Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım niye siz çatlatma iğnelerinizi kendiniz yapıyosunuz???? hastane de acilde de yapıyolar zaten dr sizi oraya yönlediriyo ki

benim ilacım evdeydi sen yaparsın dedi valla rezil oldum yeri şişti tekrar dr gittim birşey olmaz emilir dedi bir daha yapmam bize göbekten iğneyle başladı ya onları evde mecburen biz yapıyoruz o nedenle kendimiz yapabiliriz diye düşünüyorlar

valla canım zaten dr bunu söylemesi bile çok saçma allah korusun ya yalnış bişey yapsan o zaman ne olcak zaten bu dr anlamak imkansız ya ellerine düşmeye gör...

valla canım zaten dr bunu söylemesi bile çok saçma allah korusun ya yalnış bişey yapsan o zaman ne olcak zaten bu dr anlamak imkansız ya ellerine düşmeye gör...

canım normal iğne gibi değil bu iğneler bayağı küçük ve incede işte insan batıramıyor kendine ban puregon iğne vermişti mecburen evde ben yapıyordum

hastanekorkagı çıkmış sanırım
neysee

bende kendimden bahsedeyim
bu sabahki yarım klomenimi de içtim..

1 çay kaşıgı çörek otu yağımı içtim:) birazdan arı sütü+ bal + polen i de içicem

en son folik asit kalıyor...

off daha başlayalı 2 . günüm oluyor bunlara... bekleki zaman geçsinnnn

geçer geçer zaman çabuk geçiyor sen yüreğini ferah tut çıkayım canım ben bugün bahar temizliğine başlıyorum :)

günaydın yok canım daha var ben,ne gecen ay 11 ne oldum bu ay 9 -11 arası cuma fr gidip yumurtamın çatlayıp çatlamadığına bakılacak

aramızda 10 gün var o zaman :)
bende salı gidicem kontrole ama benim daha igne yapılcak o gün gittiğimde ..
bakalım Allah ım nolcak bizeee

günaydın kızlaarrrr ben dün akşam gittim doktora.. o da ilk geldiği günü saydı.. bugün başlıyom klomene.. sabah akşam 1 er tane 5 gün içiçem.. 1 mayısta gel bakıcaz dedi.. bakalım hayırlısı ne olucak

kızlarr ben bu sabah itibariyle kırmızıları gördüm tam da günün de geldi zaten bu ay sağdan yumurtlamıştım olamayacağı biliyodum ....ama bi bakımdan böyle olması iyi oldu hiç olmazsa geciktipte daha çok hayal kurmadım cuma dr gidiyorum bu gideceğim dr yeni o neler söyleyecek :)
herşeye rağmen nasip kısmet hiç üzülmedim valla geç olsun da güç olmasın hayırlısı bu ay değilmiş yeni ay yeni umutlar yeni hayaller:)))

ne güzel canım bak dr bizimle hem fikir hiç olmazsa tedavin başlıyo hayırlı olsun bitanem rabbim utandırmasın inşallah:))

ohh canım sabah sabah protein yüklemişsin kendine yarasın tatlım :)
bu kadar çok emek harcıyoruz inşallah bu ay sizler gülersiniz kızlarrr dualarım sizinle:)

canım normal iğne gibi değil bu iğneler bayağı küçük ve incede işte insan batıramıyor kendine ban puregon iğne vermişti mecburen evde ben yapıyordum

evet canım haklsın çok küçük ama mg düşük acaba onda mı etkili olmuyo off valla dr bizim kadar hesap kitap yapmıyo biz bu kadar çok kafa yoruyoruz dr bana her zaman söyler STRESS yok her şeyi akışına bırak düşünme diye :)))

aminn canım saol..evet bu sayede aslında bebek için belkide ilk ciddi adımı attık.. bakalım ne olucakk.. inşallah çok zorlu bir süreç olmazda bikaç aya hamile kalırım.. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallahh

senin kaçıncı ayın canım:26:

aynen canım çok zorlu meşakatli ve sabırlı olmamız gereken bi süreç allah hepimize sabır versin iyi olalım hep iyi düşünelim ki herşey iyi olsun:) canım bu ay benim ilk'ti ama malesef bu ay olmadı kısmet....

evet bak uzman sayılırız dimi artık hahahaha
hayırlısı olsu
bende ilkten hep sabah akşam içmiştim şimdi bu adam yarım verdi yarım içiyorum aslında 1 tane mi içsem diye gecmiyor değil içimden hahaha
mayıs işçi bayramı kız tatil nasıl gitcen

evet hasret canım bende her ay öyle derim ve ilk kez 5 gün gecikinde cok cok kötü oldum
hep antibiyotikler yüzünden oldu bildiğim halde umutlandım
ne kadar kötü...
senin adına sevindim gecikmesi daha beter cünkü..
hadi git bakalım başlamak bitirmenin yarısıdır:))) bende o yüzden mutlyummm

he valla ne bulduysam yiyom:)))

sizinle de paylaşıyorum belki iyi gelirse herkesin haberi olsun diye ama nerdeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…