Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar yarın dış gebelikmi kimyasalmı gebelikmi belli olcak çok üzzülüyorum çok korkuyorum ne olur dualarınızı eksik etmeyin:KK43:

hadi hayırlısı canım
eger öyle bişey olsada en azından hamilelik oldu hadi bundan sonra kesin bebiş için çalışırsınız
tüp müp alınmaz canım öyle seyler düşüme...

amin canım ne kadar istediğimi sende iii bilirsin testi aldığımda hamişleydim ama dr götürmeden bir terslik vardı onca şey okumuş görmüşüz değer 24 5 haftalık nasıl olur dedim dr dış gebelik olabilir iki gün sonra terrarlıyalım dedi tekrar yaptım 27 yarın tekrar kanda gebelik bakılacak böyle giderse ya ameliyat yada düşük yapmam için birşeyler vercek dualarınızı bekliyorum :KK14:

canım benim yaaa Hersey Allahtan...
bende yaşadım düşük.. kısmet olmayınca olmuyor malesef..
Degerlerin yükselme şansı varmı bilmiyorum bakalım doktor ne derse ..

merhaba kızlar bugün dr beta hgc yaptı saat 14 :00 sonuç ama sağım solum ağrıyor adet olacam ben dr çıkmazsa üzülme dedi ben alıştık dr hanım napalım daha yolun başındayız herşeyin hayırlısı dedim muhtemelen sonuç negatif dr çok tatlı ya seviyorum bu kadını :))))

Son düzenleme:
merhaba kızlar bugün dr beta hgc yaptı saat 14 :00 sonuç ama sağım solum ağrıyor adet olacam ben dr çıkmazsa üzülme dedi ben alıştık dr hanım napalım daha yolun başındayız herşeyin hayırlısı dedim muhtemelen sonuç negatif dr çok tatlı ya seviyorum bu kadını :))))

ALLAH yar ve yardımcın olsun canım benim hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah

Son düzenleme:
kızlarrrr günaydınnn hepinize öncelikleee :))))

size güzel haberler vereyimde neşeniz yerine gelsinnnnn canlarım benim sahab doktora gittim hiç bekletmeden aldı beni muayeneye bide baktıkki ne görelim YUMOŞUM KENDİLİĞİNDEN ÇATLAMIŞ doktorum benden çok sevindi varya iyi iyi iğneye gerek kalmadı dedi canım benim ya ALLAH tan sabah eşimle biraz yaramazlık yapmıştık :))) bu akşam ve yarın sabahta yapıcaz kızlar durmak yok yola devam :))) şaka bi yana şuanda içim içime sığımıyo canlarım ya salak gibi sırıtıyorum devamlı 16 mayısa daha 13 gün var nasıl geçer zaman şimdi bilmiyorum ALLAH yar ve yardımcımız olsun :))))))))) öpüyorum hepinizi :)))
canım oh ne güzel çatlatma ignesine gerek kalmadan çatlamış tam zamanındada yaramazlık olmuş . hadi hayırlısı.
selam herkese...ben de günümü bekliyorum. iğnemi geçen hafta bugün olmuştum ...7. gündeyim .umudumu kaybetmemeye çalışıyorum ...hep umutlu olmak istiyorum bu ay ...dua edin olur mu? siz ne alemdesiniz?
selam canım inşallah bebişin seninledir.
aynen canım bugün ben ağlıyodum dünkü negatif testen dolayı bana sarıldı baktım gözleri dolmuş bana sen lazımsın diyo başka hiç bişey değil diyo beni güçlendiren ayakta tutan o ama onun üzülmesine dayanamıyorum hiç
tugçe canım üzüldüm . ama bence ara verme. yola devam.
kızlar yarın dış gebelikmi kimyasalmı gebelikmi belli olcak çok üzzülüyorum çok korkuyorum ne olur dualarınızı eksik etmeyin:KK43:
inşallah kimyasal gebeliktir ve işlem geçirmessin canım.

canım inşallah +++++++++++++ çıkar seviniriz uzun zamandır hamiş haberi yok.

ayy cok heyecanı canım yaa
daha cok erken değli mi test için..
gerci ben diyorum varsa vardır yoksa yoktur diye de
gerci pek öyle olmadıgı da oluyooo
hadi hayırlısı
yoksada zaten olabilirde yaniii

:KK71:

Sil yüzünden hüznü,
Kalk, yeniden umutlara dayan!
Damlada denizler görür,
Ruhunu aşka adayan!

:KK71:

ayy cok heyecanı canım yaa
daha cok erken değli mi test için..
gerci ben diyorum varsa vardır yoksa yoktur diye de
gerci pek öyle olmadıgı da oluyooo
hadi hayırlısı
yoksada zaten olabilirde yaniii

valla heycanlı değilim negatif olduğunu biliyordum şimdi aradım negatif dediler ,bir dahaki aylara artık

Son düzenleme:
ya bilgisayar benim mesajı yine yedi . 2 tane mesaj çıkabilir . dün aşılamayı yaptırdık bir saat öncesinden sperm alındı 40 milyon saglıklı sperm çıktı . yumurtada çatlama seviyesine girmiş . 50 dk yattım kızlar . dr. progesteronda ekledi . veeeeeeeeee 10 gün ilişki yasagı . zaten bu akşam yumurta atılır spermlerde hazır başka ilişkiye gerek yok kaş yaparken göz çıkarmayalım dedi . gece 12 de çatlama akıntısıda geldi. bizde eşimle yasagı test gününe kadar uzattık zaten 10 günden sonra olursa yerleşmiş olur zarar vermeyelim diye . 15 gün sonrada test . böyle kızla daha önceki yazdıgım mesajda yayınlanabilir öptüm.

ya bilgisayar benim mesajı yine yedi . 2 tane mesaj çıkabilir . dün aşılamayı yaptırdık bir saat öncesinden sperm alındı 40 milyon saglıklı sperm çıktı . yumurtada çatlama seviyesine girmiş . 50 dk yattım kızlar . dr. progesteronda ekledi . veeeeeeeeee 10 gün ilişki yasagı . zaten bu akşam yumurta atılır spermlerde hazır başka ilişkiye gerek yok kaş yaparken göz çıkarmayalım dedi . gece 12 de çatlama akıntısıda geldi. bizde eşimle yasagı test gününe kadar uzattık zaten 10 günden sonra olursa yerleşmiş olur zarar vermeyelim diye . 15 gün sonrada test . böyle kızla daha önceki yazdıgım mesajda yayınlanabilir öptüm.

sevocum çok sevindim RABBİM inşallah emeklerinin karşılığını verir canım

merhaba kızlar...
ben d bugün klomen kullanmaya başladım,5.günümdeyim ve ne zaman kontrole gitmem lazım,heyecandan doktor 15 mayıs mı 10 mayıs mı dedi anlamadım??klomenden sonra kaç gün sonra kontrol oluyor???:18::18::18:

canım inşallah bebeğin seninledir. ben öyle inanıyorum.dış gebelik belirtileri var mı canım herhangi bir rahatsızlık karın ağrısı falan çok şiddetli sancılar yaparmış o.gerçi erken daha dış gebelik olsa bile üzülme tamam mı erken farkedildiği için şükret canım yine olur inşallah. ama ben inanıyorum değer yavaş yavaş yükselecek miniğin sana tutunacak. bir arkadaş şimdi adını hatırlamıyorum onun da düşük çıkmıştı değeri sonra iki karı şeklinde de artmadı yavaş yavaş arttı lekelenmeleri oldu 1 hafta hastanede yattı ama bebeği ona tutundu şuanda hamile :)

sevo cum hadi hayırlı olsun gülüm ama zaten 1 yumurta yokmuydu neden ilişki yasağı koydu ki aşılamadan sonra bari 1 kez de kendiniz yapsaydınız sadece 1 ilişkiyle olma ihtimali az.arttırmak için hep ilişki önerirler halbuki.ama bir bildiği vardır. eğer tutmazsa bence sen hemen tüp bebek yaptırmalısın canım puregon kullanmıştın sanırım 1 tane gelişti eğer gonal f kullanırsan daha çok gelişir eşinin değeri de iyi maşallah.vakit kaybetmeden şansını deneyebilirsin. ama inşallah gerekmez son ümit gerçek olur bebeğin seninle olur.

ohhh ohh maşallah cnm bu ay senden umutluyum inşallah tutar biride bize ilişki yasağı verse pas tuttum artık su görmek istemiorum:))))):KK1::KK1::KK1:

ohhh ohh maşallah cnm bu ay senden umutluyum inşallah tutar biride bize ilişki yasağı verse pas tuttum artık su görmek istemiorum:))))):KK1::KK1::KK1:

canım inşallah bebeğin seninledir. ben öyle inanıyorum.dış gebelik belirtileri var mı canım herhangi bir rahatsızlık karın ağrısı falan çok şiddetli sancılar yaparmış o.gerçi erken daha dış gebelik olsa bile üzülme tamam mı erken farkedildiği için şükret canım yine olur inşallah. ama ben inanıyorum değer yavaş yavaş yükselecek miniğin sana tutunacak. bir arkadaş şimdi adını hatırlamıyorum onun da düşük çıkmıştı değeri sonra iki karı şeklinde de artmadı yavaş yavaş arttı lekelenmeleri oldu 1 hafta hastanede yattı ama bebeği ona tutundu şuanda hamile :)

sevo cum hadi hayırlı olsun gülüm ama zaten 1 yumurta yokmuydu neden ilişki yasağı koydu ki aşılamadan sonra bari 1 kez de kendiniz yapsaydınız sadece 1 ilişkiyle olma ihtimali az.arttırmak için hep ilişki önerirler halbuki.ama bir bildiği vardır. eğer tutmazsa bence sen hemen tüp bebek yaptırmalısın canım puregon kullanmıştın sanırım 1 tane gelişti eğer gonal f kullanırsan daha çok gelişir eşinin değeri de iyi maşallah.vakit kaybetmeden şansını deneyebilirsin. ama inşallah gerekmez son ümit gerçek olur bebeğin seninle olur.

merhaba kızlar...
ben d bugün klomen kullanmaya başladım,5.günümdeyim ve ne zaman kontrole gitmem lazım,heyecandan doktor 15 mayıs mı 10 mayıs mı dedi anlamadım??klomenden sonra kaç gün sonra kontrol oluyor???:18::18::18:

10 mayıs olmalı canım.15 mayıs geç olur. Bugün kullanmaya başladıysan 4-5-6-7-8 klomen kullanıyorsun. 2 gün sonra kontrole seni çağırmış yani.

merhaba kızlar...

cnm öncelikle tedavin hayırlı olsun adetin 14-15inci günü benim doktorum öle çağırıo içmeye başladıktan 10gün sonra gel dio

X