle zorunluluk altında hissetmiş ki kendini.............. artık siz düşünün..... :))))) bu da benimkinin halleri.ama akıllandım.eğer bu ay hamille kalamazsam kesinlikle riskli günleri ona söylemeyecek.takıyo kafaya.bu sefer yapmamız gerekeni de yapamıyoruz:)))))) :KK43:((((((((

mrb arkadaslar. bu ay klomende 3. ayim. adet gunum yarin. hic bir belirtim yok zaten korkuyorum yine hayal kirikligina ugramaktan :KK43:

kızlaaarrrr. korkulu rüyam sistitim hortladı gece sabaha kadar uyuyamadım. sürekli üşüdüm titreme boyutunda ne yapacam ben ya antibiyotik almam lazım alamam. bu idrar yolu iltihabı bebek oluşumuna engel olurmu sizce?????

Geçmiş olsun canım. Bi kader arkadaşım daha varmış bak. Bende sistit mağduruyum :) Yarın aşılamam var ve 3 gündür sancım devam ediyor. Rabbim yardımcımız olsun. Kimseyede vermesin.:nazar:

cnm yaa inan sıkıntını yüreğimde hissettim çok üzüldüm :KK14::KK14:çok kötü bişe kavga etmek bi yönden gittiğine ii yapmışsın bi yöndende kötü olmuş hem kıymetini anlasın ama işte biz sevdiğimiz için affediyoruz ama aileler kin duyuyor özellikle anneler.oda çok ayıp etmiş tabii hepimiz bi şekilde stresliyiz gerek iş stresi gerek yaşadıklarımız ama ne kahvaltı masasını dağıtıo sanki gitsen napcak kalcak bi başına rabbim büyük sıkma üzülme paşa paşa gelcek yanına inşallah bebişte vardırda herşeyi unutursunuz herzaman başına kakarsın hamileyken beni üzdün die:KK1::KK1:

kayınvalidemle görümcem benden yana biz biliyoruz onun deliliklerini sen de bilmiyomusun diyo görümcem üzülmüş çok dedi pişman olmuş kendisi de arayamıyo falan dedi ama gitmeseydim kendime olan güvenimi kaybedicektim. dün sabah kontör yollamış bana bu iyiye işaret :) henüz barışmadık bikaç gün özlemeliyiz birbirimizi. yuvamı yıkmaya hiç niyetim yok.

yapma güzelim yaaa. gerçekten çok üzüldüm. ancak erkeklerin hepsi aynı sinirlerinin sınırları yok. gözleri dönüyor bazen ama sen sakin ol canım ani kararkar verme sakın. biraz zaman geçsin sende yatış o da yatışsın. yuvayı dişi kuş yapar o yüzden sen sakin ol. mutlaka hatasını telafi edecektir. seviyorsanız birbirinizi sinirle yanlış kararlar vermeyin canım.

evet canım ah bu dişi kuşların hali kadınlık çok zor zanaat düzelecek inşallah biraz zaman geçsin benim de annemin yanında kafam dağılıyor..

canlarım..inan aklım sizdeydi..ercelf naptı..belirtiler varmı..senin yumoşlar gelişiyor mu diye...evet 2 gündür giremedim..dün tatil olmasına rağmen nöbetciydim ve protokol misafirleri vardı..onlarla ilgilenmekten canım cıktı...şimdide bi bakayım dedim ama bir sevindim bi üzüldüm..sana cok sevindim sevo cum..Allahım son sınırda hızır gibi yetişir inşallah..umarım bebek gelir ve dertlerin biter gülüm..cok duacıyım sana..ve cok meraktayım..Allahım emeklerini boşa cıkarmasın inşallah...yarın aşılamadan sonra sabırsızlıkla bekleyeceğiz bakalım neler olacak..öpüyorum seni cok..
erçelfim..canım...noldu size ya...bu nazar başka bişey değil inan ki...hep burda derdin..cocuğumuz olsun diye uğraşıyoruz ama cok mutluyuz diye..işte budur..bunun nazar dan başka bir açıklaması yok ki...eminimki eşin hatasını anlayıp geri adım atacak ve senin gönlünü alacak..bu erkekler cocuk gibi..bi anda kızıp ne söylediklerini bilmiyorlar...ama sonra pişman olup ah ediyorlar..ikinizde gerginsiniz şu günlerde..özellikle sonuca yaklaşmışken insan daha cok gergin oluyor canım..bende herşeyi yakıp yıkmak istiyordum son günlerde..siz de öylesiniz..kolaymı yaşadıklarınız...kolaymı...kim anlayabilir kim bilebilir...bununla geçmiş olur inşallah ve en kısa zamanda evcağızına dönersin umarım...moralini yüksek tutman lazım senin ya..sevonun dediği gibi bende bizim arkadaşı hatırladım..o da kavğa edip sonra hamile haberi almıştı..umarım hamilesindir ve yeniden yola cıkarsınız umutla..mutlulukla...kacıncı günün bugün aşılamadan sonra...ne kadar kaldı??öpüyorum seni cok..

sorma sevde bir anda neler oldu. ben de nazar olduğunu düşünüyorum.belki de kendi nazarımı değdirdim çok mutluyum diye diye.bir kez olsun bebek meselesini yüzüme vurmadı sağolsun bana hep teselli verdi olmazsa olmaz belki böylesi hayırlıdır dedi yere göğe sığdıramıyodum ilişkimizi. çok da herkese anlatmicaksın iyi geçindiğini bile kimseye. ama benim kendi nazarım değdi. nasıl oldu anlayamadım öfke patlaması yaşadı ben de şaşırdım kahvaltı masasını dağıttı çaylar ve herşey döküldü falan üzerine ben de ağlamaya başladım karşılıklı söylendik. zaten anneme kalmaya gelmek istiyodum getiricekti beni. kolumdan tuttu kalk seni annene götürücem görmek istemiyorum 1 hafta kal orda dedi. ben de bırak dedim gitmicem etrafı toparlamaya uğraşıyorum. sen git dedim gözüme gözükme :) şimdi gülüyorum ama o an çok kötüydü. o giyindi çekti kapıyı çıktı. dönünce herşey geçmiş olacak sanıyordu. ama ben de zaten götürcekti bari ben kendim tutayım yolu gideyim ona da bir ders olsun dedim. gelip de beni evde bulamayınca şok olmuş. gideceğimi tahmin etmiyordu sanırım.dün sabah kontör göndermiş bana :) olayın olduğu günün akşamı da görümcem aradı kendi arayamadığı için ona ara ara demiş. onun da misafirleri varmış sonra ararım demiş. insanların yanında konuşamam demiş. onun da canı sıkılmış ben eve gideyim demiş gitmiş..üzülüyorum da ama biraz düşünmesi lazım. çok iyi hoş ama sinirine mukayyet olmayı öğrenmesi lazım. herkesi kırıyor o zamanlarda sövüyor. sonra da hiçbişey olmamış gibi davranıyor. annesi ve ablası alışmış ama bana yapamaz. yapmamalı. bir dur demeliyim. zaman sevdecim işte biraz daha zaman. şimdilik aramıyor ben de asla aramam. konuşmuyoruz. aşılamanın kaçıncı günü bilmiyorum dur sayayım 8. günüymüş :) saymıyorum biliyomusun daha çok var diye.belirtilere inanmasam da sayayım sarı akıntım var kopkoyu. bir de bazen çamaşırım ıslanıyor. leke de değil sıvı ama renksiz. jel kullanıyorum ya fitil gibi mesela o çıkıyor parça parça beyaz o ayrı onu anlıyorum. tam siliyorum wc de çıkıyorum. bir damla ıslanıyor çamaşırım. reksiz bir su. leke bile bırakmıyor. nisan aşılama topiğinde birkaç kişiden daha duydum bunu. umarım iyi birşeye işarettir.kasık ve bel ağrıları daha 4. günde başladı zaten onlara ne desem yalan olur. bugün de biraz yürüdüm kalçam ağrıdı kasıklarım ağrıyor şiddetli.çişim olmasa bile şişkinlik var. sık idrara çıkıyorum. gece 3-4 kere tuvalete kalkıyorum.böyle işte. ha bir de sağ göğsümün ucu kaşınıyor tatlı tatlı bu her zaman olmayan bir şey. zira ilk gebeliğimde de anlam verememiştim :) şimdi de aynı oluyor. tutmayacak gibi hissediyorum hep ama ağrılar falan ümitlendiriyor insanı. ama adet ağrısı da olabilir.tam 1 hafta sonra perşembe yani bugün test günüm.

Canım ya okurken çok üzüldüm inan. Evlilikte olur böyle şeyler çok kafana takıp kendini yıpratma. Dozu farklı olsada bütün çiftlerin yaşadığı şeyler. Zaman herşeyin ilacıdır geçer gider.. Hayat yoruyor insanı be gülüm. Bazen en yakınındakine boşaltıveriyorsun içini işte iyisiyle kötüsüyle.. Küslük hiçbir sorunu çözmez. En kısa zamanda bir araya gelin. Problemlerinizi çözmeye çalışın. Araya giren zamanda soğukluk getirmesin. Bebeğinde inş. vardır göbişinde:KK1: inşallah diyorum çünkü sen bu meleği çoktan hakettin canım..

Arkadaşım yazdıklarımı lütfen cumaya kadar oku. Çünkü cuma günü aşılamam var:emir_bebek: Ama kafam çok karışık. Bu ay boşa saldıydım güya. Adet günlerimde doktora gitmedim. Dün 13. gün yine duramadım. Sekreterini aradım gelmek istiyorum diye olur demiş. Gittim alttan baktı. Sağda bir yumurtam varmış 16.5 mm. Bu ay aşılama yapalım sana dedi. Ama ben ilaç falan kullanmadım olurmu dedim. Olur neden olmasın yumurtanda gayet iyi dedi. Bu gün saat 22.oo"de vurulmak üzere çatlatma iğnesi verdi. Cuma sabahıda aşılama dedi. Şoktayım tabi. Olur deyiverdim. Ama tek yumurta ve ilaçsız ne bilim şans ne kadar olur. Bi fikre ihtiyacım var anlıcan:nazar:

öncelikle teşekkürler canım mesajımı okuyup cevap yazmana çok sevindim düzelecektir elbet ben eşimi çok seviyorum ama geleceğimizin selameti için ara sıra şapkayı önümüze koyup düşünmemiz lazım bu da öyle bir süreç.canım ne güzel ilaçsız gelişmiş yumoş illa ilaçla büyüterek aşılama yapılır diye bir kural mı var yahu sende :) sen yaptır aşılamanı her işde bir hayır vardır. belki tutar.denemekten bişey çıkmaz. yada takip yaptır çatlat ve kendin dene. ama daha önce de böyle deneyip tutmadıysa aşılama denemeni tavsiye ediyorum. hayırlı haberlerini bekliyorum.

kızlarrrr günaydınnn hepinize öncelikleee :))))

size güzel haberler vereyimde neşeniz yerine gelsinnnnn canlarım benim sahab doktora gittim hiç bekletmeden aldı beni muayeneye bide baktıkki ne görelim YUMOŞUM KENDİLİĞİNDEN ÇATLAMIŞ doktorum benden çok sevindi varya iyi iyi iğneye gerek kalmadı dedi canım benim ya ALLAH tan sabah eşimle biraz yaramazlık yapmıştık :))) bu akşam ve yarın sabahta yapıcaz kızlar durmak yok yola devam :))) şaka bi yana şuanda içim içime sığımıyo canlarım ya salak gibi sırıtıyorum devamlı 16 mayısa daha 13 gün var nasıl geçer zaman şimdi bilmiyorum ALLAH yar ve yardımcımız olsun :))))))))) öpüyorum hepinizi :)))

çok sevindim canım gözün aydın. mutlaka çalışın 3-4 gün boyunca sende bu ay çok yüksek potansiyel görüyorum hadi hayırlısı :)))

çok şükür tatlım. o halde çalışmalara tam gaz devam. ohhh sabahlar olmasın:)))))))
evet bitanem ya valla dediğin çalışamalar tam gaz devam :KK17::KK17: duranı allah bile sevmez :KK62::KK62:
heee bu tsh - prolaktin demek guatırmıışşşş
şimdi anladıııııımmmmm

bende doktora gittim gecen doktorun yaptırdıgı sonuclara baktı bana da guatır sonucu lazımdı zaten dedi onda sorun yok dedi .. başka bişey yapmadı..
evet canım hep öyle de
aradan aylar geciyor bişey olmuyo yaşıyoruz da ..
bak benim 6 ay gecti bu 7. ay düşükten sonra
hiç bişey yok!!!!!!!
bebek olmadan öncede tam 1 sene olmadı klomen + catlatma ignesinden hamile klamıştım.
malesef kendi kendine olmuyo işte......olmuyo olmuyo!!!!

evet cok kötü oldum yaa görümcem bide demez mi ay ben çok kötü oldum diye amacı beni orda rencide etmekti bak senin yüzünden ben utandım gibi demek istedi gerizekalı
hiç kardeşine demiyo ergin sen neden öyle giyiyosun bak senin yüzünden eşine diyolar diyee yada diyemedi mi orda o giydiyse karısı ne yapsın diye oof salakça seyler
koskoca kadın olmuşlar ama ne konuşacaklarını bilmiyorlar
Allah böyle insanlardan uzak tutsun beni inşallah...

sistist bende cok yaşadım hastane yerine bi eczaneden ilaç alsın yeter canım ya valla boş yere doktorlarda ugraşmasın...
yok bitanem tsh sadece guatır için prolaktin süt hormonu için aslında ikisi de birbirinden de önemli bebiş için :21::21:
kızlar ben tedaviyi bırakmak istiyorum ama eşim devam etcez die zorluyo üzülüyo ona bunu yapmaya hakkım olmadığını düşünüyorum ben pko hastaydım bildiğiniz gibi adetlerim çok düzensiz kendiliğinden 8 ayda bir falan oluyorum o derece kızlar ilaçla adet olmayı sağlıyorum bende bu ay ilk defa klomen çatlatma tedavisine başlamıştık ama dün test yaptım negatifti sizce bu aydamı deniyim gene aynı şekilde yoksa boşuna zaman kaybetmeyip aşılamayamı geçim ben kızlar
canım ya daha ilk deneme de pes ediyosun gülüm ya daha çok erken daha yolun başındasın seni de anlıyorum dr gitmek tedavi olmak gerçekten çok zor ama başa gelince çekiliyo malesef :KK50::KK50: nerden biliyosun belki de 2. denemen de olacak bitanem hemen karamsarlığa düşme içini ferah tut streste yapma :KK19::KK19:
kızlar bu erkekler ne garipler yaaaaaa.benimki sağolsun benden önce kendisi muayene oldu.hatta bende pco olduğunu bildiği halde.sağolsun her konuda anlayışlı.ama bizimkisi de bu ay kelek yaptı bana valla.ayyy durun anlatayım da gülün.ben bi güzel muayeneye gittim.heyecanlı heyecanlı bekledi sonucu.hatta yumoşlarım büyüdüğü için çok mutlu oldu.herşey çok güzel taaaaaa kiiiiiiii ilişki günlerine kadar.eşim normalde hiç bu konularda sorun yaşamazdı aksine çok isteklidir.sen ilişki günlerinde etkilen.yok olmadı.ne yapsak boş çıktı.Allah Allah yaaa dedik bu da oldu ya yuh artık.3 ilişki gününden sadece birinde birlikte olabildik.adam öyle bi sorumluluk yüklemiş,öyle zorunluluk altında hissetmiş ki kendini.............. artık siz düşünün..... :))))) bu da benimkinin halleri.ama akıllandım.eğer bu ay hamille kalamazsam kesinlikle riskli günleri ona söylemeyecek.takıyo kafaya.bu sefer yapmamız gerekeni de yapamıyoruz:)))))) :KK43:((((((((

ayyyy canım allah iyiliğiniz versin sizi :KK1::KK1: valla bu bebişler yüzünden maskara olduk yapmadığımı şey kalmadı eee bu da hayliyle durumu olduğundan fazla germeye yetiyo allah valla yardımcımız olsun :KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlaarrr selammm:KK3: yarın akşam doktora gidicez bakalım yumoşlar büyüyormu :KK17: yaa bide bişey sorcam size ben bu ay ilk kez klomen kullandım.. ve dün akşam ilişkide çok canım yandıı :26: bi bağlantısı olabilirmi ki yaa :26: sizde böyle bişey oldumu hiç :26:

kızlar ben tedaviyi bırakmak istiyorum ama eşim devam etcez die zorluyo üzülüyo ona bunu yapmaya hakkım olmadığını düşünüyorum ben pko hastaydım bildiğiniz gibi adetlerim çok düzensiz kendiliğinden 8 ayda bir falan oluyorum o derece kızlar ilaçla adet olmayı sağlıyorum bende bu ay ilk defa klomen çatlatma tedavisine başlamıştık ama dün test yaptım negatifti sizce bu aydamı deniyim gene aynı şekilde yoksa boşuna zaman kaybetmeyip aşılamayamı geçim ben kızlar

canım daha ilk denemeniz olmuş tedaviyle.. moralini bozma hiç:KK34: doktorun ne diyor ki hemen aşılamayamı geçelim diyor:26:

canım benimde ilk denemem çatlatma iğnesi ile ancak ayın 17 sinde adet olursam ikinci kez denerim ancak 1 şartla eşim sperm testi yaptırırsa ki yaptırmak istemiyor. doktorcumda dedi ki eşinin değerlerini görmek istiyorum eğer görmezsem devam etmem, belki sende problem yok boş yere niye o kadar ilaç alacan dedi. bir sürü yan etkisi var dedi. bende durum bu canım. ben bir kere daha dene derim. allahın izniyle aşılamaya gerek kalmaz inşallah. ama vazgeçmek yoooookkkk:KK52:

bu eşlerin sperm testi korkusu nedir yaaa :KK1: erkekliğine hakaret olarakmı görüyorlar nedir :KK1: benimkide hiç kan testi yaptırmıyordu şekerie felan baktırmıyordu bende doktora dedim bi kağıt yazdırdım gelin bu testleri yaptırın diye :KK1: oda mecbur gitti verdi doktor istiyor diye.. sperm testi için yaşın gidiyor spermlerin azsa bilelimki hiç oyalanmadan tüp bebeğe geçelim diyebilirsin bence :KK34:

iyi geceler kızlar bugün iğneyi vuralı 6 gün oldu ve kasıklarımda iğne batması gibi ağrılar oluyor bazen birden şiddetli giriyor ağrı refleks olarak ay uy diyorum o derece...sizce bu normal mi bilgisi olan var mı??? ve bugün son beraberlik sonra 3 gün yokum inşallah bebişim tutunmuştur rahmime:)))

kızlaarrr selammm:KK3: yarın akşam doktora gidicez bakalım yumoşlar büyüyormu :KK17: yaa bide bişey sorcam size ben bu ay ilk kez klomen kullandım.. ve dün akşam ilişkide çok canım yandıı :26: bi bağlantısı olabilirmi ki yaa :26: sizde böyle bişey oldumu hiç :26:

canım daha ilk denemeniz olmuş tedaviyle.. moralini bozma hiç:KK34: doktorun ne diyor ki hemen aşılamayamı geçelim diyor:26:

bu eşlerin sperm testi korkusu nedir yaaa :KK1: erkekliğine hakaret olarakmı görüyorlar nedir :KK1: benimkide hiç kan testi yaptırmıyordu şekerie felan baktırmıyordu bende doktora dedim bi kağıt yazdırdım gelin bu testleri yaptırın diye :KK1: oda mecbur gitti verdi doktor istiyor diye.. sperm testi için yaşın gidiyor spermlerin azsa bilelimki hiç oyalanmadan tüp bebeğe geçelim diyebilirsin bence :KK34:

canım normalde ben bi ünv. hastanesinde tedaviye başlıcaktım ama onlar bende bazı testler istediler smear testi rahim filmi hormon tahlili eşimdende sperm testi hastane rahim filmi dışındaki hepsini yaptı rahim filmini bizim hastanede çekmiyoruz özelde çekcen dediler bende rahim filmi çektircem die bi özel hastaneye gitim gün almak için adetliydim günü verdiler ben dedimki hsg çekildiği ay tüpler temiz oluyomuş şans yüksek oluyomuş bana klomen yazarmısınız falan neyse 1 aylık bu hastanede böyle deniyim dedim ama olmadı maleseft klomen çatlatma iğnesiyle gerçi bu ilk ayımdı

iyi geceler kızlar bugün iğneyi vuralı 6 gün oldu ve kasıklarımda iğne batması gibi ağrılar oluyor bazen birden şiddetli giriyor ağrı refleks olarak ay uy diyorum o derece...sizce bu normal mi bilgisi olan var mı??? ve bugün son beraberlik sonra 3 gün yokum inşallah bebişim tutunmuştur rahmime:)))

canım aynı şeyler bendede oldu hatta ben olduğum yerde kalıyodum hareket ettiğim an bışak gibi bi ağrı sağlanıyodu yumurtalıklarıma noormal böyle şeyler sanırım bi çok kişide oluyo inş. bebişin seninledir benim bu ay ilk tedavimdi olmadı maleseft

kendiliğinden olacağını düşünüyor. herkesin 2-3 sene sonra oluyor bizim acelemiz ne gibilerinden konuşuyor. ama kesinlikle bencillik. valla kendi bilir o istemezse yalvaracak değilim zira kendime istemiyorum çocuğu ortak paylaşım yani.

çok doğru canım sen sıkma kendini zaten sen kendini geri çektiğin an tedaviden eşin der yaptıralım diye

kızlar yarın dış gebelikmi kimyasalmı gebelikmi belli olcak çok üzzülüyorum çok korkuyorum ne olur dualarınızı eksik etmeyin:KK43:

Geçmiş olsun canım. Bi kader arkadaşım daha varmış bak. Bende sistit mağduruyum :) Yarın aşılamam var ve 3 gündür sancım devam ediyor. Rabbim yardımcımız olsun. Kimseyede vermesin.:nazar:

allah kimseye vermesin canım arkadaşım çok kötü bir şey. yalnız şu anda benim eşimdede aynı problem var ya benden ona geçti yada ondan bana

kızlar yarın dış gebelikmi kimyasalmı gebelikmi belli olcak çok üzzülüyorum çok korkuyorum ne olur dualarınızı eksik etmeyin:KK43:

allahım seninle olsun canım dualarımız seninle. dün sabah kalktım namaz kıldım ve hepimize yürekten dua ettim inşallah dualarımız kabul olur. sabır tatlım sabır.

canlarım benim,

hepinize iyi ve güzel dilekleriniz teşekkür ederim. ALLAH razı olsun hepinizden dilerim RABBİM den hepimizi çok bekletmeden meleklerimize kavuştursun çok öpüyorum hepinizi..

oyyy oyyy kimleri görüyorummm sedaaaaaaaaaa nerelerdesin kusum ya nasılsın

pek güzel haberimiz yok cnm bu aralar hepimiz beklemedeyiz ben klomen+çatlatma baya arkadas ecrelf falan aşılama yaptırdı çalışmalar tam gaz devam yani sen anlat nasıl gidiyor hamilelik ii olmana sevindim işlerin yoğunmuş Alllah yardımcın olsun cnm benim unutma bırakma bizi yaz arada:KK5::KK5:
:)) canımmm geldim yaa bu ara pek giremiyorum bizimkilerde yoklar..İnşallah bu ay güzel haberler verirsiniz cümleten ben gitmeden iyi haberlerinizi almak istiyorum dularım sizinle :KK34:

hazancımm üzülme inşallah hayırlı sonuçlarla gelirsin haberdar et bizi meraklandırma rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin inş.

amin canım ne kadar istediğimi sende iii bilirsin testi aldığımda hamişleydim ama dr götürmeden bir terslik vardı onca şey okumuş görmüşüz değer 24 5 haftalık nasıl olur dedim dr dış gebelik olabilir iki gün sonra terrarlıyalım dedi tekrar yaptım 27 yarın tekrar kanda gebelik bakılacak böyle giderse ya ameliyat yada düşük yapmam için birşeyler vercek dualarınızı bekliyorum :KK14:

aynen canım bugün ben ağlıyodum dünkü negatif testen dolayı bana sarıldı baktım gözleri dolmuş bana sen lazımsın diyo başka hiç bişey değil diyo beni güçlendiren ayakta tutan o ama onun üzülmesine dayanamıyorum hiç

Canım işte onun öyle yapması sana yetmiştir.

Hadi bu Aglamalarımızın sonu Mutluluk olsun inşallah.. tedaviniz devam etsin..

klomeni bıraktım ben bu ay iğneye başladık. 2 tane vardı bakalım . beklemek zor gerçekten. açıkçası test yapmayı düşünmüyorum. zaten varsa adet olmayacam. akıntı yumurtlayacağın anlamına geliyor ama daha değil birkaç günü var . tecrübelerimden bunu gördüm çünkü . hayırlısı olsun allahım hayırlı güzel haberler almayı nasip etsin...

ne ignesine başladınız merak ettim?

canım biz zaten sürekli çalışma üstündeyiz bu hafta her gümn yaparız o zaman :)))) heheheh

doktor istedi ama yaptırmadı işte kendi bilir ya valla ben denedim kendimi. istiyorsa bebek gider yaptırır. ya aslında benim düşüncelerime çok değer verir asla üzülmeme izin vermez ama bu konuda çok zıtlaşıyor neden bilmiyorum

90 lar da bir şarkı vardı " haydi şimdi bütün eller havaya" diye değiştiriyorum haydi şimdi bütün ayaklar havaya:KK52::KK52::KK52: tutar inşallah azmeden şey taşı delermiş valla azmedecez yapacaz:KK9:

mecbur yaptırcak canım kocanda bunda kaçış yok sen öyle söyle:KK4:

veee günün ilk çalışması başarılı bir şekilde tamamlandı :KK9: ıslıııkk vuuuu
bazayı kaldırttım kocama bu sabah öyle durdum

evet eveeet cok kötü bi durum yaa
ama sana bi tiyoo
bol bol cevizli sucuk
baklava
tarzı şeyler yedir bak o zaman etkileniyo mu gör :KK1::KK1::KK14::KK14:

Canım günaydın
normal bunlar
benim doktorum hatta ohoh agrısın iyiye işaret demişti kadın sevinmişti yaniii:KK52:

X